Φένλο vs Ρόντα JC Προφίλ ομάδων
Φένλο vs Ρόντα JC Στοιχεία αγώνα
5Ν-1Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 20 γκολ υπέρ και 15 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.0 υπέρ, 1.5 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 60%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 60%.
5Ν-4Ι-1Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 23 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.3 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 33%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 30%.
| Φένλο | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ρόντα JC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Φένλο | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Ρόντα JC | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Φένλο vs Ρόντα JC Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Φένλο εναντίον Ρόντα JC Αναμετρήσεις
Φένλο εναντίον Ρόντα JC Πλήρης προϊστορία →| Φένλο Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-26 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
0 - 0
|
Φένλο | Ι | -1.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2018-04-29 | 1 Φένλο |
1 - 1
1 - 4
|
Ρόντα JC 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2017-12-16 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
0 - 1
|
Φένλο 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2015-02-20 | 2 Ρόντα JC |
1 - 1
2 - 1
|
Φένλο 2 | Η | -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2014-12-07 | 1 Φένλο |
0 - 0
1 - 1
|
Ρόντα JC 3 | Ι | +0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Φένλο Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-02-04 | Μάαστριχτ |
0 - 4
0 - 5
|
Φένλο 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-30 | 4 Φένλο |
1 - 0
4 - 2
|
FC Ντόρντρεχτ 5 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-21 | 3 Άλκμααρ Β’ |
1 - 0
2 - 0
|
Φένλο 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-14 | 2 Φένλο |
1 - 1
1 - 4
|
Αϊντχόφεν Β’ 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-09 | 2 Ντε Γκράαφσαπ |
0 - 1
1 - 2
|
Φένλο 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-12-17 | 3 Φένλο |
1 - 2
2 - 3
|
Τοπ Ος 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-12-10 | 1 Φένλο |
1 - 0
1 - 2
|
Ουτρέχτη Β’ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 10.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-12-03 | 1 Τέλσταρ |
0 - 1
1 - 3
|
Φένλο 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-26 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
0 - 0
|
Φένλο | Ι | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-19 | 3 Φένλο |
1 - 0
2 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-14 | 1 Άντο Ντε Χάαγκ |
1 - 0
2 - 0
|
Φένλο 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-05 | 2 Φένλο |
0 - 1
1 - 3
|
Άγιαξ Β’ 2 1 | Η | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-29 | Έμεν |
0 - 0
1 - 0
|
Φένλο 2 | Η | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Κύπελλο | 2021-10-26 | 1 Μπρέντα |
0 - 1
1 - 1
|
Φένλο 3 | Ι | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-22 | 1 Φένλο |
0 - 0
1 - 2
|
Ντε Γκράαφσαπ 2 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-15 | 1 Εξέλσιορ |
1 - 0
3 - 0
|
Φένλο 2 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-09 | 1 Φένλο |
1 - 0
2 - 0
|
Μάαστριχτ 1 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-01 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
2 - 0
2 - 1
|
Φένλο 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-24 | 1 Φένλο |
0 - 0
1 - 0
|
Χέλμοντ Σπορτ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
12-7 (19) | 9-3 (12) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-17 | Φόλενταμ |
1 - 1
2 - 1
|
Φένλο | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-10 | Φένλο |
0 - 0
2 - 1
|
Ντεν Μπος 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-05 | 3 FC Ντόρντρεχτ |
0 - 1
0 - 1
|
Φένλο 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-7 (16) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 7 (3-4) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-27 | 1 Φένλο |
0 - 0
0 - 1
|
Άλκμααρ Β’ 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-21 | 3 Φένλο |
1 - 1
2 - 1
|
Αλμέρ Σίτι 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-13 | 1 Τοπ Ος |
0 - 0
2 - 1
|
Φένλο 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-08 | Φένλο |
1 - 1
2 - 2
|
Μπρέντα | Ι | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-31 | 1 Φένλο |
1 - 2
2 - 2
|
Παναθηναϊκός | Ι | +1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-23 | Φένλο |
1 - 2
1 - 4
|
Χέλμοντ Σπορτ | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-15 | Στάελεν |
1 - 2
2 - 2
|
Φένλο | Ι | +1.0, +1.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-09 | Φένλο |
0 - 0
2 - 0
|
VV ΟΥΝΑ | Ν | -2.0 | Κάτω |
|
7-8 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ρόντα JC Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-02-07 | 1 Ρόντα JC |
0 - 1
1 - 1
|
Φόλενταμ 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-02-04 | 2 Μπρέντα |
0 - 0
2 - 2
|
Ρόντα JC 3 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-21 | 1 Ρόντα JC |
1 - 0
5 - 0
|
Άντο Ντε Χάαγκ | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-14 | Αλμέρ Σίτι |
0 - 3
0 - 4
|
Ρόντα JC 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2022-01-07 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
1 - 0
|
Μάαστριχτ 3 | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-12-18 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 0
1 - 1
|
Ρόντα JC 4 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Κύπελλο | 2021-12-15 | Γκο Αχέντ Ίγκλς |
2 - 0
2 - 0
|
Ρόντα JC | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-12-10 | 2 Ρόντα JC |
2 - 2
3 - 2
|
Ντεν Μπος 2 | Ν | -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-12-03 | 4 FC Ντόρντρεχτ |
1 - 1
2 - 5
|
Ρόντα JC 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 0-7 (7) | 4 (0-4) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-29 | 1 Μάαστριχτ |
0 - 0
1 - 1
|
Ρόντα JC | Ι |
|
3-8 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-26 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
0 - 0
|
Φένλο | Ι | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-22 | Άγιαξ Β’ |
0 - 0
2 - 1
|
Ρόντα JC | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-19 | Ρόντα JC |
1 - 1
2 - 2
|
Άλκμααρ Β’ 2 | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-11-05 | Χέλμοντ Σπορτ |
0 - 2
0 - 3
|
Ρόντα JC | Ν | +1.0, +1.5 | Επιστροφή | 10.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Κύπελλο | 2021-10-26 | 1 Ρόντα JC |
0 - 1
2 - 1
|
Ντεν Μπος 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-23 | 1 Ρόντα JC |
1 - 2
1 - 2
|
Έμεν | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-18 | 3 Ουτρέχτη Β’ |
0 - 2
1 - 2
|
Ρόντα JC 4 | Ν | +0.5 | Επιστροφή | 10.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-15 | 1 Ρόντα JC |
1 - 1
2 - 2
|
Αϊντχόφεν Β’ 2 | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-10-01 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
2 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 5 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
11-4 (15) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-24 | Άντο Ντε Χάαγκ |
2 - 0
2 - 0
|
Ρόντα JC | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-17 | Ρόντα JC |
1 - 0
2 - 0
|
Τοπ Ος 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-13 | 1 2 Φόλενταμ |
1 - 0
2 - 2
|
Ρόντα JC 1 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-09-10 | 1 Ρόντα JC |
0 - 0
0 - 0
|
Μπρέντα | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-7 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-27 | 1 Ρόντα JC |
1 - 2
3 - 4
|
Αλμέρ Σίτι 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 5 (0-5) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-20 | 1 Τέλσταρ |
3 - 1
3 - 4
|
Ρόντα JC 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
8-8 (16) | 3-8 (11) | 5 (1-4) | 3 (3-0) | ||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-13 | 1 Ρόντα JC |
0 - 2
1 - 2
|
Εξέλσιορ 1 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Άνω |
|
13-3 (16) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 6 (6-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-08-07 | 3 Ντε Γκράαφσαπ |
0 - 0
0 - 3
|
Ρόντα JC 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-31 | Κολωνία |
0 - 1
1 - 1
|
Ρόντα JC 1 | Ι | -1.5 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-17 | Λόμελ |
1 - 1
1 - 1
|
Ρόντα JC | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 5-6 (11) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2021-07-13 | Πάτρο Άισντεν |
1 - 1
1 - 2
|
Ρόντα JC | Ν | +1.5, +2.0 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
1-9 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 4 | 4.2 | 1.8 |
| Ημίχρονο | 4.333 | 2.5 | 2.3 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+0.75) | Γηπεδούχος@1.875 | Φιλοξενούμενος@1.975 |
| Ημίχρονο (+0.25) | Γηπεδούχος@1.9 | Φιλοξενούμενος@1.9 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.0) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.925 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 9 - 7
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: +0.5, +1.0 , Γκολ: 3.0
Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 4 - 3 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, +0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Ρόντα JC -
5' - 1st Yellow Card - Ρόντα JC -
15' - 2nd Yellow Card - Φένλο -
23' - 2nd Corner - Φένλο -
27' - 1st Goal - Ρόντα JC -
30' - 2nd Goal - Φένλο -
33' - 3rd Corner - Ρόντα JC -
34' - 4th Corner - Ρόντα JC - Race to 3 Corners - Ρόντα JC
-
37' - 5th Corner - Φένλο -
38' - 6th Corner - Φένλο -
39' - 7th Corner - Φένλο -
45+4' - 3rd Yellow Card - Ρόντα JC -
1-1 score at the end of First Half -
50' - 8th Corner - Ρόντα JC - Race to 5 Corners - Φένλο
-
61' - 9th Corner - Φένλο -
61' - 10th Corner - Φένλο -
63' - 4th Yellow Card - Ρόντα JC -
70' - 11th Corner - Ρόντα JC - Race to 7 Corners - Φένλο
-
75' - 12th Corner - Φένλο -
87' - 13th Corner - Ρόντα JC -
87' - 14th Corner - Ρόντα JC -
90' - 5th Yellow Card - Φένλο -
90+5' - 15th Corner - Φένλο -
90+5' - 16th Corner - Φένλο - Race to 9 Corners - Φένλο
-
1-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5
