Κυρ, Aug 19, 2018 · 18:00
3 - 3
Τελικό · ΗΧ 2-0
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΝΙΗΝΝΝ
1.50
3.90
5.25
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΙΙΝΙΗΝ

Σημειώσεις

Δωρεάν προγνωστικά (βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 3.0
Σύνολο γκολ
Κάτω 8.5
Σύνολο κόρνερ
-1.0
Βάσας SC
Βάσας SC
ΙΝΗΙΗΝΗΝΝΝΠρόσφαταΣτα κέφια της+1.6 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 12
Άνω 9.5 κόρνερΆνω6/10
Άνω 2.5 γκολΆνω6/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο4/8
Τσακβάρι ΤΚ
ΝΗΗΙΗΗΝΝΙΙΠρόσφαταΣταθερή-0.1 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 21
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω4/10
Άνω 2.5 γκολΆνω7/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο4/9
Βάσας SC

7Ν-1Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 22 γκολ υπέρ και 12 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.2 υπέρ, 1.2 κατά. Νίκες 70%, AH νίκη 50%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 40%.

Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 70%7 Ισοπαλία 10%1 Ήττα 20%2
Σύνολο γκολ 3.0
Άνω 30%3 Άκυρο 50%5 Κάτω 20%2
Σύνολο κόρνερ 8.5
Άνω 40%4 Άκυρο 0%0 Κάτω 60%6
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 50%4 Άκυρο 12%1 Ήττα 37%3
Τσακβάρι ΤΚ

3Ν-4Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 18 γκολ υπέρ και 16 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.8 υπέρ, 1.6 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 44%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 40%.

Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 30%3 Ισοπαλία 40%4 Ήττα 30%3
Σύνολο γκολ 3.0
Άνω 30%3 Άκυρο 40%4 Κάτω 30%3
Σύνολο κόρνερ 8.5
Άνω 40%4 Άκυρο 0%0 Κάτω 60%6
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 44%4 Άκυρο 0%0 Ήττα 55%5
Τελευταία
Βάσας SC
Τελικό Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Ημίχρονο Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Τσακβάρι ΤΚ
Τελικό Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Ημίχρονο Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5
Βάσας SC
Γηπεδούχος– αγώνες Φιλοξενούμενος– αγώνες Σύνολο– αγώνες
Άνω 7.5
Άνω 8.5
Άνω 9.5
Άνω 10.5
Άνω 11.5
Άνω 12.5
Άνω 13.5
Τσακβάρι ΤΚ
Γηπεδούχος– αγώνες Φιλοξενούμενος– αγώνες Σύνολο– αγώνες
Άνω 7.5
Άνω 8.5
Άνω 9.5
Άνω 10.5
Άνω 11.5
Άνω 12.5
Άνω 13.5
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 35, Μ.Ο.: 2.91, Τυπ. απόκλ.: 1.52, Διάμεσος: 3, Επικρατούσα τιμή: 3, Άνω: 46%

Δεν υπάρχουν δεδομένα

Βάσας SC Τελευταία
Πρωτάθλημα Ώρα Γηπεδούχος Σκορ Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα Χάντικαπ Γκολ Ά/Κ Γραμμή κόρνερ Κόρνερ Ά/Κ Συμβάντα Κόρνερ τελ. Κόρνερ ημιχ. 35-45 80-90
Ουγγαρία - NB II 2018-08-12 BFC Σιόφοκ
1 - 2
1 - 2
Βάσας SC Ν +0.5 Άνω 9.0
Ουγγαρία - NB II 2018-08-05 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ
1 - 1
1 - 2
Βάσας SC 2 Ν
Ουγγαρία - NB II 2018-07-29 2 Βάσας SC
1 - 1
2 - 1
Μονόρι SE 2 Ν -1.0 Άνω 10.0
Ευρώπη - Φιλικά 2018-07-21 1 Βακ ΦΚ
1 - 1
2 - 1
Βάσας SC Η +1.0 Επιστροφή
Ευρώπη - Φιλικά 2018-07-14 Γκλίρμοτ SE
0 - 0
0 - 0
Βάσας SC 1 Ι +0.5, +1.0 Κάτω
Ευρώπη - Φιλικά 2018-07-04 ΜΤΚ Βουδαπέστης
1 - 1
1 - 2
Βάσας SC Ν -0.5, -1.0 Επιστροφή 9.0 Κάτω
6-2 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-06-30 Τσεγκλέντι ΒΣΕ
1 - 1
1 - 3
Βάσας SC Ν
4-4 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-06-23 Πούτνοκ
0 - 4
2 - 8
Βάσας SC 1 Ν +3.5 Άνω
4-9 (13) 2-7 (9) 5 (1-4) 2 (0-2)
Ουγγαρία - NB I 2018-06-02 2 Χόνβεντ Βουδαπέστης
0 - 0
3 - 1
Βάσας SC 4 Η -0.5 Άνω 9.5 Κάτω
2-3 (5) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-05-27 4 Βάσας SC
0 - 0
1 - 0
Χαλάντας 5 Ν 0.0, -0.5 Κάτω 9.0 Κάτω
6-2 (8) 5-2 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-05-19 4 Βάσας SC
0 - 1
0 - 3
Βιντεότον 3 Η +1.0 Άνω 9.0 Κάτω
1-2 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-05-12 2 Φερεντσβάρος
0 - 0
1 - 1
Βάσας SC 2 Ι -1.5, -2.0 Κάτω 9.5 Άνω
12-2 (14) 4-2 (6) 3 (1-2) 3 (3-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-05-05 3 Βάσας SC
0 - 0
0 - 1
Πάκσι Σε 3 Η 0.0 Κάτω 9.0 Άνω
3-7 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ουγγαρία - NB I 2018-04-28 2 Ντεμπρεσένι VSC
0 - 2
2 - 3
Βάσας SC 4 1 Ν -0.5 Άνω 10.0 Άνω
8-4 (12) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-04-21 2 Βάσας SC
0 - 0
0 - 0
Μεζοκόβεσντ Ζόρι 1 Ι 0.0, -0.5 Κάτω 9.0 Άνω
7-4 (11) 4-2 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-04-14 1 Ουϊπεστ
1 - 1
4 - 2
Βάσας SC 4 Η -0.5 Άνω 9.0 Άνω
12-4 (16) 2-2 (4) 0 (0-0) 7 (5-2)
Ουγγαρία - NB I 2018-04-07 2 Βάσας SC
0 - 1
1 - 2
Ακαδημία Πούσκας 4 Η 0.0, -0.5 Άνω 9.0 Άνω
10-3 (13) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-03-31 1 Μπαλμαζουϊβάροσι
1 - 0
1 - 1
Βάσας SC 2 Ι 0.0, -0.5 Κάτω 9.0 Κάτω
0-5 (5) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ουγγαρία - NB I 2018-03-17 Βάσας SC
0 - 0
1 - 1
Ντιοσγκιόρι ΒΤΚ 4 Ι 0.0 Κάτω 9.5 Άνω
6-4 (10) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ουγγαρία - NB I 2018-03-10 3 Βάσας SC
1 - 0
2 - 1
Χόνβεντ Βουδαπέστης 3 Ν 0.0, +0.5 Άνω 9.0 Άνω
5-6 (11) 3-4 (7) 2 (0-2) 2 (2-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-03-03 2 Χαλάντας
1 - 0
3 - 0
Βάσας SC 3 Η 0.0, -0.5 Άνω 9.0 Επιστροφή
5-4 (9) 3-3 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ουγγαρία - NB I 2018-02-24 3 Βιντεότον
1 - 1
2 - 1
Βάσας SC 4 1 Η -1.5 Επιστροφή 9.0 Κάτω
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-17 2 Σόροκσαρ
1 - 1
2 - 1
Βάσας SC Η +1.0 Επιστροφή
2-12 (14) 0-5 (5) 1 (0-1) 3 (0-3)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-14 1 Βάσας SC
2 - 0
3 - 0
Μονόρι SE Ν -3 Κάτω
6-2 (8) 5-2 (7) 3 (1-2) 1 (1-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-11 1 Βάσας SC
4 - 0
7 - 1
Πούτνοκ 1 Ν -5.0 Άνω
9-2 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-09 Βάσας SC
5 - 0
7 - 0
III Κερουλέτι TUE Ν -3.0 Άνω
10-3 (13) 6-2 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-07 Βάσας SC
1 - 0
1 - 0
Ιβάνκσα 1 Ν -2.5, -3.0 Κάτω
6-1 (7) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (0-1)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-01 Βάσας SC
0 - 0
0 - 0
Πένζουγκιόρ 1 Ι -4.5 Κάτω
6-2 (8) 3-2 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-01-31 Βάσας SC
0 - 1
1 - 2
ΜΤΚ Βουδαπέστης Η 0.0, -0.5 Επιστροφή 8.5 Κάτω
3-4 (7) 2-3 (5) 2 (0-2) 1 (1-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-01-27 1 Βάσας SC
0 - 0
0 - 2
Χόνβεντ Βουδαπέστης Η 0.0, +0.5 Κάτω 9.0 Άνω
4-6 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης:
Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης:
Τσακβάρι ΤΚ Τελευταία
Πρωτάθλημα Ώρα Γηπεδούχος Σκορ Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα Χάντικαπ Γκολ Ά/Κ Γραμμή κόρνερ Κόρνερ Ά/Κ Συμβάντα Κόρνερ τελ. Κόρνερ ημιχ. 35-45 80-90
Ουγγαρία - NB II 2018-08-05 1 Ζαλαεγκερσέγι TE
1 - 1
1 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 1 Ι
Ουγγαρία - NB II 2018-07-29 1 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 2
3 - 3
Τσεγκλέντι ΒΣΕ 2 Ι -0.5 Άνω
Ευρώπη - Φιλικά 2018-07-18 2 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 0
3 - 0
ΝΚ Βαραζντίν 1 Ν +0.5 Άνω
Ευρώπη - Φιλικά 2018-07-10 1 Τσακβάρι ΤΚ
0 - 1
3 - 3
Ιβάνκσα Ι -1.5, -2.0 Άνω
Ευρώπη - Φιλικά 2018-07-07 ΜΤΚ Βουδαπέστης
2 - 0
3 - 0
Τσακβάρι ΤΚ Η -0.5 Επιστροφή 8.5
Ουγγαρία - NB II 2018-06-03 1 Τσακβάρι ΤΚ
0 - 1
3 - 1
Szeged 2011 2 1 Ν 0.0, +0.5 Άνω
3-2 (5) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-05-27 1 Καζιντσμπαρτσικάι BSC
0 - 1
0 - 2
Τσακβάρι ΤΚ 3 Ν 0.0, -0.5 Κάτω
4-4 (8) 1-4 (5) 3 (0-3) 3 (3-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-05-20 2 Τσακβάρι ΤΚ
0 - 1
1 - 2
Σόροκσαρ 1 Η -0.5, -1.0 Άνω 9.0 Επιστροφή
5-4 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-05-13 3 Ντορόγκι FC
0 - 1
2 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 3 Η 0.0, -0.5 Άνω
6-0 (6) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-05-06 3 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 0
1 - 1
Νιρεγκιχάζα 2 Ι 0.0, +0.5 Κάτω
4-7 (11) 4-3 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-05-02 1 Μπουνταόρσι
0 - 1
2 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 2 1 Η -0.5 Άνω
10-4 (14) 6-3 (9) 3 (2-1) 1 (0-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-04-25 5 Τσακβάρι ΤΚ
0 - 2
0 - 3
Κισβάρντα ΦΚ 3 Η 0.0, +0.5 Επιστροφή 9.0 Επιστροφή
6-3 (9) 3-2 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-04-22 1 2 Ζόλνοκι Μαβ
0 - 2
2 - 4
Τσακβάρι ΤΚ 3 Ν 0.0, -0.5 Άνω
8-3 (11) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (1-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-04-15 1 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 0
2 - 1
Βακ ΦΚ 3 Ν 0.0 Άνω
4-1 (5) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-04-11 2 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 1
3 - 1
Γκιορ Ετό 1 Ν 0.0 Άνω 9.0 Άνω
8-4 (12) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-04-08 Μπεκέσαμπαϊ Ελόρε SE
1 - 0
1 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 1 Ι -0.5, -1.0 Κάτω
1-4 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-04-01 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 0
2 - 0
Τσεγκλέντι ΒΣΕ 2 Ν 0.0 Κάτω 9.0 Επιστροφή
6-3 (9) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2018-03-28 2 Γκλίρμοτ SE
1 - 1
3 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 3 1 Η -0.5 Άνω 9.0 Άνω
8-4 (12) 5-2 (7) 2 (2-0) 2 (1-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-03-25 1 1 BFC Σιόφοκ
1 - 2
1 - 2
Τσακβάρι ΤΚ 3 Ν -0.5 Άνω 9.0 Κάτω
1-7 (8) 0-5 (5) 3 (0-3) 2 (1-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-03-11 Ζαλαεγκερσέγι TE
0 - 0
0 - 2
Τσακβάρι ΤΚ Ν -0.5 Κάτω 9.0 Κάτω
1-4 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Ουγγαρία - NB II 2018-02-25 3 MTE 1904
0 - 0
1 - 3
Τσακβάρι ΤΚ Ν 0.0, -0.5 Άνω
8-4 (12) 7-1 (8) 5 (5-0) 0 (0-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2018-02-04 2 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 1
1 - 3
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης II 1 Η
3-4 (7) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ουγγαρία - NB II 2017-12-10 3 Τσακβάρι ΤΚ
0 - 0
1 - 1
Σοπρόνι ΒΣΕ 1 Ι 0.0, -0.5 Κάτω 9.0 Άνω
11-2 (13) 2-2 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Ουγγαρία - NB II 2017-12-03 2 ΜΤΚ Βουδαπέστης
2 - 0
3 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 2 Η -1.5 Άνω 9.0 Κάτω
3-2 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ουγγαρία - Κύπελλο 2017-11-29 1 Τσακβάρι ΤΚ
0 - 1
0 - 1
Πάκσι Σε Η +0.5, +1.0 Κάτω 9.5 Κάτω
1-5 (6) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2017-11-26 2 Szeged 2011
0 - 1
0 - 1
Τσακβάρι ΤΚ 2 Ν -0.5 Κάτω
5-3 (8) 4-3 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2017-11-19 1 3 Τσακβάρι ΤΚ
1 - 0
2 - 1
KBSC 3 Ν +0.5 Άνω
2-9 (11) 0-6 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Ουγγαρία - NB II 2017-11-12 1 Σόροκσαρ
0 - 0
0 - 0
Τσακβάρι ΤΚ 4 Ι -0.5 Κάτω 9.5 Κάτω
6-0 (6) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Ουγγαρία - NB II 2017-11-05 2 Τσακβάρι ΤΚ
2 - 1
2 - 2
Ντορόγκι FC 2 Ι 0.0 Άνω
6-8 (14) 2-4 (6) 1 (1-0) 4 (3-1)
Ουγγαρία - Κύπελλο 2017-10-25 3 Σέκζαρντ
0 - 1
0 - 3
Τσακβάρι ΤΚ 1 Ν 0.0, +0.5 Άνω
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης:
Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης:
Δημοσίευση προγνωστικών
1X2
Τελικό 1.5 3.9 5.25
Ημίχρονο 2.05 2.5 4.5
Ασιατικό Χάντικαπ
Τελικό (-1.0) Γηπεδούχος@1.95 Φιλοξενούμενος@1.85
Ημίχρονο (-0.5) Γηπεδούχος@2.075 Φιλοξενούμενος@1.725
Σύνολο κόρνερ
Τελικό (8.5) Άνω@2 Κάτω@1.8
Ημίχρονο (4.0) Άνω@2 Κάτω@1.8
Σύνολο γκολ
Τελικό (3.0) Άνω@1.825 Κάτω@1.975
Ημίχρονο (1.25) Άνω@1.95 Κάτω@1.85


Ώρα Τύπος Επιλογή Ποντάρισμα Αποτέλεσμα
Ζωντανά γεγονότα

Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 3 - 3 , Κόρνερ: 5 - 8

Κόρνερ: 8.5 , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 3.0

4
Σουτ εντός στόχου
3
5
Σουτ εκτός στόχου
8
128
Επίθεση
119
66
Επικίνδυνη επίθεση
78
47
Κατοχή %
53

Σκορ: 2 - 0 , Κόρνερ: 3 - 3 Ημίχρονο

Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5

2
Σουτ εντός στόχου
0
2
Σουτ εκτός στόχου
3
63
Επίθεση
63
33
Επικίνδυνη επίθεση
38
48
Κατοχή %
52
  • 3' - 1st Corner - Βάσας SC
  • 7' - 2nd Corner - Βάσας SC
  • 14' - 3rd Corner - Βάσας SC
  • Race to 3 Corners - Βάσας SC
  • 15' - 4th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • 20' - 1st Goal - Βάσας SC
  • 28' - 5th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • 32' - 6th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • 38' - 2nd Goal - Βάσας SC
  • 2-0 score at the end of First Half
  • 47' - 3rd Goal - Τσακβάρι ΤΚ
  • 50' - 1st Yellow Card - Βάσας SC
  • 51' - 4th Goal - Τσακβάρι ΤΚ
  • 55' - 7th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • Race to 5 Corners - Τσακβάρι ΤΚ
  • 58' - 8th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • 58' - 2nd Yellow Card - Τσακβάρι ΤΚ
  • 61' - 9th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • 61' - 10th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • Race to 7 Corners - Τσακβάρι ΤΚ
  • 64' - 5th Goal - Τσακβάρι ΤΚ
  • 69' - 11th Corner - Βάσας SC
  • 70' - 6th Goal - Βάσας SC
  • 80' - 12th Corner - Βάσας SC
  • 86' - 3rd Yellow Card - Τσακβάρι ΤΚ
  • 88' - 4th Yellow Card - Τσακβάρι ΤΚ
  • 90+3' - 13th Corner - Τσακβάρι ΤΚ
  • 3-3 score at the end of Second Half

Μείνετε ενημερωμένοι με το TotalCorner

Μπείτε στο δωρεάν κανάλι Telegram με προγνωστικά. Μπορείτε επίσης να ορίσετε προσαρμοσμένες ειδοποιήσεις αγώνων.

Δωρεάν προγνωστικά Telegram Προσαρμοσμένες ειδοποιήσεις