Κυρ, Mar 1, 2026 · 13:30
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΝΝΝΝΝΗ
1.65
3.40
4.50
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΝΗΗΝΗΙ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.25
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
-0.75
ΟΣ Ανκόνα
ΟΣ Ανκόνα vs Μασερατέσε Προφίλ ομάδων
ΟΣ Ανκόνα
ΙΙΝΝΝΝΝΝΝΗΠρόσφαταΣτα κέφια της+0.6 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 22
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω4/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω3/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Μασερατέσε
ΝΗΝΗΙΗΝΗΗΝΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΆνω7/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Τελευταία
| ΟΣ Ανκόνα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μασερατέσε | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| ΟΣ Ανκόνα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μασερατέσε | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0, 2.5
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 10,
Μ.Ο.: 3.30,
Τυπ. απόκλ.: 1.42, Διάμεσος: 3,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 70%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
ΟΣ Ανκόνα vs Μασερατέσε Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
ΟΣ Ανκόνα εναντίον Μασερατέσε Αναμετρήσεις
ΟΣ Ανκόνα εναντίον Μασερατέσε Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| ΟΣ Ανκόνα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2026-02-18 | 3 Πιστοϊέζε |
1 - 0
2 - 0
|
ΟΣ Ανκόνα 3 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-02-15 | 2 ΟΣ Ανκόνα |
2 - 1
4 - 1
|
Κιέτι 2 | Ν | -1.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-02-08 | 3 Ρεκανατέζε |
1 - 4
2 - 4
|
ΟΣ Ανκόνα 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-02-01 | 4 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
2 - 0
|
Καστελφιντάρντο 2 | Ν | -1.5 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-01-25 | 2 AC Σαν Μαρίνο Κάλτσιο |
0 - 2
0 - 2
|
ΟΣ Ανκόνα 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2026-01-21 | 2 FC Φρανκαβίλλα |
0 - 0
0 - 1
|
ΟΣ Ανκόνα 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-01-18 | 2 ΟΣ Ανκόνα |
2 - 0
2 - 1
|
ASD Ατλέτικο Άσκολι 2 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-01-11 | 1 3 ΟΣ Ανκόνα |
1 - 0
1 - 0
|
Termoli Calcio 1 1 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2026-01-07 | 4 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
1 - 1
|
FC Φρανκαβίλλα 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-12-21 | 4 Σαν Νίκολο Νοταρέσκο |
1 - 1
1 - 1
|
ΟΣ Ανκόνα 6 1 | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-11-30 | 2 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 1
1 - 2
|
Φοσομπρόνε 3 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2025-11-19 | 1 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
1 - 1
|
Valmontone 1921 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-11-16 | 4 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
0 - 0
|
Βίγκορ Σενιγκάλια 4 | Ι | -1.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-11-02 | 5 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
1 - 0
|
Τζιουλιανόβα Κάλτσιο 1924 4 1 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2025-10-22 | 2 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
1 - 0
|
ASD Ατλέτικο Άσκολι 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-10-12 | 5 Κιέτι |
0 - 0
0 - 0
|
ΟΣ Ανκόνα 5 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2025-10-08 | 2 Φοσομπρόνε |
0 - 0
0 - 0
|
ΟΣ Ανκόνα 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-10-05 | 4 ΟΣ Ανκόνα |
1 - 0
2 - 0
|
Ρεκανατέζε 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-09-24 | 2 ΟΣ Ανκόνα |
1 - 0
2 - 0
|
AC Σαν Μαρίνο Κάλτσιο 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Επιστροφή |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-09-21 | 1 2 ASD Ατλέτικο Άσκολι |
0 - 1
1 - 2
|
ΟΣ Ανκόνα 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-09-07 | 3 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
0 - 1
|
AS Όστια Μάρε 4 1 | Η | 0.0,-0.5 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2025-08-31 | 3 ΟΣ Ανκόνα |
1 - 0
1 - 0
|
Καστελφιντάρντο 2 | Ν | 0.0,-0.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-04-17 | 2 Φοσομπρόνε |
0 - 0
1 - 1
|
ΟΣ Ανκόνα 2 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-04-06 | 4 Ρόμα Σίτι |
1 - 1
1 - 2
|
ΟΣ Ανκόνα 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-03-02 | 1 Ρεκανατέζε |
1 - 1
3 - 2
|
ΟΣ Ανκόνα 2 | Η | 0.0 | Άνω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-02-16 | 1 Σιβιτανοβέσε |
1 - 1
1 - 1
|
ΟΣ Ανκόνα 2 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-02-02 | 1 Σόρα |
0 - 0
1 - 1
|
ΟΣ Ανκόνα 3 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-01-19 | 2 Κιέτι |
1 - 2
2 - 2
|
ΟΣ Ανκόνα | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-01-12 | 2 ΟΣ Ανκόνα |
0 - 0
0 - 1
|
Φερμάνα 3 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-01-05 | 1 Ισέρνια |
0 - 1
0 - 2
|
ΟΣ Ανκόνα 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μασερατέσε Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-02-01 | 1 Σαμαουρέζε |
0 - 2
0 - 4
|
Μασερατέσε 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2026-01-04 | 3 Βίγκορ Σενιγκάλια |
1 - 0
1 - 0
|
Μασερατέσε 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-12-14 | 3 Τζιουλιανόβα Κάλτσιο 1924 |
1 - 1
2 - 1
|
Μασερατέσε | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-11-23 | 3 Μασερατέσε |
1 - 0
2 - 0
|
Καστελφιντάρντο 1 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-11-16 | 2 AC Σαν Μαρίνο Κάλτσιο |
0 - 0
2 - 1
|
Μασερατέσε | Η | 0.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-11-02 | 1 Termoli Calcio |
1 - 2
2 - 2
|
Μασερατέσε 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
7-8 (15) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-10-19 | 5 Σαν Νίκολο Νοταρέσκο |
0 - 0
2 - 1
|
Μασερατέσε 2 | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2025-09-28 | 3 Μασερατέσε |
2 - 0
2 - 0
|
Σαμαουρέζε 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2025-08-31 | 2 ASD Ατλέτικο Άσκολι |
0 - 0
5 - 1
|
Μασερατέσε 2 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2025-08-23 | 2 Ρεκανατέζε |
1 - 3
1 - 4
|
Μασερατέσε 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-04-30 | 2 Σανταρκάντζελο |
1 - 1
5 - 1
|
Μασερατέσε 2 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-04-23 | 2 Μασερατέσε |
0 - 0
0 - 0
|
Τεράμο 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-04-15 | 1 Sudtirol |
0 - 0
1 - 0
|
Μασερατέσε | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-04-09 | 5 Φορλί |
1 - 1
2 - 3
|
Μασερατέσε 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-04-05 | 2 Μασερατέσε |
1 - 0
1 - 1
|
Μπασάνο 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-04-02 | 2 Πάρμα |
2 - 0
2 - 0
|
Μασερατέσε | Η | -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-03-26 | 1 1 Μασερατέσε |
2 - 0
2 - 0
|
Φεραλπίσαλο 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-03-19 | 1 Λουμεζάνε |
1 - 0
1 - 1
|
Μασερατέσε 1 | Ι | 0.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-03-12 | 3 Μασερατέσε |
1 - 0
2 - 1
|
Ρετζιάνα 2 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-03-05 | 3 Μασερατέσε |
0 - 0
0 - 0
|
Γκούμπιο 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-02-26 | 1 1 Μάντοβα |
1 - 0
3 - 1
|
Μασερατέσε 3 | Η | 0.0 | Άνω |
|
4-10 (14) | 3-8 (11) | 3 (0-3) | 2 (1-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-02-19 | 3 Μασερατέσε |
0 - 1
1 - 1
|
Φάνο 6 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-02-12 | 3 Πορντενόνε |
1 - 0
2 - 1
|
Μασερατέσε 4 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-02-08 | 1 Μασερατέσε |
1 - 0
1 - 0
|
Μόντενα 3 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-02-05 | 1 Μασερατέσε |
0 - 0
0 - 1
|
Πάντοβα 2 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
3-9 (12) | 1-8 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2017-01-29 | 3 Ανκόνα |
0 - 0
0 - 1
|
Μασερατέσε 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2016-12-30 | 3 Σαμπενεντετέσε |
0 - 0
0 - 1
|
Μασερατέσε 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2016-12-23 | 1 2 Μασερατέσε |
0 - 0
0 - 0
|
Αλμπινολέφε 4 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2016-12-18 | 4 Βενέτσια |
1 - 1
3 - 3
|
Μασερατέσε 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
12-4 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2016-12-14 | 4 Μασερατέσε |
0 - 0
1 - 0
|
Λουμεζάνε 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.65 | 3.4 | 4.5 |
| Ημίχρονο | 2.25 | 2.1 | 5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.75) | Γηπεδούχος@1.9 | Φιλοξενούμενος@1.9 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@2.05 | Κάτω@1.75 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 4 - 0 , Κόρνερ: 8 - 4
Κόρνερ: , Χάντικαπ: -0.5, -1.0 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 3 - 0 , Κόρνερ: 4 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0
-
3' - 1st Corner - ΟΣ Ανκόνα -
7' - 2nd Corner - ΟΣ Ανκόνα -
13' - 3rd Corner - Μασερατέσε -
17' - 1st Yellow Card - Μασερατέσε -
25' - 1st Goal - ΟΣ Ανκόνα - Race to 3 Corners - ΟΣ Ανκόνα
-
30' - 4th Corner - ΟΣ Ανκόνα -
32' - 5th Corner - Μασερατέσε -
34' - 2nd Goal - ΟΣ Ανκόνα - 2-0%U.S. Ancona extend their lead and Early Payout is awarded
-
43' - 3rd Goal - ΟΣ Ανκόνα -
45+1' - 6th Corner - ΟΣ Ανκόνα -
3-0 score at the end of First Half -
47' - 7th Corner - Μασερατέσε - Race to 5 Corners - ΟΣ Ανκόνα
-
57' - 8th Corner - ΟΣ Ανκόνα -
63' - 2nd Yellow Card - Μασερατέσε -
69' - 9th Corner - Μασερατέσε -
70' - 10th Corner - ΟΣ Ανκόνα - Race to 7 Corners - ΟΣ Ανκόνα
-
72' - 11th Corner - ΟΣ Ανκόνα -
72' - 3rd Yellow Card - Μασερατέσε -
86' - 4th Goal - ΟΣ Ανκόνα -
90+1' - 12th Corner - ΟΣ Ανκόνα -
4-0 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

