Tranmere vs Όλνταμ Προφίλ ομάδων
Tranmere vs Όλνταμ Στοιχεία αγώνα
7Ν-1Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 18 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.8 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 70%, AH νίκη 70%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 50%.
3Ν-2Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 21 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 2.1 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 50%.
| Tranmere | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Όλνταμ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Tranmere | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Όλνταμ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Tranmere vs Όλνταμ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Tranmere εναντίον Όλνταμ Αναμετρήσεις
Tranmere εναντίον Όλνταμ Πλήρης προϊστορία →| Tranmere Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2020-12-01 | 3 Όλνταμ |
0 - 1
0 - 1
|
Tranmere 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-04-02 | 1 Όλνταμ |
1 - 0
2 - 0
|
Tranmere 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Tranmere |
0 - 1
1 - 1
|
Όλνταμ 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Tranmere Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2021-02-16 | 2 Όξφορντ Γιουν. |
0 - 1
0 - 2
|
Tranmere 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-02-09 | 1 Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Στιβενέιτζ | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-02-06 | 1 Tranmere |
2 - 1
3 - 1
|
Πορτ Βέιλ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-30 | 1 2 Μόρκαμ |
0 - 0
0 - 1
|
Tranmere 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-26 | 3 Tranmere |
1 - 1
3 - 2
|
Χαρογκέιτ Τάουν 1 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-23 | 2 Tranmere |
1 - 0
2 - 1
|
Μπόλτον 1 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2021-01-19 | 2 Tranmere |
1 - 0
3 - 2
|
Φόρεστ Γκρην 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2021-01-16 | Στιβενέιτζ |
0 - 0
0 - 0
|
Tranmere 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2021-01-13 | 1 Tranmere |
3 - 1
4 - 2
|
Λέστερ U21 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Αγγλία - Κύπελλο | 2021-01-10 | Μπάρνσλεϊ |
0 - 0
2 - 0
|
Tranmere | Η | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-12-29 | 1 2 Μπάροου |
0 - 1
1 - 1
|
Tranmere 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-26 | Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Μπράντφορντ 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-8 (16) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2020-12-19 | Μπόλτον |
0 - 1
0 - 3
|
Tranmere | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-12-12 | 1 Έξετερ |
3 - 0
5 - 0
|
Tranmere 3 | Η | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2020-12-08 | 1 Tranmere |
1 - 1
2 - 1
|
Μάν. Σίτι U21 1 1 | Ν | +0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
8-6 (14) | 5-5 (10) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-05 | Tranmere |
1 - 1
1 - 3
|
Walsall | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-01 | 3 Όλνταμ |
0 - 1
0 - 1
|
Tranmere 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2020-11-27 | Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Μπράκλεϊ | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-11-24 | 2 Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Καρλάιλ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2020-11-21 | Tranmere |
4 - 0
5 - 0
|
Γκρίμσμπι | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-11-14 | 1 2 Πορτ Βέιλ |
2 - 0
3 - 4
|
Tranmere 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2020-11-11 | Tranmere |
1 - 2
2 - 2
|
Γουίγκαν 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2020-11-07 | Tranmere |
1 - 1
2 - 1
|
Άκρινγκτον Στάνλει 2 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| England League 2 | 2020-11-03 | 1 Χαρογκέιτ Τάουν |
0 - 0
0 - 1
|
Tranmere 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
11-4 (15) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-31 | 1 Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Μόρκαμ | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-27 | Κρόουλι Τάουν |
3 - 0
4 - 0
|
Tranmere 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-10-24 | 1 Tranmere |
1 - 0
2 - 0
|
Σάουθεντ | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-10-20 | Tranmere |
0 - 0
0 - 1
|
Λέιτον Όριεντ | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-10-17 | 1 Νιούπορτ Κάουντρι |
1 - 0
1 - 0
|
Tranmere 1 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2020-10-10 | Σάλφορντ Σίτι |
2 - 0
2 - 2
|
Tranmere 3 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Όλνταμ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2021-02-16 | 2 Φόρεστ Γκρην |
2 - 1
4 - 3
|
Όλνταμ 3 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-30 | 1 Όλνταμ |
0 - 1
2 - 1
|
Σάλφορντ Σίτι 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-26 | 1 Cheltenham |
0 - 0
2 - 0
|
Όλνταμ | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-23 | 3 Όλνταμ |
2 - 2
3 - 2
|
Νιούπορτ Κάουντρι 1 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-16 | 1 Walsall |
1 - 0
1 - 1
|
Όλνταμ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2021-01-13 | 2 Όλνταμ |
1 - 2
2 - 3
|
Μάνσφιλντ 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2021-01-09 | Μπόρνμουθ |
1 - 1
4 - 1
|
Όλνταμ 1 | Η | -1.5,-2.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-12-29 | 3 Γκρίμσμπι |
0 - 0
0 - 0
|
Όλνταμ 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
0-8 (8) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-12-26 | 1 1 Όλνταμ |
1 - 1
1 - 2
|
Χαρογκέιτ Τάουν | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-12-19 | 1 Νιούπορτ Κάουντρι |
2 - 1
2 - 4
|
Όλνταμ 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
7-3 (10) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2020-12-15 | 2 Όλνταμ |
0 - 1
2 - 3
|
Walsall 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2020-12-12 | 3 Όλνταμ |
2 - 0
3 - 1
|
Μπράντφορντ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-11 (18) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2020-12-08 | 2 Όλνταμ |
1 - 1
1 - 2
|
Σάντερλαντ 1 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-12-05 | 1 Κέιμπριτζ Γιουν. |
0 - 0
1 - 2
|
Όλνταμ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2020-12-01 | 3 Όλνταμ |
0 - 1
0 - 1
|
Tranmere 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2020-11-28 | 1 Μπράντφορντ |
1 - 1
1 - 2
|
Όλνταμ 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2020-11-24 | 3 Μπάροου |
1 - 2
3 - 4
|
Όλνταμ 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-11-21 | Έξετερ |
1 - 2
1 - 2
|
Όλνταμ | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2020-11-14 | 1 Όλνταμ |
0 - 0
0 - 2
|
Σκάνθορπ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-9 (15) | 4-6 (10) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2020-11-10 | 2 Μπράντφορντ |
0 - 1
1 - 3
|
Όλνταμ 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2020-11-08 | 1 2 Χάμπτον & Ρίτσμοντ |
1 - 2
2 - 3
|
Όλνταμ 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-11-03 | 1 Όλνταμ |
1 - 1
2 - 1
|
Cheltenham 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-31 | 2 Σάλφορντ Σίτι |
1 - 0
2 - 0
|
Όλνταμ 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2020-10-27 | Σάουθεντ |
0 - 0
1 - 2
|
Όλνταμ 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2020-10-24 | 3 Όλνταμ |
0 - 2
1 - 2
|
Πορτ Βέιλ 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| England League 2 | 2020-10-20 | 1 Όλνταμ |
0 - 0
1 - 1
|
Καρλάιλ | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2020-10-17 | 1 Μπόλτον |
1 - 1
1 - 2
|
Όλνταμ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 5 (1-4) |
| England League 2 | 2020-10-10 | Όλνταμ |
0 - 1
2 - 3
|
Μόρκαμ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2020-10-06 | 2 Όλνταμ |
0 - 0
2 - 0
|
Ντονκάστερ | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
7-14 (21) | 3-9 (12) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2020-10-03 | 4 Colchester |
2 - 0
3 - 3
|
Όλνταμ 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.1 | 3.6 | 3.3 |
| Ημίχρονο | 2.75 | 2.25 | 3.6 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.25) | Γηπεδούχος@1.875 | Φιλοξενούμενος@1.975 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.675 | Φιλοξενούμενος@2.15 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.75) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.1 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 2 , Κόρνερ: 8 - 3
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 2.5, 3.0
Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 3 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0
-
2' - 1st Goal - Όλνταμ -
7' - 1st Corner - Tranmere -
8' - 1st Yellow Card - Tranmere -
8' - 2nd Yellow Card - Όλνταμ -
31' - 2nd Corner - Όλνταμ -
31' - 3rd Yellow Card - Όλνταμ -
37' - 3rd Corner - Tranmere - 39' - Missed Penalty - Tranmere
-
39' - 4th Corner - Tranmere - Race to 3 Corners - Tranmere
-
42' - 2nd Goal - Tranmere -
43' - 5th Corner - Όλνταμ -
44' - 4th Yellow Card - Tranmere -
1-1 score at the end of First Half -
47' - Red Card - Όλνταμ - 49' Substitution - Jameson for Tasdemir - Όλνταμ
-
51' - 3rd Goal - Tranmere - 63' Substitution - Diarra for McCalmont - Όλνταμ
- 63' Substitution - Blackwood for McAleny - Όλνταμ
-
73' - 6th Corner - Tranmere - Race to 5 Corners - Tranmere
-
73' - 7th Corner - Tranmere -
75' - 8th Corner - Όλνταμ -
78' - 4th Goal - Όλνταμ - 75' Substitution - Barnes for Hilssner - Όλνταμ
- 75' Substitution - Whelan for Badan - Όλνταμ
- 76' Substitution - Nugent for Vaughan - Tranmere
- 84' Substitution - Blackett-Taylor for Morris - Tranmere
-
87' - 5th Yellow Card - Όλνταμ -
89' - 9th Corner - Tranmere -
90' - 10th Corner - Tranmere - Race to 7 Corners - Tranmere
-
90+3' - 11th Corner - Tranmere -
90+4' - 6th Yellow Card - Tranmere -
2-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

