Σταμπαέκ 2 vs Οντ 2 Προφίλ ομάδων
Σταμπαέκ 2 vs Οντ 2 Στοιχεία αγώνα
1Ν-2Ι-7Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 30 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.4 υπέρ, 3.0 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 50%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 60%.
3Ν-1Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 25 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.4 υπέρ, 2.5 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 70%.
| Σταμπαέκ 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Οντ 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Σταμπαέκ 2 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Οντ 2 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Σταμπαέκ 2 vs Οντ 2 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Σταμπαέκ 2 εναντίον Οντ 2 Αναμετρήσεις
Σταμπαέκ 2 εναντίον Οντ 2 Πλήρης προϊστορία →| Σταμπαέκ 2 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-04-09 | 1 3 Οντ 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Σταμπαέκ 2 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σταμπαέκ 2 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-07-09 | 3 Σταμπαέκ 2 |
2 - 3
3 - 3
|
Χόνεφος 1 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-07-02 | 2 Μιόλνερ |
2 - 1
4 - 3
|
Σταμπαέκ 2 1 | Η | -1.5 | Άνω |
|
||||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-24 | 2 Σταμπαέκ 2 |
1 - 0
1 - 2
|
Φρέντρικσταντ | Η | +1.5 | Επιστροφή | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-17 | Μος |
3 - 0
3 - 1
|
Σταμπαέκ 2 1 | Η | -1.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-11 | Σταμπαέκ 2 |
0 - 3
0 - 3
|
Άσκερ | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-03 | 1 Άλτα |
3 - 1
6 - 1
|
Σταμπαέκ 2 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-29 | 1 Σταμπαέκ 2 |
0 - 1
1 - 3
|
Γκρόρουντ 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-22 | 2 Σταμπαέκ 2 |
0 - 0
1 - 0
|
Μπάρεουμ 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-07 | 4 Σταμπαέκ 2 |
2 - 1
3 - 3
|
Έλβερουμ 2 | Ι | +1.5 | Άνω |
|
5-9 (14) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 5 (2-3) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-04-27 | 1 1 Ράουφος |
2 - 0
3 - 0
|
Σταμπαέκ 2 | Η | -2.0, -2.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-04-22 | 1 2 Σταμπαέκ 2 |
1 - 0
1 - 2
|
Φραμ | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-04-09 | 1 3 Οντ 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Σταμπαέκ 2 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2018-02-16 | 1 Odd II |
1 - 0
1 - 0
|
Σταμπαέκ 2 1 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-10-09 | Σταμπαέκ 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Ράουφος 2 2 | Ν | -3.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-09-25 | Σταμπαέκ 2 |
3 - 1
5 - 1
|
Κόρσβολ 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
11-0 (11) | 9-0 (9) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-09-18 | 1 Φρίγκ |
1 - 2
2 - 3
|
Σταμπαέκ 2 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-09-11 | Σταμπαέκ 2 |
3 - 0
6 - 0
|
Lillehammer 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-09-04 | 1 Γκιέβικ-Λιν |
3 - 1
4 - 2
|
Σταμπαέκ 2 1 | Η | +2.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-08-27 | 1 Σταμπαέκ 2 |
0 - 0
0 - 1
|
ΛινΤοπφ 3 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-08-21 | 1 Ρέντι |
0 - 0
1 - 6
|
Σταμπαέκ 2 | Ν | +1.5, +2.0 | Άνω |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-08-12 | Σταμπαέκ 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Βάλντρες 2 | Η | -2.5 | Κάτω |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-08-07 | 1 Λοκομοτίβ Όσλο |
0 - 1
1 - 4
|
Σταμπαέκ 2 2 | Ν | +1.5, +2.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-07-13 | 1 Σταμπαέκ 2 |
4 - 0
9 - 0
|
Φλίσα 1 | Ν | -2.5, -3.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-07-10 | 1 Ρεντάλεν |
0 - 2
0 - 6
|
Σταμπαέκ 2 1 | Ν | +2.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-07-03 | 4 Σταμπαέκ 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Εϊντσβόλντ ΤF 2 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
10-3 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-06-26 | 1 Ράουφος 2 |
1 - 3
2 - 5
|
Σταμπαέκ 2 2 | Ν | +1.5, +2.0 | Άνω |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-06-20 | Σταμπαέκ 2 |
2 - 0
8 - 0
|
Τίνσετ | Ν | -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-2 (11) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-06-09 | Κόρσβολ |
2 - 1
3 - 2
|
Σταμπαέκ 2 2 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-06-04 | 1 Σταμπαέκ 2 |
4 - 2
5 - 3
|
Φρίγκ 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Νορβηγία - 3η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2017-05-29 | 3 Lillehammer |
0 - 2
0 - 3
|
Σταμπαέκ 2 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Οντ 2 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-07-02 | 1 Οντ 2 |
0 - 0
3 - 1
|
Έλβερουμ | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-23 | Ράουφος |
3 - 0
5 - 0
|
Οντ 2 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-17 | Οντ 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Φραμ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-11 | 1 Μπάρεουμ |
0 - 2
0 - 3
|
Οντ 2 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-06-03 | 2 Χόνεφος |
0 - 1
2 - 2
|
Οντ 2 2 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-28 | 2 Οντ 2 |
0 - 0
1 - 2
|
Μιόλνερ 3 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-22 | 3 Φρέντρικσταντ |
0 - 0
2 - 0
|
Οντ 2 2 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-14 | 1 Οντ 2 |
0 - 4
1 - 6
|
Μος | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-05-07 | Άσκερ |
0 - 0
2 - 0
|
Οντ 2 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-04-24 | 1 Γκρόρουντ |
2 - 0
3 - 1
|
Οντ 2 2 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2018-04-09 | 1 3 Οντ 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Σταμπαέκ 2 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 3 (0-3) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.75 | 4.5 | 3.25 |
| Ημίχρονο | 2.2 | 2.75 | 3.25 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.25) | Γηπεδούχος@1.65 | Φιλοξενούμενος@2.2 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.75) | Άνω@1.725 | Κάτω@2.075 |
| Ημίχρονο (1.75) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 2 , Κόρνερ: 3 - 3
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 3.5, 4.0
Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 2 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.5, 2.0
-
2' - 1st Corner - Οντ 2 -
4' - 1st Goal - Σταμπαέκ 2 -
16' - 2nd Corner - Σταμπαέκ 2 -
32' - 1st Yellow Card - Σταμπαέκ 2 -
37' - 3rd Corner - Οντ 2 -
43' - 4th Corner - Σταμπαέκ 2 -
1-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Σταμπαέκ 2
-
54' - 5th Corner - Σταμπαέκ 2 -
56' - 2nd Yellow Card - Σταμπαέκ 2 -
66' - 2nd Goal - Οντ 2 -
68' - 3rd Goal - Σταμπαέκ 2 -
73' - 4th Goal - Οντ 2 -
76' - 3rd Yellow Card - Σταμπαέκ 2 -
79' - Red Card - Οντ 2 -
87' - 6th Corner - Οντ 2 -
90+1' - 4th Yellow Card - Οντ 2 -
2-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

