Σλοβάκο vs Pardubice Προφίλ ομάδων
Σλοβάκο vs Pardubice Στοιχεία αγώνα
5Ν-3Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 60%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 30%.
5Ν-1Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 80%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 60%.
| Σλοβάκο | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Pardubice | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Σλοβάκο | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Pardubice | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Σλοβάκο vs Pardubice Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Σλοβάκο εναντίον Pardubice Αναμετρήσεις
Σλοβάκο εναντίον Pardubice Πλήρης προϊστορία →| Σλοβάκο Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Τσεχία - First League | 2023-08-26 | 6 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Σλοβάκο 2 | Ν | +0.5 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2023-04-25 | 3 Pardubice |
0 - 1
3 - 1
|
Σλοβάκο 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2022-11-06 | 2 Σλοβάκο |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice 2 | Ν | -1.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2022-02-22 | 1 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
Σλοβάκο 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2021-08-28 | 2 Σλοβάκο |
2 - 0
2 - 1
|
Pardubice 2 | Ν | 9.5 |
|
|||||||
| Τσεχία - First League | 2021-04-13 | 1 Pardubice |
2 - 1
3 - 1
|
Σλοβάκο 2 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Τσεχία - First League | 2020-10-02 | 1 2 Σλοβάκο |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 1 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σλοβάκο Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-01-18 | 3 Ραπίντ Βιέννης |
0 - 0
2 - 1
|
Σλοβάκο 4 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 9.0 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2023-12-16 | 4 Μλάντα Μπόλεσλαβ |
0 - 0
0 - 1
|
Σλοβάκο 3 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2023-12-09 | 2 Σλοβάκο |
2 - 2
5 - 2
|
Μποέμιανς 1905 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2023-12-02 | 3 Σίγμα Όλομουτς |
1 - 0
1 - 1
|
Σλοβάκο 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2023-11-26 | 1 Σλοβάκο |
1 - 0
2 - 0
|
Μπάνικ Οστράβα | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Τσεχία - First League | 2023-11-12 | 3 Βικτόρια Πλζεν |
1 - 1
1 - 4
|
Σλοβάκο 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-11-04 | Σλοβάκο |
0 - 0
0 - 0
|
Χράντετς Κράλοβε 3 | Ι | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
8-5 (13) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-28 | 2 Σλοβάκο |
1 - 1
1 - 1
|
Σλόβαν Λίμπερετς 5 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-21 | 3 Σλάβια Πράγας |
0 - 0
2 - 0
|
Σλοβάκο 3 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
9-0 (9) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-07 | 2 Σλοβάκο |
0 - 0
2 - 0
|
Τέπλιτσε 1 1 | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-09-30 | 2 ΦΚ Γιάμπλονετς |
2 - 0
2 - 0
|
Σλοβάκο 5 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Tσεχία - Κύπελλο | 2023-09-27 | Σλοβάκο |
2 - 1
3 - 4
|
Ντούκλα Πράγας 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-09-23 | 3 Σλοβάκο |
2 - 0
2 - 0
|
MFK Karvina 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 11.0 | Επιστροφή |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-09-17 | Σπάρτα Πράγας |
3 - 0
5 - 0
|
Σλοβάκο 2 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-09-02 | 2 Σλοβάκο |
0 - 0
1 - 0
|
FC Τρίνιτι Ζλιν | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-6 (14) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Tσεχία - Κύπελλο | 2023-08-30 | TJ Unie Hlubina |
0 - 3
0 - 8
|
Σλοβάκο | Ν | +4.5, +5.0 | Άνω |
|
2-10 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Τσεχία - First League | 2023-08-26 | 6 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Σλοβάκο 2 | Ν | +0.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-08-19 | 1 Σλοβάκο |
1 - 1
2 - 2
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ 1 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
12-5 (17) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 5 (5-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-08-13 | 1 Μποέμιανς 1905 |
0 - 1
0 - 1
|
Σλοβάκο 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-08-05 | 1 Σλοβάκο |
0 - 1
0 - 2
|
Σίγμα Όλομουτς 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-07-29 | 1 Μπάνικ Οστράβα |
0 - 0
0 - 0
|
Σλοβάκο 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 11.0 | Επιστροφή |
|
5-6 (11) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-07-23 | 1 Σλοβάκο |
2 - 0
4 - 1
|
Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
4-14 (18) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-15 | 1 FC Σάλτσμπουργκ |
0 - 2
0 - 3
|
Σλοβάκο | Ν | 0.0 | Επιστροφή | 9.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-12 | 2 Χόλστεϊν Κίελ |
1 - 0
1 - 0
|
Σλοβάκο 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-01 | 1 Σλοβάκο |
1 - 0
3 - 1
|
MFK Σκαλίκα 1 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-06-27 | 2 Σλοβάκο |
2 - 0
4 - 0
|
Fk Zeleziarne Ποντμπρέζοβα 1 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-5 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-06-24 | SK Προστέγιοφ |
1 - 1
1 - 2
|
Σλοβάκο | Ν | +2 | Κάτω |
|
6-8 (14) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-06-20 | 1 Σλοβάκο |
1 - 1
2 - 2
|
Οπάβα 2 | Ι | -1.5, -2.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
12-3 (15) | 7-3 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-05-27 | Σλάβια Πράγας |
2 - 0
4 - 0
|
Σλοβάκο 3 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
13-3 (16) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-05-23 | 3 Σλοβάκο |
0 - 0
0 - 0
|
Σπάρτα Πράγας 5 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Pardubice Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-02-02 | 1 1 Οντένσε ΒΚ |
1 - 2
1 - 2
|
Pardubice 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-01-28 | Τρόμσο |
1 - 0
0 - 1
|
Pardubice | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Τσεχία - Tipsport Λίγκα | 2024-01-23 | Pardubice |
3 - 0
4 - 0
|
Viktoria Zizkov | Ν | -2.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Τσεχία - Tipsport Λίγκα | 2024-01-20 | 2 FC Σέλλιερ & Μπέλοτ Βλασίμ |
0 - 0
0 - 5
|
Pardubice | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-01-14 | Ντιναμό Δρέσδης |
2 - 0
3 - 0
|
Pardubice | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 9.0 |
|
|||||
| Τσεχία - Tipsport Λίγκα | 2024-01-13 | Μποέμιανς 1905 |
0 - 0
0 - 0
|
Pardubice | Ι | -0.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Τσεχία - First League | 2023-12-16 | 1 3 Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
Σλόβαν Λίμπερετς 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-12-03 | 2 Pardubice |
1 - 1
1 - 2
|
Σπάρτα Πράγας 2 | Η | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
4-11 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-11-26 | 1 ΦΚ Γιάμπλονετς |
1 - 1
2 - 1
|
Pardubice 3 | Η | -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-5 (8) | 5 (3-2) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-11-11 | Μλάντα Μπόλεσλαβ |
0 - 0
1 - 0
|
Pardubice | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 11.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-11-04 | 2 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
FC Τρίνιτι Ζλιν 5 | Η | -0.5 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-28 | 2 Τσέσκε Μπουντεγιόβιτσε |
0 - 1
0 - 1
|
Pardubice | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-21 | 3 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
Σίγμα Όλομουτς 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-07 | 2 Μπάνικ Οστράβα |
0 - 1
1 - 1
|
Pardubice 1 | Ι | -1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
10-1 (11) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-10-01 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 1
|
Χράντετς Κράλοβε 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tσεχία - Κύπελλο | 2023-09-27 | Σλόβαν Βελβαρι |
0 - 0
1 - 1
|
Pardubice 2 | Ι | +1.5 | Κάτω |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Τσεχία - First League | 2023-09-24 | 2 Βικτόρια Πλζεν |
3 - 1
6 - 2
|
Pardubice 2 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-09-16 | 3 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Σλάβια Πράγας 1 | Η | +1.5, +2.0 | Κάτω | 11.0 | Επιστροφή |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-09-02 | 1 Τέπλιτσε |
0 - 0
0 - 1
|
Pardubice 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Tσεχία - Κύπελλο | 2023-08-30 | 5 Μπάνικ Μοστ-Σους |
0 - 1
0 - 3
|
Pardubice 2 | Ν | +2.0, +2.5 | Κάτω |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Τσεχία - First League | 2023-08-26 | 6 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Σλοβάκο 2 | Η | +0.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 5 (4-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-08-19 | Σλόβαν Λίμπερετς |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-10 (14) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Τσεχία - First League | 2023-08-13 | 1 Pardubice |
1 - 0
2 - 1
|
MFK Karvina 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-08-05 | 1 Σπάρτα Πράγας |
3 - 0
5 - 2
|
Pardubice 1 | Η | -2.0, -2.5 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Τσεχία - First League | 2023-07-29 | 1 1 Pardubice |
0 - 0
0 - 0
|
ΦΚ Γιάμπλονετς 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Τσεχία - First League | 2023-07-22 | 1 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 1
|
Μποέμιανς 1905 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
9-4 (13) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-15 | 1 Pardubice |
0 - 1
0 - 2
|
FC Κόζιτσε | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-11 | Pardubice |
1 - 0
2 - 0
|
ΜΦΚ Χρούντιμ | Ν | -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-08 | 1 Pardubice |
1 - 0
1 - 2
|
Ντούκλα Πράγας 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-01 | Νυρεμβέργη |
1 - 0
1 - 0
|
Pardubice 1 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.45 | 4.5 | 7 |
| Ημίχρονο | 2 | 2.3 | 7 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.25) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Ημίχρονο (-0.5) | Γηπεδούχος@2.025 | Φιλοξενούμενος@1.775 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.5) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (5.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.825 | Κάτω@1.975 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 2 , Κόρνερ: 7 - 1
Κόρνερ: 10.5 , Χάντικαπ: -1.0, -1.5 , Γκολ: 2.5
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 2 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 5.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.0
-
14' - 1st Goal - Pardubice -
17' - 1st Corner - Σλοβάκο -
18' - 2nd Corner - Σλοβάκο -
19' - 1st Yellow Card - Pardubice -
23' - 2nd Yellow Card - Pardubice -
29' - 3rd Yellow Card - Σλοβάκο -
40' - 4th Yellow Card - Σλοβάκο -
45+1' - 5th Yellow Card - Pardubice -
0-1 score at the end of First Half -
53' - 6th Yellow Card - Pardubice -
54' - 6th Yellow Card - Σλοβάκο - Race to 3 Corners - Σλοβάκο
-
61' - 3rd Corner - Σλοβάκο -
66' - 4th Corner - Pardubice -
68' - Red Card - Pardubice -
70' - 5th Corner - Σλοβάκο -
75' - 6th Corner - Σλοβάκο - Race to 5 Corners - Σλοβάκο
-
78' - 7th Corner - Σλοβάκο - Race to 7 Corners - Σλοβάκο
-
86' - 8th Corner - Σλοβάκο -
89' - 2nd Goal - Σλοβάκο -
90+1' - 3rd Goal - Pardubice -
1-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

