Ράμπλα Τζούνιορς vs Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ Προφίλ ομάδων
Ράμπλα Τζούνιορς vs Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ Στοιχεία αγώνα
1Ν-5Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 8 γκολ υπέρ και 16 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.8 υπέρ, 1.6 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 40%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 50%.
1Ν-1Ι-8Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 9 γκολ υπέρ και 19 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.9 υπέρ, 1.9 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 30%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 60%.
| Ράμπλα Τζούνιορς | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Ράμπλα Τζούνιορς | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Ράμπλα Τζούνιορς vs Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Ράμπλα Τζούνιορς εναντίον Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ Αναμετρήσεις
Ράμπλα Τζούνιορς εναντίον Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ Πλήρης προϊστορία →| Ράμπλα Τζούνιορς Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Uruguay Clausura | 2018-08-12 | Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
2 - 2
|
Ράμπλα Τζούνιορς | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2018-02-24 | 1 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
1 - 1
1 - 1
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 6 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay Clausura | 2017-08-20 | 1 6 Ράμπλα Τζούνιορς |
1 - 1
2 - 2
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 4 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay Torneo Intermedio | 2017-06-04 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
1 - 1
1 - 2
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2017-02-05 | 3 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 0
1 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 4 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2016-10-29 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
0 - 1
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Η | +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay Clausura | 2015-06-07 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
0 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 1 | Ι | +1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2014-12-07 | 3 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
2 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ράμπλα Τζούνιορς Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2019-02-23 | 3 Πενιαρόλ |
1 - 0
5 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 5 1 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2019-02-16 | 1 4 Ράμπλα Τζούνιορς |
1 - 3
3 - 4
|
Κλαμπ Ατλέτικο Προγκρέσο 3 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Clausura | 2018-11-04 | 2 4 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 2
2 - 2
|
Cerro 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay Clausura | 2018-10-27 | 2 Τόρκε |
0 - 0
0 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Uruguay Clausura | 2018-10-21 | 2 4 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
0 - 0
|
Ντανούμπιο 3 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Uruguay Clausura | 2018-10-13 | 1 6 CA Atenas |
0 - 0
2 - 2
|
Ράμπλα Τζούνιορς 5 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
10-2 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-10-07 | 6 Ράμπλα Τζούνιορς |
1 - 0
1 - 0
|
Πενιαρόλ 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
1-8 (9) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-23 | 4 Μπόστον Ρίβερ |
0 - 0
0 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-09 | 2 Λίβερπουλ Μοντεβίδεο |
1 - 0
2 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 3 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-01 | 3 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
0 - 1
|
Μοντεβίδεο Γουόντερερς 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-26 | CA Ρίβερ Πλέιτ |
1 - 0
3 - 4
|
Ράμπλα Τζούνιορς | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-19 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
1 - 0
2 - 0
|
Ρέσινγκ Κλαμπ ντε Μοντεβιντέο 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-12 | Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
2 - 2
|
Ράμπλα Τζούνιορς | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-05 | 1 3 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
1 - 2
|
Κλαμπ Ατλέτικο Προγκρέσο 3 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
11-3 (14) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Κόπα Σουνταμερικάνα | 2018-08-01 | 1 2 Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε |
0 - 0
2 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 5 1 | Η | -1.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-8 (15) | 6-5 (11) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-07-28 | 1 Νασιονάλ Ντε Φούτμολ |
0 - 0
2 - 1
|
Ράμπλα Τζούνιορς 5 1 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Υπόλοιπος Κόσμος - Φιλικά | 2018-07-26 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
2 - 0
3 - 1
|
Ρίβερ Πλέιτ Β’ 4 2 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Uruguay Clausura | 2018-07-22 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
1 - 0
|
Ατλέτικο Φένιξ Μοντεβίδεο 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Κόπα Σουνταμερικάνα | 2018-07-20 | 1 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
0 - 0
|
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-06 | 3 Λίβερπουλ Μοντεβίδεο |
1 - 0
2 - 1
|
Ράμπλα Τζούνιορς 7 1 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-02 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 1
0 - 2
|
Νασιονάλ Ντε Φούτμολ 2 | Η | +1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-30 | 1 3 Ντανούμπιο |
0 - 1
4 - 1
|
Ράμπλα Τζούνιορς 3 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-26 | 2 Ρέσινγκ Κλαμπ ντε Μοντεβιντέο |
0 - 1
1 - 2
|
Ράμπλα Τζούνιορς 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-19 | 2 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 1
2 - 3
|
Μοντεβίδεο Γουόντερερς 3 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-13 | Ατλέτικο Φένιξ Μοντεβίδεο |
1 - 1
1 - 3
|
Ράμπλα Τζούνιορς 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-10 | 2 1 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
0 - 1
|
Cerro 4 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2018-05-06 | 1 4 Cerro |
1 - 0
2 - 0
|
Ράμπλα Τζούνιορς 5 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
1-8 (9) | 1-7 (8) | 4 (1-3) | 1 (0-1) |
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2018-04-29 | 4 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
2 - 1
|
Τόρκε 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2018-04-21 | 3 Ντανούμπιο |
1 - 0
3 - 1
|
Ράμπλα Τζούνιορς 4 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2018-04-15 | 1 4 Ράμπλα Τζούνιορς |
0 - 0
1 - 1
|
CA Atenas 2 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2019-02-28 | 1 3 Ατλέτικο Μινέιρο |
0 - 0
0 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 3 | Ι | -1.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2019-02-24 | 4 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 3
0 - 3
|
Cerro Largo 3 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2019-02-21 | 1 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 1
0 - 2
|
Ατλέτικο Μινέιρο 2 | Η | +0.5 | Επιστροφή | 10.0 |
|
|||||
| Ουρουγουάη - Απερτούρα | 2019-02-17 | 3 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 0
0 - 1
|
Πενιαρόλ 2 | Η | +0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2019-02-12 | 3 Μπαρτσελόνα Γουαγιακιίλ |
1 - 0
1 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Η | -1.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2019-02-06 | Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 0
1 - 2
|
Μπαρτσελόνα Γουαγιακιίλ 3 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2019-01-30 | 1 4 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 3
2 - 3
|
Μπολιβάρ 1 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2019-01-23 | 3 4 Μπολιβάρ |
0 - 1
2 - 4
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 5 | Ν | -1.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
16-0 (16) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-11-04 | 1 5 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
1 - 2
|
Πενιαρόλ 4 1 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-9 (14) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Uruguay Clausura | 2018-10-28 | 2 Μπόστον Ρίβερ |
3 - 0
3 - 1
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 4 1 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-10-14 | 5 Λίβερπουλ Μοντεβίδεο |
1 - 0
2 - 1
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 4 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
1-10 (11) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| Uruguay Clausura | 2018-10-06 | 3 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 0
3 - 0
|
Μοντεβίδεο Γουόντερερς 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-23 | 2 CA Ρίβερ Πλέιτ |
1 - 1
3 - 2
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 5 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
3-14 (17) | 2-7 (9) | 3 (0-3) | 3 (0-3) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-16 | 3 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 1
2 - 1
|
Ρέσινγκ Κλαμπ ντε Μοντεβιντέο 4 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-08 | Cerro |
1 - 0
1 - 1
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-09-02 | 2 Κλαμπ Ατλέτικο Προγκρέσο |
0 - 0
0 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-26 | Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
2 - 0
|
Νασιονάλ Ντε Φούτμολ | Ν | +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-19 | 6 Ατλέτικο Φένιξ Μοντεβίδεο |
1 - 2
1 - 2
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Κόπα Σουνταμερικάνα | 2018-08-17 | 4 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 0
0 - 1
|
Φλουμινένσε 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-12 | Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
2 - 2
|
Ράμπλα Τζούνιορς | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-08-05 | 2 Τόρκε |
0 - 0
0 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 3 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Κόπα Σουνταμερικάνα | 2018-08-03 | 2 Φλουμινένσε |
0 - 0
2 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 3 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-1 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-07-28 | 3 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 2
1 - 2
|
Ντανούμπιο 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Uruguay Clausura | 2018-07-22 | 1 5 CA Atenas |
2 - 2
2 - 5
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-07 | 7 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 1
1 - 3
|
Πενιαρόλ 3 1 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-06-03 | 3 Τόρκε |
0 - 0
1 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 6 2 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-27 | 3 Μπόστον Ρίβερ |
1 - 1
1 - 2
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2018-05-23 | 3 Γκρέμιο |
0 - 0
1 - 0
|
Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ 5 | Η | -1.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Uruguay Torneo Intermedio | 2018-05-19 | 5 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
1 - 0
1 - 0
|
Κλαμπ Ατλέτικο Προγκρέσο 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Κόπα Λιμπερταδόρες | 2018-05-15 | 5 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ |
0 - 0
0 - 1
|
Σέρο Πορτένιο 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 3.8 | 3.3 | 1.95 |
| Ημίχρονο | 4 | 2.2 | 2.75 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+0.25) | Γηπεδούχος@2.075 | Φιλοξενούμενος@1.725 |
| Ημίχρονο (+0.25) | Γηπεδούχος@1.7 | Φιλοξενούμενος@2.1 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 5 - 2
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: 0.0, +0.5 , Γκολ: 2.5
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 1 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, +0.5 , Γκολ: 1.0
-
1' - 1st Goal - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ -
4' - 1st Corner - Ράμπλα Τζούνιορς -
24' - 2nd Corner - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ -
24' - 3rd Corner - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ -
28' - 1st Yellow Card - Ράμπλα Τζούνιορς -
33' - 2nd Yellow Card - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ -
37' - 3rd Yellow Card - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ -
45' - 4th Yellow Card - Ράμπλα Τζούνιορς -
0-1 score at the end of First Half -
58' - 5th Yellow Card - Ράμπλα Τζούνιορς -
70' - 4th Corner - Ράμπλα Τζούνιορς -
78' - Red Card - Ράμπλα Τζούνιορς -
81' - 6th Yellow Card - Ράμπλα Τζούνιορς -
84' - 2nd Goal - Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ - Race to 3 Corners - Ράμπλα Τζούνιορς
-
86' - 5th Corner - Ράμπλα Τζούνιορς -
88' - 6th Corner - Ράμπλα Τζούνιορς -
90' - 7th Corner - Ράμπλα Τζούνιορς - Race to 5 Corners - Ράμπλα Τζούνιορς
-
0-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

