Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.0
Σύνολο γκολ
Κάτω 9.5
Σύνολο κόρνερ
+0.5
Μιραντές
Σανταντέρ vs Μιραντές Προφίλ ομάδων
Σανταντέρ
ΙΙΙΗΙΗΙΙΗΗΠρόσφαταΣε πτώση-1.1 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 18
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω4/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω3/10
Ασιατικό χάντικαπΑποτυγχάνει3/10
Μιραντές
ΝΝΙΝΗΙΗΗΝΙΠρόσφαταΣε πτώση-0.4 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 21
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΙσόπαλο5/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Πέφτει στο τέλοςΟμάδα ανατροπώνOver 2.5 κάρτες σε 8 από τους τελευταίους 10Σκόραραν και οι δύο σε 7 από τους τελευταίους 10
Τελευταία
| Σανταντέρ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μιραντές | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Σανταντέρ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μιραντές | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0
Κατανομή κόρνερΓραμμή 9.5
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.60,
Τυπ. απόκλ.: 1.48, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 69%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Σανταντέρ vs Μιραντές Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Σανταντέρ εναντίον Μιραντές Αναμετρήσεις
Σανταντέρ εναντίον Μιραντές Πλήρης προϊστορία →| Σανταντέρ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-01-20 | 2 Σανταντέρ |
1 - 1
3 - 2
|
Μιραντές 2 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ισπανία - Κόπα ντελ Ρέι | 2018-09-05 | 2 Μιραντές |
0 - 0
0 - 1
|
Σανταντέρ 4 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2018-09-01 | 3 Μιραντές |
1 - 1
1 - 1
|
Σανταντέρ 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2018-01-21 | 2 Μιραντές |
0 - 1
0 - 1
|
Σανταντέρ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2017-09-03 | 1 4 Σανταντέρ |
0 - 0
0 - 1
|
Μιραντές 6 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2016-08-06 | 1 Μιραντές |
1 - 0
1 - 0
|
Σανταντέρ 2 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Ισπανία - Segunda | 2015-01-31 | 1 Μιραντές |
0 - 0
0 - 2
|
Σανταντέρ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Ισπανία - Segunda | 2014-08-30 | Σανταντέρ |
0 - 1
1 - 2
|
Μιραντές | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σανταντέρ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Segunda | 2019-09-13 | 1 3 Ράγιο Βαγεκάνο |
1 - 0
2 - 0
|
Σανταντέρ 1 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-09-06 | 1 2 Σανταντέρ |
0 - 1
1 - 2
|
Καντίθ 4 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-08-31 | 1 4 Λας Πάλμας |
0 - 1
2 - 2
|
Σανταντέρ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-08-24 | 2 Σανταντέρ |
1 - 0
1 - 1
|
Αλμερία 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 10.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-08-17 | 1 2 Σανταντέρ |
0 - 0
0 - 1
|
Μάλαγα 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-08-10 | UD Λογκρονιές |
0 - 0
1 - 0
|
Σανταντέρ | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-08-04 | 3 Σανταντέρ |
1 - 0
2 - 1
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-08-03 | Αλαβές |
1 - 0
1 - 0
|
Σανταντέρ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-27 | 1 Βαγιαδολίδ |
0 - 0
1 - 0
|
Σανταντέρ 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-24 | Καγιόν |
0 - 2
0 - 2
|
Σανταντέρ | Ν | +1.5, +2.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-20 | Ρεάλ Σοσιεδάδ |
0 - 1
0 - 1
|
Σανταντέρ | Ν | -1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-17 | 2 CD Γκουαρνίτσο |
0 - 0
0 - 3
|
Σανταντέρ 1 | Ν | +2.0, +2.5 | Κάτω |
|
4-10 (14) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (0-4) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-12 | 3 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 0
|
Σανταντέρ 1 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-09 | 2 Σανταντέρ |
0 - 1
1 - 2
|
Φουενλαμπράδα 2 | Η | -0.5 | Άνω |
|
12-1 (13) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-02 | 3 Ατλετικο Μπαλεαρές |
1 - 0
1 - 1
|
Σανταντέρ 2 1 | Ι | 0.0 | Άνω |
|
2-7 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-05-26 | 3 Σανταντέρ |
0 - 0
0 - 0
|
Ατλετικο Μπαλεαρές 5 2 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-05-12 | 3 Οβιέδο Β |
0 - 0
1 - 1
|
Σανταντέρ 4 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-8 (11) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-05-05 | 2 Σανταντέρ |
0 - 0
0 - 1
|
Γκέρνικα 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-27 | 4 Λεϊόα |
0 - 1
1 - 1
|
Σανταντέρ | Ι | +0.5 | Επιστροφή |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-21 | 2 Σανταντέρ |
0 - 1
1 - 1
|
Αμορεμπιέτα 5 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
9-6 (15) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-14 | 1 2 Χιμνάστικα ντε Τορελαβέγκα |
0 - 0
0 - 0
|
Σανταντέρ 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
9-2 (11) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-07 | 2 Σανταντέρ |
0 - 0
2 - 1
|
Τουντελάνο 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-30 | 3 Αθλέτικ Μπιλμπαο Β |
1 - 1
1 - 1
|
Σανταντέρ 4 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-24 | Σανταντέρ |
0 - 0
0 - 0
|
Ρεάλ Ουνιόν 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
13-0 (13) | 9-0 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-17 | 3 Καλαχόρα |
0 - 1
0 - 1
|
Σανταντέρ 2 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
3-9 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-10 | Σανταντέρ |
0 - 0
3 - 0
|
Σπόρτινγκ Χιχόν Β’ 3 | Ν | -1.0 | Άνω |
|
3-4 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-03 | 1 UP Λανγκρέο |
1 - 1
2 - 1
|
Σανταντέρ | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-02-23 | 2 Σανταντέρ |
0 - 0
1 - 0
|
Μπαρακάλντο 5 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-02-16 | 2 Κουλτουράλ Δουράνγκο |
0 - 1
0 - 4
|
Σανταντέρ 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-02-10 | 4 Σανταντέρ |
3 - 0
4 - 0
|
CD Βιτόρια 1 | Ν | -1.5 | Άνω |
|
0-8 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μιραντές Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Segunda | 2019-09-14 | 2 Μιραντές |
0 - 0
1 - 1
|
Μάλαγα 3 | Ι | 0.0 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-09-08 | 1 Μιραντές |
1 - 1
2 - 1
|
Οβιέδο 1 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-09-04 | 1 Εϊμπάρ |
0 - 1
2 - 2
|
Μιραντές | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-08-31 | 2 Νουμάνθια |
0 - 0
2 - 0
|
Μιραντές | Η | -0.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-08-24 | 1 4 Μιραντές |
0 - 0
1 - 2
|
Καντίθ 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda | 2019-08-17 | 1 Ράγιο Βαγεκάνο |
2 - 1
2 - 2
|
Μιραντές 3 1 | Ι | -1.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-08-08 | 3 Μιραντές |
0 - 1
1 - 2
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
3-7 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-08-03 | 1 Μιραντές |
1 - 1
5 - 1
|
Μπούργος | Ν | -0.5 | Άνω |
|
11-6 (17) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-27 | 1 Ρεάλ Μαδρίτης Β |
0 - 1
1 - 2
|
Μιραντές | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
3-7 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-30 | 3 Ατλετικο Μπαλεαρές |
0 - 1
3 - 1
|
Μιραντές 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
16-0 (16) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 4 (4-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-23 | 3 Μιραντές |
2 - 0
2 - 0
|
Ατλετικο Μπαλεαρές 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
3-3 (6) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-16 | Ρεκρεατίβο Ουέλβα |
0 - 0
1 - 1
|
Μιραντές | Ι | -0.5 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-09 | 2 Μιραντές |
1 - 0
1 - 0
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-06-02 | 1 5 Μιραντές |
0 - 1
2 - 1
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β 7 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 3 (2-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Πλέι-Οφ | 2019-05-26 | 5 Ατλέτικο Μαδρίτης Β |
0 - 0
0 - 0
|
Μιραντές 2 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
6-6 (12) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-05-12 | 2 Μιραντές |
1 - 0
1 - 2
|
CD Βιτόρια 2 | Η |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-05-04 | 3 Μιραντές |
1 - 0
2 - 1
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ Β 1 | Ν | -1.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-27 | 1 UD Λογκρονιές |
1 - 0
3 - 0
|
Μιραντές 4 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
0-2 (2) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-20 | 1 Μιραντές |
1 - 0
1 - 0
|
Οβιέδο Β 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
11-6 (17) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2019-04-20 | 2 Λιμιάνος |
1 - 0
2 - 0
|
Μιραντές 1 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
12-4 (16) | 7-1 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-13 | 6 Γκέρνικα |
1 - 0
1 - 1
|
Μιραντές 3 | Ι | 0.0 | Επιστροφή |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-04-07 | 3 Μιραντές |
0 - 1
2 - 1
|
Λεϊόα 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2019-04-07 | 1 Βιθέλα |
0 - 0
3 - 0
|
Μιραντές 3 | Η | -2.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-30 | 4 Αμορεμπιέτα |
1 - 0
1 - 0
|
Μιραντές 4 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
9-8 (17) | 6-4 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2019-03-28 | 2 UE Κορνελά |
0 - 1
2 - 2
|
Μιραντές 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
3-4 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-24 | 2 Μιραντές |
0 - 0
1 - 0
|
Χιμνάστικα ντε Τορελαβέγκα 4 1 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2019-03-24 | Ζιλ Βιθέντε |
1 - 0
2 - 0
|
Μιραντές | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2019-03-20 | Μιραντές |
1 - 0
3 - 0
|
UE Κορνελά 3 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
5-2 (7) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-17 | 3 Τουντελάνο |
0 - 1
1 - 1
|
Μιραντές 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Επιστροφή |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 2 | 2019-03-10 | 1 Μιραντές |
1 - 0
1 - 1
|
Αθλέτικ Μπιλμπαο Β 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
5-6 (11) | 5-4 (9) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.95 | 3.1 | 4.333 |
| Ημίχρονο | 2.75 | 1.909 | 5.5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.9 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.075 | Φιλοξενούμενος@1.725 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 4 - 0 , Κόρνερ: 5 - 4
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.0
Σκορ: 2 - 0 , Κόρνερ: 3 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Corner - Σανταντέρ -
16' - 2nd Corner - Σανταντέρ -
23' - 1st Goal - Σανταντέρ -
26' - 2nd Goal - Σανταντέρ -
27' - 1st Yellow Card - Μιραντές - Race to 3 Corners - Σανταντέρ
-
33' - 3rd Corner - Σανταντέρ -
35' - 4th Corner - Μιραντές -
2-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Σανταντέρ -
51' - 6th Corner - Μιραντές -
54' - 2nd Yellow Card - Μιραντές -
58' - 7th Corner - Μιραντές -
59' - 3rd Goal - Σανταντέρ - Race to 5 Corners - Σανταντέρ
-
65' - 8th Corner - Σανταντέρ -
71' - 4th Goal - Σανταντέρ -
74' - 3rd Yellow Card - Σανταντέρ -
75' - 4th Yellow Card - Μιραντές -
86' - 9th Corner - Μιραντές -
88' - Red Card - Μιραντές -
4-0 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

