Νις vs Ρέιντζερς Προφίλ ομάδων
Νις vs Ρέιντζερς Στοιχεία αγώνα
3Ν-5Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 13 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.2 υπέρ, 1.3 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 50%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 60%.
5Ν-2Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.5 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 20%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 10%.
| Νις | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ρέιντζερς | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Νις | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Ρέιντζερς | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Νις vs Ρέιντζερς Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Νις εναντίον Ρέιντζερς Αναμετρήσεις
Νις εναντίον Ρέιντζερς Πλήρης προϊστορία →| Νις Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2020-07-18 | 2 Νις |
0 - 1
0 - 2
|
Ρέιντζερς 1 | Η | 0.0,+0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Νις Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-11-24 | 2 Νις |
0 - 1
2 - 1
|
Στρασβούργο | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-11-10 | 2 Νις |
0 - 1
2 - 2
|
Λιλ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2024-11-07 | 1 3 Νις |
0 - 1
2 - 2
|
Τβέντε 1 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-11-02 | Μπρέστ |
0 - 1
0 - 1
|
Νις 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-10-27 | 2 Νις |
1 - 1
2 - 1
|
Μονακό 4 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2024-10-24 | 2 Φερεντσβάρος |
1 - 0
1 - 0
|
Νις 2 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-10-20 | 2 Ναντ |
0 - 0
1 - 1
|
Νις 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-10-06 | 1 Νις |
1 - 0
1 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν 2 | Ι | +1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-15 (20) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| UEFA Europa League | 2024-10-03 | 2 Λάτσιο |
2 - 1
4 - 1
|
Νις 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-28 | 1 2 Λανς |
0 - 0
0 - 0
|
Νις 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
11-4 (15) | 7-1 (8) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| UEFA Europa League | 2024-09-25 | 2 Νις |
1 - 1
1 - 1
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-20 | Νις |
6 - 0
8 - 0
|
Σεντ Ετιέν 1 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-14 | 1 4 Μαρσέιγ |
1 - 0
2 - 0
|
Νις 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-01 | 6 Ανζέ |
0 - 2
1 - 4
|
Νις 3 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-08-25 | 4 Νις |
0 - 0
1 - 1
|
Τουλούζ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-08-18 | Οσέρ |
1 - 1
2 - 1
|
Νις | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2024-08-10 | 1 Ίπσουιτς |
0 - 0
1 - 0
|
Νις | Η | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2024-08-04 | 1 Λέτσε |
0 - 1
2 - 3
|
Νις 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | Καϊκούρ Ρίζεσπορ |
1 - 1
2 - 2
|
Νις | Ι | +0.5, +1.0 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-05-19 | 3 Λιλ |
0 - 1
2 - 2
|
Νις 3 | Ι | -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-05-15 | 1 1 Νις |
1 - 2
1 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 3 | Η | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-05-10 | 2 Νις |
1 - 0
1 - 0
|
Χάβρη | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-04-28 | 2 Στρασβούργο |
1 - 1
1 - 3
|
Νις 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-04-24 | 1 1 Μαρσέιγ |
1 - 1
2 - 2
|
Νις 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-04-19 | Νις |
1 - 0
3 - 0
|
Λοριάν 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-04-07 | 2 Ρεμς |
0 - 0
0 - 0
|
Νις 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-03-31 | 2 Νις |
0 - 1
1 - 2
|
Ναντ 5 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 8 (7-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-03-16 | 4 Λανς |
0 - 1
1 - 3
|
Νις 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
11-3 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2024-03-13 | Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 1
3 - 1
|
Νις | Η | -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-03-08 | 1 Νις |
1 - 2
1 - 2
|
Μονπελιέ 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
8-5 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ρέιντζερς Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-11-23 | 1 Ρέιντζερς |
0 - 1
1 - 1
|
Νταντί Γιουν. 3 | Ι | -1.5, -2.0 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-11-10 | 2 Ρέιντζερς |
1 - 0
1 - 0
|
Χάρτς 3 | Ν | -1.5 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Europa League | 2024-11-07 | 2 Ολυμπιακός |
0 - 0
1 - 1
|
Ρέιντζερς 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Σκωτία - Λιγκ Καπ | 2024-11-03 | 2 Μάδεργουελ |
1 - 0
1 - 2
|
Ρέιντζερς 3 | Ν | +1.5, +2.0 | Επιστροφή | 10.5 |
|
|||||
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-10-30 | 5 Αμπερντίν |
1 - 0
2 - 1
|
Ρέιντζερς 4 | Η | +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-10-27 | 2 Ρέιντζερς |
1 - 1
2 - 1
|
Σεντ Μίρεν 2 | Ν | -1.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| UEFA Europa League | 2024-10-24 | 3 Ρέιντζερς |
2 - 0
4 - 0
|
Στεάουα Βουκουρεστίου 4 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-10-20 | 1 Κιλμάρνοκ |
0 - 0
1 - 0
|
Ρέιντζερς 3 | Η | +1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-10-06 | 1 1 Ρέιντζερς |
1 - 0
2 - 0
|
Σεντ Τζόνστον 1 | Ν | -2.5, -3.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| UEFA Europa League | 2024-10-03 | 2 Ρέιντζερς |
1 - 3
1 - 4
|
Λυών 3 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-09-29 | 2 Ρέιντζερς |
1 - 0
1 - 0
|
Χιμπέρνιαν 2 | Ν | -1.5 | Κάτω | 11.0 | Επιστροφή |
|
4-7 (11) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Europa League | 2024-09-26 | 2 Μάλμε |
0 - 1
0 - 2
|
Ρέιντζερς 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Σκωτία - Λιγκ Καπ | 2024-09-21 | Ρέιντζερς |
1 - 0
3 - 0
|
Νταντί 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-09-15 | 4 Νταντί Γιουν. |
0 - 1
0 - 1
|
Ρέιντζερς 5 | Ν | +1.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-09-01 | 4 Σέλτικ |
2 - 0
3 - 0
|
Ρέιντζερς 5 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 11.0 | Επιστροφή |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-08-24 | 1 Ρέιντζερς |
2 - 0
6 - 0
|
Ρος Κάουντι 3 | Ν | -2.0, -2.5 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Σκωτία - Λιγκ Καπ | 2024-08-17 | Ρέιντζερς |
0 - 0
2 - 0
|
Σεντ Τζόνστον 3 | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω | 11.0 | Επιστροφή |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League - Προκριματικά | 2024-08-13 | 1 2 Ρέιντζερς |
0 - 0
0 - 2
|
Ντινάμο Κιέβου | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-08-10 | 2 Ρέιντζερς |
2 - 1
2 - 1
|
Μάδεργουελ | Ν | -2.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League - Προκριματικά | 2024-08-06 | Ντινάμο Κιέβου |
1 - 0
1 - 1
|
Ρέιντζερς 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-08-03 | 3 Χάρτς |
0 - 0
0 - 0
|
Ρέιντζερς 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | 1 Ουνιόν Βερολίνου |
3 - 3
4 - 4
|
Ρέιντζερς | Ι | -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2024-07-24 | Μπέρμιγχαμ |
2 - 0
2 - 1
|
Ρέιντζερς | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2024-07-20 | Ρέιντζερς |
0 - 1
0 - 2
|
Μάν. Γιουν. | Η | +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 1-7 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-13 | 2 Άγιαξ |
2 - 1
2 - 1
|
Ρέιντζερς 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Σκωτία - Κύπελλο | 2024-05-25 | 7 Σέλτικ |
0 - 0
1 - 0
|
Ρέιντζερς 5 | Η | -0.5 | Κάτω | 11.5 | Άνω |
|
3-11 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-05-18 | 1 Χάρτς |
1 - 0
3 - 3
|
Ρέιντζερς 1 | Ι | +0.5 | Άνω | 12.0 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-05-14 | Ρέιντζερς |
1 - 2
5 - 2
|
Νταντί | Ν | -2.0, -2.5 | Άνω | 11.0 | Επιστροφή |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-05-11 | 3 Σέλτικ |
2 - 1
2 - 1
|
Ρέιντζερς 1 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 11.0 | Άνω |
|
10-5 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Σκωτία - Πρέμιερσιπ | 2024-05-05 | Ρέιντζερς |
1 - 1
4 - 1
|
Κιλμάρνοκ 3 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 11.5 | Άνω |
|
16-1 (17) | 7-0 (7) | 6 (6-0) | 3 (2-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.909 | 3.6 | 3.9 |
| Ημίχρονο | 2.5 | 2.25 | 4.333 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.1 | Φιλοξενούμενος@1.775 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.75) | Άνω@2.04 | Κάτω@1.86 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.8 | Κάτω@2.05 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 4 , Κόρνερ: 8 - 1
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.5, 3.0
Σκορ: 0 - 3 , Κόρνερ: 2 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0
- 2' - 1st Shot Off Target - Cerny (Rangers)]
- 5' - 2nd Shot Off Target - Bouanani (Nice)]
- 6' - 1st Shot On Target - Louchet (Nice)]
- 6' - 3rd Shot Off Target - Moukoko (Nice)]
- 17' - 4th Shot Off Target - Jefte (Rangers)]
- 19' ~ Substitution ~ Nandjou ~ Ndayishimiye ~(Nice)
-
28' - 1st Corner - Νις - 29' - 2nd Offside - Nice
- 29' - 5th Shot Off Target - Laborde (Nice)]
-
35' - 1st Goal - Ρέιντζερς - 35' - 2nd Shot On Target - Cerny (Rangers)]
- 35' - 1st Assist - Igamane (Rangers)]
- 34' - 7th Shot Off Target - Cerny (Rangers)]
-
38' - 2nd Goal - Ρέιντζερς - 38' - 3rd Shot On Target - Diomande (Rangers)]
- 38' - 2nd Assist - Sterling (Rangers)]
- 43' - 4th Shot On Target - Laborde (Nice)]
-
43' - 2nd Corner - Νις -
44' - 1st Yellow Card - Ρέιντζερς -
45+1' - 2nd Yellow Card - Νις -
45+3' - 3rd Goal - Ρέιντζερς - 45+3' - 5th Shot On Target - Igamane (Rangers)]
- 45+5' - 8th Shot Off Target - Abdelmonem (Nice)]
-
0-3 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Ndombele ~ Bard ~(Nice)
-
49' - 3rd Corner - Νις - Race to 3 Corners - Νις
- 49' - 9th Shot Off Target - Laborde (Nice)]
-
49' - 4th Corner - Νις - 50' - 10th Shot Off Target - Ndombele (Nice)]
- 52' - 6th Shot On Target - Boudaoui (Nice)]
- Race to 5 Corners - Νις
-
52' - 5th Corner - Νις - 53' - 7th Shot On Target - Bajrami (Rangers)]
-
54' - 4th Goal - Ρέιντζερς - 54' - 8th Shot On Target - Igamane (Rangers)]
-
56' - 6th Corner - Νις - 56' - 11th Shot Off Target - Louchet (Nice)]
- 60' - 12th Shot Off Target - Bouanani (Nice)]
- 62' ~ Substitution ~ McCausland ~ Cerny ~(Rangers)
- 62' ~ Substitution ~ Tavernier ~ Sterling ~(Rangers)
- 53' - 3rd Offside - Rangers
- 68' - 9th Shot On Target - Jefte (Rangers)]
-
72' - 7th Corner - Ρέιντζερς - 71' - 10th Shot On Target - Yilmaz (Rangers)]
- 71' - 11th Shot On Target - Yilmaz (Rangers)]
- 69' ~ Substitution ~ Salhi ~ Boudaoui ~(Nice)
- 69' ~ Substitution ~ Yilmaz ~ Diomande ~(Rangers)
- 70' ~ Substitution ~ Guessand ~ Moukoko ~(Nice)
- 69' ~ Substitution ~ Dessers ~ Igamane ~(Rangers)
- 70' ~ Substitution ~ Cho ~ Camara ~(Nice)
- 72' - 13th Shot Off Target - Dessers (Rangers)]
- 73' - 14th Shot Off Target - Salhi (Nice)]
- 74' - 4th Offside - Rangers
- 75' - 15th Shot Off Target - Yilmaz (Rangers)]
- 76' - 12th Shot On Target - Guessand (Nice)]
- 78' - 13th Shot On Target - Louchet (Nice)]
-
81' - 3rd Yellow Card - Νις - 80' ~ Substitution ~ Rice ~ Bajrami ~(Rangers)
-
82' - 4th Yellow Card - Ρέιντζερς -
83' - 5th Goal - Νις - 83' - 14th Shot On Target - Bouanani (Nice)]
- 88' - 15th Shot On Target - Rosario (Nice)]
- 89' - 16th Shot Off Target - Dessers (Rangers)]
-
90' - 8th Corner - Νις - Race to 7 Corners - Νις
- 90' - 17th Shot Off Target - Abdelmonem (Nice)]
- 90+3' - 18th Shot Off Target - Louchet (Nice)]
-
90+4' - 9th Corner - Νις - 90+3' - 19th Shot Off Target - Louchet (Nice)]
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

