Νιούταουν vs Αμπεριστγουίθ Προφίλ ομάδων
Νιούταουν vs Αμπεριστγουίθ Στοιχεία αγώνα
1Ν-4Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 16 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.2 υπέρ, 1.6 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 30%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 60%.
1Ν-0Ι-9Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 22 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.7 υπέρ, 2.2 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 30%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 30%.
| Νιούταουν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Αμπεριστγουίθ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Νιούταουν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Αμπεριστγουίθ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Νιούταουν vs Αμπεριστγουίθ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Νιούταουν εναντίον Αμπεριστγουίθ Αναμετρήσεις
Νιούταουν εναντίον Αμπεριστγουίθ Πλήρης προϊστορία →| Νιούταουν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2025-02-22 | 1 3 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 1
|
Νιούταουν 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2024-11-08 | 1 Αμπεριστγουίθ |
2 - 0
3 - 1
|
Νιούταουν 3 | Η | +1.0 | Άνω |
|
||||||
| Wales Premier League | 2024-08-09 | 2 Νιούταουν |
0 - 1
4 - 1
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2023-11-14 | 1 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 1
|
Νιούταουν 1 | Ν | +1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Wales Premier League | 2023-08-26 | 3 Νιούταουν |
0 - 0
0 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2022-12-30 | Νιούταουν |
1 - 0
6 - 1
|
Αμπεριστγουίθ 3 | Ν | -1.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Wales Premier League | 2022-12-26 | 3 Αμπεριστγουίθ |
1 - 2
1 - 2
|
Νιούταουν 4 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Ουαλία - Κύπελλο | 2022-11-12 | 1 Αμπεριστγουίθ |
1 - 1
1 - 3
|
Νιούταουν 3 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Wales Premier League | 2021-12-10 | 2 Αμπεριστγουίθ |
0 - 2
2 - 4
|
Νιούταουν 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-0 (1) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2021-09-17 | 3 Νιούταουν |
0 - 1
1 - 2
|
Αμπεριστγουίθ 4 | Η | -1 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-6 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2021-05-15 | 3 Νιούταουν |
0 - 1
0 - 4
|
Αμπεριστγουίθ 1 | Η | -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Wales Premier League | 2021-04-09 | 1 Αμπεριστγουίθ |
1 - 0
1 - 2
|
Νιούταουν 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Wales Premier League | 2021-03-20 | 4 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
1 - 0
|
Νιούταουν 3 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Wales Premier League | 2020-09-25 | 3 Νιούταουν |
0 - 1
1 - 1
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2019-12-30 | 2 Αμπεριστγουίθ |
0 - 1
1 - 2
|
Νιούταουν 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Νιούταουν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2025-03-28 | 1 Barry Town |
1 - 0
2 - 1
|
Νιούταουν | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-03-21 | 2 Νιούταουν |
0 - 2
2 - 3
|
Connah's Quay 3 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-03-11 | 5 Briton Ferry |
0 - 0
1 - 1
|
Νιούταουν 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-03-07 | 5 Νιούταουν |
1 - 1
2 - 2
|
Flint Town Utd 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-02-22 | 1 3 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 1
|
Νιούταουν 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-02-08 | 1 Νιούταουν |
0 - 1
1 - 1
|
Barry Town 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Wales Premier League | 2025-02-01 | 2 Connah's Quay |
1 - 0
1 - 0
|
Νιούταουν | Η | -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
9-5 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2025-01-24 | 1 Νιούταουν |
2 - 1
2 - 2
|
Briton Ferry 1 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2025-01-14 | 1 Νιούταουν |
0 - 1
1 - 2
|
Penybont 2 | Η | +1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-9 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Wales Premier League | 2025-01-04 | The New Saints |
0 - 1
2 - 1
|
Νιούταουν 5 | Η | -2.5, -3.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
16-0 (16) | 13-0 (13) | 6 (6-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2025-01-01 | 3 Flint Town Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Νιούταουν 4 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2024-12-26 | 4 Νιούταουν |
0 - 1
0 - 2
|
Haverfordwest 1 | Η | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2024-12-03 | 1 Briton Ferry |
0 - 0
2 - 1
|
Νιούταουν 3 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2024-11-30 | 1 3 Νιούταουν |
0 - 1
0 - 3
|
Connah's Quay 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
3-8 (11) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2024-11-08 | 1 Αμπεριστγουίθ |
2 - 0
3 - 1
|
Νιούταουν 3 | Η | +1.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Wales Premier League | 2024-11-02 | 4 Νιούταουν |
0 - 0
0 - 0
|
Μπαλα Τάουν 2 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
3-8 (11) | 2-5 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2024-10-25 | 2 5 Cardiff Met Uni |
1 - 1
2 - 1
|
Νιούταουν 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-17 (21) | 3-8 (11) | 4 (0-4) | 3 (0-3) |
| Wales Premier League | 2024-10-15 | Νιούταουν |
2 - 0
2 - 4
|
Barry Town 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Wales Premier League | 2024-10-12 | 5 Caernarfon |
0 - 1
1 - 2
|
Νιούταουν 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Επιστροφή |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Wales Premier League | 2024-10-04 | Νιούταουν |
1 - 2
2 - 4
|
Flint Town Utd 4 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2024-09-27 | 3 Νιούταουν |
0 - 2
1 - 6
|
The New Saints | Η | +1.5, +2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Wales Premier League | 2024-09-24 | 2 Connah's Quay |
1 - 1
1 - 1
|
Νιούταουν 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Wales Premier League | 2024-09-20 | 3 Μπαλα Τάουν |
1 - 2
2 - 2
|
Νιούταουν 3 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Wales Premier League | 2024-09-13 | 1 Νιούταουν |
1 - 0
2 - 1
|
Cardiff Met Uni 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Wales Premier League | 2024-09-07 | 2 Νιούταουν |
0 - 0
1 - 0
|
Briton Ferry 3 | Ν | -2.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Wales Premier League | 2024-08-30 | 2 Haverfordwest |
1 - 0
3 - 0
|
Νιούταουν 3 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2024-08-26 | 2 Barry Town |
1 - 1
1 - 2
|
Νιούταουν 1 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
6-8 (14) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 6 (1-5) | ||
| Wales Premier League | 2024-08-23 | 2 Νιούταουν |
0 - 1
0 - 4
|
Caernarfon 4 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-10 (15) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Wales Premier League | 2024-08-16 | 1 Penybont |
0 - 0
0 - 0
|
Νιούταουν 3 | Ι | -1.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2024-08-09 | 2 Νιούταουν |
0 - 1
4 - 1
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
12-6 (18) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αμπεριστγουίθ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Wales Premier League | 2025-03-28 | Αμπεριστγουίθ |
0 - 1
1 - 2
|
Flint Town Utd 2 | Η | +1.0 | Επιστροφή |
|
||||||
| Wales Premier League | 2025-03-21 | 1 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 1
|
Briton Ferry 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Wales Premier League | 2025-03-11 | 2 Barry Town |
1 - 0
2 - 1
|
Αμπεριστγουίθ 3 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-03-07 | 2 Connah's Quay |
1 - 0
3 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Η | -1.5, -2.0 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Ουαλία - Λιγκ Καπ | 2025-02-28 | 3 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 1
|
The New Saints 2 | Η | +2.5, +3.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Wales Premier League | 2025-02-22 | 1 3 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 1
|
Νιούταουν 3 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Wales Premier League | 2025-02-07 | 3 Flint Town Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Αμπεριστγουίθ | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Wales Premier League | 2025-02-01 | 1 Briton Ferry |
0 - 1
2 - 3
|
Αμπεριστγουίθ | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Wales Premier League | 2025-01-24 | 3 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
1 - 2
|
Barry Town 3 | Η | +0.5, +1.0 | Επιστροφή |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Wales Premier League | 2025-01-11 | 2 Αμπεριστγουίθ |
1 - 2
1 - 6
|
Briton Ferry 2 | Η | 0.0 | Άνω |
|
5-4 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Wales Premier League | 2025-01-01 | Haverfordwest |
1 - 0
1 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Η | -1.5 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Wales Premier League | 2024-12-26 | 2 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 0
|
Μπαλα Τάουν 3 | Ι | +1.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 2 (0-2) | ||
| Wales Premier League | 2024-12-21 | 4 Αμπεριστγουίθ |
1 - 0
3 - 1
|
Caernarfon 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Wales Premier League | 2024-12-04 | Flint Town Utd |
2 - 0
3 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 1 | Η | -1.0 | Επιστροφή | 10.5 | Κάτω |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ουαλία - Λιγκ Καπ | 2024-11-30 | Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 0
|
Κάρντιφ U21 | Ι | +0.5 | Κάτω |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | (-) | (-) | ||
| Wales Premier League | 2024-11-23 | 3 Cardiff Met Uni |
0 - 0
3 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Η | -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2024-11-08 | 1 Αμπεριστγουίθ |
2 - 0
3 - 1
|
Νιούταουν 3 | Ν | +1.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Wales Premier League | 2024-11-02 | Briton Ferry |
2 - 0
4 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Wales Premier League | 2024-10-27 | 2 Αμπεριστγουίθ |
1 - 3
2 - 4
|
The New Saints 2 | Η | +3.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-10 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ουαλία - Λιγκ Καπ | 2024-10-22 | 2 Connah's Quay |
1 - 1
1 - 2
|
Αμπεριστγουίθ | Ν | -1.0 | Άνω |
|
9-5 (14) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) | ||
| Wales Premier League | 2024-10-15 | 1 Caernarfon |
0 - 3
1 - 4
|
Αμπεριστγουίθ 2 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Wales Premier League | 2024-10-12 | Αμπεριστγουίθ |
0 - 2
0 - 3
|
Penybont 4 | Η | +1.5, +2.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2024-10-04 | 3 Connah's Quay |
2 - 0
3 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 2 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2024-09-27 | Barry Town |
0 - 0
1 - 0
|
Αμπεριστγουίθ | Η | -1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
11-5 (16) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Wales Premier League | 2024-09-24 | 2 Αμπεριστγουίθ |
0 - 1
1 - 2
|
Cardiff Met Uni 1 | Η | +1.0, +1.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
0-2 (2) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Wales Premier League | 2024-09-20 | 2 Αμπεριστγουίθ |
0 - 0
0 - 3
|
Haverfordwest | Η | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
0-11 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Ουαλία - Λιγκ Καπ | 2024-09-17 | 2 Αμπεριστγουίθ |
1 - 1
3 - 2
|
Llandudno | Ν | -1.0 | Άνω |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Wales Premier League | 2024-09-13 | 1 Μπαλα Τάουν |
3 - 0
3 - 0
|
Αμπεριστγουίθ 3 | Η | -1.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Wales Premier League | 2024-09-07 | 1 Αμπεριστγουίθ |
0 - 1
0 - 2
|
Flint Town Utd 2 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Wales Premier League | 2024-09-03 | 3 The New Saints |
0 - 0
2 - 0
|
Αμπεριστγουίθ | Η | -4.0 | Κάτω | 11.5 | Άνω |
|
12-0 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.42 | 4.333 | 6.25 |
| Ημίχρονο | 1.909 | 2.3 | 6 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.25) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Ημίχρονο (-0.5) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.5) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (5.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.75) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.1 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 3 , Κόρνερ: 5 - 4
Κόρνερ: 10.5 , Χάντικαπ: -1.0, -1.5 , Γκολ: 2.5, 3.0
Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 2 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 5.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.0
-
10' - 1st Corner - Αμπεριστγουίθ -
19' - 2nd Corner - Αμπεριστγουίθ -
30' - 3rd Corner - Νιούταουν -
30' - 4th Corner - Νιούταουν -
37' - 1st Goal - Νιούταουν -
45+1' - 2nd Goal - Αμπεριστγουίθ -
1-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Αμπεριστγουίθ
-
52' - 5th Corner - Αμπεριστγουίθ -
53' - 6th Corner - Νιούταουν -
53' - 3rd Goal - Νιούταουν -
56' - 1st Yellow Card - Νιούταουν -
62' - 2nd Yellow Card - Νιούταουν -
73' - 7th Corner - Νιούταουν -
73' - 8th Corner - Νιούταουν - Race to 5 Corners - Νιούταουν
-
79' - 4th Goal - Αμπεριστγουίθ -
82' - 5th Goal - Αμπεριστγουίθ -
83' - 3rd Yellow Card - Αμπεριστγουίθ -
85' - 9th Corner - Αμπεριστγουίθ -
2-3 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

