Μπρέντα vs Αϊντχόφεν Προφίλ ομάδων
Μπρέντα vs Αϊντχόφεν Στοιχεία αγώνα
5Ν-0Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.2 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 70%, γκολ Over 10%, κόρνερ Over 40%.
6Ν-2Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 24 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.4 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 60%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 40%.
| Μπρέντα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Αϊντχόφεν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Μπρέντα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Αϊντχόφεν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Μπρέντα vs Αϊντχόφεν Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Μπρέντα εναντίον Αϊντχόφεν Αναμετρήσεις
Μπρέντα εναντίον Αϊντχόφεν Πλήρης προϊστορία →| Μπρέντα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Κύπελλο | 2020-01-23 | 2 Μπρέντα |
0 - 0
2 - 0
|
Αϊντχόφεν 1 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2019-03-09 | 2 Αϊντχόφεν |
1 - 0
2 - 0
|
Μπρέντα | Η | -2.5 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2018-09-29 | 3 Μπρέντα |
0 - 0
0 - 2
|
Αϊντχόφεν 4 | Η | +1.5, +2.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2018-03-31 | 2 Αϊντχόφεν |
1 - 0
5 - 1
|
Μπρέντα 4 | Η | -2.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2017-08-20 | 3 Μπρέντα |
1 - 1
1 - 4
|
Αϊντχόφεν 1 | Η | +1.5, +2.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2015-02-03 | 1 Μπρέντα |
0 - 0
0 - 2
|
Αϊντχόφεν 1 | Η | +1.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2014-08-16 | Αϊντχόφεν |
2 - 1
6 - 1
|
Μπρέντα | Η | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 3-7 (10) | 5 (1-4) | 2 (1-1) | |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2014-05-03 | Αϊντχόφεν |
1 - 0
2 - 0
|
Μπρέντα | Η |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | (-) | (-) | ||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μπρέντα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-11-02 | Χέρακλες |
1 - 0
1 - 0
|
Μπρέντα | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Κύπελλο | 2024-10-30 | 4 Μπάρεντρεχτ |
1 - 0
2 - 1
|
Μπρέντα 2 | Η | +1.0, +1.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-10-26 | 2 Μπρέντα |
2 - 1
4 - 1
|
Βάαλβαϊκ 3 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-10-20 | 1 Τσβόλε |
0 - 0
1 - 2
|
Μπρέντα 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-10-10 | Άντο Ντε Χάαγκ |
0 - 2
0 - 2
|
Μπρέντα | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-10-05 | 1 2 Μπρέντα |
0 - 0
1 - 0
|
Ναϊμέγκεν 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-3 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-29 | 2 Τβέντε |
0 - 0
1 - 0
|
Μπρέντα 2 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-22 | 2 Φέγενορντ |
0 - 0
2 - 0
|
Μπρέντα 2 | Η | -2.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-14 | 2 Μπρέντα |
0 - 0
1 - 0
|
Φορτούνα Σιτάρντ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-09-04 | 1 Σάλκε |
2 - 1
2 - 1
|
Μπρέντα 1 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-31 | Χέρενφεν |
0 - 0
4 - 0
|
Μπρέντα 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-24 | 1 4 Μπρέντα |
1 - 0
1 - 2
|
Ουτρέχτη 1 | Η | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-18 | Μπρέντα |
0 - 0
2 - 1
|
Άγιαξ 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-09 | 1 Γκρόνινγκεν |
3 - 0
4 - 1
|
Μπρέντα 3 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-03 | 1 Σπάρτα Ρότερνταμ |
0 - 1
2 - 1
|
Μπρέντα | Η | -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-30 | 1 Μπρέντα |
0 - 2
1 - 2
|
Άρης 1 | Η | 0.0 | Άνω |
|
4-4 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-26 | 1 Μπρέντα |
0 - 0
0 - 1
|
Λιρς Κεμπενζόνεν 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-24 | 1 Μπρέντα |
1 - 1
1 - 2
|
ΟΦΗ 1 | Η | -0.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-20 | Μπρέντα |
0 - 0
1 - 1
|
Εξέλσιορ | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-17 | 1 Μπρέντα |
1 - 0
3 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Ολλανδία - Eredivisie - Πλέι-Οφ | 2024-06-02 | Εξέλσιορ |
3 - 0
4 - 1
|
Μπρέντα 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie - Πλέι-Οφ | 2024-05-28 | 3 Μπρέντα |
3 - 2
6 - 2
|
Εξέλσιορ 1 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie - Πλέι-Οφ | 2024-05-25 | 1 Έμεν |
0 - 2
0 - 3
|
Μπρέντα 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie - Πλέι-Οφ | 2024-05-21 | 1 Μπρέντα |
1 - 0
1 - 1
|
Έμεν 3 | Ι | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie - Πλέι-Οφ | 2024-05-17 | 2 Ρόντα JC |
0 - 1
0 - 5
|
Μπρέντα 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie - Πλέι-Οφ | 2024-05-13 | 1 Μπρέντα |
1 - 0
3 - 1
|
Ρόντα JC 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
11-3 (14) | 6-3 (9) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2024-05-10 | 1 Τοπ Ος |
0 - 1
1 - 1
|
Μπρέντα 1 | Ι | +1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2024-05-03 | 1 Μπρέντα |
0 - 2
2 - 2
|
Άντο Ντε Χάαγκ 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2024-04-28 | 1 Μπρέντα |
1 - 0
2 - 0
|
Αϊντχόφεν Β’ | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2024-04-19 | 4 Ντεν Μπος |
1 - 2
2 - 2
|
Μπρέντα | Ι | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αϊντχόφεν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2024-11-05 | 4 Αϊντχόφεν |
2 - 0
4 - 0
|
Χιρόνα 4 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-11-02 | 2 Άγιαξ |
1 - 1
3 - 2
|
Αϊντχόφεν 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-10-26 | Αϊντχόφεν |
2 - 0
6 - 0
|
Τσβόλε 1 | Ν | -2.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2024-10-22 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 1
1 - 1
|
Αϊντχόφεν 5 | Ι | -1.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-10-19 | 1 AZ |
0 - 2
1 - 2
|
Αϊντχόφεν | Ν | +0.5 | Επιστροφή | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-10-05 | 1 Αϊντχόφεν |
1 - 1
2 - 1
|
Σπάρτα Ρότερνταμ 2 | Ν | -2.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
3-8 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-10-01 | 3 Αϊντχόφεν |
1 - 0
1 - 1
|
Σπόρτινγκ 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-28 | 1 Βίλεμ ΙΙ |
0 - 0
0 - 2
|
Αϊντχόφεν 2 | Ν | +1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-22 | 3 Φορτούνα Σιτάρντ |
1 - 0
1 - 3
|
Αϊντχόφεν 1 | Ν | +2.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-09-17 | Γιουβέντους |
2 - 0
3 - 1
|
Αϊντχόφεν | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-14 | Αϊντχόφεν |
2 - 0
2 - 0
|
Ναϊμέγκεν 1 1 | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
15-3 (18) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-09-01 | Αϊντχόφεν |
2 - 0
3 - 0
|
Γκο Αχέντ Ίγκλς 3 | Ν | -2.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-24 | 1 Αλμέρ Σίτι |
0 - 2
1 - 7
|
Αϊντχόφεν 1 | Ν | +2.0, +2.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
1-9 (10) | 0-8 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-18 | 1 Χέρακλες |
1 - 0
1 - 3
|
Αϊντχόφεν | Ν | +2.5 | Επιστροφή | 10.5 | Άνω |
|
2-12 (14) | 2-7 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-08-10 | Αϊντχόφεν |
3 - 0
5 - 1
|
Βάαλβαϊκ | Ν | -3.0 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Σούπερ Καπ | 2024-08-04 | 3 Αϊντχόφεν |
1 - 2
4 - 4
|
Φέγενορντ 6 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | Αϊντχόφεν |
2 - 1
2 - 1
|
Βαλένθια 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-24 | Αϊντχόφεν |
1 - 1
3 - 2
|
ΦΚ Αϊντχόφεν | Ν | -2.0, -2.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
11-2 (13) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-05-19 | Αϊντχόφεν |
1 - 1
3 - 1
|
Βάαλβαϊκ 4 1 | Ν | -2.5, -3.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
14-3 (17) | 10-2 (12) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-05-12 | 2 Φορτούνα Σιτάρντ |
1 - 0
1 - 1
|
Αϊντχόφεν | Ι | +1.5, +2.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 3-6 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-05-05 | Αϊντχόφεν |
2 - 2
4 - 2
|
Σπάρτα Ρότερνταμ 1 | Ν | -2.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-04-25 | Χέρενφεν |
0 - 5
0 - 8
|
Αϊντχόφεν | Ν | +1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-04-13 | Αϊντχόφεν |
3 - 0
6 - 0
|
Φίτεσε 1 | Ν | -3.0 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-04-06 | 2 Αϊντχόφεν |
2 - 0
5 - 1
|
AZ 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-04-02 | 1 Εξέλσιορ |
0 - 0
0 - 2
|
Αϊντχόφεν | Ν | +2.0, +2.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
1-12 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-03-30 | Ναϊμέγκεν |
1 - 1
3 - 1
|
Αϊντχόφεν 2 | Η | +1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-03-17 | 2 Αϊντχόφεν |
0 - 0
1 - 0
|
Τβέντε 4 | Ν | -1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2024-03-13 | 2 Ντόρτμουντ |
1 - 0
2 - 0
|
Αϊντχόφεν | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-03-08 | Γκο Αχέντ Ίγκλς |
0 - 1
0 - 1
|
Αϊντχόφεν 1 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-9 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eredivisie | 2024-03-03 | 4 Αϊντχόφεν |
1 - 1
2 - 2
|
Φέγενορντ 3 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 7 | 5.75 | 1.364 |
| Ημίχρονο | 7 | 2.5 | 1.833 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+1.5) | Γηπεδούχος@1.84 | Φιλοξενούμενος@2.06 |
| Ημίχρονο (+0.5) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.75 | Κάτω@2.05 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 3 , Κόρνερ: 5 - 9
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: +1.5 , Γκολ: 3.0
Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 0 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: +0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
- 2' - 1st Shot Off Target - Pepi (PSV)]
- 2' - 3rd Shot Off Target - Pepi (PSV)]
- 2' - 2nd Shot Off Target - Sauer (NAC)]
-
5' - 1st Yellow Card - Μπρέντα - 7' - 4th Shot Off Target - Tillman (PSV)]
- 12' - 5th Shot Off Target - Bakayoko (PSV)]
- 13' - 1st Offside - PSV
- 16' - 6th Shot Off Target - Sauer (NAC)]
- Race to 3 Corners - Αϊντχόφεν
-
21' - 1st Goal - Αϊντχόφεν - 21' - 2nd Shot On Target - Pepi (PSV)]
- 21' - 1st Assist - Saibari (PSV)]
- 25' - 7th Shot Off Target - Lang (PSV)]
-
33' - 2nd Goal - Αϊντχόφεν -
34' - 3rd Yellow Card - Αϊντχόφεν - 33' - 4th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 33' - 2nd Assist - Pepi (PSV)]
-
35' - 4th Yellow Card - Αϊντχόφεν - 35' - 8th Shot Off Target - Garbett (NAC)]
- 38' - 9th Shot Off Target - Sauer (NAC)]
- 43' - 5th Shot On Target - Pepi (PSV)]
- 45+3' - 10th Shot Off Target - Kemper (NAC)]
-
0-2 score at the end of First Half - 48' - 6th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 48' - 7th Shot On Target - Flamingo (PSV)]
- 51' - 8th Shot On Target - Lucassen (NAC)]
- Race to 5 Corners - Αϊντχόφεν
- 56' - 11th Shot Off Target - Lang (PSV)]
- Race to 7 Corners - Αϊντχόφεν
- 61' - 9th Shot On Target - Junior (PSV)]
-
65' - 3rd Goal - Αϊντχόφεν - 63' ~ Substitution ~ Janosek ~ Leemans ~(NAC)
- 63' ~ Substitution ~ Mol ~ Paula ~(NAC)
- 63' ~ Substitution ~ Kostorz ~ Garbett ~(NAC)
- 65' - 10th Shot On Target - Bakayoko (PSV)]
- 65' - 12th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 69' - 11th Shot On Target - Kemper (NAC)]
- 69' - 13th Shot Off Target - Lucassen (NAC)]
- 72' ~ Substitution ~ de Jong ~ Pepi ~(PSV)
- 72' ~ Substitution ~ Driouech ~ Lang ~(PSV)
- 72' ~ Substitution ~ Perisic ~ Bakayoko ~(PSV)
- 73' - 14th Shot Off Target - Kemper (NAC)]
- 79' - 12th Shot On Target - Saibari (PSV)]
- 80' - 13th Shot On Target - Van den Bergh (NAC)]
- 81' - 15th Shot Off Target - Sauer (NAC)]
- 82' ~ Substitution ~ Fernandes ~ Sauer ~(NAC)
- 82' ~ Substitution ~ Staring ~ Jensen ~(NAC)
- 84' ~ Substitution ~ Babadi ~ Tillman ~(PSV)
- 84' ~ Substitution ~ Ledezma ~ Karsdorp ~(PSV)
- 87' - 16th Shot Off Target - de Jong (PSV)]
- Race to 9 Corners - Αϊντχόφεν
- 89' - 17th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
- 89' - 18th Shot Off Target - Saibari (PSV)]
-
0-3 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

