Μονακό vs Ρεμς Προφίλ ομάδων
Μονακό vs Ρεμς Στοιχεία αγώνα
5Ν-3Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 8 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.3 υπέρ, 0.8 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 60%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 20%.
5Ν-4Ι-1Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.5 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 70%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 60%.
| Μονακό | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ρεμς | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Μονακό | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Ρεμς | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Μονακό vs Ρεμς Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Μονακό εναντίον Ρεμς Αναμετρήσεις
Μονακό εναντίον Ρεμς Πλήρης προϊστορία →| Μονακό Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-29 | 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 1
|
Ρεμς 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Κύπελλο | 2020-01-04 | 4 Μονακό |
0 - 0
2 - 1
|
Ρεμς 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-09-21 | Ρεμς |
0 - 0
0 - 0
|
Μονακό 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-04-13 | 2 Μονακό |
0 - 0
0 - 0
|
Ρεμς | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-11-03 | 1 Ρεμς |
1 - 0
1 - 0
|
Μονακό 2 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-03-11 | 2 Μονακό |
2 - 1
2 - 2
|
Ρεμς 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
10-7 (17) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-25 | 1 2 Ρεμς |
0 - 1
0 - 1
|
Μονακό 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-03-22 | 3 Ρεμς |
0 - 2
1 - 3
|
Μονακό 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2014-10-31 | 1 Μονακό |
1 - 0
1 - 1
|
Ρεμς 2 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2014-02-21 | Μονακό |
1 - 0
2 - 2
|
Ρεμς | Ι |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | (-) | (-) | ||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μονακό Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2020-08-15 | AZ |
0 - 1
0 - 2
|
Μονακό 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2020-08-01 | 1 Άιντραχτ Φρανκφούρτης |
0 - 0
1 - 1
|
Μονακό | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2020-07-22 | Σταντάρ Λιέγης |
0 - 1
2 - 1
|
Μονακό | Η | 0.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2020-07-17 | Σέρκλ Μπριζ |
0 - 2
0 - 2
|
Μονακό | Ν | +1 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-03-07 | 1 Νις |
0 - 1
2 - 1
|
Μονακό 4 1 | Η | 0.0, +0.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-29 | 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 1
|
Ρεμς 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-22 | 1 Ντιζόν |
0 - 0
1 - 1
|
Μονακό | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-14 | 1 Μονακό |
0 - 0
1 - 0
|
Μονπελιέ 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-08 | 1 Αμιάν |
1 - 0
1 - 2
|
Μονακό 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
3-9 (12) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-04 | 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-01 | 3 Νιμ |
1 - 1
3 - 1
|
Μονακό 3 2 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2020-01-28 | 1 Μονακό |
0 - 1
0 - 1
|
Σεντ Ετιέν 4 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-01-25 | 1 Μονακό |
0 - 1
1 - 3
|
Στρασβούργο | Η | -1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2020-01-20 | Σεντ Πριβέ Σεντ Χιλέρ |
0 - 3
1 - 3
|
Μονακό 1 | Ν | +2.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-01-15 | 2 Μονακό |
0 - 2
1 - 4
|
Παρί Σεν Ζερμέν 2 | Η | +1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-01-12 | Παρί Σεν Ζερμέν |
3 - 2
3 - 3
|
Μονακό 3 | Ι | -2.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2020-01-04 | 4 Μονακό |
0 - 0
2 - 1
|
Ρεμς 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-21 | 4 Μονακό |
2 - 1
5 - 1
|
Λιλ 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2019-12-17 | Μονακό |
0 - 2
0 - 3
|
Λιλ 4 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-14 | 4 Ανζέ |
0 - 0
0 - 0
|
Μονακό 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-07 | Μονακό |
0 - 0
3 - 0
|
Αμιάν | Ν | -1.0, -1.5 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-04 | Τουλούζ |
1 - 1
1 - 2
|
Μονακό 1 | Ν | +0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-24 | 3 Μπορντώ |
1 - 1
2 - 1
|
Μονακό 4 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-12 (17) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-09 | 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Ντιζόν | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-9 (15) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-03 | 1 Σεντ Ετιέν |
0 - 0
1 - 0
|
Μονακό 1 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2019-10-30 | 1 Μονακό |
2 - 0
2 - 1
|
Μαρσέιγ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-10-25 | 2 Ναντ |
0 - 1
0 - 1
|
Μονακό 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-10-20 | 2 Μονακό |
1 - 1
3 - 2
|
Ρεν 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-10-05 | 1 Μονπελιέ |
2 - 0
3 - 1
|
Μονακό 1 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-09-28 | 1 Μονακό |
1 - 0
4 - 1
|
Μπρέστ 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ρεμς Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2020-08-15 | 3 Ρεμς |
0 - 1
3 - 1
|
Μίντιλαντ 2 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
||||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2020-08-05 | Ρεμς |
2 - 0
2 - 0
|
Μάριμπορ 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2020-07-22 | Ρεμς |
2 - 0
3 - 0
|
Χάβρη | Ν | -1.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2020-07-18 | 2 Δουνκέρκη |
0 - 1
2 - 2
|
Ρεμς | Ι | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-03-07 | 1 2 Ρεμς |
1 - 0
1 - 0
|
Μπρέστ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-29 | 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 1
|
Ρεμς 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-23 | 1 Σεντ Ετιέν |
0 - 0
1 - 1
|
Ρεμς 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
8-6 (14) | 3-3 (6) | 4 (1-3) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-16 | 1 Ρεμς |
0 - 0
1 - 0
|
Ρεν 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-09 | 1 Στρασβούργο |
0 - 0
3 - 0
|
Ρεμς 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
9-8 (17) | 7-3 (10) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-05 | 2 Ρεμς |
0 - 0
1 - 1
|
Νις | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-02-01 | 1 Ανζέ |
1 - 1
1 - 4
|
Ρεμς 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-01-25 | 1 Ρεμς |
0 - 1
0 - 1
|
Μετς 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
11-1 (12) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2020-01-22 | 1 1 Ρεμς |
0 - 2
0 - 3
|
Παρί Σεν Ζερμέν 3 | Η | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
0-10 (10) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-01-15 | 1 Αμιάν |
0 - 1
1 - 1
|
Ρεμς 3 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2020-01-11 | 1 Νιμ |
1 - 1
2 - 0
|
Ρεμς 4 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2020-01-07 | 1 1 Ρεμς |
0 - 0
0 - 0
|
Στρασβούργο 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2020-01-04 | 4 Μονακό |
0 - 0
2 - 1
|
Ρεμς 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-21 | 2 Ρεμς |
1 - 1
1 - 1
|
Λυών 3 | Ι | 0.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2019-12-17 | 1 Ρεμς |
0 - 0
1 - 0
|
Μονπελιέ 1 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-14 | Τουλούζ |
0 - 1
0 - 1
|
Ρεμς 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (3-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-12-08 | 2 Ρεμς |
1 - 0
3 - 1
|
Σεντ Ετιέν 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-30 | 1 1 Ρεμς |
0 - 1
1 - 1
|
Μπορντώ 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
15-2 (17) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-23 | 2 Μετς |
0 - 1
1 - 1
|
Ρεμς 1 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-09 | 2 Ρεμς |
0 - 0
0 - 0
|
Ανζέ 2 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
2-12 (14) | 1-9 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-11-03 | 1 Νις |
2 - 0
2 - 0
|
Ρεμς 2 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2019-10-30 | Ρεμς |
2 - 0
2 - 1
|
Μπουργκ-Περόνας 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-10-26 | 3 Ρεμς |
0 - 0
0 - 0
|
Νιμ 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-10-19 | 2 Ρεμς |
1 - 0
1 - 0
|
Μονπελιέ | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-10-06 | 1 Ρεν |
0 - 0
0 - 1
|
Ρεμς 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-09-28 | 1 Ρεμς |
1 - 1
1 - 2
|
Ντιζόν 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.85 | 3.4 | 4.333 |
| Ημίχρονο | 2.6 | 2.05 | 4.75 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.96 | Φιλοξενούμενος@1.97 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.75 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@2.05 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.725 | Κάτω@2.075 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 2 , Κόρνερ: 8 - 1
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 1 - 2 , Κόρνερ: 4 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
5' - 1st Goal - Ρεμς -
7' - 1st Corner - Μονακό -
15' - 2nd Corner - Μονακό -
21' - 2nd Goal - Ρεμς -
38' - 3rd Corner - Μονακό - Race to 3 Corners - Μονακό
-
41' - 1st Yellow Card - Ρεμς -
45+2' - 4th Corner - Μονακό -
45+2' - 3rd Goal - Μονακό -
1-2 score at the end of First Half - 46' Substitution - Diop for Onyekuru - Μονακό
-
48' - 5th Corner - Ρεμς -
55' - 4th Goal - Μονακό - 56' Substitution - Berisha for Kutesa - Ρεμς
- 60' Substitution - Sierhuis for Cafaro - Ρεμς
- 60' Substitution - Zeneli for Toure - Ρεμς
- Race to 5 Corners - Μονακό
-
64' - 6th Corner - Μονακό -
64' - 7th Corner - Μονακό -
76' - 2nd Yellow Card - Ρεμς - 78' Substitution - Cassama for Dia - Ρεμς
- 81' Substitution - Geubbels for Gelson Martins - Μονακό
- 87' Substitution - Aholou for Golovin - Μονακό
-
90' - 3rd Yellow Card - Μονακό -
90' - 4th Yellow Card - Ρεμς -
90+2' - 8th Corner - Μονακό - Race to 7 Corners - Μονακό
-
90+4' - 9th Corner - Μονακό -
2-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

