Μονακό vs Μπενφίκα Προφίλ ομάδων
Μονακό vs Μπενφίκα Στοιχεία αγώνα
4Ν-2Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 18 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 1.8 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 30%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 50%.
6Ν-1Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 25 γκολ υπέρ και 16 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.5 υπέρ, 1.6 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 40%, γκολ Over 80%, κόρνερ Over 50%.
| Μονακό | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μπενφίκα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Μονακό | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μπενφίκα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Μονακό vs Μπενφίκα Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Μονακό εναντίον Μπενφίκα Αναμετρήσεις
Μονακό εναντίον Μπενφίκα Πλήρης προϊστορία →| Μονακό Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League | 2024-11-27 | 1 4 Μονακό |
1 - 0
2 - 3
|
Μπενφίκα 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-11-04 | 2 Μπενφίκα |
0 - 0
1 - 0
|
Μονακό 5 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2014-10-22 | 3 Μονακό |
0 - 0
0 - 0
|
Μπενφίκα 3 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μονακό Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2025-02-07 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 1
4 - 1
|
Μονακό | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2025-02-01 | 2 Μονακό |
1 - 2
4 - 2
|
Οσέρ 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2025-01-29 | 2 Ίντερ |
2 - 0
3 - 0
|
Μονακό 2 1 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2025-01-25 | 3 Μονακό |
1 - 1
3 - 2
|
Ρεν 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2025-01-21 | 1 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Άστον Βίλα 3 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2025-01-17 | 1 Μονπελιέ |
0 - 1
2 - 1
|
Μονακό 2 | Η | +1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-16 (20) | 2-11 (13) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2025-01-14 | 1 Ρεμς |
1 - 0
1 - 1
|
Μονακό 1 | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2025-01-10 | 3 Ναντ |
1 - 0
2 - 2
|
Μονακό | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
3-11 (14) | 2-6 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Σούπερ Καπ | 2025-01-05 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
1 - 0
|
Μονακό 1 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
13-2 (15) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2024-12-22 | 1 Ουνιόν Σεντ Ζαν |
0 - 2
1 - 4
|
Μονακό 2 | Ν | +5.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 4 (3-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-12-18 | 2 Μονακό |
0 - 1
2 - 4
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-12-14 | 1 Ρεμς |
0 - 0
0 - 0
|
Μονακό 3 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2024-12-11 | 2 Άρσεναλ |
1 - 0
3 - 0
|
Μονακό 1 | Η | -1.5, -2.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-12-07 | 2 Μονακό |
0 - 0
2 - 0
|
Τουλούζ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-12-01 | Μαρσέιγ |
0 - 1
2 - 1
|
Μονακό 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-11-27 | 1 4 Μονακό |
1 - 0
2 - 3
|
Μπενφίκα 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-11-22 | 2 Μονακό |
2 - 0
3 - 2
|
Μπρέστ 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-11-09 | 5 Στρασβούργο |
1 - 0
1 - 3
|
Μονακό 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2024-11-05 | 3 Μπολόνια |
0 - 0
0 - 1
|
Μονακό 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-11-01 | 1 Μονακό |
0 - 1
0 - 1
|
Ανζέ 1 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-10-27 | 2 Νις |
1 - 1
2 - 1
|
Μονακό 4 1 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| UEFA Champions League | 2024-10-22 | 1 Μονακό |
2 - 1
5 - 1
|
Ερυθρός Αστέρας 1 | Ν | -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-10-18 | 1 1 Μονακό |
0 - 0
0 - 0
|
Λιλ 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-10-05 | 2 Ρεν |
1 - 2
1 - 2
|
Μονακό 4 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
10-4 (14) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2024-10-02 | 4 Ντιναμό Ζάγκρεμπ |
1 - 0
2 - 2
|
Μονακό 2 | Ι | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-28 | 4 Μονακό |
1 - 1
2 - 1
|
Μονπελιέ 2 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-22 | 1 Μονακό |
1 - 1
3 - 1
|
Χάβρη 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2024-09-19 | 4 Μονακό |
1 - 1
2 - 1
|
Μπαρτσελόνα 3 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-0 (10) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-14 | 3 Οσέρ |
0 - 2
0 - 3
|
Μονακό | Ν | +0.5, +1.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2024-09-01 | 1 Μονακό |
0 - 0
1 - 1
|
Λανς 4 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μπενφίκα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2025-02-08 | Μπενφίκα |
3 - 1
3 - 2
|
Μορειρένσε 1 | Ν | -2.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2025-02-02 | 3 Εστρέλα Αμαντόρα |
1 - 3
2 - 3
|
Μπενφίκα 2 | Ν | +2.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2025-01-29 | 1 Γιουβέντους |
0 - 1
0 - 2
|
Μπενφίκα 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2025-01-25 | 2 Κάσα Πία |
1 - 1
3 - 1
|
Μπενφίκα | Η | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2025-01-21 | 1 Μπενφίκα |
3 - 1
4 - 5
|
Μπαρτσελόνα 4 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2025-01-17 | 3 Μπενφίκα |
2 - 0
4 - 0
|
Φαμαλικάο | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2025-01-14 | 2 Φαρένσε |
1 - 0
1 - 3
|
Μπενφίκα | Ν | +1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2025-01-11 | 1 Σπόρτινγκ |
1 - 1
1 - 1
|
Μπενφίκα 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-7 (17) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2025-01-08 | Μπενφίκα |
3 - 0
3 - 0
|
Μπράγκα 2 1 | Ν | -1.0 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2025-01-04 | 4 Μπενφίκα |
0 - 2
1 - 2
|
Μπράγκα 3 | Η | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-12-29 | 2 Σπόρτινγκ |
1 - 0
1 - 0
|
Μπενφίκα 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-12-23 | 1 Μπενφίκα |
1 - 0
3 - 0
|
Εστορίλ 1 | Ν | -2.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-12-19 | 2 Νασιονάλ |
0 - 0
0 - 2
|
Μπενφίκα 4 | Ν |
|
4-11 (15) | 3-7 (10) | 4 (0-4) | 1 (0-1) | ||||
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-12-15 | 2 AVS |
0 - 1
1 - 1
|
Μπενφίκα 2 | Ι | +1.5, +2.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-12-11 | 5 Μπενφίκα |
0 - 0
0 - 0
|
Μπολόνια 5 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-12-07 | 3 Μπενφίκα |
1 - 0
1 - 0
|
Γκιμαράες 1 | Ν | -1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
6-9 (15) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-12-01 | 2 Αρούκα |
0 - 1
0 - 2
|
Μπενφίκα 3 | Ν | +2.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-11-27 | 1 4 Μονακό |
1 - 0
2 - 3
|
Μπενφίκα 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-6 (8) | 4 (0-4) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2024-11-23 | 1 Μπενφίκα |
3 - 0
7 - 0
|
Εστρέλα Αμαντόρα 2 | Ν | -2.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-11-10 | 4 Μπενφίκα |
1 - 1
4 - 1
|
Πόρτο 7 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-11-06 | 1 Μπάγερν Μονάχου |
0 - 0
1 - 0
|
Μπενφίκα 2 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-0 (10) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-11-02 | 1 Φαρένσε |
1 - 1
1 - 2
|
Μπενφίκα | Ν | +2.0, +2.5 | Κάτω | 11.0 | Επιστροφή |
|
3-8 (11) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2024-10-30 | Μπενφίκα |
0 - 0
3 - 0
|
Σάντα Κλάρα 3 | Ν | -2.0 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-10-27 | 1 Μπενφίκα |
3 - 0
5 - 0
|
Ρίο Άβε 1 | Ν | -2.0, -2.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
8-2 (10) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-10-23 | 2 Μπενφίκα |
0 - 2
1 - 3
|
Φέγενορντ 1 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2024-10-19 | Πέβιντεμ SC |
0 - 1
0 - 2
|
Μπενφίκα 1 | Ν | +3.0, +3.5 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2024-10-02 | 1 Μπενφίκα |
1 - 0
4 - 0
|
Ατλέτικο Μαδρίτης 4 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-09-28 | 1 Μπενφίκα |
2 - 1
5 - 1
|
Ζιλ Βιθέντε 2 | Ν | -2.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
11-2 (13) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Πριμέιρα Λίγκα | 2024-09-23 | 2 Μποαβίστα |
0 - 2
0 - 3
|
Μπενφίκα | Ν | +2.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2024-09-19 | 2 Ερυθρός Αστέρας |
0 - 2
1 - 2
|
Μπενφίκα 3 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.5 | 3.5 | 2.75 |
| Ημίχρονο | 3 | 2.3 | 3.2 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@1.84 | Φιλοξενούμενος@2.06 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@2 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.825 | Κάτω@1.975 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.75) | Άνω@1.83 | Κάτω@2.07 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@2.125 | Κάτω@1.75 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 2 - 7
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 2.5, 3.0
Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 2 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0, 1.5
- 2' - 1st Shot Off Target - Embolo (Monaco)]
- 5' - 2nd Shot Off Target - Carreras (Benfica)]
-
10' - 1st Corner - Μονακό - 9' - 1st Shot On Target - Akliouche (Monaco)]
- 14' - 3rd Shot Off Target - Aursnes (Benfica)]
-
16' - 1st Yellow Card - Μπενφίκα - 23' - 1st Offside - Benfica
-
35' - 2nd Corner - Μονακό -
41' - 2nd Yellow Card - Μονακό - 42' - 2nd Shot On Target - Otamendi (Benfica)]
- 42' - 3rd Shot On Target - Golovin (Monaco)]
- 44' - 4th Shot On Target - Carreras (Benfica)]
-
45+2' - 3rd Corner - Μπενφίκα - 45+2' - 4th Shot Off Target - Akturkoglu (Benfica)]
- 45+2' - 5th Shot Off Target - Silva (Benfica)]
-
0-0 score at the end of First Half - 48' - 6th Shot Off Target - Carreras (Benfica)]
-
48' - 1st Goal - Μπενφίκα - 48' - 5th Shot On Target - Pavlidis (Benfica)]
- 50' - 7th Shot Off Target - Embolo (Monaco)]
-
52' - Red Card - Μονακό -
56' - 3rd Yellow Card - Μπενφίκα - 58' - 2nd Offside - Benfica
- 57' ~ Substitution ~ Magassa ~ Biereth ~(Monaco)
-
61' - 4th Corner - Μπενφίκα - 60' - 8th Shot Off Target - Pavlidis (Benfica)]
- 61' - 9th Shot Off Target - Otamendi (Benfica)]
- 61' - 10th Shot Off Target - Silva (Benfica)]
- 59' - 6th Shot On Target - Kehrer (Monaco)]
- 62' - 7th Shot On Target - Pavlidis (Benfica)]
- 62' - 11th Shot Off Target - Akturkoglu (Benfica)]
- 62' - 12th Shot Off Target - Kokcu (Benfica)]
- 64' - 3rd Offside - Benfica
- 64' - 3rd Offside - Benfica
-
66' - 5th Corner - Μπενφίκα - Race to 3 Corners - Μπενφίκα
- 65' - 13th Shot Off Target - Schjelderup (Benfica)]
- 66' - 14th Shot Off Target - Carreras (Benfica)]
- 67' ~ Substitution ~ Di Maria ~ Araujo ~(Benfica)
- 67' ~ Substitution ~ Barreiro ~ Florentino ~(Benfica)
- 68' ~ Substitution ~ Minamino ~ Akliouche ~(Monaco)
- 68' ~ Substitution ~ Seghir ~ Golovin ~(Monaco)
- 72' - 15th Shot Off Target - Embolo (Monaco)]
- 75' - 16th Shot Off Target - Di Maria (Benfica)]
- 75' - 8th Shot On Target - Kokcu (Benfica)]
-
77' - 6th Corner - Μπενφίκα -
77' - 7th Corner - Μπενφίκα - Race to 5 Corners - Μπενφίκα
-
79' - 4th Yellow Card - Μονακό - 80' - 17th Shot Off Target - Kokcu (Benfica)]
- 78' ~ Substitution ~ Amdouni ~ Schjelderup ~(Benfica)
- 78' ~ Substitution ~ Belotti ~ Pavlidis ~(Benfica)
- 83' - 18th Shot Off Target - Akturkoglu (Benfica)]
- 83' - 19th Shot Off Target - Amdouni (Benfica)]
- 86' - 20th Shot Off Target - Aursnes (Benfica)]
-
87' - 8th Corner - Μπενφίκα - 87' - 9th Shot On Target - Silva (Benfica)]
- 87' ~ Substitution ~ Cabral ~ Di Maria ~(Benfica)
-
90+1' - 5th Yellow Card - Μονακό -
90+6' - 9th Corner - Μπενφίκα - Race to 7 Corners - Μπενφίκα
-
0-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

