Τρί, Jan 16, 2024 · 13:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΝΗΝΝΗΝ
1.73
3.00
5.75
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΙΝΙΗΗΝ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 1.75
Σύνολο γκολ
Άνω 8.5
Σύνολο κόρνερ
-0.5
MO Κονσταντίν
MO Κονσταντίν vs RB Ουάργκλα Προφίλ ομάδων
MO Κονσταντίν
ΗΗΝΙΝΗΝΝΗΝΠρόσφαταΣταθερή+0.2 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 19
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΙσόπαλο5/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
RB Ουάργκλα
ΝΗΙΗΝΗΗΙΝΙΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω4/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω2/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Τελευταία
| MO Κονσταντίν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| RB Ουάργκλα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| MO Κονσταντίν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| RB Ουάργκλα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 1.5, 2.0
Κατανομή κόρνερΓραμμή 8.5
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 23,
Μ.Ο.: 1.91,
Τυπ. απόκλ.: 1.98, Διάμεσος: 1,
Επικρατούσα τιμή: 1,
Άνω: 35%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
MO Κονσταντίν vs RB Ουάργκλα Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
MO Κονσταντίν εναντίον RB Ουάργκλα Αναμετρήσεις
MO Κονσταντίν εναντίον RB Ουάργκλα Πλήρης προϊστορία →| MO Κονσταντίν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-03 | MO Κονσταντίν |
3 - 1
5 - 2
|
RB Ουάργκλα | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2021-12-25 | 4 MO Κονσταντίν |
2 - 1
2 - 1
|
RB Ουάργκλα 2 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| MO Κονσταντίν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2024-01-06 | 1 MO Κονσταντίν |
1 - 0
1 - 0
|
NRB Tέλεγκμα 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-12-29 | MO Κονσταντίν |
0 - 2
0 - 2
|
JS Μπορντί Μενάιελ 1 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-12-08 | 1 Ουέντ Μαγκράνε |
0 - 1
1 - 2
|
MO Κονσταντίν 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-12-02 | 1 MO Κονσταντίν |
2 - 0
2 - 1
|
ES EI Γκόζλεϊν 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-11-24 | 3 Ολιμπίκ Άκμπου |
0 - 1
2 - 1
|
MO Κονσταντίν 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
||||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-11-18 | 1 2 MO Κονσταντίν |
0 - 0
1 - 0
|
ΗΒ Τσελγκούμ Λέιντ 4 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
6-6 (12) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-11-10 | 3 USM Ανάμπα |
0 - 0
0 - 0
|
MO Κονσταντίν 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-10-16 | 3 MO Κονσταντίν |
0 - 0
2 - 1
|
ΑΣ Κχρούμπ 4 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-09-29 | MO Κονσταντίν |
0 - 0
0 - 1
|
ΙΒ Κέμις Ελ Κέμτσα 1 | Η | +0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
2-7 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Υπόλοιπος Κόσμος - Φιλικά | 2023-09-22 | 1 MO Κονσταντίν |
0 - 0
0 - 0
|
ΑΣ Αϊν Μ'λιλά 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Υπόλοιπος Κόσμος - Φιλικά | 2023-09-08 | NRB Tέλεγκμα |
0 - 0
0 - 1
|
MO Κονσταντίν | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-05-12 | 2 MO Κονσταντίν |
0 - 1
1 - 3
|
NRB Tέλεγκμα | Η | -1.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-04-15 | 1 JS Μπορντί Μενάιελ |
2 - 2
4 - 3
|
MO Κονσταντίν | Η | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-04-08 | 1 MO Κονσταντίν |
2 - 0
2 - 0
|
CΑ Μπάτνα 2 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 8.0 | Άνω |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-03-18 | 1 3 MO Κονσταντίν |
0 - 0
0 - 0
|
ΙΒ Κέμις Ελ Κέμτσα 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-03-10 | 2 Χαμρά Ανάμπα |
0 - 0
0 - 0
|
MO Κονσταντίν 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-03-04 | MO Κονσταντίν |
1 - 0
3 - 1
|
USΤσαούια 3 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-24 | 1 ES EI Γκόζλεϊν |
0 - 1
2 - 1
|
MO Κονσταντίν 6 | Η | -0.5 | Άνω |
|
11-2 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-18 | 1 MO Κονσταντίν |
0 - 0
0 - 1
|
ΑΣ Κχρούμπ 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-10 | 1 JSM Σκίκντα |
0 - 0
0 - 2
|
MO Κονσταντίν 1 | Ν | +0.5 | Επιστροφή | 8.0 | Άνω |
|
5-10 (15) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-03 | MO Κονσταντίν |
3 - 1
5 - 2
|
RB Ουάργκλα | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-01-13 | 3 MO Κονσταντίν |
0 - 0
2 - 0
|
MC Ελ Εουλμά 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 8.0 | Άνω |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-01-07 | USM Ανάμπα |
0 - 1
0 - 1
|
MO Κονσταντίν 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 7.5 | Κάτω |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-31 | 1 MO Κονσταντίν |
1 - 0
1 - 0
|
USM Ελ Χάρας 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 4-6 (10) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-27 | 1 US Σουφ |
0 - 0
1 - 1
|
MO Κονσταντίν 3 1 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 8.0 | Επιστροφή |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-23 | 1 NRB Tέλεγκμα |
1 - 0
1 - 0
|
MO Κονσταντίν 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-09 | MO Κονσταντίν |
0 - 0
0 - 0
|
JS Μπορντί Μενάιελ 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 7.5 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-03 | 1 2 CΑ Μπάτνα |
0 - 1
0 - 1
|
MO Κονσταντίν 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-11-21 | 2 MO Κονσταντίν |
1 - 0
2 - 1
|
ΑΣ Αϊν Μ'λιλά 3 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-11-15 | 2 ΙΒ Κέμις Ελ Κέμτσα |
1 - 0
2 - 0
|
MO Κονσταντίν 3 | Η | 0.0 | Επιστροφή |
|
4-3 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| RB Ουάργκλα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2024-01-06 | 1 Ουέντ Μαγκράνε |
0 - 0
0 - 0
|
RB Ουάργκλα 2 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-12-29 | 2 RB Ουάργκλα |
0 - 0
1 - 0
|
ΑΣ Κχρούμπ 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-12-08 | 2 CΑ Μπάτνα |
0 - 0
0 - 0
|
RB Ουάργκλα 4 | Ι | -1.0 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-11-24 | 3 ΗΒ Τσελγκούμ Λέιντ |
1 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 2 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-10-07 | 2 ΙΒ Κέμις Ελ Κέμτσα |
0 - 0
2 - 0
|
RB Ουάργκλα 3 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-04-15 | ES EI Γκόζλεϊν |
1 - 3
2 - 3
|
RB Ουάργκλα | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-04-01 | 2 ΙΒ Κέμις Ελ Κέμτσα |
1 - 0
2 - 0
|
RB Ουάργκλα 2 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 8.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-03-10 | USΤσαούια |
0 - 0
1 - 1
|
RB Ουάργκλα | Ι | -0.5 | Επιστροφή |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-03-04 | 4 MC Ελ Εουλμά |
0 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
11-2 (13) | 9-1 (10) | 3 (3-0) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-18 | 1 3 USM Ελ Χάρας |
2 - 2
2 - 4
|
RB Ουάργκλα 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
12-1 (13) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-02-03 | MO Κονσταντίν |
3 - 1
5 - 2
|
RB Ουάργκλα | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2023-01-11 | 5 JS Μπορντί Μενάιελ |
0 - 1
0 - 1
|
RB Ουάργκλα 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-30 | 3 ΑΣ Αϊν Μ'λιλά |
0 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-16 | Χαμρά Ανάμπα |
0 - 1
0 - 1
|
RB Ουάργκλα 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-09 | 1 RB Ουάργκλα |
0 - 1
0 - 1
|
ES EI Γκόζλεϊν 5 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-12-03 | 3 ΑΣ Κχρούμπ |
0 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 4 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-11-19 | 1 RB Ουάργκλα |
0 - 0
0 - 0
|
ΙΒ Κέμις Ελ Κέμτσα 1 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-11-15 | 3 JSM Σκίκντα |
0 - 0
0 - 0
|
RB Ουάργκλα 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 1-5 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-10-14 | 3 USM Ανάμπα |
0 - 2
2 - 2
|
RB Ουάργκλα 4 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-10-01 | 3 NRB Tέλεγκμα |
1 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 3 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
0-5 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-04-16 | 2 JSM Σκίκντα |
1 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-03-19 | 2 JSM Μπεζάια |
0 - 0
4 - 1
|
RB Ουάργκλα | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
11-1 (12) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-02-26 | USM Κεντσέλα |
0 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 1 | Η | -1.0,-1.5 | Κάτω |
|
15-1 (16) | 8-1 (9) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-01-14 | 3 CΑ Μπάτνα |
1 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2022-01-04 | 1 USΤσαούια |
0 - 0
2 - 0
|
RB Ουάργκλα | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2021-12-25 | 4 MO Κονσταντίν |
2 - 1
2 - 1
|
RB Ουάργκλα 2 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2021-12-11 | 1 USM Ανάμπα |
1 - 0
2 - 1
|
RB Ουάργκλα 2 | Η | -0.5 | Άνω |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2021-11-29 | CA Μπόρτζ Μπου Αρρερίντζ |
0 - 1
2 - 2
|
RB Ουάργκλα 1 | Ι | -0.5 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
10-6 (16) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2021-11-05 | 5 ΑΣ Αϊν Μ'λιλά |
1 - 0
1 - 0
|
RB Ουάργκλα | Η | -1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - 2η Κατηγορία | 2021-10-26 | 2 Χαμρά Ανάμπα |
0 - 0
0 - 0
|
RB Ουάργκλα 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.727 | 3 | 5.75 |
| Ημίχρονο | 2.5 | 1.909 | 6 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.75 | Φιλοξενούμενος@2.05 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (8.5) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (1.75) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 6 - 1
Κόρνερ: 8.5 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.5, 2.0
Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 3 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
15' - 1st Goal - MO Κονσταντίν -
18' - 2nd Goal - RB Ουάργκλα -
21' - 1st Yellow Card - MO Κονσταντίν -
28' - 1st Corner - MO Κονσταντίν -
29' - 2nd Corner - MO Κονσταντίν -
33' - 2nd Yellow Card - RB Ουάργκλα -
33' - 3rd Yellow Card - RB Ουάργκλα -
45' - 3rd Corner - MO Κονσταντίν - Race to 3 Corners - MO Κονσταντίν
-
1-1 score at the end of First Half -
56' - 4th Corner - MO Κονσταντίν -
62' - 4th Yellow Card - RB Ουάργκλα -
69' - 5th Yellow Card - RB Ουάργκλα - Race to 5 Corners - MO Κονσταντίν
-
76' - 5th Corner - MO Κονσταντίν -
83' - 6th Corner - RB Ουάργκλα -
83' - 7th Corner - MO Κονσταντίν -
89' - 6th Yellow Card - MO Κονσταντίν -
1-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

