Μίντιλ Έισις vs Χελένικ AC Προφίλ ομάδων
Μίντιλ Έισις vs Χελένικ AC Στοιχεία αγώνα
9Ν-0Ι-1Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 31 γκολ υπέρ και 8 κατά. Μέσος όρος γκολ: 3.1 υπέρ, 0.8 κατά. Νίκες 90%, AH νίκη 40%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 50%.
8Ν-0Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 36 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 3.6 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 80%, AH νίκη 70%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 30%.
| Μίντιλ Έισις | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Χελένικ AC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Μίντιλ Έισις | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Χελένικ AC | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Μίντιλ Έισις vs Χελένικ AC Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Μίντιλ Έισις εναντίον Χελένικ AC Αναμετρήσεις
Μίντιλ Έισις εναντίον Χελένικ AC Πλήρης προϊστορία →| Μίντιλ Έισις Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-25 | 2 Χελένικ AC |
0 - 0
0 - 1
|
Μίντιλ Έισις 3 | Ν | +1.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-03-22 | 3 Μίντιλ Έισις |
0 - 0
1 - 1
|
Χελένικ AC 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-10-08 | 4 Χελένικ AC |
1 - 2
4 - 3
|
Μίντιλ Έισις 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-02 | 2 Μίντιλ Έισις |
5 - 0
5 - 0
|
Χελένικ AC 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-06-20 | 2 Χελένικ AC |
1 - 1
1 - 1
|
Μίντιλ Έισις 1 | Ι | -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-04-21 | 1 Μίντιλ Έισις |
1 - 2
1 - 4
|
Χελένικ AC 1 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
2-10 (12) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2022-10-01 | 4 Μίντιλ Έισις |
0 - 0
0 - 1
|
Χελένικ AC 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2022-09-16 | 3 Χελένικ AC |
0 - 1
1 - 2
|
Μίντιλ Έισις 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
7-9 (16) | 1-8 (9) | 4 (1-3) | 2 (2-0) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2022-07-05 | 2 Μίντιλ Έισις |
1 - 1
2 - 1
|
Χελένικ AC 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
3-11 (14) | 1-5 (6) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Κύπελλο - Προκριματικοί | 2022-05-17 | 2 Χελένικ AC |
0 - 1
1 - 2
|
Μίντιλ Έισις 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2022-05-06 | 1 Χελένικ AC |
1 - 0
2 - 0
|
Μίντιλ Έισις 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2021-09-17 | 3 Χελένικ AC |
0 - 0
0 - 1
|
Μίντιλ Έισις 2 | Ν | -1 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2021-07-24 | Μίντιλ Έισις |
0 - 1
1 - 3
|
Χελένικ AC 2 | Η | +1.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2021-05-29 | 1 Χελένικ AC |
0 - 0
1 - 2
|
Μίντιλ Έισις 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2021-04-09 | 1 1 Μίντιλ Έισις |
0 - 1
0 - 1
|
Χελένικ AC 1 | Η | +1.0, +1.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μίντιλ Έισις Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-31 | 1 Γκαρούντα ΦΚ |
0 - 1
0 - 3
|
Μίντιλ Έισις | Ν | +4.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-24 | 5 Μίντιλ Έισις |
1 - 0
1 - 0
|
Ντάρβιν Χαρτς | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-17 | 5 Μίντιλ Έισις |
0 - 0
6 - 0
|
Πορτ Ντάργουιν 3 | Ν | -5.0 | Επιστροφή | 11.0 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-09 | Μίντιλ Έισις |
4 - 0
6 - 0
|
Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC | Ν | -2.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-03 | 4 Ντάρβιν Ολίμπικ |
0 - 1
0 - 2
|
Μίντιλ Έισις 6 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-07-26 | 2 Κασουαρίνα |
1 - 2
2 - 5
|
Μίντιλ Έισις 2 | Ν | +2.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-07-13 | 1 Μίντιλ Έισις |
1 - 1
4 - 3
|
Κασουαρίνα 3 | Ν | -2.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
12-3 (15) | 10-2 (12) | 5 (4-1) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-21 | 4 Ντάρβιν Χαρτς |
1 - 0
2 - 0
|
Μίντιλ Έισις 4 1 | Η | +1.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-15 | 3 Πορτ Ντάργουιν |
0 - 0
0 - 2
|
Μίντιλ Έισις 2 1 | Ν | +3.5, +4.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-07 | 5 Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC |
1 - 0
1 - 2
|
Μίντιλ Έισις 3 | Ν | +1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-01 | 2 Μίντιλ Έισις |
2 - 0
3 - 1
|
Ντάρβιν Ολίμπικ 3 1 | Ν | -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
12-3 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-25 | 2 Χελένικ AC |
0 - 0
0 - 1
|
Μίντιλ Έισις 3 | Ν | +1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-10 | 1 2 Κασουαρίνα |
2 - 4
2 - 8
|
Μίντιλ Έισις 3 | Ν | +2.0, +2.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-26 | 2 Μίντιλ Έισις |
5 - 1
9 - 1
|
Ντάρβιν Χαρτς 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-20 | 2 Μίντιλ Έισις |
3 - 0
5 - 0
|
Πορτ Ντάργουιν 1 | Ν | -3.5 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αυστραλία - Κύπελλο - Προκριματικοί | 2024-04-16 | Κασουαρίνα |
0 - 0
0 - 0
|
Μίντιλ Έισις 2 | Ι | +1.5, +2.0 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-13 | 2 Μίντιλ Έισις |
1 - 0
2 - 0
|
Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-05 | 1 2 Ντάρβιν Ολίμπικ |
1 - 1
2 - 2
|
Μίντιλ Έισις 2 | Ι | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-03-22 | 3 Μίντιλ Έισις |
0 - 0
1 - 1
|
Χελένικ AC 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-7 (17) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-10-08 | 4 Χελένικ AC |
1 - 2
4 - 3
|
Μίντιλ Έισις 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-29 | 1 Μίντιλ Έισις |
1 - 0
2 - 0
|
Ντάρβιν Ολίμπικ 2 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
13-5 (18) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 4 (3-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-23 | 2 Μίντιλ Έισις |
0 - 1
1 - 3
|
Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
11-1 (12) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-20 | Πορτ Ντάργουιν |
1 - 0
1 - 4
|
Μίντιλ Έισις | Ν | +1.5, +2.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
2-11 (13) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-16 | Κασουαρίνα |
0 - 0
0 - 1
|
Μίντιλ Έισις | Ν | +0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-08 | 4 Ντάρβιν Χαρτς |
3 - 2
4 - 3
|
Μίντιλ Έισις 1 | Η | +2.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
10-3 (13) | 8-1 (9) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-02 | 2 Μίντιλ Έισις |
5 - 0
5 - 0
|
Χελένικ AC 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-08-11 | 2 Μίντιλ Έισις |
0 - 1
1 - 2
|
Ντάρβιν Ολίμπικ 2 | Η | -2.0, -2.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
12-3 (15) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-08-04 | 3 Μίντιλ Έισις |
2 - 1
3 - 3
|
Κασουαρίνα 3 | Ι | -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-07-28 | 3 Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC |
1 - 2
1 - 3
|
Μίντιλ Έισις 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
8-2 (10) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-07-25 | Μίντιλ Έισις |
1 - 1
2 - 3
|
Ντάρβιν Ολίμπικ 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Χελένικ AC Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-30 | 1 Πορτ Ντάργουιν |
1 - 4
1 - 5
|
Χελένικ AC 2 | Ν | +4.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-23 | 1 Χελένικ AC |
3 - 0
3 - 0
|
Γκαρούντα ΦΚ 1 | Ν | -2.5, -3.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-17 | 1 Χελένικ AC |
1 - 1
1 - 2
|
Κασουαρίνα 2 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-10 | 5 Χελένικ AC |
0 - 0
2 - 1
|
Ντάρβιν Ολίμπικ 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-08-02 | 1 Ντάρβιν Χαρτς |
2 - 4
5 - 7
|
Χελένικ AC 2 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-07-27 | 1 Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC |
0 - 3
0 - 5
|
Χελένικ AC 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-07-12 | 5 Χελένικ AC |
1 - 0
2 - 0
|
Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC 4 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-07-05 | 1 Χελένικ AC |
3 - 0
7 - 0
|
Πορτ Ντάργουιν | Ν | -1.5 | Άνω |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-22 | Γκαρούντα ΦΚ |
0 - 1
0 - 3
|
Χελένικ AC | Ν | +2.5, +3.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-14 | 1 2 Κασουαρίνα |
2 - 1
2 - 1
|
Χελένικ AC 1 1 | Η | +1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-06-04 | 2 Ντάρβιν Ολίμπικ |
1 - 2
2 - 4
|
Χελένικ AC 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-31 | 4 Χελένικ AC |
0 - 3
3 - 5
|
Ντάρβιν Χαρτς 2 | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-25 | 2 Χελένικ AC |
0 - 0
0 - 1
|
Μίντιλ Έισις 3 | Η | +1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 2-8 (10) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-11 | 2 Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC |
2 - 1
4 - 1
|
Χελένικ AC | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-05-04 | 1 Πορτ Ντάργουιν |
1 - 2
1 - 3
|
Χελένικ AC | Ν | +2.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-27 | Χελένικ AC |
5 - 1
6 - 2
|
Γκαρούντα ΦΚ | Ν | -3.0, -3.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Κύπελλο - Προκριματικοί | 2024-04-23 | Ντάρβιν Χαρτς |
1 - 0
2 - 0
|
Χελένικ AC 2 | Η | +0.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-19 | 1 Χελένικ AC |
1 - 0
3 - 1
|
Κασουαρίνα | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-12 | 2 Χελένικ AC |
1 - 1
3 - 2
|
Ντάρβιν Ολίμπικ 4 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-04-06 | 2 Ντάρβιν Χαρτς |
0 - 0
1 - 0
|
Χελένικ AC 2 | Η | +1.5, +2.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2024-03-22 | 3 Μίντιλ Έισις |
0 - 0
1 - 1
|
Χελένικ AC 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-7 (17) | 5-4 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-10-08 | 4 Χελένικ AC |
1 - 2
4 - 3
|
Μίντιλ Έισις 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
1-9 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-29 | 1 Χελένικ AC |
3 - 0
6 - 0
|
Κασουαρίνα 2 | Ν | -1.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-22 | 1 Ντάρβιν Χαρτς |
2 - 2
4 - 5
|
Χελένικ AC | Ν | +2.5, +3.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-18 | 1 Χελένικ AC |
1 - 2
1 - 3
|
Ντάρβιν Ολίμπικ | Η | -2.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-09 | Χελένικ AC |
3 - 1
4 - 1
|
Κασουαρίνα | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-09-02 | 2 Μίντιλ Έισις |
5 - 0
5 - 0
|
Χελένικ AC 2 | Η | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-08-25 | 1 Χελένικ AC |
2 - 0
4 - 1
|
Πορτ Ντάργουιν 1 | Ν | -2.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Αυστραλία - Ντάργουιν Πρέμιερ Λιγκ | 2023-08-12 | 1 2 Πανεπιστήμιο Ατζούρι FC |
1 - 1
2 - 4
|
Χελένικ AC 1 | Ν | +1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
7-10 (17) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Αυστραλία - Κύπελλο | 2023-08-10 | Χελένικ AC |
0 - 4
0 - 6
|
Ίντερ Λάιονς | Η | +2.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
1-17 (18) | 0-10 (10) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.42 | 4.75 | 5 |
| Ημίχρονο | 1.8 | 3.1 | 4.333 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.5) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Ημίχρονο (-0.5) | Γηπεδούχος@1.825 | Φιλοξενούμενος@1.975 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.5) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (5.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (4.25) | Άνω@1.875 | Κάτω@1.925 |
| Ημίχρονο (1.75) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 4 - 2 , Κόρνερ: 5 - 4
Κόρνερ: 10.5 , Χάντικαπ: -1.5 , Γκολ: 4.0, 4.5
Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 2 - 3 Ημίχρονο
Κόρνερ: 5.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.5, 2.0
-
1' - 1st Corner - Χελένικ AC -
6' - 2nd Corner - Μίντιλ Έισις -
7' - 3rd Corner - Χελένικ AC - Race to 3 Corners - Χελένικ AC
-
29' - 1st Goal - Μίντιλ Έισις -
37' - 2nd Goal - Μίντιλ Έισις -
41' - 4th Corner - Μίντιλ Έισις -
45' - 3rd Goal - Χελένικ AC - Race to 3 Corners - Χελένικ AC
-
45' - 5th Corner - Χελένικ AC -
2-1 score at the end of First Half -
48' - 6th Corner - Μίντιλ Έισις -
49' - 7th Corner - Μίντιλ Έισις -
55' - 1st Yellow Card - Μίντιλ Έισις -
66' - 4th Goal - Μίντιλ Έισις -
69' - 5th Goal - Χελένικ AC -
71' - 8th Corner - Μίντιλ Έισις - Race to 5 Corners - Μίντιλ Έισις
-
77' - 2nd Yellow Card - Μίντιλ Έισις -
79' - 3rd Yellow Card - Χελένικ AC -
90' - 6th Goal - Μίντιλ Έισις -
90' - 9th Corner - Χελένικ AC -
4-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

