Σάβ, Dec 21, 2024 · 18:30
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΙΗΝΗΝΙ
1.80
3.00
4.75
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΙΙΝΙΝΝ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 2.0
Σύνολο γκολ
Κάτω 9.0
Σύνολο κόρνερ
-0.5
Μέριδα
Μέριδα vs Φουενλαμπράδα Προφίλ ομάδων
Μέριδα
ΙΙΙΙΙΗΝΗΝΙΠρόσφαταΣταθερή0.0 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 18
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω4/10
Άνω 2.5 γκολΙσόπαλο5/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Φουενλαμπράδα
ΗΗΝΗΝΝΙΝΙΙΠρόσφαταΣε άνοδο+0.7 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 22
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΆνω6/10
Ασιατικό χάντικαπΑποτυγχάνει4/10
Τελευταία
| Μέριδα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Φουενλαμπράδα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Μέριδα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Φουενλαμπράδα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0
Κατανομή κόρνερΓραμμή 9.0
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.00,
Τυπ. απόκλ.: 1.45, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 53%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Μέριδα vs Φουενλαμπράδα Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Μέριδα εναντίον Φουενλαμπράδα Αναμετρήσεις
Μέριδα εναντίον Φουενλαμπράδα Πλήρης προϊστορία →| Μέριδα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2023-03-26 | 2 Μέριδα |
1 - 0
2 - 0
|
Φουενλαμπράδα 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Επιστροφή |
|
||||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2022-12-06 | 1 2 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 1
|
Μέριδα 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Κόπα ντελ Ρέι | 2017-09-06 | 3 Φουενλαμπράδα |
1 - 0
2 - 0
|
Μέριδα 3 1 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μέριδα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-12-14 | 1 Γιέκλανο |
1 - 1
1 - 1
|
Μέριδα 3 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 8.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-12-08 | 1 Μέριδα |
0 - 0
2 - 1
|
Χέρκουλες 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-30 | 1 Ρεάλ Μαδρίτης Β |
2 - 0
6 - 0
|
Μέριδα 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-23 | 3 Μέριδα |
0 - 1
2 - 1
|
Ιντερσίτι 5 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-17 | 5 Ατλέτικο Μαδρίτης Β |
1 - 0
1 - 0
|
Μέριδα 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-10 | Μέριδα |
1 - 0
1 - 1
|
Θέουτα 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 2 (0-2) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-03 | 4 Αλκορκόν |
0 - 2
2 - 2
|
Μέριδα 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-27 | 1 2 Μέριδα |
1 - 2
2 - 2
|
Αλκογιάνο 5 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-20 | 2 Μέριδα |
1 - 1
1 - 1
|
Μπέτις Ντεπορτίβο 2 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
9-8 (17) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 6 (4-2) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-12 | 6 Αντεγέρα |
0 - 0
1 - 1
|
Μέριδα 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-06 | 4 Μέριδα |
1 - 0
1 - 1
|
Βιγιαρεάλ Β 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
4-5 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-29 | 1 Μαρμπέλα ΦΚ |
0 - 0
1 - 0
|
Μέριδα 6 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-21 | Μέριδα |
0 - 0
1 - 0
|
UD Ίμπιζα 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-15 | 2 Ρεάλ Μούρθια |
1 - 0
2 - 0
|
Μέριδα 1 | Η | -0.5 | Επιστροφή |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-06 | 2 Μέριδα |
0 - 0
1 - 0
|
Αλγεθίρας 4 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-01 | 3 Ατλέτικο Σανλουκένιο |
0 - 0
0 - 3
|
Μέριδα | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-5 (8) | 6 (1-5) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-08-25 | 2 Μέριδα |
1 - 0
3 - 3
|
Ρεκρεατίβο Ουέλβα 3 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-16 | 4 Θαμόρα |
0 - 0
0 - 1
|
Μέριδα 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 5 (1-4) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-10 | 3 Villanovense |
1 - 2
2 - 2
|
Μέριδα 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-09 | Ντον Μπενίτο |
0 - 0
0 - 0
|
Μέριδα | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-03 | 1 CD Εξτρεμαδούρα |
1 - 1
1 - 3
|
Μέριδα 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-02 | 1 Μέριδα |
2 - 0
2 - 0
|
Σεβίλλη Β' | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | Μέριδα |
3 - 0
3 - 0
|
Μπέτις Β | Ν | -0.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-20 | Γιεχόρ Ντερούν |
0 - 1
0 - 4
|
Μέριδα | Ν | +1.5, +2.0 | Άνω |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-05-25 | 1 Μέριδα |
1 - 2
3 - 2
|
Θέουτα 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-05-18 | Ρεάλ Μούρθια |
0 - 0
1 - 1
|
Μέριδα 4 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
12-5 (17) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-05-11 | 1 Μέριδα |
2 - 0
3 - 0
|
Ιντερσίτι 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-05-05 | 1 Μάλαγα |
0 - 1
1 - 1
|
Μέριδα 6 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
11-5 (16) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 4 (3-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-04-28 | 6 Μέριδα |
0 - 0
0 - 0
|
Ατλέτικο Σανλουκένιο 7 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-04-21 | 2 Μελίγια |
1 - 0
2 - 0
|
Μέριδα 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Φουενλαμπράδα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-12-15 | 5 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 0
|
Ρεάλ Μούρθια 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-12-07 | 1 Σεβίλλη Β' |
0 - 0
0 - 0
|
Φουενλαμπράδα 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-29 | 3 Φουενλαμπράδα |
2 - 0
2 - 1
|
Μπέτις Ντεπορτίβο 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-24 | 1 Φουενλαμπράδα |
2 - 1
2 - 2
|
Ρεάλ Μαδρίτης Β 2 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-17 | 4 Ιντερσίτι |
0 - 1
1 - 3
|
Φουενλαμπράδα 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-10 | 3 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
2 - 1
|
Χέρκουλες 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-11-02 | 2 Αλγεθίρας |
0 - 0
2 - 1
|
Φουενλαμπράδα 5 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-25 | 3 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
1 - 0
|
UD Ίμπιζα 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-20 | 4 Ατλέτικο Σανλουκένιο |
0 - 0
2 - 1
|
Φουενλαμπράδα 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-13 | 2 Φουενλαμπράδα |
0 - 1
0 - 2
|
Αλκογιάνο 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-10-05 | 4 Ρεκρεατίβο Ουέλβα |
1 - 1
1 - 1
|
Φουενλαμπράδα 3 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 9.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-28 | 3 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 1
|
Ατλέτικο Μαδρίτης Β 3 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-22 | 2 Μαρμπέλα ΦΚ |
0 - 0
1 - 1
|
Φουενλαμπράδα 1 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 5 (3-2) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-14 | 1 Γιέκλανο |
0 - 1
0 - 1
|
Φουενλαμπράδα 5 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-09-08 | 2 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 0
|
Αλκορκόν 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
3-8 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-09-04 | Φουενλαμπράδα |
0 - 2
0 - 3
|
Λεγκανιές | Η | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
1-8 (9) | 0-4 (4) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2024-08-28 | 3 Λας Ρόζας |
1 - 1
2 - 1
|
Φουενλαμπράδα 1 | Η | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
3-6 (9) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 2 | 2024-08-25 | 1 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 0
|
Αντεγέρα 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2024-08-17 | 2 Ναβαλκαρνέρο |
0 - 0
0 - 1
|
Φουενλαμπράδα 3 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2024-08-14 | Φουενλαμπράδα |
1 - 0
3 - 0
|
Τορεχόν 2 | Ν | -2.0 | Άνω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-10 | UD Σαν Σεμπαστιάν Ρέγιες |
0 - 1
1 - 1
|
Φουενλαμπράδα 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | Αλκορκόν |
1 - 0
2 - 0
|
Φουενλαμπράδα 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-05-25 | 1 Φουενλαμπράδα |
2 - 0
2 - 0
|
UE Κορνελά | Ν | -1.5 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-05-18 | 2 Ρεάλ Ουνιόν |
1 - 1
2 - 1
|
Φουενλαμπράδα 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 3 (1-2) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-05-11 | 2 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 0
|
CD Αρεντέιρο 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-05-04 | 2 SD Λογκρονιές |
0 - 0
0 - 0
|
Φουενλαμπράδα 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-04-27 | 1 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 0
|
Τερούελ 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-04-20 | 5 Ρεάλ Σοσιεδάδ Β |
1 - 0
2 - 0
|
Φουενλαμπράδα 3 1 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-04-13 | 4 Φουενλαμπράδα |
0 - 0
0 - 1
|
Ράγιο Μαχανταχόνττα 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Ισπανία - Πριμέρα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 1 | 2024-04-07 | 2 Ταραγόνα |
1 - 0
1 - 0
|
Φουενλαμπράδα 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (0-5) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.8 | 3 | 4.75 |
| Ημίχρονο | 2.5 | 1.909 | 5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.75 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.0) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.75 | Κάτω@2.05 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.0) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.825 | Κάτω@1.975 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 7 - 2
Κόρνερ: 9.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.0
Σκορ: 2 - 0 , Κόρνερ: 2 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
1' - 1st Corner - Φουενλαμπράδα -
4' - 2nd Corner - Μέριδα -
13' - 3rd Corner - Φουενλαμπράδα -
17' - 1st Goal - Μέριδα -
29' - 4th Corner - Μέριδα -
40' - 1st Yellow Card - Μέριδα -
43' - 2nd Goal - Μέριδα -
45' - 2nd Yellow Card - Μέριδα -
45+3' - 3rd Yellow Card - Φουενλαμπράδα -
2-0 score at the end of First Half -
46' - 4th Yellow Card - Φουενλαμπράδα -
53' - 5th Corner - Μέριδα - Race to 3 Corners - Μέριδα
-
53' - 5th Yellow Card - Μέριδα -
56' - 6th Corner - Μέριδα -
59' - 6th Yellow Card - Φουενλαμπράδα -
61' - 3rd Goal - Φουενλαμπράδα -
63' - 7th Corner - Μέριδα - Race to 5 Corners - Μέριδα
-
69' - Red Card - Φουενλαμπράδα -
75' - 8th Corner - Μέριδα -
86' - 9th Corner - Μέριδα - Race to 7 Corners - Μέριδα
-
87' - 7th Yellow Card - Φουενλαμπράδα -
90' - Red Card - Φουενλαμπράδα -
90+5' - 8th Yellow Card - Φουενλαμπράδα -
2-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

