Δευ, Mar 12, 2018 · 10:22
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΝΙΙΙΗΙ
1.90
3.10
3.80
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΗΝΙΝΙΙ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.0
Σύνολο γκολ
Κάτω 8.5
Σύνολο κόρνερ
-0.5
Αλγκέρ U21
Αλγκέρ U21 vs MC Οράν U21 Προφίλ ομάδων
Αλγκέρ U21
ΝΙΙΝΝΙΙΙΗΙΠρόσφαταΣε πτώση-0.7 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 22
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω3/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Ομάδα δεύτερου ημιχρόνουΟμάδα ανατροπώνOver 2.5 κάρτες σε 8 από τους τελευταίους 10Νίκες σε 3 από τους τελευταίους 10
MC Οράν U21
ΝΙΙΝΙΙΝΙΝΗΠρόσφαταΣε πτώση-0.6 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 25
Άνω 9.5 κόρνερΆνω8/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω4/10
Ασιατικό χάντικαπΑποτυγχάνει4/10
Ομάδα δεύτερου ημιχρόνουΟμάδα ανατροπώνΣκόραραν και οι δύο σε 7 από τους τελευταίους 10Over 2.5 κάρτες σε 7 από τους τελευταίους 10
Τελευταία
| Αλγκέρ U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| MC Οράν U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Αλγκέρ U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| MC Οράν U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0
Κατανομή κόρνερΓραμμή 8.5
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.40,
Τυπ. απόκλ.: 1.74, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 2,
Άνω: 55%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αλγκέρ U21 vs MC Οράν U21 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Αλγκέρ U21 εναντίον MC Οράν U21 Αναμετρήσεις
Αλγκέρ U21 εναντίον MC Οράν U21 Πλήρης προϊστορία →| Αλγκέρ U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-17 | 2 MC Οράν U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Αλγκέρ U21 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-21 | 2 MC Οράν U21 |
1 - 0
4 - 2
|
Αλγκέρ U21 2 | Η | -1.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2016-09-23 | 2 Αλγκέρ U21 |
1 - 2
2 - 3
|
MC Οράν U21 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2016-04-26 | 1 MC Οράν U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Αλγκέρ U21 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αλγκέρ U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-24 | 4 USM Αλγέρ U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Αλγκέρ U21 1 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-16 | 2 Αλγκέρ U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Κονσταντίν U21 2 1 | Η | -1.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-09 | 2 Ολιμπίκ Μέντεα U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Αλγκέρ U21 3 1 | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-27 | 2 Αλγκέρ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
CR Μπελουιζντάντ U21 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-20 | 2 ΕΣ Σέριφ U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Αλγκέρ U21 2 | Ι | -1.0 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-06 | 1 Αλγκέρ U21 |
1 - 0
1 - 0
|
US Μπίσκρα U21 2 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-15 | JS Σάουρα U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Αλγκέρ U21 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-02 | ΟΥΣΜ Μπελ Άμπες U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Αλγκέρ U21 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-28 | 2 Αλγκέρ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
USM Αλγέρ U21 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
3-11 (14) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-17 | 2 Αλγκέρ U21 |
1 - 1
4 - 2
|
DRB Τατζενάντ U21 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-09 | 2 NA Χουσεεϊν Ντεβ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Αλγκέρ U21 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-03 | Αλγκέρ U21 |
0 - 0
0 - 4
|
Παραντού AC U21 1 | Η | 0.0 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
3-9 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-28 | USM Blida U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Αλγκέρ U21 3 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-17 | 2 MC Οράν U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Αλγκέρ U21 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-03 | 1 Αλγκέρ U21 |
4 - 0
4 - 1
|
Ολιμπίκ Μέντεα U21 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 7.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-29 | 1 2 Κονσταντίν U21 |
1 - 1
3 - 3
|
Αλγκέρ U21 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-12 | 1 CR Μπελουιζντάντ U21 |
1 - 1
2 - 2
|
Αλγκέρ U21 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-27 | 1 3 Αλγκέρ U21 |
1 - 0
1 - 2
|
CR Μπελουιζντάντ U21 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-20 | Κονσταντίν U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Αλγκέρ U21 2 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 7.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-06 | 3 Αλγκέρ U21 |
3 - 1
6 - 2
|
DRB Τατζενάντ U21 3 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω |
|
12-3 (15) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-25 | 2 Αλγκέρ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Μο Μπεχαία U21 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-21 | 2 MC Οράν U21 |
1 - 0
4 - 2
|
Αλγκέρ U21 2 | Η | -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-14 | 4 Αλγκέρ U21 |
1 - 0
3 - 0
|
JS Καμπιλί U21 3 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2017-03-14 | 1 Αλγκέρ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
JS Καμπιλί U21 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-03-04 | USM Αλγέρ U21 |
0 - 0
1 - 3
|
Αλγκέρ U21 4 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-02-24 | 3 Αλγκέρ U21 |
0 - 0
1 - 1
|
ΕΣ Σέριφ U21 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-02-07 | 2 Αλγκέρ U21 |
1 - 1
1 - 2
|
NA Χουσεεϊν Ντεβ U21 4 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-02-03 | 2 3 CA Μπάτνα U21 |
0 - 0
1 - 2
|
Αλγκέρ U21 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-01-28 | 2 Αλγκέρ U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Ουσμ Ελ Χαράκ U21 4 | Η | -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2016-12-22 | 1 Αλγκέρ U21 |
1 - 0
3 - 0
|
ΟΥΣΜ Μπελ Άμπες U21 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| MC Οράν U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-23 | MC Οράν U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Ουσμ Ελ Χαράκ U21 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-17 | 1 ΟΥΣΜ Μπελ Άμπες U21 |
1 - 0
1 - 2
|
MC Οράν U21 | Ν | 0.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-10 | MC Οράν U21 |
1 - 0
1 - 1
|
DRB Τατζενάντ U21 5 | Ι | -1.5, -2.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2018-02-03 | 3 ΕΣ Σέριφ U21 |
1 - 0
2 - 3
|
MC Οράν U21 3 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-26 | 2 NA Χουσεεϊν Ντεβ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
MC Οράν U21 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-20 | 2 MC Οράν U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Παραντού AC U21 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 4-4 (8) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2018-01-13 | 1 MC Οράν U21 |
0 - 0
1 - 0
|
RC Κούμπα U21 3 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-06 | 1 USM Blida U21 |
1 - 0
1 - 1
|
MC Οράν U21 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-15 | 1 JS Καμπιλί U21 |
0 - 1
1 - 1
|
MC Οράν U21 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-08 | 1 MC Οράν U21 |
0 - 0
3 - 2
|
JS Σάουρα U21 3 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-02 | 2 MC Οράν U21 |
0 - 0
0 - 1
|
USM Αλγέρ U21 3 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
4-7 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-17 | 3 Κονσταντίν U21 |
0 - 0
0 - 1
|
MC Οράν U21 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-11 | 1 MC Οράν U21 |
1 - 0
2 - 1
|
Ολιμπίκ Μέντεα U21 | Ν | -1.0 | Επιστροφή | 8.0 | Άνω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-07 | 2 CR Μπελουιζντάντ U21 |
0 - 1
0 - 2
|
MC Οράν U21 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
13-0 (13) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-17 | 2 MC Οράν U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Αλγκέρ U21 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-14 | 1 Ουσμ Ελ Χαράκ U21 |
0 - 1
0 - 1
|
MC Οράν U21 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-29 | 1 MC Οράν U21 |
0 - 2
0 - 2
|
ΟΥΣΜ Μπελ Άμπες U21 3 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-22 | DRB Τατζενάντ U21 |
1 - 1
1 - 2
|
MC Οράν U21 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-07 | 2 Παραντού AC U21 |
0 - 1
3 - 2
|
MC Οράν U21 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-20 | 1 MC Οράν U21 |
1 - 1
3 - 1
|
Μο Μπεχαία U21 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
11-3 (14) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-16 | 2 USM Αλγέρ U21 |
0 - 0
3 - 1
|
MC Οράν U21 2 | Η | 0.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-06 | 1 5 MC Οράν U21 |
0 - 1
2 - 3
|
ΕΣ Σέριφ U21 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-21 | 2 MC Οράν U21 |
1 - 0
4 - 2
|
Αλγκέρ U21 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2017-04-14 | MC Οράν U21 |
0 - 0
1 - 0
|
NA Χουσεεϊν Ντεβ U21 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 5 (4-1) | ||
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2017-03-31 | 1 MC Οράν U21 |
1 - 0
1 - 0
|
ΕΣ Σέριφ U21 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2017-03-24 | 3 USM Blida U21 |
0 - 1
1 - 2
|
MC Οράν U21 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2017-03-14 | 1 MC Οράν U21 |
1 - 1
2 - 1
|
ΟΥΣΜ Μπελ Άμπες U21 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-03-11 | 1 NA Χουσεεϊν Ντεβ U21 |
0 - 2
1 - 4
|
MC Οράν U21 3 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-03-03 | MC Οράν U21 |
0 - 0
1 - 0
|
CA Μπάτνα U21 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-02-23 | 3 Ουσμ Ελ Χαράκ U21 |
1 - 0
1 - 2
|
MC Οράν U21 3 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.9 | 3.1 | 3.8 |
| Ημίχρονο | 2.62 | 1.95 | 4.5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.15 | Φιλοξενούμενος@1.675 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (8.5) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 7 - 5
Κόρνερ: 8.5 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.0
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 4 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
8' - 1st Corner - Αλγκέρ U21 -
9' - 2nd Corner - Αλγκέρ U21 -
30' - 1st Goal - MC Οράν U21 -
34' - 1st Yellow Card - MC Οράν U21 - Race to 3 Corners - Αλγκέρ U21
-
39' - 3rd Corner - Αλγκέρ U21 -
45' - 4th Corner - Αλγκέρ U21 -
45+2' - 2nd Yellow Card - MC Οράν U21 -
0-1 score at the end of First Half -
52' - 2nd Goal - Αλγκέρ U21 - Race to 5 Corners - Αλγκέρ U21
-
54' - 5th Corner - Αλγκέρ U21 -
56' - 6th Corner - Αλγκέρ U21 -
61' - 7th Corner - MC Οράν U21 -
61' - 8th Corner - MC Οράν U21 -
62' - 9th Corner - MC Οράν U21 -
66' - 3rd Yellow Card - MC Οράν U21 -
70' - 10th Corner - MC Οράν U21 - Race to 7 Corners - Αλγκέρ U21
-
80' - 11th Corner - Αλγκέρ U21 -
81' - 3rd Goal - Αλγκέρ U21 -
86' - 12th Corner - MC Οράν U21 -
2-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

