Ματέλικα vs Μόντενα Προφίλ ομάδων
Ματέλικα vs Μόντενα Στοιχεία αγώνα
5Ν-2Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.3 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 50%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 60%.
5Ν-1Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.3 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 50%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 50%.
| Ματέλικα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μόντενα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Ματέλικα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μόντενα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Ματέλικα vs Μόντενα Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Ματέλικα εναντίον Μόντενα Αναμετρήσεις
Ματέλικα εναντίον Μόντενα Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| Ματέλικα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-10-11 | 2 Βις Πέζαρο |
0 - 1
2 - 1
|
Ματέλικα 5 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-10-03 | 2 Ματέλικα |
1 - 1
3 - 1
|
Φεραλπίσαλο 2 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-09-27 | 3 Τριεστίνα |
0 - 1
0 - 1
|
Ματέλικα | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2020-02-16 | 2 Sangiustese |
0 - 1
0 - 2
|
Ματέλικα 3 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2020-01-19 | 4 Ρεάλ Τζουλιάνοβα |
0 - 0
0 - 0
|
Ματέλικα 3 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε D | 2020-01-05 | 5 Κατόλικα ΣΜ Κάλτσιο |
0 - 0
1 - 2
|
Ματέλικα 1 | Ν | +1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-12-22 | 2 Ρεκανατέζε |
0 - 0
1 - 2
|
Ματέλικα | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-11-17 | 1 ASD Πινέτο Κάλτσιο |
1 - 1
1 - 1
|
Ματέλικα 1 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2019-09-25 | 1 2 Σαβινιανέζε |
1 - 1
2 - 1
|
Ματέλικα 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (1-2) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-09-08 | 3 ASD Μοντετζόρτζο |
0 - 0
1 - 0
|
Ματέλικα 2 | Η | +0.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο | 2019-08-04 | 1 2 Προ Πάτρια |
0 - 0
1 - 0
|
Ματέλικα 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-05-26 | 2 Ματέλικα |
1 - 0
4 - 0
|
Ρεκανατέζε 5 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2019-05-18 | 1 Ματέλικα |
1 - 0
1 - 0
|
Μεσίνα 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-05-05 | 2 Ματέλικα |
0 - 0
1 - 1
|
Ισέρνια 2 | Ι | -2.0 | Κάτω |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-04-18 | 1 Ματέλικα |
2 - 1
4 - 2
|
Σαβινιανέζε 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-04-14 | 3 Ρεκανατέζε |
0 - 0
1 - 0
|
Ματέλικα 3 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2019-04-03 | 1 Ματέλικα |
1 - 1
2 - 1
|
Μάντοβα 4 1 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-03-31 | 1 Φορλί |
0 - 1
1 - 3
|
Ματέλικα 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-03-17 | 2 Φρανκαβίλα 1927 |
0 - 0
0 - 0
|
Ματέλικα 5 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-03-03 | 2 Ματέλικα |
0 - 0
2 - 0
|
Sangiustese 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2019-02-27 | 2 Μάντοβα |
0 - 0
1 - 1
|
Ματέλικα 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-02-06 | 2 Ματέλικα |
0 - 0
1 - 0
|
ASD Πινέτο Κάλτσιο 3 | Ν | -1 | Κάτω |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2019-01-30 | 1 Ματέλικα |
2 - 0
2 - 1
|
Αμπροζιάνα 3 1 | Ν | -1.5 | Άνω |
|
10-6 (16) | 6-4 (10) | 5 (3-2) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-01-27 | 6 Καστελφιντάρντο |
0 - 1
0 - 2
|
Ματέλικα 2 | Ν | +1.0 | Κάτω |
|
4-8 (12) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 5 (1-4) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-01-16 | Τσεζένα |
1 - 0
2 - 1
|
Ματέλικα 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε D | 2019-01-06 | 5 Βαστέζε |
1 - 0
2 - 1
|
Ματέλικα 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2018-12-12 | 1 Σαβινιανέζε |
0 - 1
0 - 1
|
Ματέλικα 2 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2018-12-02 | 5 Jesina |
0 - 0
1 - 0
|
Ματέλικα 4 | Η | +0.5 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Κύπελλο Σέριε D | 2018-11-28 | 3 Σαμαουρέζε |
0 - 0
0 - 1
|
Ματέλικα 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε D | 2018-11-18 | 4 Σανταρκάντζελο |
0 - 0
0 - 2
|
Ματέλικα 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μόντενα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-10-11 | Μόντενα |
1 - 0
3 - 0
|
Ραβένα 2 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-10-04 | 2 Μόντενα |
1 - 1
3 - 1
|
Βις Πέζαρο 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-09-27 | 3 Γκούμπιο |
0 - 0
0 - 2
|
Μόντενα 3 | Ν | 0.0 | Επιστροφή |
|
||||||
| Ιταλία - Κύπελλο | 2020-09-23 | 4 Μονόπολι |
0 - 0
1 - 0
|
Μόντενα 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-02-22 | 3 Μόντενα |
1 - 0
1 - 0
|
Sudtirol 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-02-15 | 3 Ρίμινι |
1 - 0
2 - 0
|
Μόντενα 2 | Η | 0.0, +0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-02-09 | Μόντενα |
0 - 0
1 - 0
|
Σαμπενεντετέσε 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-02-02 | 2 Φεραλπίσαλο |
2 - 1
2 - 1
|
Μόντενα 3 | Η | 0.0 | Άνω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-01-26 | 2 Μόντενα |
1 - 0
2 - 2
|
Ιμολέζε | Ι | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 7 (5-2) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-01-22 | 3 Βιτσέντζα |
1 - 0
1 - 0
|
Μόντενα 3 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-01-19 | 4 Πάντοβα |
0 - 0
0 - 1
|
Μόντενα 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2020-01-12 | 1 4 Μόντενα |
0 - 0
0 - 0
|
Πιασέντσα 5 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
1-8 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-12-14 | 2 Μόντενα |
0 - 0
2 - 0
|
Ραβένα 2 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
8-8 (16) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-12-08 | 2 Τριεστίνα |
0 - 0
0 - 1
|
Μόντενα 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-12-01 | 2 Μόντενα |
0 - 1
3 - 1
|
Βις Πέζαρο 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-11-24 | 1 2 Τσεζένα |
1 - 0
1 - 0
|
Μόντενα 4 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-11-17 | 1 3 Μόντενα |
0 - 0
1 - 0
|
Βίρτους Βερόνα 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-11-10 | 1 Μόντενα |
1 - 1
2 - 1
|
Φάνο 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.0 | Επιστροφή |
|
3-5 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-11-03 | 2 Γκούμπιο |
0 - 0
1 - 0
|
Μόντενα 4 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-10-27 | 2 Μόντενα |
0 - 1
0 - 1
|
Ρέτζιο Αουντας FC 4 | Η | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-10-24 | 1 3 Κάρπι |
0 - 0
0 - 1
|
Μόντενα 3 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-10-21 | 2 Μόντενα |
0 - 0
1 - 1
|
Φερμάνα 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 4 (3-1) | 2 (1-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-10-13 | 1 2 Αρζιγνάνο Βαλτισάμπο |
1 - 0
1 - 1
|
Μόντενα 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Επιστροφή | 8.0 | Επιστροφή |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-10-06 | 4 Sudtirol |
2 - 2
4 - 3
|
Μόντενα 3 | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-09-29 | 1 Μόντενα |
2 - 1
4 - 2
|
Ρίμινι 2 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-09-25 | Σαμπενεντετέσε |
1 - 1
1 - 1
|
Μόντενα 3 | Ι | -0.5 | Επιστροφή |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-09-21 | 3 Μόντενα |
1 - 1
1 - 1
|
Φεραλπίσαλο 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-09-15 | Ιμολέζε |
0 - 1
0 - 1
|
Μόντενα 5 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
5-6 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-09-09 | 3 Μόντενα |
0 - 1
0 - 1
|
Πάντοβα 4 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ιταλία - Σέριε C - Γκρουπ Β | 2019-08-31 | 3 Πιασέντσα |
0 - 0
2 - 1
|
Μόντενα 4 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.7 | 3 | 2.6 |
| Ημίχρονο | 3.4 | 1.952 | 3.4 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@1.9 | Φιλοξενούμενος@1.9 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.9 | Φιλοξενούμενος@1.9 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (8.5) | Άνω@1.875 | Κάτω@1.925 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.875 | Κάτω@1.925 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.0) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 4 - 2
Κόρνερ: 8.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 2.0
Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 2 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
5' - 1st Corner - Μόντενα -
5' - 1st Goal - Μόντενα -
11' - 2nd Corner - Ματέλικα -
11' - 2nd Goal - Ματέλικα -
18' - 1st Yellow Card - Ματέλικα -
21' - Red Card - Μόντενα -
29' - 3rd Corner - Ματέλικα -
42' - 3rd Goal - Ματέλικα -
2-1 score at the end of First Half -
48' - 4th Corner - Ματέλικα - Race to 3 Corners - Ματέλικα
-
49' - 5th Corner - Ματέλικα -
76' - 6th Corner - Μόντενα -
84' - 2nd Yellow Card - Μόντενα -
88' - Red Card - Μόντενα -
2-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

