Λυών vs Παρί Σεν Ζερμέν Προφίλ ομάδων
Λυών vs Παρί Σεν Ζερμέν Στοιχεία αγώνα
4Ν-1Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.4 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 50%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 70%.
9Ν-1Ι-0Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 25 γκολ υπέρ και 6 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.5 υπέρ, 0.6 κατά. Νίκες 90%, AH νίκη 80%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 60%.
| Λυών | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Παρί Σεν Ζερμέν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Λυών | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Παρί Σεν Ζερμέν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Λυών vs Παρί Σεν Ζερμέν Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Λυών εναντίον Παρί Σεν Ζερμέν Αναμετρήσεις
Λυών εναντίον Παρί Σεν Ζερμέν Πλήρης προϊστορία →| Λυών Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-02-10 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
3 - 0
|
Λυών 1 | Η | -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2016-01-13 | Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 1
2 - 1
|
Λυών | Η | -1.0, -1.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-13 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 1
5 - 1
|
Λυών 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Σούπερ Καπ | 2015-08-01 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 0
2 - 0
|
Λυών 1 1 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-02-08 | 3 Λυών |
1 - 0
1 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2014-09-21 | Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 0
1 - 1
|
Λυών | Ι | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Λυών Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-21 | 5 Λιλ |
1 - 0
1 - 0
|
Λυών 5 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-14 | 3 Λυών |
3 - 0
4 - 1
|
Καέν 5 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-02-10 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
3 - 0
|
Λυών 1 | Η | -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-06 | 1 1 Ανζέ |
0 - 1
0 - 3
|
Λυών 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-03 | 2 Λυών |
1 - 0
3 - 0
|
Μπορντώ 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-30 | 1 3 Μπαστιά |
0 - 0
1 - 0
|
Λυών 2 | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-24 | 2 Λυών |
0 - 0
1 - 1
|
Μαρσέιγ 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-01-20 | 2 Σαμπλί Θελ |
0 - 2
0 - 2
|
Λυών | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-17 | 3 Σεντ Ετιέν |
0 - 0
1 - 0
|
Λυών 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2016-01-13 | Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 1
2 - 1
|
Λυών | Η | -1.0, -1.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-09 | 1 Λυών |
1 - 0
4 - 1
|
Τρουά 1 | Ν | -1.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-01-03 | 1 Limoges |
0 - 2
0 - 7
|
Λυών | Ν | +2.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-20 | 3 Γκαζελέκ |
1 - 0
2 - 1
|
Λυών 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2015-12-16 | 1 Λυών |
1 - 0
2 - 1
|
Τουρ 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-13 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 1
5 - 1
|
Λυών 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-09 | 3 Βαλένθια |
0 - 1
0 - 2
|
Λυών 1 | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
14-3 (17) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 5 (5-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-05 | 3 Λυών |
0 - 1
0 - 2
|
Ανζέ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-01 | 1 Ναντ |
0 - 0
0 - 0
|
Λυών 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-27 | 3 Λυών |
2 - 1
2 - 4
|
Μονπελιέ 4 | Η | -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-24 | 2 Λυών |
1 - 1
1 - 2
|
Γάνδη 6 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-20 | 1 Νις |
1 - 0
3 - 0
|
Λυών 2 | Η | +0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-08 | 4 Λυών |
1 - 0
3 - 0
|
Σεντ Ετιέν 4 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-04 | 1 2 Λυών |
0 - 1
0 - 2
|
Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 7 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-31 | 1 1 Τρουά |
0 - 0
0 - 1
|
Λυών 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
3-9 (12) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-23 | 1 Λυών |
1 - 0
3 - 0
|
Τουλούζ 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-10-20 | 2 Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης |
1 - 0
3 - 1
|
Λυών 4 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-16 | 1 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 1
|
Λυών 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-03 | 2 Λυών |
1 - 0
1 - 0
|
Ρεμς 2 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-29 | 2 Λυών |
0 - 1
0 - 1
|
Βαλένθια 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-5 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-09-26 | 2 Μπορντώ |
3 - 0
3 - 1
|
Λυών | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Παρί Σεν Ζερμέν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-20 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
3 - 1
4 - 1
|
Ρεμς | Ν | -2.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-02-16 | 3 Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 1
2 - 1
|
Τσέλσι 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-13 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
0 - 0
|
Λιλ 3 | Ι | -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-02-10 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
3 - 0
|
Λυών 1 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-07 | Μαρσέιγ |
1 - 1
1 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-02-03 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 1
3 - 1
|
Λοριάν 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 6 (0-6) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-31 | 4 Σεντ Ετιέν |
0 - 0
0 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 2 | Ν | +1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2016-01-27 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
2 - 0
|
Τουλούζ | Ν | -1.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-3 (10) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-23 | Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 0
5 - 1
|
Ανζέ 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-01-19 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 1
2 - 1
|
Τουλούζ 2 | Ν | -1.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
10-3 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-16 | 1 Τουλούζ |
0 - 0
0 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Ν | +1.0 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
2-7 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2016-01-13 | Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 1
2 - 1
|
Λυών | Ν | -1.0, -1.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-08 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 0
2 - 0
|
Μπαστιά 3 | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
8-0 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2016-01-03 | 1 Βασκεάλ |
0 - 0
0 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Ν | +3.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2015-12-30 | 3 Ίντερ |
0 - 1
0 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Ν | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-19 | 3 Καέν |
0 - 2
0 - 3
|
Παρί Σεν Ζερμέν 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2015-12-16 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
1 - 0
|
Σεντ Ετιέν 1 | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
14-4 (18) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-13 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 1
5 - 1
|
Λυών 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-08 | 1 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
2 - 0
|
Σαχτάρ Ντόνετσκ 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-04 | 1 Νις |
0 - 2
0 - 3
|
Παρί Σεν Ζερμέν 2 | Ν | +1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-12-01 | Ανζέ |
0 - 0
0 - 0
|
Παρί Σεν Ζερμέν 1 | Ι | +1.0, +1.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
3-12 (15) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-28 | Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 0
4 - 1
|
Τρουά 1 | Ν | -2.5, -3.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-25 | 2 Μάλμε |
0 - 2
0 - 5
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Ν | +1.5, +2.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-21 | 2 Λοριάν |
0 - 2
1 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 1 | Ν | +1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-07 | 2 Παρί Σεν Ζερμέν |
2 - 0
5 - 0
|
Τουλούζ 1 | Ν | -2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-03 | 2 Ρεάλ Μαδρίτης |
1 - 0
1 - 0
|
Παρί Σεν Ζερμέν 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-30 | Ρεν |
0 - 0
0 - 1
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-25 | Παρί Σεν Ζερμέν |
1 - 0
4 - 1
|
Σεντ Ετιέν | Ν | -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-10-21 | 3 Παρί Σεν Ζερμέν |
0 - 0
0 - 0
|
Ρεάλ Μαδρίτης 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 3-4 (7) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-10-17 | 3 Μπαστιά |
0 - 0
0 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 1 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 4.8 | 3.7 | 1.75 |
| Ημίχρονο | 4.75 | 2.25 | 2.37 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+0.5) | Γηπεδούχος@2.075 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Ημίχρονο (+0.25) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (8.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 6 - 2
Κόρνερ: 8.5 , Χάντικαπ: +0.5 , Γκολ: 2.5
Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 3 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: , Γκολ:
-
7' - 1st Corner - Λυών -
13' - 1st Goal - Λυών -
17' - 2nd Corner - Λυών -
23' - 1st Yellow Card - Παρί Σεν Ζερμέν - Race to 3 Corners - Λυών
-
30' - 3rd Corner - Λυών -
35' - 4th Corner - Παρί Σεν Ζερμέν -
43' - 2nd Yellow Card - Λυών - 46' Substitution - Pastore for Stambouli - Παρί Σεν Ζερμέν
-
47' - 2nd Goal - Λυών -
2-0 score at the end of First Half -
48' - 5th Corner - Λυών -
50' - 6th Corner - Παρί Σεν Ζερμέν -
51' - 3rd Goal - Παρί Σεν Ζερμέν -
58' - 3rd Yellow Card - Παρί Σεν Ζερμέν - Race to 5 Corners - Λυών
-
61' - 7th Corner - Λυών -
63' - 4th Yellow Card - Παρί Σεν Ζερμέν -
71' - 8th Corner - Λυών -
72' - 5th Yellow Card - Λυών -
72' - 6th Yellow Card - Λυών -
74' - 7th Yellow Card - Παρί Σεν Ζερμέν - 75' Substitution - Kemen for Da Silva - Λυών
- 78' Substitution - Matuidi for Rabiot - Παρί Σεν Ζερμέν
- 84' Substitution - Kone for Cornet - Λυών
- 88' Substitution - Zakarie Labidi for Darder - Λυών
-
89' - 8th Yellow Card - Παρί Σεν Ζερμέν -
2-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

