Κυρ, Sep 10, 2023 · 14:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΝΝΝΗΝΝ
1.57
4.20
4.20
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΝΗΙΙΝΙ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 3.0
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
-1.0
Λοριάν U19
Λοριάν U19 vs Σατορό U19 Προφίλ ομάδων
Λοριάν U19
ΗΙΝΗΝΝΝΗΝΝΠρόσφαταΣτα κέφια της+0.8 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 10
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω2/10
Άνω 2.5 γκολΆνω7/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Σατορό U19
ΗΝΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω0/2
Άνω 2.5 γκολΆνω2/2
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει7/10
Δυνατό ξεκίνημα
Τελευταία
| Λοριάν U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Σατορό U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Λοριάν U19 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Σατορό U19 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 3.0
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 19,
Μ.Ο.: 2.74,
Τυπ. απόκλ.: 1.12, Διάμεσος: 3,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 38%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Λοριάν U19 vs Σατορό U19 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Λοριάν U19 εναντίον Σατορό U19 Αναμετρήσεις
Λοριάν U19 εναντίον Σατορό U19 Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| Λοριάν U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-09-03 | 2 Μπορντό U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Λοριάν U19 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-05-14 | 2 Λοριάν U19 |
0 - 1
4 - 3
|
Μπρεστ U19 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-04-02 | 3 Μερινιάκ U19 |
1 - 0
1 - 0
|
Λοριάν U19 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-03-04 | 1 Σταντ Λεβαλουά Μαγιέν U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Λοριάν U19 1 | Ν | -1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-02-12 | 1 Λοριάν U19 |
0 - 1
2 - 1
|
Λα Ρος VF U19 | Ν | -1.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-02-05 | 1 1 Βερτού U19 |
0 - 2
0 - 6
|
Λοριάν U19 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-01-21 | 2 Λοριάν U19 |
0 - 2
0 - 3
|
Ρεν U19 1 | Η | 0.0, +0.5 | Επιστροφή |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-01-15 | 3 Λε Μαν U19 |
1 - 2
2 - 4
|
Λοριάν U19 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-12-04 | 1 1 Λοριάν U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Μπορντό U19 2 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-11-20 | 2 Λοριάν U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Ανζέ U19 2 | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-10-23 | 2 Λοριάν U19 |
0 - 0
2 - 1
|
Μερινιάκ U19 2 | Ν |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-10-08 | 3 Λοριάν U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Λαβάλ U19 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
8-3 (11) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-09-25 | 1 Λοριάν U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Βερτού U19 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-09-17 | 1 Ρεν U19 |
2 - 2
2 - 3
|
Λοριάν U19 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
8-8 (16) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-09-04 | 1 1 Μπορντό U19 |
2 - 0
4 - 0
|
Λοριάν U19 2 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Κύπελο U19 | 2017-04-09 | 1 Λοριάν U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Οσέρ U19 1 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Γαλλία - Κύπελο U19 | 2017-03-12 | 2 Λοριάν U19 |
0 - 0
2 - 0
|
SC Bαστια U19 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) | ||
| Γαλλία - Κύπελο U19 | 2016-01-31 | 2 Λοριάν U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Μπορντό U19 1 | Η | 0.0 | Άνω |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σατορό U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-09-03 | 3 Σατορό U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Ανζέ U19 3 | Ν | +2.0 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2023-08-27 | Ναντ U19 |
3 - 0
4 - 0
|
Σατορό U19 2 | Η | -1.5 | Άνω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-05-01 | 2 Σατορό U19 |
0 - 0
1 - 1
|
Ανζέ U19 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-04-09 | 1 Σατορό U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Μπορντό U19 1 | Ι | +1.0,+1.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-03-27 | 2 Σατορό U19 |
0 - 0
2 - 0
|
Μερινιάκ U19 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-03-06 | 1 Σατορό U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Γκινγκάμπ U19 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-02-05 | 3 Σατορό U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Ρεν U19 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
2-7 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-01-30 | 3 Σατορό U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Concarneau U19 1 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
8-6 (14) | 7-3 (10) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2022-01-22 | 1 Λαβάλ U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Σατορό U19 2 | Η | -1.0 | Επιστροφή |
|
2-7 (9) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-11-28 | Ανζέ U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Σατορό U19 1 1 | Ν | -1.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-11-20 | 1 Σατορό U19 |
1 - 3
1 - 3
|
Ναντ U19 | Η | +2.5 | Επιστροφή |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-11-14 | 3 Μπορντό U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Σατορό U19 2 | Η | -1.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-10-24 | Σατορό U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Βερτού U19 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-10-17 | 2 Μερινιάκ U19 |
2 - 0
3 - 0
|
Σατορό U19 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-10-10 | 1 Σατορό U19 |
1 - 1
2 - 2
|
Λε Μαν U19 | Ι | +0.5 | Άνω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-10-03 | 1 Γκινγκάμπ U19 |
2 - 0
2 - 1
|
Σατορό U19 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
0-6 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-09-26 | 3 Σατορό U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Μπρεστ U19 3 1 | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-09-18 | 1 1 Ρεν U19 |
3 - 0
3 - 2
|
Σατορό U19 4 1 | Η | -0.5 | Άνω |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-09-12 | 1 1 Σατορό U19 |
0 - 1
0 - 2
|
Λαβάλ U19 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-09-05 | 2 Concarneau U19 |
1 - 0
5 - 1
|
Σατορό U19 2 | Η | 0.0 | Άνω |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-08-29 | 3 Σατορό U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Αβράνκες U19 2 | Η | -0.5,-1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2021-08-22 | 3 Σατορό U19 |
3 - 0
3 - 1
|
Τουρ U19 2 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-10-25 | Γκινγκάμπ U19 |
1 - 0
2 - 1
|
Σατορό U19 2 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-10-18 | 1 Σατορό U19 |
1 - 1
5 - 2
|
Μερινιάκ U19 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-10-11 | 2 Μπορντό U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Σατορό U19 | Η | 0.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-10-03 | 1 3 Σατορό U19 |
2 - 0
2 - 2
|
Μπρεστ U19 3 | Ι |
|
4-6 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-09-20 | 1 2 Σατορό U19 |
1 - 1
5 - 4
|
Αβράνκες U19 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-09-13 | 1 3 Σατορό U19 |
0 - 0
2 - 2
|
Λαβάλ U19 1 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
5-0 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-09-06 | 1 Ναντ U19 |
5 - 0
6 - 1
|
Σατορό U19 1 | Η | -1.0 | Άνω |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Λίγκα U19 | 2020-08-30 | 2 Σατορό U19 |
1 - 1
3 - 2
|
Ρεν U19 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.571 | 4.2 | 4.2 |
| Ημίχρονο | 2.1 | 2.5 | 4.333 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.0) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.775 | Φιλοξενούμενος@2.025 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.0) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 0 , Κόρνερ: 8 - 7
Κόρνερ: , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 3.0
Σκορ: 2 - 0 , Κόρνερ: 2 - 3 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
29' - 1st Goal - Λοριάν U19 -
32' - 1st Corner - Σατορό U19 -
34' - 2nd Corner - Λοριάν U19 -
38' - 3rd Corner - Σατορό U19 - Race to 3 Corners - Σατορό U19
-
39' - 4th Corner - Σατορό U19 -
43' - 5th Corner - Λοριάν U19 -
45+1' - 2nd Goal - Λοριάν U19 -
2-0 score at the end of First Half -
48' - 1st Yellow Card - Λοριάν U19 -
49' - 6th Corner - Λοριάν U19 -
55' - 7th Corner - Σατορό U19 -
56' - 8th Corner - Σατορό U19 - Race to 5 Corners - Σατορό U19
-
58' - 9th Corner - Σατορό U19 - Race to 7 Corners - Σατορό U19
-
59' - 10th Corner - Σατορό U19 -
65' - 11th Corner - Λοριάν U19 -
67' - 2nd Yellow Card - Λοριάν U19 -
78' - 12th Corner - Λοριάν U19 -
85' - 13th Corner - Λοριάν U19 -
85' - 14th Corner - Λοριάν U19 -
90+1' - 15th Corner - Λοριάν U19 -
2-0 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

