Λέβανγκερ vs Μπρίνε Προφίλ ομάδων
Λέβανγκερ vs Μπρίνε Στοιχεία αγώνα
6Ν-0Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 20 γκολ υπέρ και 17 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.0 υπέρ, 1.7 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 70%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 0%.
4Ν-1Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 15 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.3 υπέρ, 1.5 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 40%, γκολ Over 20%, κόρνερ Over 0%.
| Λέβανγκερ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μπρίνε | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Λέβανγκερ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μπρίνε | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Λέβανγκερ vs Μπρίνε Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Λέβανγκερ εναντίον Μπρίνε Αναμετρήσεις
Λέβανγκερ εναντίον Μπρίνε Πλήρης προϊστορία →| Λέβανγκερ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-05 | 3 Μπρίνε |
1 - 0
2 - 0
|
Λέβανγκερ 2 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Νορβηγία - 1η Κατηγορία | 2016-08-24 | Μπρίνε |
2 - 1
4 - 3
|
Λέβανγκερ 3 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 1η Κατηγορία | 2016-06-26 | 1 Λέβανγκερ |
0 - 0
4 - 0
|
Μπρίνε | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2016-03-11 | 1 Λέβανγκερ |
0 - 0
1 - 2
|
Μπρίνε 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή |
|
||||||
| Νορβηγία - 1η Κατηγορία | 2015-10-11 | 1 Λέβανγκερ |
0 - 0
1 - 0
|
Μπρίνε 1 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Νορβηγία - 1η Κατηγορία | 2015-06-21 | 1 Μπρίνε |
2 - 1
3 - 1
|
Λέβανγκερ 2 | Η | -1 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Λέβανγκερ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-10-13 | 4 Βιντάρ |
1 - 0
1 - 3
|
Λέβανγκερ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-10-05 | 1 Λέβανγκερ |
1 - 2
1 - 3
|
Στιέρνταλς/Μπλινκ 1 | Η | +0.5 | Άνω |
|
||||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-09-28 | 1 Κβικ Χάλντεν ΦΚ |
1 - 0
2 - 1
|
Λέβανγκερ 1 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-09-15 | 3 Έγκερσουντς |
0 - 2
1 - 3
|
Λέβανγκερ 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-09-08 | 3 Λέβανγκερ |
1 - 1
1 - 2
|
Χόντ 4 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-31 | 3 Μπαγιάσεν |
0 - 1
1 - 3
|
Λέβανγκερ 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-25 | Φρέντρικσταντ |
0 - 0
3 - 0
|
Λέβανγκερ 3 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
12-3 (15) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-17 | 1 Λέβανγκερ |
2 - 0
2 - 0
|
Μπράτβαγκ 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-11 | 1 Σόλα |
0 - 0
1 - 2
|
Λέβανγκερ 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-07-12 | 2 Λέβανγκερ |
0 - 1
4 - 3
|
Άρενταλ | Ν | 0.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
3-11 (14) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 7 (1-6) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-07-07 | 2 Χόντ |
0 - 2
0 - 2
|
Λέβανγκερ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
11-0 (11) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-30 | 2 Λέβανγκερ |
1 - 1
2 - 1
|
Βιντάρ 1 | Ν | -0.5 | Επιστροφή | 10.5 | Άνω |
|
7-5 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-22 | 1 3 Μπράτβαγκ |
0 - 2
1 - 2
|
Λέβανγκερ 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
9-4 (13) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Νορβηγία - Κύπελλο | 2019-06-19 | 1 Λέβανγκερ |
0 - 0
1 - 3
|
Κρίστιανσουντ 2 | Η | +1.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-15 | 2 Λέβανγκερ |
0 - 1
0 - 2
|
Φρέντρικσταντ 2 | Η | +1.0 | Κάτω |
|
6-7 (13) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 3 (1-2) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-10 | Άρενταλ |
0 - 0
2 - 0
|
Λέβανγκερ 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-02 | 3 Λέβανγκερ |
1 - 1
1 - 2
|
Μπαγιάσεν 4 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-26 | 2 Λέβανγκερ |
1 - 0
3 - 1
|
Σόλα 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Νορβηγία - Κύπελλο | 2019-05-22 | Λέβανγκερ |
0 - 0
3 - 0
|
Στιέρνταλς/Μπλινκ 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-18 | 3 Νάρντο |
0 - 0
1 - 1
|
Λέβανγκερ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-12 | 2 Λέβανγκερ |
0 - 0
2 - 0
|
Έγκερσουντς 3 1 | Ν | +1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-05 | 3 Μπρίνε |
1 - 0
2 - 0
|
Λέβανγκερ 2 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 6 (1-5) | ||
| Νορβηγία - Κύπελλο | 2019-05-01 | 1 Στάινκερ |
0 - 4
0 - 6
|
Λέβανγκερ 1 | Ν | +0.5 | Άνω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-04-22 | 3 Stj��rdals/Blink |
0 - 0
4 - 0
|
Λέβανγκερ 1 | Η | -0.5 | Άνω |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-03-23 | 2 Στρίντχαϊμ |
0 - 2
2 - 4
|
Λέβανγκερ | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 3 (2-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-03-18 | 1 Ράνχαϊμ |
2 - 0
2 - 1
|
Λέβανγκερ | Η | -2.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-03-07 | 1 Λέβανγκερ |
2 - 2
2 - 2
|
Στζόρνταλς/Μπλίνκ 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 2 (2-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-02-15 | 1 Ρόζενμποργκ II |
2 - 0
3 - 1
|
Λέβανγκερ 1 | Η | +0.5 | Επιστροφή |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-02-09 | Λέβανγκερ |
0 - 0
5 - 1
|
Νάρντο | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-02-02 | Λέβανγκερ |
1 - 0
1 - 0
|
Στάινκερ | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μπρίνε Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-10-13 | 1 Μπρίνε |
0 - 0
1 - 0
|
Νάρντο 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-10-06 | 3 Μπαγιάσεν |
2 - 0
3 - 0
|
Μπρίνε 2 | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-09-22 | 2 Μπρίνε |
0 - 1
0 - 1
|
Μος | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-09-08 | 3 Μπρίνε |
2 - 1
3 - 4
|
Κβικ Χάλντεν ΦΚ 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-09-01 | 1 Μπρίνε |
1 - 1
2 - 1
|
Άρενταλ | Ν | 0.0 | Επιστροφή | 10.5 |
|
|||||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-24 | 3 Σόλα |
0 - 1
0 - 2
|
Μπρίνε 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-18 | Μπρίνε |
1 - 1
1 - 2
|
Φρέντρικσταντ 1 | Η | +0.5 | Επιστροφή | 10.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-08-10 | 3 Βιντάρ |
0 - 0
1 - 0
|
Μπρίνε 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-07-14 | 4 Μπρίνε |
1 - 1
1 - 1
|
Στιέρνταλς/Μπλινκ 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-07-07 | 1 Μος |
1 - 1
2 - 3
|
Μπρίνε 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-30 | 4 Μπρίνε |
1 - 0
1 - 1
|
Χόντ 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-23 | 1 Φρέντρικσταντ |
1 - 0
3 - 1
|
Μπρίνε 4 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Νορβηγία - Κύπελλο | 2019-06-19 | 1 Μπρίνε |
0 - 4
2 - 6
|
Χάουγκεσουντ 2 | Η | +1.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-16 | 2 Μπρίνε |
2 - 0
2 - 1
|
Βιντάρ | Ν | -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-10 | 1 Στιέρνταλς/Μπλινκ |
2 - 0
2 - 0
|
Μπρίνε | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
9-10 (19) | 6-5 (11) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-06 | Νάρντο |
3 - 1
3 - 2
|
Μπρίνε 4 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-06-02 | 3 Μπρίνε |
1 - 0
1 - 1
|
Μπράτβαγκ 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-26 | 1 Άρενταλ |
0 - 0
2 - 1
|
Μπρίνε 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Νορβηγία - Κύπελλο | 2019-05-22 | 1 2 Έγκερσουντς |
1 - 1
2 - 2
|
Μπρίνε | Ι | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
10-5 (15) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-19 | 2 Μπρίνε |
2 - 0
2 - 2
|
Μπαγιάσεν 2 | Ι | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-12 | 2 Κβικ Χάλντεν ΦΚ |
0 - 0
2 - 0
|
Μπρίνε 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-05-05 | 3 Μπρίνε |
1 - 0
2 - 0
|
Λέβανγκερ 2 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
7-7 (14) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 6 (1-5) | ||
| Νορβηγία - Κύπελλο | 2019-05-01 | Αλγκάρντ |
0 - 2
0 - 9
|
Μπρίνε | Ν | +2.5, +3.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
2-8 (10) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 1 | 2019-04-22 | Μπρίνε |
0 - 0
1 - 0
|
Σόλα 2 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-03-01 | 1 Μπρίνε |
0 - 1
1 - 4
|
Σόλα | Η | -1.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-02-08 | 1 Σάντνες Ουλφ |
0 - 1
0 - 2
|
Μπρίνε | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-02-02 | 2 Μπρίνε |
1 - 0
2 - 1
|
Βαρντ Χάουγκεσουντ | Ν |
|
6-7 (13) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-01-26 | Μπρίνε |
4 - 1
6 - 2
|
Μπροντ 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
5-3 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2018-10-27 | 3 Μπρίνε |
1 - 3
5 - 4
|
Βαλερένγκα 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 5 (3-2) |
| Νορβηγία - 2η Κατηγορία - Όμιλος 2 | 2018-10-13 | 2 KFUM |
0 - 0
1 - 1
|
Μπρίνε 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 4 (4-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.909 | 3.6 | 3.4 |
| Ημίχρονο | 2.5 | 2.5 | 3.4 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.075 | Φιλοξενούμενος@1.725 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.25) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 8 - 3
Κόρνερ: , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 3.0, 3.5
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 1 - 3 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
24' - 1st Yellow Card - Μπρίνε -
28' - 1st Corner - Μπρίνε -
31' - 2nd Corner - Μπρίνε -
33' - 3rd Corner - Λέβανγκερ -
34' - 4th Corner - Μπρίνε - Race to 3 Corners - Μπρίνε
-
35' - 1st Goal - Μπρίνε -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 5th Corner - Λέβανγκερ -
59' - 6th Corner - Λέβανγκερ -
69' - 7th Corner - Λέβανγκερ -
73' - 2nd Yellow Card - Λέβανγκερ -
73' - 2nd Yellow Card - Μπρίνε -
78' - 3rd Yellow Card - Λέβανγκερ -
80' - 2nd Goal - Λέβανγκερ -
82' - 8th Corner - Λέβανγκερ - Race to 5 Corners - Λέβανγκερ
-
84' - 4th Yellow Card - Λέβανγκερ -
87' - 5th Yellow Card - Μπρίνε -
89' - 9th Corner - Λέβανγκερ -
90+3' - 10th Corner - Λέβανγκερ - Race to 7 Corners - Λέβανγκερ
-
90+4' - 11th Corner - Λέβανγκερ -
1-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

