Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 2.5
Σύνολο γκολ
Κάτω 8.5
Σύνολο κόρνερ
-1.0
Λε Μαν
Λε Μαν vs Σατουρού Προφίλ ομάδων
Λε Μαν
ΝΙΙΝΝΙΗΝΝΝΠρόσφαταΣε άνοδο+0.5 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 19
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΆνω6/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει8/10
Σατουρού
ΙΗΗΙΝΙΗΝΝΝΠρόσφαταΣε άνοδο+1.2 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 24
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΆνω6/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει7/10
Τελευταία
| Λε Μαν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Σατουρού | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Λε Μαν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Σατουρού | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.5
Κατανομή κόρνερΓραμμή 8.5
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.68,
Τυπ. απόκλ.: 1.92, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 1,
Άνω: 50%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Λε Μαν vs Σατουρού Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Λε Μαν εναντίον Σατουρού Αναμετρήσεις
Λε Μαν εναντίον Σατουρού Πλήρης προϊστορία →| Λε Μαν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-10-18 | 1 Σατουρού |
1 - 0
1 - 2
|
Λε Μαν 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-04-12 | Σατουρού |
1 - 1
1 - 2
|
Λε Μαν 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2023-11-13 | 2 Λε Μαν |
0 - 0
1 - 1
|
Σατουρού 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2023-04-14 | 1 1 Λε Μαν |
0 - 0
1 - 1
|
Σατουρού 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2022-11-28 | 2 Σατουρού |
0 - 2
0 - 3
|
Λε Μαν 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2021-08-23 | 1 Σατουρού |
1 - 0
2 - 1
|
Λε Μαν 3 | Η | 0.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-11-29 | 1 Λε Μαν |
1 - 0
1 - 2
|
Σατουρού 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Λε Μαν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-02-28 | 1 Λε Μαν |
1 - 1
2 - 1
|
US Κεβιλί 2 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-02-14 | 3 Λε Μαν |
1 - 0
1 - 0
|
Μπουλόν 3 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-02-08 | 1 Ντιζόν |
0 - 5
0 - 5
|
Λε Μαν 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Κύπελλο | 2025-02-04 | 2 Λε Μαν |
0 - 1
0 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 3 | Η | +2.0, +2.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-31 | 1 Λε Μαν |
1 - 1
1 - 1
|
Σοσό 2 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-24 | 1 Βιγιεφράντσε |
0 - 0
0 - 3
|
Λε Μαν | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-18 | 1 Λε Μαν |
1 - 0
3 - 1
|
Κονσαμό 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2025-01-14 | 2 Λε Μαν |
1 - 0
1 - 1
|
Βαλανσιέν 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-10 | 1 Ρουέν |
0 - 2
2 - 2
|
Λε Μαν 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2024-12-22 | FC Marmande 47 |
0 - 4
0 - 7
|
Λε Μαν | Ν | +3.0, +3.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 3 (0-3) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-12-13 | 2 Λε Μαν |
0 - 0
2 - 1
|
Βαλανσιέν 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
3-3 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-12-06 | 3 Νιμ |
0 - 0
0 - 0
|
Λε Μαν 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Κύπελλο | 2024-11-30 | 3 Λε Μαν |
2 - 0
4 - 0
|
Locmine Saint-Colomban 3 1 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-11-22 | 1 3 Λε Μαν |
0 - 2
0 - 2
|
US Ορλίνς 4 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-11-08 | Ομπάν |
1 - 0
1 - 0
|
Λε Μαν 3 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-11-01 | 5 Λε Μαν |
0 - 1
0 - 4
|
Νανσί 4 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-10-23 | 2 Πάρις 13 Ατλέτικο |
0 - 1
2 - 3
|
Λε Μαν 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-10-18 | 1 Σατουρού |
1 - 0
1 - 2
|
Λε Μαν 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-27 | 1 2 US Κεβιλί |
0 - 1
1 - 2
|
Λε Μαν 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-20 | 4 Λε Μαν |
1 - 1
1 - 2
|
Μπουργκ-Περόνας 3 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-13 | 1 Μπουλόν |
2 - 0
3 - 2
|
Λε Μαν 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-06 | 1 3 Λε Μαν |
0 - 0
0 - 0
|
Ντιζόν 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-08-23 | 1 4 Λε Μαν |
0 - 0
0 - 0
|
Βιγιεφράντσε 1 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
11-3 (14) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-08-19 | Βερσαλίες |
0 - 0
1 - 0
|
Λε Μαν | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-09 | 1 Λε Μαν |
0 - 0
1 - 1
|
Ρουέν 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-08-02 | 3 US Ορλίνς |
1 - 0
2 - 0
|
Λε Μαν 1 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | 2 Λε Μαν |
1 - 0
3 - 1
|
Σεντ Πριβέ Σεντ Χιλέρ 1 | Ν | -1.0 | Άνω |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-24 | 2 Καέν |
0 - 2
0 - 2
|
Λε Μαν 2 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-20 | Λε Μαν |
1 - 0
2 - 0
|
Ανζέ 1 | Ν | +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-13 | Γκινγκάμπ |
1 - 1
1 - 2
|
Λε Μαν | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 6-1 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σατουρού Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-03-07 | 5 Σατουρού |
0 - 0
1 - 0
|
Κονσαμό 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-02-21 | 2 Σατουρού |
1 - 0
1 - 0
|
Ρουέν 4 | Ν | +0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-02-14 | US Κεβιλί |
0 - 2
1 - 2
|
Σατουρού 2 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-02-07 | 2 Σατουρού |
1 - 1
1 - 2
|
Βαλανσιέν 3 | Η | 0.0 | Άνω | 8.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-31 | 2 Μπουργκ-Περόνας |
0 - 0
0 - 0
|
Σατουρού 2 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-24 | 3 Σατουρού |
1 - 1
3 - 2
|
Νιμ 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-17 | 1 US Ορλίνς |
1 - 0
1 - 1
|
Σατουρού 1 | Ι | -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2025-01-10 | 1 Ντιζόν |
1 - 0
4 - 0
|
Σατουρού | Η | -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-12-13 | 3 Σατουρού |
0 - 3
2 - 7
|
Ομπάν 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-7 (10) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-12-06 | 2 Σοσό |
0 - 1
2 - 2
|
Σατουρού 3 | Ι | -1.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 3 (1-2) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-11-22 | 1 3 Σατουρού |
0 - 0
0 - 2
|
Νανσί | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-11-08 | 1 Βιγιεφράντσε |
1 - 1
2 - 2
|
Σατουρού 3 1 | Ι | 0.0 | Άνω |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-11-01 | 1 1 Σατουρού |
0 - 0
1 - 1
|
Πάρις 13 Ατλέτικο 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-10-23 | 1 Βερσαλίες |
0 - 0
1 - 0
|
Σατουρού 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-10-18 | 1 Σατουρού |
1 - 0
1 - 2
|
Λε Μαν 4 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-10-04 | 1 Κονσαμό |
1 - 0
3 - 1
|
Σατουρού 3 | Η | -0.5 | Άνω |
|
2-6 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-20 | 1 Ρουέν |
3 - 0
4 - 0
|
Σατουρού 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-13 | 4 Σατουρού |
1 - 0
4 - 3
|
US Κεβιλί 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-09-06 | 3 Βαλανσιέν |
1 - 0
3 - 1
|
Σατουρού 3 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-08-30 | 2 Σατουρού |
2 - 0
2 - 0
|
Μπουργκ-Περόνας 2 | Ν | 0.0 | Επιστροφή | 8.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-08-23 | 1 Νιμ |
1 - 0
1 - 0
|
Σατουρού 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-08-16 | 2 Σατουρού |
0 - 0
0 - 1
|
Μπουλόν 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-23 | Σεντ Πριβέ Σεντ Χιλέρ |
0 - 0
0 - 0
|
Σατουρού | Ι | +0.5 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-05-18 | 1 Σατουρού |
1 - 1
1 - 2
|
Cholet 1 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-05-10 | 1 Νανσί |
0 - 3
1 - 3
|
Σατουρού 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-05-03 | 1 Σατουρού |
0 - 0
1 - 0
|
Βιγιεφράντσε 2 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
7-8 (15) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-04-26 | 1 Σατουρού |
1 - 3
1 - 4
|
Επινάλ 3 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-04-19 | 3 Αβρανσέ |
0 - 0
1 - 0
|
Σατουρού 3 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-04-12 | Σατουρού |
1 - 1
1 - 2
|
Λε Μαν 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 3 | 2024-04-06 | Ρουέν |
0 - 1
1 - 1
|
Σατουρού 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.45 | 3.9 | 5.75 |
| Ημίχρονο | 2.05 | 2.2 | 6 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.0) | Γηπεδούχος@1.775 | Φιλοξενούμενος@2.025 |
| Ημίχρονο (-0.5) | Γηπεδούχος@2.075 | Φιλοξενούμενος@1.725 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (8.5) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 0 , Κόρνερ: 4 - 2
Κόρνερ: 8.5 , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 2.5
Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 3 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.0
-
4' - 1st Corner - Λε Μαν -
4' - 2nd Corner - Λε Μαν - Race to 3 Corners - Λε Μαν
-
14' - 3rd Corner - Λε Μαν -
27' - 1st Goal - Λε Μαν -
31' - 1st Yellow Card - Λε Μαν -
32' - 2nd Yellow Card - Λε Μαν -
37' - 3rd Yellow Card - Λε Μαν -
39' - 4th Corner - Σατουρού -
1-0 score at the end of First Half -
47' - 5th Corner - Λε Μαν -
47' - 2nd Goal - Λε Μαν -
78' - 6th Corner - Σατουρού -
84' - 4th Yellow Card - Λε Μαν -
2-0 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

