Γκρενόμπλ vs Νανσί Προφίλ ομάδων
Γκρενόμπλ vs Νανσί Στοιχεία αγώνα
1Ν-6Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 12 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.0 υπέρ, 1.2 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 20%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 40%.
5Ν-1Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 12 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 1.2 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 60%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 50%.
| Γκρενόμπλ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Νανσί | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Γκρενόμπλ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Νανσί | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Γκρενόμπλ vs Νανσί Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Γκρενόμπλ εναντίον Νανσί Αναμετρήσεις
Γκρενόμπλ εναντίον Νανσί Πλήρης προϊστορία →| Γκρενόμπλ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-19 | 1 1 Νανσί |
0 - 1
1 - 2
|
Γκρενόμπλ 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Γκρενόμπλ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-03-08 | 1 Κλερμόν |
0 - 0
1 - 1
|
Γκρενόμπλ 2 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-03-01 | 2 Γκρενόμπλ |
1 - 0
2 - 0
|
Ρεντ Σταρ 93 2 | Ν | -0.5 | Επιστροφή | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-22 | Μπρέστ |
1 - 1
3 - 1
|
Γκρενόμπλ 1 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-15 | 2 Βαλανσιέν |
2 - 1
3 - 2
|
Γκρενόμπλ 3 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-08 | Γκρενόμπλ |
0 - 1
0 - 1
|
Λοριάν 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-01 | 1 Σατουρού |
1 - 2
2 - 2
|
Γκρενόμπλ 3 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-25 | 1 Γκρενόμπλ |
0 - 0
1 - 1
|
Γκαζελέκ 2 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-19 | Νιόρ |
0 - 0
1 - 1
|
Γκρενόμπλ 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2019-01-16 | 2 Γκρενόμπλ |
0 - 0
0 - 0
|
Στρασβούργο 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 5 (1-4) | 4 (2-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-12 | 3 Γκρενόμπλ |
0 - 0
0 - 0
|
Χάβρη 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-12-21 | 2 Οσέρ |
2 - 0
4 - 0
|
Γκρενόμπλ 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-11 (15) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-12-14 | 1 Γκρενόμπλ |
0 - 1
0 - 1
|
Παρί ΦΚ 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2018-12-08 | 1 1 Υέρες FC |
0 - 0
1 - 1
|
Γκρενόμπλ 2 | Ι | +1.0 | Κάτω |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-12-04 | 2 Μπεζιέρ |
0 - 0
0 - 3
|
Γκρενόμπλ | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-12-01 | Γκρενόμπλ |
1 - 1
1 - 1
|
Μετς 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 9.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-24 | 3 Λανς |
0 - 0
0 - 0
|
Γκρενόμπλ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-09 | 1 Γκρενόμπλ |
0 - 0
2 - 0
|
Αζαξιό 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Επιστροφή | 9.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 5 (0-5) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-03 | 3 US Orleans 45 |
0 - 1
0 - 3
|
Γκρενόμπλ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-26 | 2 Γκρενόμπλ |
0 - 0
0 - 2
|
Τρουά 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-19 | 1 1 Νανσί |
0 - 1
1 - 2
|
Γκρενόμπλ 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-05 | 1 Γκρενόμπλ |
1 - 0
1 - 0
|
Κλερμόν 2 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-28 | 2 Ρεντ Σταρ 93 |
1 - 0
2 - 3
|
Γκρενόμπλ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-21 | 2 Γκρενόμπλ |
1 - 1
1 - 2
|
Μπρέστ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-14 | 1 Γκρενόμπλ |
2 - 1
4 - 2
|
Βαλανσιέν 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-03 | 3 Λοριάν |
1 - 0
1 - 0
|
Γκρενόμπλ 4 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-24 | 1 Γκρενόμπλ |
0 - 0
0 - 0
|
Σατουρού 2 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-17 | 2 Γκαζελέκ |
1 - 0
2 - 0
|
Γκρενόμπλ 1 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 9.0 | Άνω |
|
8-3 (11) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2018-08-14 | 2 Μετς |
0 - 1
2 - 1
|
Γκρενόμπλ 4 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-10 | 1 Γκρενόμπλ |
1 - 0
1 - 0
|
Νιόρ 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-03 | 1 Χάβρη |
0 - 0
1 - 1
|
Γκρενόμπλ | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Νανσί Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-03-08 | 2 Νανσί |
2 - 2
3 - 2
|
Λοριάν 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-03-01 | 1 2 Σοσό |
0 - 0
0 - 4
|
Νανσί 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-22 | 1 Νανσί |
3 - 1
3 - 1
|
Γκαζελέκ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-15 | 4 Χάβρη |
0 - 1
0 - 2
|
Νανσί 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-08 | 1 1 Νανσί |
0 - 0
0 - 1
|
Σατουρού 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-02-01 | 1 Νιόρ |
0 - 0
1 - 1
|
Νανσί 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Άνω |
|
3-9 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-29 | 2 Μετς |
1 - 0
3 - 0
|
Νανσί 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
11-2 (13) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-25 | Νανσί |
1 - 0
1 - 0
|
Οσέρ 4 | Ν | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2019-01-22 | 2 Νανσί |
0 - 1
1 - 2
|
Γκινγκάμπ 2 | Η | +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-19 | 1 Λανς |
0 - 1
2 - 1
|
Νανσί 2 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2019-01-11 | 2 Νανσί |
1 - 1
1 - 2
|
Παρί ΦΚ | Η | 0.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2019-01-05 | 2 Le Puy Foot 43 |
0 - 1
0 - 1
|
Νανσί 2 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-12-14 | 3 Νανσί |
0 - 0
1 - 1
|
Τρουά 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2018-12-08 | 2 Σεντ Λούις Νόιβεγκ |
0 - 2
0 - 2
|
Νανσί 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
7-5 (12) | 5-5 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-12-04 | 3 Αζαξιό |
0 - 1
1 - 1
|
Νανσί 4 | Ι | -0.5 | Επιστροφή | 8.0 | Άνω |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-30 | 3 US Orleans 45 |
0 - 1
1 - 2
|
Νανσί 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-23 | 1 Νανσί |
0 - 0
1 - 0
|
Ρεντ Σταρ 93 3 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-12 | 3 Μπρέστ |
0 - 1
2 - 1
|
Νανσί 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-11-02 | 2 Νανσί |
0 - 0
0 - 1
|
Κλερμόν 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-26 | 1 Βαλανσιέν |
1 - 1
1 - 1
|
Νανσί 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-19 | 1 1 Νανσί |
0 - 1
1 - 2
|
Γκρενόμπλ 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-10-05 | 1 Λοριάν |
2 - 0
4 - 1
|
Νανσί 3 | Η | -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-28 | 2 Νανσί |
0 - 0
0 - 0
|
Σοσό 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-21 | 5 Γκαζελέκ |
0 - 0
0 - 1
|
Νανσί 6 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-09-14 | 1 2 Νανσί |
0 - 1
0 - 1
|
Χάβρη 3 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-31 | 1 Σατουρού |
1 - 0
1 - 0
|
Νανσί 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-11 (15) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 6 (0-6) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2018-08-28 | 3 Νανσί |
0 - 0
1 - 1
|
US Orleans 45 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-24 | 1 Νανσί |
0 - 0
0 - 1
|
Νιόρ 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2018-08-17 | 1 Οσέρ |
1 - 0
1 - 0
|
Νανσί 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-8 (15) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2018-08-14 | 2 Νανσί |
1 - 0
1 - 0
|
Ρεντ Σταρ 93 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.1 | 2.87 | 4.2 |
| Ημίχρονο | 2.87 | 2.05 | 4.33 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.25) | Γηπεδούχος@1.925 | Φιλοξενούμενος@1.925 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.625 | Φιλοξενούμενος@2.25 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.0) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.75 | Κάτω@2.05 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@2 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.725 | Κάτω@2.075 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 6 - 11
Κόρνερ: 9.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 5 - 5 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
4' - 1st Corner - Γκρενόμπλ -
10' - 2nd Corner - Νανσί -
15' - 3rd Corner - Γκρενόμπλ -
18' - 4th Corner - Γκρενόμπλ - Race to 3 Corners - Γκρενόμπλ
-
19' - 5th Corner - Νανσί -
20' - 6th Corner - Νανσί -
24' - 7th Corner - Γκρενόμπλ -
38' - 8th Corner - Νανσί -
38' - 9th Corner - Νανσί - Race to 5 Corners - Νανσί
-
45' - 10th Corner - Γκρενόμπλ -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 11th Corner - Νανσί -
49' - 12th Corner - Νανσί - Race to 7 Corners - Νανσί
-
51' - 13th Corner - Νανσί -
52' - 1st Goal - Γκρενόμπλ -
57' - 1st Yellow Card - Νανσί -
59' - 14th Corner - Γκρενόμπλ -
67' - 2nd Yellow Card - Γκρενόμπλ -
68' - 3rd Yellow Card - Νανσί -
74' - 15th Corner - Νανσί - Race to 9 Corners - Νανσί
-
76' - 4th Yellow Card - Γκρενόμπλ -
85' - 16th Corner - Νανσί -
90+1' - 17th Corner - Νανσί -
90+5' - 5th Yellow Card - Νανσί -
1-0 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

