Gillingham vs Μπρόμλεϊ Προφίλ ομάδων
Gillingham vs Μπρόμλεϊ Στοιχεία αγώνα
3Ν-2Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 8 γκολ υπέρ και 12 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.8 υπέρ, 1.2 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 30%.
5Ν-4Ι-1Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 60%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 50%.
| Gillingham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μπρόμλεϊ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Gillingham | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μπρόμλεϊ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Gillingham vs Μπρόμλεϊ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Gillingham εναντίον Μπρόμλεϊ Αναμετρήσεις
Gillingham εναντίον Μπρόμλεϊ Πλήρης προϊστορία →| Gillingham Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2024-12-04 | 1 Μπρόμλεϊ |
0 - 0
2 - 1
|
Gillingham 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2015-07-21 | Μπρόμλεϊ |
0 - 2
1 - 2
|
Gillingham | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Gillingham Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2024-12-30 | 2 Γουίμπλεντον |
0 - 0
1 - 0
|
Gillingham 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-26 | 2 Colchester |
1 - 0
2 - 0
|
Gillingham 2 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-20 | Gillingham |
1 - 1
2 - 2
|
Cheltenham 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-14 | Μίλτον Κέινς Ντονς |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-07 | 2 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Σάλφορντ Σίτι 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-04 | 1 Μπρόμλεϊ |
0 - 0
2 - 1
|
Gillingham 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-11-23 | 2 Gillingham |
0 - 0
1 - 2
|
Χαρογκέιτ Τάουν 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-11-12 | 2 Στιβενέιτζ |
0 - 1
1 - 1
|
Gillingham 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2024-11-09 | 2 Gillingham |
0 - 0
1 - 0
|
Πορτ Βέιλ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2024-11-02 | Gillingham |
0 - 1
0 - 2
|
Μπλάκπουλ 3 | Η | +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2024-10-26 | 1 1 Swindon |
0 - 1
1 - 1
|
Gillingham 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-10-22 | 2 Gillingham |
0 - 2
0 - 2
|
Νιούπορτ Κάουντρι 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2024-10-19 | 5 Μπράντφορντ |
2 - 1
2 - 1
|
Gillingham 4 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-3 (11) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-10-12 | 1 Gillingham |
0 - 0
1 - 2
|
Άκρινγκτον Στάνλει 3 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-10-05 | 3 Κρου |
1 - 0
2 - 0
|
Gillingham | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-10-01 | 1 Gillingham |
0 - 1
0 - 1
|
Γκρίμσμπι 6 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2024-09-28 | 5 Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Μπάροου 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-09-24 | 4 Gillingham |
0 - 2
1 - 3
|
Κρίσταλ Πάλας U21 3 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| England League 2 | 2024-09-21 | 3 Νοτς Κάουντι |
0 - 1
0 - 1
|
Gillingham 4 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2024-09-14 | 1 3 Gillingham |
0 - 0
3 - 0
|
Tranmere | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-10 (15) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2024-09-07 | 1 Ντονκάστερ |
1 - 0
1 - 0
|
Gillingham 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-09-03 | 2 Gillingham |
0 - 1
1 - 2
|
Πιτέρμπορο 1 | Η | +0.5, +1.0 | Επιστροφή | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-08-31 | 1 3 Gillingham |
1 - 0
1 - 0
|
Chesterfield 3 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-08-24 | 2 Φλήτγουντ Τάουν |
0 - 0
0 - 0
|
Gillingham 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-08-17 | Μόρκαμ |
0 - 0
0 - 1
|
Gillingham 2 | Ν | +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - EFL Κύπελλο | 2024-08-13 | 2 Σουόνσι |
1 - 0
3 - 1
|
Gillingham 1 | Η | -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2024-08-10 | 3 Gillingham |
1 - 0
4 - 1
|
Καρλάιλ | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 4 (0-4) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2024-08-03 | Γουόκινγκ |
0 - 1
1 - 1
|
Gillingham | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
7-6 (13) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-23 | Ντάρντφορντ |
0 - 0
0 - 4
|
Gillingham | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2024-07-20 | 1 Gillingham |
1 - 0
2 - 0
|
Γουότφορντ 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
2-14 (16) | 2-8 (10) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μπρόμλεϊ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2024-12-29 | 2 Μπρόμλεϊ |
0 - 0
1 - 1
|
Swindon 4 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-26 | Μπρόμλεϊ |
2 - 0
5 - 2
|
Νιούπορτ Κάουντρι | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-21 | 1 Μόρκαμ |
0 - 1
0 - 2
|
Μπρόμλεϊ 1 | Ν | +0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-14 | Μπρόμλεϊ |
0 - 0
0 - 0
|
Πορτ Βέιλ 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-07 | 2 Άκρινγκτον Στάνλει |
1 - 1
1 - 2
|
Μπρόμλεϊ 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2024-12-04 | 1 Μπρόμλεϊ |
0 - 0
2 - 1
|
Gillingham 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2024-12-01 | 4 Σόλιχουλ Μουρς |
1 - 1
1 - 2
|
Μπρόμλεϊ | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2024-11-26 | Walsall |
1 - 0
2 - 2
|
Μπρόμλεϊ 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2024-11-16 | 1 1 Μπρόμλεϊ |
0 - 0
1 - 1
|
Καρλάιλ 7 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 5-5 (10) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-11-12 | 2 Τσάρλτον |
0 - 0
1 - 0
|
Μπρόμλεϊ 1 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2024-11-09 | Cheltenham |
0 - 0
1 - 1
|
Μπρόμλεϊ 2 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Κύπελλο | 2024-11-02 | 2 Ρότσντεϊλ |
1 - 2
3 - 4
|
Μπρόμλεϊ 3 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2024-10-26 | 2 Μπρόμλεϊ |
0 - 1
1 - 1
|
Μπάροου 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2024-10-22 | 1 Ντονκάστερ |
0 - 1
0 - 1
|
Μπρόμλεϊ 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
11-8 (19) | 6-5 (11) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2024-10-19 | 1 Μπρόμλεϊ |
0 - 0
1 - 2
|
Tranmere 5 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-6 (15) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-10-05 | Φλήτγουντ Τάουν |
0 - 0
0 - 0
|
Μπρόμλεϊ 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-10-01 | Μπρόμλεϊ |
1 - 2
2 - 2
|
Chesterfield 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-09-28 | 2 Μπρόμλεϊ |
1 - 1
1 - 1
|
Μίλτον Κέινς Ντονς 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-09-24 | 2 Μπρόμλεϊ |
1 - 2
2 - 3
|
Τσέλσι U21 1 | Η | 0.0 | Άνω |
|
6-3 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| England League 2 | 2024-09-21 | 1 3 Γκρίμσμπι |
0 - 0
1 - 0
|
Μπρόμλεϊ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-09-14 | 2 Μπρόμλεϊ |
2 - 1
2 - 4
|
Νοτς Κάουντι 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2024-09-07 | 3 Colchester |
0 - 1
1 - 1
|
Μπρόμλεϊ 4 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
8-7 (15) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-09-03 | 1 Μπρόμλεϊ |
2 - 1
3 - 3
|
Κέιμπριτζ Γιουν. 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2024-08-31 | 2 Μπρόμλεϊ |
1 - 0
1 - 2
|
Κρου 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2024-08-24 | 2 Μπράντφορντ |
2 - 0
3 - 1
|
Μπρόμλεϊ 1 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
10-3 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2024-08-17 | 1 Μπρόμλεϊ |
1 - 0
2 - 0
|
Γουίμπλεντον 3 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Αγγλία - EFL Κύπελλο | 2024-08-13 | Μπρόμλεϊ |
1 - 1
1 - 2
|
Γουίμπλεντον 4 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2024-08-10 | 1 Χαρογκέιτ Τάουν |
0 - 0
0 - 2
|
Μπρόμλεϊ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 3 (1-2) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2024-08-03 | Aldershot |
0 - 0
1 - 0
|
Μπρόμλεϊ | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-30 | 1 Μπρέιντρι Τάουν |
0 - 0
0 - 1
|
Μπρόμλεϊ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
9-7 (16) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.75 | 3.25 | 2.45 |
| Ημίχρονο | 3.6 | 2.05 | 3.25 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@2.025 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.875 | Κάτω@1.925 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.925 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.675 | Κάτω@2.15 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 3 , Κόρνερ: 10 - 1
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 5 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
7' - 1st Goal - Μπρόμλεϊ -
26' - 2nd Goal - Μπρόμλεϊ -
28' - 1st Corner - Gillingham -
29' - 2nd Corner - Gillingham - Race to 3 Corners - Gillingham
-
45+1' - 3rd Corner - Gillingham -
45+1' - 4th Corner - Gillingham - Race to 5 Corners - Gillingham
-
45+1' - 5th Corner - Gillingham -
0-2 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Little ~ Dieng ~(Gillingham)
- 46' ~ Substitution ~ Clarke ~ Nolan ~(Gillingham)
- 46' ~ Substitution ~ Hutton ~ Clark ~(Gillingham)
-
53' - 1st Yellow Card - Gillingham - 54' ~ Substitution ~ Nevitt ~ Coleman ~(Gillingham)
-
70' - 6th Corner - Gillingham - Race to 7 Corners - Gillingham
-
71' - 7th Corner - Gillingham -
72' - 8th Corner - Gillingham - 71' ~ Substitution ~ Amantchi ~ Dennis ~(Bromley)
-
76' - 3rd Goal - Μπρόμλεϊ - 77' ~ Substitution ~ Williams ~ Williams ~(Gillingham)
- 80' ~ Substitution ~ Charles ~ Arthurs ~(Bromley)
- 80' ~ Substitution ~ Reynolds ~ Elerewe ~(Bromley)
-
82' - 9th Corner - Μπρόμλεϊ - Race to 9 Corners - Gillingham
-
84' - 10th Corner - Gillingham -
86' - 11th Corner - Gillingham - 88' - Missed Penalty - Gillingham
-
89' - 2nd Yellow Card - Μπρόμλεϊ - 89' ~ Substitution ~ Olomola ~ Cheek ~(Bromley)
-
90+5' - 3rd Yellow Card - Gillingham -
90+6' - 4th Yellow Card - Μπρόμλεϊ -
0-3 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

