Γκένκ vs Σερβέτ Προφίλ ομάδων
Γκένκ vs Σερβέτ Στοιχεία αγώνα
3Ν-4Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 30%.
7Ν-3Ι-0Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 26 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.6 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 70%, AH νίκη 60%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 70%.
| Γκένκ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Σερβέτ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Γκένκ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Σερβέτ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Γκένκ vs Σερβέτ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Γκένκ εναντίον Σερβέτ Αναμετρήσεις
Γκένκ εναντίον Σερβέτ Πλήρης προϊστορία →| Γκένκ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Champions League - Προκριματικά | 2023-07-25 | 3 Σερβέτ |
0 - 1
1 - 1
|
Γκένκ 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Γκένκ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-07-29 | 1 RWD Μόλενμπικ |
0 - 3
0 - 4
|
Γκένκ | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Προκριματικά | 2023-07-25 | 3 Σερβέτ |
0 - 1
1 - 1
|
Γκένκ 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2023-07-22 | Γκένκ |
1 - 0
2 - 0
|
Μπέρνλι 1 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-19 | 1 Σπόρτινγκ |
1 - 1
1 - 1
|
Γκένκ 2 | Ι | -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-12 | Γκένκ |
0 - 2
2 - 3
|
ΠΑΟΚ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
||||||
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-06-04 | 1 Γκένκ |
1 - 0
2 - 2
|
Αντβέρπ 2 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-05-21 | Γκένκ |
1 - 1
1 - 1
|
Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-05-14 | 1 Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ |
1 - 0
3 - 0
|
Γκένκ 3 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-05-07 | 2 Αντβέρπ |
1 - 1
2 - 1
|
Γκένκ 4 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-04-30 | 2 Γκένκ |
1 - 1
3 - 1
|
Κλαμπ Μπριζ 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-04-23 | 3 Σαρλερουά |
1 - 2
2 - 2
|
Γκένκ 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-04-16 | 2 Γκένκ |
2 - 1
5 - 2
|
Αντερλεχτ 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-04-09 | 3 Σταντάρ Λιέγης |
2 - 0
2 - 0
|
Γκένκ 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-04-02 | 4 Γκένκ |
1 - 0
2 - 1
|
OH Λέουβεν 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
11-5 (16) | 8-2 (10) | 5 (4-1) | 1 (0-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-03-17 | 2 Σέρκλ Μπριζ |
1 - 0
1 - 1
|
Γκένκ 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-9 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-03-12 | 3 Γκένκ |
1 - 2
1 - 2
|
Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
14-5 (19) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-03-05 | 3 Σεντ Τρούιντεν |
1 - 1
2 - 2
|
Γκένκ 1 | Ι | +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-02-25 | 2 Γκένκ |
2 - 0
3 - 0
|
Οστάνδη 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-02-17 | 1 Μαλίν |
1 - 1
2 - 2
|
Γκένκ | Ι | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-02-12 | 2 Γκένκ |
0 - 0
0 - 1
|
Αντβέρπ 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-02-05 | 1 Γάνδη |
1 - 1
2 - 3
|
Γκένκ 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-02-01 | 5 Γιουπέν |
1 - 1
1 - 1
|
Γκένκ 4 | Ι | +1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-01-29 | Γκένκ |
2 - 0
4 - 0
|
ΡΦΚ Σεραίν 2 | Ν | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-01-17 | 3 Βέστερλο |
0 - 2
2 - 3
|
Γκένκ | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
11-4 (15) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-01-14 | 2 Γκένκ |
1 - 0
1 - 0
|
Ζούλτε Βάρεγκεμ 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Βέλγιο - Κύπελλο | 2023-01-11 | 2 Γκένκ |
0 - 2
0 - 3
|
Αντβέρπ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-3 (11) | 6-3 (9) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2023-01-08 | 2 Γκένκ |
1 - 1
3 - 1
|
Κλαμπ Μπριζ 3 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2022-12-26 | 4 Κορτράικ |
0 - 0
1 - 0
|
Γκένκ 1 | Η | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Βέλγιο - Κύπελλο | 2022-12-21 | Γκένκ |
0 - 0
0 - 0
|
Αντερλεχτ 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Βέλγιο - Πρώτη Κατηγορία Α | 2022-11-13 | 2 Αντερλεχτ |
0 - 1
0 - 2
|
Γκένκ 3 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σερβέτ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-07-29 | 3 Σερβέτ |
0 - 1
2 - 2
|
Ζυρίχη 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League - Προκριματικά | 2023-07-25 | 3 Σερβέτ |
0 - 1
1 - 1
|
Γκένκ 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-07-22 | 1 Γκρασχόπερς |
1 - 1
1 - 3
|
Σερβέτ 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-11 | Σερβέτ |
3 - 2
5 - 2
|
Ράπερσβιλ-Γιόνα 1 | Ν | -2.5, -3.0 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-06-30 | Σερβέτ |
0 - 0
1 - 0
|
Νιόν 1 | Ν | -2.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-06-28 | Σερβέτ |
2 - 0
4 - 0
|
Ξαμάξ 2 | Ν | -2.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
11-2 (13) | 8-2 (10) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-05-29 | 2 Λουσέρν |
0 - 1
0 - 1
|
Σερβέτ 2 | Ν | +0.5 | Κάτω | 11.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-05-25 | 4 Σερβέτ |
1 - 1
3 - 3
|
Βασιλεία 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-05-20 | 2 Βιντερτούρ |
0 - 0
0 - 1
|
Σερβέτ 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-05-13 | Σερβέτ |
3 - 0
5 - 0
|
Σιόν 2 | Ν | -1.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-05-07 | 2 Γκρασχόπερς |
1 - 1
2 - 3
|
Σερβέτ | Ν | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-04-29 | 3 Σερβέτ |
1 - 1
1 - 1
|
Σεν Γκάλεν 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-04-26 | Σερβέτ |
2 - 0
4 - 0
|
Ζυρίχη 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-04-22 | 2 Γιουνγκ Μπόις |
4 - 0
6 - 1
|
Σερβέτ 1 | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-04-15 | Σερβέτ |
0 - 0
0 - 0
|
Λουγκάνο 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
12-1 (13) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-04-08 | 3 Σιόν |
1 - 1
2 - 2
|
Σερβέτ 3 | Ι | +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
2-11 (13) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ελβετία - Κύπελλο | 2023-04-05 | 3 Σερβέτ |
1 - 2
2 - 2
|
Λουγκάνο 8 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-04-01 | 2 Σερβέτ |
0 - 1
2 - 1
|
Γιουνγκ Μπόις 5 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-9 (14) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-03-19 | 3 Λουγκάνο |
0 - 0
1 - 1
|
Σερβέτ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-03-12 | 2 2 Σερβέτ |
0 - 0
0 - 1
|
Λουσέρν 2 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-03-05 | 2 Ζυρίχη |
0 - 0
1 - 1
|
Σερβέτ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 1-9 (10) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Κύπελλο | 2023-03-02 | 2 ΦΚ Ροτκρόιτς |
0 - 2
0 - 3
|
Σερβέτ | Ν | +2.5 | Κάτω |
|
2-11 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-02-26 | 1 Σερβέτ |
1 - 0
1 - 1
|
Βιντερτούρ 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
13-3 (16) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-02-19 | 1 2 Βασιλεία |
0 - 1
2 - 2
|
Σερβέτ 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-02-15 | 1 Βιντερτούρ |
0 - 0
1 - 2
|
Σερβέτ 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 6 (4-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-02-11 | 3 Σερβέτ |
1 - 0
2 - 1
|
Γκρασχόπερς 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-02-04 | 2 Σεν Γκάλεν |
2 - 0
3 - 0
|
Σερβέτ 3 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2023-01-29 | 2 Σερβέτ |
2 - 0
2 - 2
|
Σιόν 4 1 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
10-1 (11) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-01-13 | Σερβέτ |
0 - 0
0 - 1
|
Σλάβια Πράγας | Η |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-01-13 | Σερβέτ |
0 - 2
0 - 3
|
Σλάβια Πράγας | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.5 | 4.333 | 6 |
| Ημίχρονο | 1.952 | 2.5 | 5.5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.25) | Γηπεδούχος@2.025 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Ημίχρονο (-0.5) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 2 , Κόρνερ: 8 - 0
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: -1.0, -1.5 , Γκολ: 3.0
Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 3 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
- 5' ~ 1st Red Card ~ Crivelli ~(Servette)
- 8' ~ Substitution ~ Galarza ~ Heynen ~(Genk)
-
10' - 1st Corner - Γκένκ -
10' - 2nd Corner - Γκένκ -
28' - 1st Goal - Γκένκ -
36' - 2nd Goal - Σερβέτ - Race to 3 Corners - Γκένκ
-
38' - 3rd Corner - Γκένκ - 41' ~ 1st Yellow Card ~ Douline ~(Servette)
- 43' ~ 2nd Yellow Card ~ Bedia ~(Servette)
-
1-1 score at the end of First Half - 46' ~ Substitution ~ Arteaga ~ Kayembe ~(Genk)
-
51' - 4th Corner - Γκένκ -
52' - 3rd Goal - Γκένκ - Race to 5 Corners - Γκένκ
-
58' - 5th Corner - Γκένκ - 59' ~ Substitution ~ Mall ~ Frick ~(Servette)
-
63' - 4th Goal - Σερβέτ - 69' ~ 3rd Yellow Card ~ Ndayishimiye ~(Genk)
- 69' ~ Substitution ~ Fadera ~ Ndayishimiye ~(Genk)
- 69' ~ Substitution ~ Ait El Hadj ~ El Khannous ~(Genk)
- 75' ~ Substitution ~ Fofana ~ Kutesa ~(Servette)
- 85' ~ 4th Yellow Card ~ Severin ~(Servette)
- 86' ~ Substitution ~ Touati ~ Bedia ~(Servette)
- 89' ~ 5th Yellow Card ~ Rouiller ~(Servette)
-
90' - 6th Corner - Γκένκ -
90+2' - 7th Corner - Γκένκ - Race to 7 Corners - Γκένκ
-
90+4' - 8th Corner - Γκένκ - 90+5' ~ 6th Yellow Card ~ Cognat ~(Servette)
-
2-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

