Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 3.0
Σύνολο γκολ
Άνω 9.0
Σύνολο κόρνερ
-1.0
Σιόν
Σιόν vs Νόε Προφίλ ομάδων
Σιόν
ΝΝΙΙΙΗΝΝΙΝΠρόσφαταΣταθερή+0.3 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 22
Άνω 9.5 κόρνερΆνω6/10
Άνω 2.5 γκολΆνω8/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Ομάδα δεύτερου ημιχρόνουΟμάδα ανατροπώνΓκολ στο 1ο ημίχρονο σε 10 από τους τελευταίους 10Over 2.5 κάρτες σε 10 από τους τελευταίους 10
Νόε
ΙΙΙΝΝΙΝΝΙΝΠρόσφαταΣταθερή+0.3 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 23
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω2/10
Άνω 2.5 γκολΆνω6/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Τελευταία
| Σιόν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Νόε | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Σιόν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Νόε | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 3.0
Κατανομή κόρνερΓραμμή 9.0
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.78,
Τυπ. απόκλ.: 1.99, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 2,
Άνω: 32%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Σιόν vs Νόε Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Σιόν εναντίον Νόε Αναμετρήσεις
Σιόν εναντίον Νόε Πλήρης προϊστορία →| Σιόν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-08-06 | 1 Νόε |
2 - 1
2 - 2
|
Σιόν 1 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σιόν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-08-09 | 2 Σιόν |
1 - 2
3 - 2
|
Βαντούζ 4 | Ν | -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-08-06 | 1 Νόε |
2 - 1
2 - 2
|
Σιόν 1 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-08-02 | 1 Σιόν |
1 - 0
3 - 0
|
Λουσέρν 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-07-30 | 1 Σιόν |
2 - 0
4 - 0
|
ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ 2 | Ν | -2.0, -2.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-07-26 | 1 Γιουνγκ Μπόις |
2 - 1
4 - 2
|
Σιόν 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-07-23 | 2 ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ |
1 - 1
1 - 1
|
Σιόν 1 | Ι | +1.5, +2.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-8 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2026-07-17 | 2 Ανεσί |
0 - 0
0 - 4
|
Σιόν 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2026-07-01 | 1 Ξαμάξ |
1 - 2
2 - 4
|
Σιόν | Ν | +1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2026-06-27 | Σιόν |
3 - 0
7 - 0
|
Ετουάλ Καρούζ | Ν | -1.0 | Άνω |
|
10-2 (12) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-05-17 | Γιουνγκ Μπόις |
1 - 1
3 - 3
|
Σιόν 3 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 3-5 (8) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-05-14 | 4 Σιόν |
0 - 1
2 - 2
|
Λουγκάνο 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-05-10 | 2 Σιόν |
2 - 0
2 - 0
|
Τουν 5 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-05-03 | 6 Σεν Γκάλεν |
0 - 1
0 - 3
|
Σιόν 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-04-26 | Βασιλεία |
0 - 1
0 - 2
|
Σιόν 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-04-12 | Σιόν |
0 - 0
3 - 0
|
Λωζάνη Σπορτς 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-04-06 | 2 Γκρασχόπερς |
0 - 1
0 - 4
|
Σιόν 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-03-21 | 2 Σιόν |
1 - 1
1 - 1
|
Σεν Γκάλεν 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-12 (20) | 5-5 (10) | 3 (1-2) | 4 (1-3) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-03-14 | 5 Ζυρίχη |
0 - 0
1 - 2
|
Σιόν 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
3-10 (13) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 2 (0-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-03-07 | 1 2 Σιόν |
0 - 1
1 - 1
|
Βιντερτούρ 5 | Ι | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-03-04 | 2 Λουγκάνο |
1 - 1
2 - 1
|
Σιόν 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-02-28 | 4 Σερβέτ |
0 - 0
0 - 0
|
Σιόν 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-02-22 | 1 Σιόν |
2 - 0
3 - 1
|
Γιουνγκ Μπόις 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-02-15 | 1 Τουν |
1 - 0
1 - 0
|
Σιόν 1 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-02-12 | 4 Σιόν |
1 - 0
2 - 0
|
Βασιλεία 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-7 (13) | 2-3 (5) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-02-07 | 2 Σιόν |
0 - 0
0 - 0
|
Λουσέρν 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Κύπελλο | 2026-02-03 | 2 Γκρασχόπερς |
0 - 1
3 - 3
|
Σιόν 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-01-31 | 3 Σερβέτ |
2 - 1
3 - 3
|
Σιόν 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-01-24 | 1 Σιόν |
1 - 1
1 - 1
|
Λουσέρν 4 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-01-18 | 2 Βασιλεία |
1 - 0
1 - 1
|
Σιόν 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ελβετία - Σούπερ Λιγκ | 2026-01-14 | 2 Σιόν |
0 - 0
2 - 0
|
Βιντερτούρ 3 | Ν | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Νόε Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-08-09 | 3 Σίρακ |
1 - 1
3 - 4
|
Νόε 3 | Ν | +1.0, +1.5 | Άνω |
|
||||||
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-08-06 | 1 Νόε |
2 - 1
2 - 2
|
Σιόν 1 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-08-02 | Νόε |
2 - 0
3 - 0
|
Σιουνίκ 1 | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω |
|
||||||
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-07-30 | 1 Νόε |
1 - 0
2 - 1
|
Ζίμπρου Κισινάου 3 | Ν | -1.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League - Προκριματικά | 2026-07-23 | 1 Ζίμπρου Κισινάου |
1 - 0
1 - 1
|
Νόε 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2026-07-07 | ΚΦΡ Κλουζ |
0 - 0
1 - 1
|
Νόε 2 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2026-06-28 | Αλούμινι Κιντρίτσεβο |
0 - 1
0 - 2
|
Νόε | Ν | +1.0 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-05-19 | 2 Νόε |
3 - 1
8 - 3
|
Αραράτ Γιερεβάν 3 | Ν | -2.5 | Άνω |
|
3-0 (3) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Κύπελλο | 2026-05-14 | 1 ΦΚ Ουράρτου |
1 - 2
2 - 4
|
Νόε | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-05-03 | 5 Νόε |
0 - 0
0 - 0
|
Πιούνικ Ερεβάν 6 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Αρμενία - Κύπελλο | 2026-04-29 | 3 Νόε |
0 - 0
0 - 0
|
Αραράτ Αρμενία 1 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-04-25 | 3 Αλασκέρτ |
0 - 0
1 - 1
|
Νόε 3 | Ι | +0.5 | Κάτω |
|
5-7 (12) | 3-4 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-04-20 | 1 Νόε |
1 - 0
2 - 0
|
Βαν 1 | Ν | -2.0 | Κάτω |
|
7-0 (7) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Κύπελλο | 2026-04-16 | 1 2 Αραράτ Αρμενία |
0 - 1
0 - 1
|
Νόε 5 1 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
2-12 (14) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-04-05 | 2 Νόε |
1 - 0
2 - 0
|
BKMA FC 2 | Ν | -2.0 | Κάτω |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Κύπελλο | 2026-04-01 | 4 Νόε |
1 - 2
2 - 2
|
Πιούνικ Ερεβάν 4 | Ι | -1.0 | Άνω |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-03-22 | 1 Νόε |
2 - 0
3 - 0
|
Σίρακ | Ν | -2.0, -2.5 | Κάτω |
|
10-4 (14) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-03-16 | 1 Σίρακ |
0 - 1
0 - 2
|
Νόε 3 | Ν | +1.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2026-03-08 | 1 2 BKMA FC |
0 - 1
0 - 2
|
Νόε 1 | Ν | +1.5 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Κύπελλο | 2026-03-05 | 1 2 Πιούνικ Ερεβάν |
0 - 0
1 - 2
|
Νόε | Ν | +0.5 | Άνω |
|
5-1 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| UEFA Conference League | 2026-02-26 | 3 AZ |
2 - 0
4 - 0
|
Νόε 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League | 2026-02-19 | 2 Νόε |
0 - 0
1 - 0
|
AZ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| UEFA Conference League | 2025-12-18 | 3 Ντινάμο Κιέβου |
1 - 0
2 - 0
|
Νόε 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Conference League | 2025-12-11 | 1 Νόε |
0 - 1
2 - 1
|
Λέγκια Βαρσοβίας 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UEFA Conference League | 2025-11-27 | 4 Αμπερντίν |
1 - 0
1 - 1
|
Νόε 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2025-11-22 | 1 6 Νόε |
2 - 1
2 - 2
|
Αλασκέρτ 4 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 5 (4-1) | 0 (0-0) | ||
| UEFA Conference League | 2025-11-06 | 3 Νόε |
1 - 2
1 - 2
|
Σίγμα Όλομουτς 2 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2025-11-01 | 4 Νόε |
0 - 1
1 - 2
|
Αραράτ Αρμενία 6 | Η | -0.5, -1.0 | Επιστροφή |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Αρμενία - Πρέμιερ Λιγκ | 2025-10-27 | 5 Αραράτ Γιερεβάν |
0 - 1
0 - 3
|
Νόε 4 | Ν | +2.5, +3.0 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| UEFA Conference League | 2025-10-23 | Ουν. Κραϊόβα |
1 - 0
1 - 1
|
Νόε | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.533 | 4.2 | 5 |
| Ημίχρονο | 2.05 | 2.4 | 4.75 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.0) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.75 | Φιλοξενούμενος@2.05 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@2.075 | Κάτω@1.725 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 7 - 3
Κόρνερ: 9.0 , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 3.0
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 2 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
23' - 1st Corner - Νόε -
25' - 1st Goal - Νόε -
27' - 1st Yellow Card - Σιόν -
31' - 2nd Corner - Σιόν -
43' - 3rd Corner - Σιόν -
0-1 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Νόε -
48' - 4th Corner - Σιόν - Race to 4 Corners - Σιόν
-
52' - 5th Corner - Σιόν -
54' - 2nd Goal - Σιόν - Race to 5 Corners - Σιόν
-
63' - 3rd Goal - Σιόν -
68' - 6th Corner - Νόε -
69' - 3rd Yellow Card - Νόε - Race to 7 Corners - Σιόν
-
72' - 7th Corner - Σιόν -
80' - 8th Corner - Νόε -
90+2' - 9th Corner - Σιόν -
90+3' - 10th Corner - Σιόν - Race to 10 Corners - Σιόν
-
2-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

