ΦΚ Αϊντχόφεν vs Αϊντχόφεν Β’ Προφίλ ομάδων
ΦΚ Αϊντχόφεν vs Αϊντχόφεν Β’ Στοιχεία αγώνα
1Ν-3Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 9 γκολ υπέρ και 16 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.9 υπέρ, 1.6 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 40%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 50%.
4Ν-2Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 44%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 40%.
| ΦΚ Αϊντχόφεν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Αϊντχόφεν Β’ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| ΦΚ Αϊντχόφεν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Αϊντχόφεν Β’ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
ΦΚ Αϊντχόφεν vs Αϊντχόφεν Β’ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
ΦΚ Αϊντχόφεν εναντίον Αϊντχόφεν Β’ Αναμετρήσεις
ΦΚ Αϊντχόφεν εναντίον Αϊντχόφεν Β’ Πλήρης προϊστορία →| ΦΚ Αϊντχόφεν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-18 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 1
1 - 2
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 3 | Ν | 0.0 | Επιστροφή | 10.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2020-08-17 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 0
1 - 0
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-02-14 | 1 3 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 1
1 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ 2 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2019-10-21 | 3 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
2 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Η | 0.0, +0.5 | Επιστροφή | 9.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2019-02-08 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 0
1 - 2
|
Αϊντχόφεν Β’ 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2018-08-17 | Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 1
2 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2018-01-29 | Αϊντχόφεν Β’ |
3 - 0
4 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-11 (16) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2017-09-08 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 1
1 - 2
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2017-03-13 | ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 2
0 - 5
|
Αϊντχόφεν Β’ | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2016-10-21 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 1
4 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2016-04-22 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
2 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2015-12-18 | ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 0
2 - 0
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Ν | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2015-01-30 | ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 0
2 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2014-08-29 | Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 1
1 - 3
|
ΦΚ Αϊντχόφεν | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| ΦΚ Αϊντχόφεν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-04-05 | 5 FC Ντόρντρεχτ |
1 - 2
1 - 5
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-04-02 | 3 Μάαστριχτ |
0 - 0
2 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-26 | 1 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 0
0 - 0
|
Τοπ Ος 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-22 | Καμπούρ |
0 - 0
3 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν | Η | -2.0 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-12 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 3
1 - 3
|
Αλμέρ Σίτι 1 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-07 | 1 Ντε Γκράαφσαπ |
0 - 0
1 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Η | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-27 | 4 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 1
1 - 1
|
Φόλενταμ 2 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-19 | 1 Τέλσταρ |
1 - 0
1 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-12 | 2 Μπρέντα |
2 - 1
2 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Η | -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-05 | 1 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 1
0 - 2
|
Γκο Αχέντ Ίγκλς | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-11 (15) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-01 | 1 Άλκμααρ Β’ |
0 - 1
3 - 2
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-25 | 5 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 1
0 - 1
|
Ναϊμέγκεν 2 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-15 | 2 Εξέλσιορ |
1 - 0
1 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 4 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-10 (14) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 4 (0-4) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-08 | 2 Αλμέρ Σίτι |
0 - 0
0 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 1 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-03 | 1 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 5
2 - 5
|
Καμπούρ | Η | +1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-12-18 | 1 Ντεν Μπος |
1 - 0
1 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-7 (9) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-12-12 | ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 0
4 - 0
|
Μάαστριχτ 2 | Ν | -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-12-07 | 1 Άγιαξ Β’ |
1 - 0
1 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-8 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-29 | 3 ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 1
3 - 2
|
Ντε Γκράαφσαπ 1 | Ν | +1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-9 (17) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-21 | ΦΚ Αϊντχόφεν |
1 - 2
2 - 4
|
Μπρέντα | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
8-7 (15) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-13 | 3 Τοπ Ος |
0 - 0
0 - 1
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-6 (14) | 6-6 (12) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-09 | 1 ΦΚ Αϊντχόφεν |
3 - 0
5 - 1
|
FC Ντόρντρεχτ 4 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-01 | 3 Φόλενταμ |
2 - 0
2 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 3 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-9 (13) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 5 (1-4) |
| Ολλανδία - Κύπελλο | 2020-10-28 | 2 Έμεν |
0 - 0
2 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 1 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-23 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 0
3 - 0
|
Άλκμααρ Β’ 1 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-17 | Γκο Αχέντ Ίγκλς |
1 - 0
3 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-09 | 2 ΦΚ Αϊντχόφεν |
0 - 0
1 - 1
|
Εξέλσιορ 1 1 | Ι | +1.0 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
6-7 (13) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-03 | Ναϊμέγκεν |
2 - 0
6 - 0
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 2 1 | Η | -1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
12-6 (18) | 7-4 (11) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-29 | 4 ΦΚ Αϊντχόφεν |
2 - 3
3 - 3
|
Ρόντα JC 1 | Ι | +0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-18 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 1
1 - 2
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 3 | Ν | 0.0 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αϊντχόφεν Β’ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-04-05 | Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
3 - 1
|
Μάαστριχτ 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-04-02 | 1 Εξέλσιορ |
0 - 0
0 - 0
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-19 | Αϊντχόφεν Β’ |
2 - 0
3 - 0
|
Άλκμααρ Β’ 1 | Ν |
|
||||||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-15 | Ουτρέχτη Β’ |
0 - 3
1 - 6
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-12 | Ναϊμέγκεν |
0 - 0
2 - 0
|
Αϊντχόφεν Β’ | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-03-09 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 1
0 - 1
|
FC Ντόρντρεχτ 2 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-23 | 3 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 0
2 - 2
|
Χέλμοντ Σπορτ 4 | Ι | 0.0 | Άνω |
|
10-6 (16) | 3-6 (9) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-19 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
1 - 0
|
Ντεν Μπος 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-02-05 | Ρόντα JC |
2 - 0
5 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-29 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 1
1 - 2
|
Άγιαξ Β’ 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-22 | Καμπούρ |
3 - 1
5 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 6-3 (9) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-18 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
1 - 1
|
Μπρέντα 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-11 | 3 FC Ντόρντρεχτ |
0 - 1
2 - 3
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
1-12 (13) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2021-01-05 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 2
2 - 3
|
Γκο Αχέντ Ίγκλς | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-12-21 | Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
1 - 2
|
Αλμέρ Σίτι | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-11 (16) | 5-7 (12) | 6 (3-3) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-12-11 | 1 Τοπ Ος |
1 - 1
3 - 2
|
Αϊντχόφεν Β’ 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-2 (5) | 4 (3-1) | 3 (0-3) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-12-05 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 1
1 - 1
|
Ρόντα JC 4 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-30 | Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 0
0 - 1
|
Καμπούρ 1 | Η | +2.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-27 | Χέλμοντ Σπορτ |
1 - 0
1 - 0
|
Αϊντχόφεν Β’ | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 5-2 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-24 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 1
1 - 1
|
Ουτρέχτη Β’ | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
4-14 (18) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-11-06 | 1 Ντεν Μπος |
0 - 1
1 - 2
|
Αϊντχόφεν Β’ | Ν | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-23 | 1 Ντε Γκράαφσαπ |
1 - 1
2 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ 4 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 5 (2-3) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-20 | 3 Αϊντχόφεν Β’ |
1 - 0
1 - 1
|
Ναϊμέγκεν 3 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-16 | Φόλενταμ |
0 - 0
5 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-10-02 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 0
3 - 0
|
Τέλσταρ 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Επιστροφή | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-26 | 1 Μπρέντα |
1 - 1
2 - 1
|
Αϊντχόφεν Β’ 3 | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-12 (18) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 5 (1-4) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-18 | 1 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 1
1 - 2
|
ΦΚ Αϊντχόφεν 3 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-14 | 3 Άγιαξ Β’ |
1 - 2
1 - 2
|
Αϊντχόφεν Β’ 2 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-3 (12) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 6 (5-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-09-11 | 3 Άλκμααρ Β’ |
1 - 1
1 - 4
|
Αϊντχόφεν Β’ | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Ολλανδία - Eerste Divisie | 2020-08-29 | 2 Αϊντχόφεν Β’ |
0 - 2
1 - 6
|
Εξέλσιορ 2 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.7 | 3.6 | 2.4 |
| Ημίχρονο | 3.4 | 2.25 | 3 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.825 | Κάτω@2.025 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 4 - 5
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 2.5
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 1 - 3 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0
-
23' - 1st Corner - ΦΚ Αϊντχόφεν -
31' - 1st Yellow Card - Αϊντχόφεν Β’ -
34' - 2nd Corner - Αϊντχόφεν Β’ -
34' - 1st Goal - Αϊντχόφεν Β’ -
40' - 3rd Corner - Αϊντχόφεν Β’ - Race to 3 Corners - Αϊντχόφεν Β’
-
41' - 4th Corner - Αϊντχόφεν Β’ - 42' - Missed Penalty - Αϊντχόφεν Β’
-
43' - 2nd Yellow Card - ΦΚ Αϊντχόφεν -
0-1 score at the end of First Half -
49' - 3rd Yellow Card - Αϊντχόφεν Β’ -
62' - 5th Corner - ΦΚ Αϊντχόφεν -
66' - 6th Corner - Αϊντχόφεν Β’ -
75' - 7th Corner - ΦΚ Αϊντχόφεν -
79' - 2nd Goal - Αϊντχόφεν Β’ -
81' - 8th Corner - ΦΚ Αϊντχόφεν -
87' - 9th Corner - Αϊντχόφεν Β’ - Race to 5 Corners - Αϊντχόφεν Β’
-
0-2 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

