Κυρ, Sep 15, 2024 · 09:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΗΗΙΗΝΙ
1.53
3.75
5.00
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.25
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
-1.0
FC Kαρταχένα Β
FC Kαρταχένα Β vs Santomera Προφίλ ομάδων
FC Kαρταχένα Β
ΗΙΙΙΗΗΙΗΝΙΠρόσφαταΣε άνοδο+0.5 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 24
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω1/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτειΚάλυψη 6/10
Αργό ξεκίνημα · δέχεται πρώτη σε 6 από 10Νίκες σε 1 από τους τελευταίους 10Over 2.5 κάρτες σε 8 από τους τελευταίους 10
Santomera
Δεν υπάρχουν δεδομένα
FC Kαρταχένα Β vs Santomera Στοιχεία αγώνα
FC Kαρταχένα Β
1Ν-5Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.7 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 10%, AH νίκη 60%, γκολ Over 10%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 10%1
Ισοπαλία 50%5
Ήττα 40%4
Σύνολο γκολ 2.0, 2.5
Άνω 10%1
Άκυρο 0%0
Κάτω 90%9
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 60%6
Άκυρο 20%2
Ήττα 20%2
Santomera
Τελευταία
| FC Kαρταχένα Β | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Santomera | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| FC Kαρταχένα Β | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Santomera | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0, 2.5
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 0,
Μ.Ο.: 0.00,
Τυπ. απόκλ.: 0.00, Διάμεσος: 0,
Επικρατούσα τιμή: ,
Άνω: 100%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
FC Kαρταχένα Β vs Santomera Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
FC Kαρταχένα Β εναντίον Santomera Αναμετρήσεις
FC Kαρταχένα Β εναντίον Santomera Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| FC Kαρταχένα Β Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ισπανία - Tercera - Όμιλος 13 | 2024-09-08 | 2 Μούρθια Β' |
0 - 0
1 - 1
|
FC Kαρταχένα Β 3 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-05-05 | 1 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
2 - 0
|
Ρασίνγκ Καρταχένα Μαρ Μενόρ 1 | Ν | +1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-04-21 | 3 FC Kαρταχένα Β |
0 - 1
0 - 2
|
Καντίθ Β 2 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-03-31 | 4 Άγιλας |
1 - 0
1 - 1
|
FC Kαρταχένα Β 3 1 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-03-24 | 2 FC Kαρταχένα Β |
1 - 1
1 - 2
|
Γιέκλανο 4 | Η | +1.0 | Άνω |
|
||||||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-03-17 | 1 2 Μπέτις Β |
0 - 0
1 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 3 | Η | -1.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-03-10 | 1 FC Kαρταχένα Β |
0 - 1
1 - 1
|
Λα Ουνιόν Ατλέτικο | Ι | 0.0, +0.5 | Επιστροφή |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-03-03 | 3 CA Αντονιάνο |
0 - 0
0 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
10-6 (16) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 7 (3-4) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-02-25 | 1 3 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
1 - 1
|
Μαρμπέλα ΦΚ 3 | Ι | +0.5 | Επιστροφή |
|
3-11 (14) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-02-18 | 2 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
0 - 1
|
Οριχουέλα 5 | Η | +0.5 | Κάτω |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-02-11 | 1 CD Ελ Πάιο |
1 - 1
2 - 2
|
FC Kαρταχένα Β 1 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
8-5 (13) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-02-04 | 1 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
1 - 1
|
UCAM Μούρθια 7 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-01-21 | 4 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
0 - 0
|
Σεβίλλη Β' 3 | Ι | +1.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-01-14 | 4 CD Σαν Ρόκε ντε Λέπε |
1 - 0
4 - 1
|
FC Kαρταχένα Β 5 1 | Η | -1.0 | Άνω |
|
13-3 (16) | 11-0 (11) | 2 (2-0) | 3 (1-2) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2024-01-07 | 3 Ρασίνγκ Καρταχένα Μαρ Μενόρ |
0 - 0
0 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-12-03 | 2 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
1 - 2
|
Εστεπόνα 4 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-11-25 | 1 Μαντσέγκο |
0 - 0
1 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 1 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
12-0 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-11-19 | 2 FC Kαρταχένα Β |
0 - 1
0 - 2
|
Άγιλας 1 | Η | +0.5, +1.0 | Επιστροφή |
|
1-9 (10) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 5 (0-5) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-11-12 | 1 2 Γιέκλανο |
2 - 0
2 - 1
|
FC Kαρταχένα Β 2 | Η | -1.0 | Άνω |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-11-05 | 5 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
3 - 1
|
Μπέτις Β 3 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-10-28 | 3 Λα Ουνιόν Ατλέτικο |
2 - 0
3 - 1
|
FC Kαρταχένα Β 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-10-21 | 1 2 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
0 - 0
|
CA Αντονιάνο | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-10-15 | 2 Μαρμπέλα ΦΚ |
0 - 0
1 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 2 | Η | -1.5 | Κάτω |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 4 (3-1) | 3 (1-2) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-10-08 | 3 Οριχουέλα |
1 - 0
2 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 2 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-09-30 | 1 5 FC Kαρταχένα Β |
0 - 1
1 - 2
|
CD Ελ Πάιο 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-09-24 | 4 UCAM Μούρθια |
0 - 0
3 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 2 | Η | -1.5 | Άνω |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-09-17 | FC Kαρταχένα Β |
1 - 1
1 - 2
|
Velez CF 4 | Η | 0.0 | Άνω |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-09-10 | 3 Σεβίλλη Β' |
2 - 0
3 - 0
|
FC Kαρταχένα Β 4 | Η | -1.0 | Άνω |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Σεκούντα Ντιβιζιόν ΡΦΕΦ - Γκρουπ 4 | 2023-09-03 | 1 2 FC Kαρταχένα Β |
1 - 1
1 - 1
|
CD Σαν Ρόκε ντε Λέπε 1 | Ι | 0.0 | Επιστροφή |
|
5-12 (17) | 2-9 (11) | 2 (0-2) | 4 (2-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-08-26 | 3 FC Kαρταχένα Β |
0 - 0
1 - 0
|
Ατ. Πουλπιλένιο 1 | Ν | -1.0 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Santomera Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.533 | 3.75 | 5 |
| Ημίχρονο | 2.2 | 2.1 | 6 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.0) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.75 | Φιλοξενούμενος@2.05 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@1.95 | Κάτω@1.85 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.1 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 3 - 3 , Κόρνερ: 2 - 7
Κόρνερ: , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 1 - 2 , Κόρνερ: 0 - 5 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
2' - 1st Corner - Santomera -
5' - 1st Goal - FC Kαρταχένα Β -
26' - 2nd Corner - Santomera - Race to 3 Corners - Santomera
-
42' - 3rd Corner - Santomera -
42' - 2nd Goal - Santomera -
45+1' - 4th Corner - Santomera - Race to 5 Corners - Santomera
-
45+2' - 5th Corner - Santomera -
45+2' - 3rd Goal - Santomera -
1-2 score at the end of First Half -
53' - 1st Yellow Card - Santomera - 54' - Missed Penalty - FC Kαρταχένα Β
-
58' - 6th Corner - FC Kαρταχένα Β -
59' - 7th Corner - FC Kαρταχένα Β -
63' - 8th Corner - Santomera -
64' - 4th Goal - FC Kαρταχένα Β -
66' - 2nd Yellow Card - FC Kαρταχένα Β -
74' - 5th Goal - FC Kαρταχένα Β -
83' - 9th Corner - Santomera - Race to 7 Corners - Santomera
-
85' - 3rd Yellow Card - Santomera -
85' - 4th Yellow Card - FC Kαρταχένα Β -
90+4' - 5th Yellow Card - FC Kαρταχένα Β -
90+5' - 6th Goal - Santomera -
90+6' - 6th Yellow Card - Santomera -
3-3 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

