Κυρ, Aug 11, 2019 · 18:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΙΗΝΗΝΝ
1.83
3.50
3.75
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΝΝΙΗΝΝ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.5
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
-0.5
Τσακβάρι ΤΚ
Τσακβάρι ΤΚ vs Μπουνταφόκι ΜΤΕ Προφίλ ομάδων
Τσακβάρι ΤΚ
Οι αξιολογήσεις υπολογίζονται
ΙΙΝΙΝΙΗΝΗΝΠρόσφαταΣταθερή+0.2 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 23
Άνω 9.5 κόρνερΆνω8/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω4/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Μπουνταφόκι ΜΤΕ
Οι αξιολογήσεις υπολογίζονται
ΝΙΗΗΝΗΗΗΝΝΠρόσφαταΣταθερή-0.2 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 19
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω4/10
Άνω 2.5 γκολΆνω6/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Τσακβάρι ΤΚ vs Μπουνταφόκι ΜΤΕ Στοιχεία αγώνα
Τσακβάρι ΤΚ
5Ν-3Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 13 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.4 υπέρ, 1.3 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 60%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 50%5
Ισοπαλία 30%3
Ήττα 20%2
Σύνολο γκολ 2.5
Άνω 50%5
Άκυρο 0%0
Κάτω 50%5
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 60%6
Άκυρο 10%1
Ήττα 30%3
Μπουνταφόκι ΜΤΕ
5Ν-1Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 13 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.5 υπέρ, 1.3 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 50%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 50%5
Ισοπαλία 10%1
Ήττα 40%4
Σύνολο γκολ 2.5
Άνω 70%7
Άκυρο 0%0
Κάτω 30%3
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 50%5
Άκυρο 10%1
Ήττα 40%4
Τελευταία
| Τσακβάρι ΤΚ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μπουνταφόκι ΜΤΕ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Τσακβάρι ΤΚ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μπουνταφόκι ΜΤΕ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.5
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 3.10,
Τυπ. απόκλ.: 1.46, Διάμεσος: 3,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 75%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Τσακβάρι ΤΚ vs Μπουνταφόκι ΜΤΕ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Τσακβάρι ΤΚ εναντίον Μπουνταφόκι ΜΤΕ Αναμετρήσεις
Τσακβάρι ΤΚ εναντίον Μπουνταφόκι ΜΤΕ Πλήρης προϊστορία →| Τσακβάρι ΤΚ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-08-29 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 0
0 - 0
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τσακβάρι ΤΚ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-08-04 | 2 Τσακβάρι ΤΚ |
3 - 1
3 - 2
|
ΜΤΚ Βουδαπέστης 3 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-13 | FC Άτζκα |
1 - 0
1 - 2
|
Τσακβάρι ΤΚ 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-19 | 1 3 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 2
0 - 4
|
Μπουνταόρσι | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-12 | 1 MTE 1904 |
0 - 0
0 - 2
|
Τσακβάρι ΤΚ 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-05 | 1 3 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 1
0 - 2
|
Καζιντσμπαρτσικάι BSC 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-01 | 1 Γκλίρμοτ SE |
0 - 0
1 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-04-28 | 4 Τσακβάρι ΤΚ |
1 - 0
2 - 1
|
Σόροκσαρ | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-04-14 | 2 Βακ ΦΚ |
0 - 1
1 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-04-07 | 2 Μπαλμαζουϊβάροσι |
0 - 2
1 - 3
|
Τσακβάρι ΤΚ 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-31 | Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 0
0 - 0
|
Τισζακέτσκε FC 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-5 (14) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-17 | 4 Καποσβάρι Ρακότσι |
1 - 1
1 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-10 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 2
0 - 3
|
Νιρεγκιχάζα 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-06 | 2 Μπεκέσαμπαϊ Ελόρε SE |
0 - 0
0 - 0
|
Τσακβάρι ΤΚ 4 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-03 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
1 - 1
1 - 4
|
Γκιορ Ετό 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
4-2 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-17 | 1 5 BFC Σιόφοκ |
0 - 1
1 - 2
|
Τσακβάρι ΤΚ 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-10 | 2 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 1
2 - 3
|
Βάσας SC 3 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-03 | 3 Μονόρι SE |
1 - 2
2 - 2
|
Τσακβάρι ΤΚ 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-01-25 | KFC Κομάνο |
0 - 1
0 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-12-16 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
2 - 1
2 - 1
|
Ζαλαεγκερσέγι TE 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-12-09 | 4 Τσεγκλέντι ΒΣΕ |
2 - 0
2 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ 6 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
3-6 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (0-4) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-11-25 | 1 3 Τσακβάρι ΤΚ |
1 - 1
2 - 2
|
Μοσονμαγκιαροβάρι 2 | Ι | -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
10-5 (15) | 6-3 (9) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-11-07 | 4 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 2
2 - 3
|
Γκλίρμοτ SE 3 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
10-1 (11) | 7-1 (8) | 5 (5-0) | 1 (1-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-11-04 | 1 Σόροκσαρ |
1 - 1
1 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ 3 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Ουγγαρία - Κύπελλο | 2018-10-31 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
1 - 0
1 - 2
|
Πάκσι Σε 3 | Η | +1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
0-11 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-10-21 | Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 0
2 - 2
|
Βακ ΦΚ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
8-5 (13) | 5-3 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-10-07 | 3 Τσακβάρι ΤΚ |
1 - 0
3 - 0
|
Μπαλμαζουϊβάροσι 4 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-09-30 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
1 - 2
3 - 3
|
Καποσβάρι Ρακότσι 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-09-26 | 1 Νιρεγκιχάζα |
0 - 1
0 - 1
|
Τσακβάρι ΤΚ 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-09-16 | 2 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 1
1 - 3
|
Μπεκέσαμπαϊ Ελόρε SE 2 | Η | 0.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-08-29 | 1 Τσακβάρι ΤΚ |
0 - 0
0 - 0
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-5 (12) | 6-2 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μπουνταφόκι ΜΤΕ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-08-07 | 1 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
1 - 0
3 - 0
|
Ζόλνοκι Μαβ 3 | Ν | -1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-08-04 | 5 Szeged 2011 |
0 - 3
0 - 3
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-27 | Ντιοσγκιόρι ΒΤΚ |
1 - 1
2 - 2
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
||||||
| Υπόλοιπος Κόσμος - Φιλικά | 2019-07-17 | Αλ Χιλάλ Ριγιάντ |
1 - 0
2 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 1 | Η | -1.0 | Επιστροφή |
|
||||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-12 | Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
1 - 0
1 - 0
|
ΚΠΡ U23 1 | Ν | -1.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-07-10 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 0
2 - 1
|
Ποχρόνιε 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-19 | 1 Μονόρι SE |
1 - 1
2 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 5 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-9 (15) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-12 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 2
0 - 2
|
Μπαλμαζουϊβάροσι 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-05 | Ζαλαεγκερσέγι TE |
2 - 1
4 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 1 | Η | -1.0 | Άνω |
|
2-6 (8) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-05-01 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 0
1 - 0
|
Τισζακέτσκε FC 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-04-21 | 3 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 1
0 - 1
|
Καποσβάρι Ρακότσι 4 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 2 (2-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-04-14 | 1 3 Μπουνταόρσι |
4 - 1
4 - 2
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-04-07 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
1 - 0
2 - 2
|
Νιρεγκιχάζα 2 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-31 | 4 MTE 1904 |
0 - 1
0 - 2
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 1 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
8-4 (12) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-17 | 3 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
1 - 0
2 - 1
|
Μπεκέσαμπαϊ Ελόρε SE 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-10 | 4 Καζιντσμπαρτσικάι BSC |
1 - 0
2 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-06 | Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
2 - 0
2 - 1
|
Γκιορ Ετό 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-03-03 | 3 Γκλίρμοτ SE |
0 - 1
2 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 4 | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
10-3 (13) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-24 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 1
2 - 2
|
Ακβίταλ Τσάκβαρ 3 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-17 | 4 Σόροκσαρ |
0 - 0
0 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-6 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 5 (4-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-10 | 1 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
1 - 1
2 - 1
|
BFC Σιόφοκ 3 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2019-02-03 | 3 Ντορόγκι FC |
1 - 1
2 - 1
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 3 | Η | -0.5 | Άνω |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-01-23 | HNK Γκόριτσα |
2 - 1
4 - 2
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ | Η | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2019-01-16 | Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 2
0 - 3
|
NK Ρούνταρ Βελένιε 1 | Η | +1 | Επιστροφή |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ουγγαρία - NB II | 2018-12-16 | Βάσας SC |
3 - 0
4 - 2
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-12-09 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
2 - 0
2 - 1
|
Βακ ΦΚ 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ουγγαρία - Κύπελλο | 2018-12-05 | 2 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
1 - 1
1 - 2
|
Βιντεότον 2 | Η | +1.5, +2.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-12-02 | 3 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
2 - 1
3 - 2
|
Μονόρι SE 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
3-8 (11) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-11-11 | 1 Μπουνταφόκι ΜΤΕ |
0 - 2
2 - 3
|
Ζαλαεγκερσέγι TE 2 | Η | +0.5 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Ουγγαρία - NB II | 2018-11-07 | 2 Τισζακέτσκε FC |
2 - 0
3 - 0
|
Μπουνταφόκι ΜΤΕ 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.833 | 3.5 | 3.75 |
| Ημίχρονο | 2.375 | 2.3 | 4 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.875 | Φιλοξενούμενος@1.925 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.1 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.1 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: , Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 0 - 0
Κόρνερ: , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.5
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5
