Κόβεντρι vs Άρσεναλ U21 Προφίλ ομάδων
Κόβεντρι vs Άρσεναλ U21 Στοιχεία αγώνα
2Ν-2Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 15 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.7 υπέρ, 1.5 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 40%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 40%.
8Ν-0Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 23 γκολ υπέρ και 7 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.3 υπέρ, 0.7 κατά. Νίκες 80%, AH νίκη 75%, γκολ Over 70%, κόρνερ Over 50%.
| Κόβεντρι | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Άρσεναλ U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Κόβεντρι | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Άρσεναλ U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κόβεντρι vs Άρσεναλ U21 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Κόβεντρι εναντίον Άρσεναλ U21 Αναμετρήσεις
Κόβεντρι εναντίον Άρσεναλ U21 Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| Κόβεντρι Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-09-09 | 1 Όξφορντ Γιουν. |
0 - 0
1 - 2
|
Κόβεντρι 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-09-01 | Κόβεντρι |
0 - 0
0 - 1
|
Ρότσντεϊλ 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-08-25 | 3 Gillingham |
0 - 0
1 - 1
|
Κόβεντρι | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-08-21 | 1 Μπλάκπουλ |
0 - 0
2 - 0
|
Κόβεντρι | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-08-18 | Κόβεντρι |
1 - 0
1 - 0
|
Πλίμουθ 3 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Αγγλία - EFL Κύπελλο | 2018-08-14 | 1 Όξφορντ Γιουν. |
1 - 0
2 - 0
|
Κόβεντρι | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-08-11 | 1 Γουίμπλεντον |
0 - 0
0 - 0
|
Κόβεντρι 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αγγλία - Λιγκ 1 | 2018-08-04 | 1 Κόβεντρι |
0 - 0
1 - 2
|
Σκάνθορπ 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-3 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-28 | Γουέστ Μπρομ |
4 - 1
5 - 2
|
Κόβεντρι | Η | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-25 | Κόβεντρι |
0 - 1
0 - 1
|
Ντέρμπι | Η | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| UK Friendlies | 2018-07-21 | Στιβενέιτζ |
2 - 0
2 - 0
|
Κόβεντρι | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UK Friendlies | 2018-07-13 | Κόβεντρι |
2 - 0
3 - 1
|
Έβερτον U23 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-07 | Σάτον Γιουν. |
1 - 0
2 - 0
|
Κόβεντρι | Η | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-05-28 | Κόβεντρι |
0 - 0
3 - 1
|
Έξετερ | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-05-18 | 3 Νοτς Κάουντι |
1 - 2
1 - 4
|
Κόβεντρι 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-05-12 | 3 Κόβεντρι |
0 - 0
1 - 1
|
Νοτς Κάουντι 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-05-05 | 1 Κόβεντρι |
0 - 0
0 - 0
|
Μόρκαμ | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-04-28 | 2 Cheltenham |
0 - 4
1 - 6
|
Κόβεντρι 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-04-24 | 1 Κόβεντρι |
2 - 3
2 - 4
|
Λίνκολν Σίτι 6 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-7 (16) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-04-20 | 1 Κόβεντρι |
3 - 1
3 - 1
|
Στιβενέιτζ 2 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-04-14 | 1 Κρόουλι Τάουν |
1 - 1
1 - 2
|
Κόβεντρι 1 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
0-5 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-04-07 | 2 Νοτς Κάουντι |
0 - 0
2 - 1
|
Κόβεντρι 4 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-04-02 | Κόβεντρι |
0 - 3
2 - 6
|
Γέοβιλ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
12-4 (16) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-03-30 | 1 Νιούπορτ Κάουντρι |
1 - 0
1 - 1
|
Κόβεντρι 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-03-24 | Κόβεντρι |
1 - 0
4 - 0
|
Γκρίμσμπι | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-03-17 | 2 Κρου |
1 - 2
1 - 2
|
Κόβεντρι | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-03-13 | 1 Κόβεντρι |
2 - 0
2 - 2
|
Λούτον 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2018-03-10 | 1 Κόβεντρι |
0 - 0
1 - 0
|
Μπαρνέτ 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-02-27 | 2 Γουίκομπ |
0 - 0
0 - 1
|
Κόβεντρι 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-24 | 3 Μάνσφιλντ |
1 - 0
1 - 1
|
Κόβεντρι 2 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Άρσεναλ U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-08-28 | Άρσεναλ U21 |
2 - 0
5 - 0
|
Γουέστ Χαμ U21 | Ν | -0.5 |
|
|||||||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-08-21 | 1 Άρσεναλ U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Ντέρμπι U21 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
||||||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-08-14 | Άρσεναλ U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Φούλαμ U21 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω |
|
||||||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-05-18 | 1 Άρσεναλ U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Γούλβς U21 1 | Ν | -1.5 | Άνω |
|
||||||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-04-13 | Άρσεναλ U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Ρέντινγκ U21 | Η |
|
||||||||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-03-10 | Ντέρμπι U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Άρσεναλ U21 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
9-6 (15) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-02-09 | 1 Νιούκαστλ U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Άρσεναλ U21 2 | Ν | 0.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2015-01-05 | Γούλβς U21 |
1 - 2
1 - 2
|
Άρσεναλ U21 | Ν | +0.5, +1.0 | Επιστροφή |
|
4-4 (8) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2014-12-01 | Μπράιτον U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Άρσεναλ U21 | Ν | Άνω |
|
5-7 (12) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2014-10-31 | 1 Άρσεναλ U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Μίντλεσμπρο U21 | Ν | -0.5 | Επιστροφή | 11.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2014-10-17 | 1 Άρσεναλ U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Μπλάκμπερν U21 | Ι | -1.5 | Κάτω |
|
8-3 (11) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2014-09-22 | 1 Άρσεναλ U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Νιούκαστλ U21 1 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
5-10 (15) | 2-6 (8) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2014-09-11 | 1 Άστον Βίλα U21 |
0 - 1
0 - 2
|
Άρσεναλ U21 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.6 | 4.5 | 4.5 |
| Ημίχρονο | 1.95 | 2.5 | 5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.0) | Γηπεδούχος@1.825 | Φιλοξενούμενος@2.025 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.725 | Φιλοξενούμενος@2.075 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.825 | Κάτω@1.975 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.75) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.2 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 3 , Κόρνερ: 5 - 6
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 2.5, 3.0
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 3 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Goal - Άρσεναλ U21 -
11' - 1st Corner - Κόβεντρι -
14' - 2nd Corner - Άρσεναλ U21 -
21' - 3rd Corner - Άρσεναλ U21 -
36' - 4th Corner - Κόβεντρι -
42' - 5th Corner - Κόβεντρι - Race to 3 Corners - Κόβεντρι
-
0-1 score at the end of First Half -
51' - 6th Corner - Άρσεναλ U21 -
52' - 7th Corner - Κόβεντρι -
66' - 1st Yellow Card - Άρσεναλ U21 -
71' - 8th Corner - Άρσεναλ U21 -
76' - 9th Corner - Κόβεντρι - Race to 5 Corners - Κόβεντρι
-
77' - 2nd Goal - Άρσεναλ U21 -
89' - 10th Corner - Άρσεναλ U21 -
89' - 11th Corner - Άρσεναλ U21 -
90' - 3rd Goal - Άρσεναλ U21 -
90+4' - 2nd Yellow Card - Κόβεντρι -
0-3 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

