Πέμ, Sep 10, 2020 · 20:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
10.00
8.00
1.13
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΙΝΙΙΙΝ
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 3.75
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
+2.25
CF Καν Βινταλέτ
CF Καν Βινταλέτ vs Πρατ Προφίλ ομάδων
CF Καν Βινταλέτ
Οι αξιολογήσεις υπολογίζονται
Πρατ
Οι αξιολογήσεις υπολογίζονται
ΗΙΙΙΗΝΙΙΙΝΠρόσφαταΣε άνοδο+1.0 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 24
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΙσόπαλο5/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλο5/10
Ομάδα δεύτερου ημιχρόνουΟμάδα ανατροπώνOver 2.5 κάρτες σε 10 από τους τελευταίους 10Νίκες σε 2 από τους τελευταίους 10
CF Καν Βινταλέτ vs Πρατ Στοιχεία αγώνα
CF Καν Βινταλέτ
Πρατ
2Ν-7Ι-1Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.3 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 50%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 20%2
Ισοπαλία 70%7
Ήττα 10%1
Σύνολο γκολ 3.5, 4.0
Άνω 40%4
Άκυρο 0%0
Κάτω 60%6
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 50%5
Άκυρο 10%1
Ήττα 40%4
Τελευταία
| CF Καν Βινταλέτ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Πρατ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| CF Καν Βινταλέτ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Πρατ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 3.5, 4.0
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.25,
Τυπ. απόκλ.: 1.32, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 20%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
CF Καν Βινταλέτ vs Πρατ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
CF Καν Βινταλέτ εναντίον Πρατ Αναμετρήσεις
CF Καν Βινταλέτ εναντίον Πρατ Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| CF Καν Βινταλέτ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Πρατ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2020-09-06 | EC Γκρανολλέρς |
2 - 0
2 - 2
|
Πρατ 1 | Ι | 0.0,+0.5 | Άνω | 8.0 |
|
|||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-03-08 | 2 CD Καστελόν |
1 - 2
1 - 3
|
Πρατ 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-03-01 | 2 Πρατ |
0 - 0
0 - 0
|
Γέιδα 3 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-02-23 | 1 UE Κορνελά |
0 - 0
0 - 0
|
Πρατ 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-02-16 | 2 Πρατ |
0 - 0
0 - 0
|
CD Έμπρο 3 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-02-08 | 1 2 FC Ανδόρα |
0 - 0
1 - 2
|
Πρατ 2 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-02-02 | 3 Πρατ |
0 - 1
1 - 2
|
Μπαρτσελόνα Β 2 1 | Η | 0.0 | Άνω |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-01-25 | 2 UE Γιαγκοστέρα |
1 - 0
1 - 1
|
Πρατ 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-01-19 | 1 Πρατ |
2 - 0
2 - 2
|
Οριχουέλα 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-01-12 | 1 Χέρκουλες |
1 - 0
2 - 2
|
Πρατ 2 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2020-01-05 | 2 Λεβάντε Β |
1 - 0
2 - 0
|
Πρατ 1 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-12-22 | 3 Πρατ |
2 - 0
3 - 1
|
Βιγιαρεάλ Β 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
8-0 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-12-15 | 3 Σαμπαντέλ |
1 - 0
3 - 0
|
Πρατ 3 | Η | -0.5 | Άνω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-12-08 | 4 Ετζέα |
1 - 0
3 - 0
|
Πρατ 1 | Η | -0.5 | Άνω |
|
2-12 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-12-01 | 2 5 Πρατ |
1 - 1
1 - 3
|
Ταραγόνα 2 1 | Η | 0.0 | Άνω |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Καταλονίας | 2019-11-27 | 1 UE Γιαγκοστέρα |
0 - 0
2 - 1
|
Πρατ 2 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-11-24 | 2 Μπανταλόνα |
0 - 0
0 - 1
|
Πρατ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-11-17 | 1 5 Πρατ |
0 - 2
0 - 2
|
Εσπανιόλ Β 1 1 | Η | 0.0, -0.5 | Επιστροφή |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-11-10 | 1 UE Ολότ |
0 - 0
0 - 0
|
Πρατ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2019-11-06 | CD Καστελόν |
0 - 0
0 - 0
|
Πρατ 4 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-11-03 | 3 Πρατ |
0 - 2
0 - 3
|
Λα Νουθία 2 1 | Η | 0.0 | Άνω |
|
7-1 (8) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Καταλονίας | 2019-10-30 | 2 Πρατ |
0 - 0
1 - 0
|
Ταραγόνα 2 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-10-27 | 1 Βαλένθια Β |
0 - 1
1 - 2
|
Πρατ 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
10-7 (17) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 3 (3-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-10-20 | 3 Πρατ |
0 - 1
0 - 1
|
CD Καστελόν 2 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2019-10-16 | 1 3 Πομπλένσε |
0 - 1
1 - 1
|
Πρατ 6 1 | Ι | -1.0 | Κάτω |
|
4-0 (4) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-10-13 | 3 Γέιδα |
2 - 0
2 - 0
|
Πρατ 4 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-10-06 | 4 Πρατ |
0 - 0
1 - 2
|
UE Κορνελά 2 | Η | 0.0 | Άνω |
|
3-2 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Ισπανία - Κύπελλο Ομοσπονδίας | 2019-10-02 | Πρατ |
1 - 0
1 - 1
|
Μουλένο 1 | Ι | -1.5, -2.0 | Κάτω |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-09-29 | 5 CD Έμπρο |
1 - 1
1 - 1
|
Πρατ 1 | Ι | -0.5 | Επιστροφή |
|
9-5 (14) | 7-2 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 | 2019-09-22 | 4 Πρατ |
0 - 0
0 - 1
|
FC Ανδόρα 4 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 10 | 8 | 1.125 |
| Ημίχρονο | 9 | 3.2 | 1.444 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+2.25) | Γηπεδούχος@2 | Φιλοξενούμενος@1.8 |
| Ημίχρονο (+1.0) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.75) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (1.5) | Άνω@1.825 | Κάτω@1.975 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: , Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 0 - 0
Κόρνερ: , Χάντικαπ: +2.0, +2.5 , Γκολ: 3.5, 4.0
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

