Κυρ, Feb 2, 2020 · 11:00
1 - 1
Τελικό · ΗΧ 1-0
Urraca CF
3 1
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΗΙΗΙΙΝ
2.80
3.25
2.30
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
ΙΗΗΙΝΗ

Σημειώσεις

Δωρεάν προγνωστικά (βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.0
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
+0.25
CD Βαλομπίν
CD Βαλομπίν
ΝΙΗΝΗΙΗΙΙΝΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω3/10
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλοΚάλυψη 5/10
Πέφτει στο τέλοςΧάνει προβαδίσματα · δεν κερδίζει 2 από 5 αγώνες που προηγήθηκεOver 2.5 κάρτες σε 9 από τους τελευταίους 10Νίκες σε 3 από τους τελευταίους 10
Urraca CF
ΙΗΝΙΗΗΙΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο3/7
Άνω 2.5 γκολΙσόπαλο3/7
Ασιατικό χάντικαπΙσόπαλοΚάλυψη 5/10
CD Βαλομπίν

3Ν-4Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 9 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.9 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 50%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 0%.

Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 30%3 Ισοπαλία 40%4 Ήττα 30%3
Σύνολο γκολ 2.0
Άνω 30%3 Άκυρο 30%3 Κάτω 40%4
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 50%5 Άκυρο 10%1 Ήττα 40%4
Urraca CF

2Ν-4Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 9 γκολ υπέρ και 15 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.9 υπέρ, 1.5 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 50%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 0%.

Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 20%2 Ισοπαλία 40%4 Ήττα 40%4
Σύνολο γκολ 2.0
Άνω 40%4 Άκυρο 30%3 Κάτω 30%3
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 50%5 Άκυρο 10%1 Ήττα 40%4
Τελευταία
CD Βαλομπίν
Τελικό Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Ημίχρονο Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Urraca CF
Τελικό Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Ημίχρονο Αγώνας Μ.Ο. Σύνολο Μ.Ο. Υπέρ Μ.Ο. Κατά Νίκη Ισοπαλία Ήττα Πιθαν. νίκης
Σύνολο
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Τελευταία 6
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5
CD Βαλομπίν
Γηπεδούχος– αγώνες Φιλοξενούμενος– αγώνες Σύνολο– αγώνες
Άνω 7.5
Άνω 8.5
Άνω 9.5
Άνω 10.5
Άνω 11.5
Άνω 12.5
Άνω 13.5
Urraca CF
Γηπεδούχος– αγώνες Φιλοξενούμενος– αγώνες Σύνολο– αγώνες
Άνω 7.5
Άνω 8.5
Άνω 9.5
Άνω 10.5
Άνω 11.5
Άνω 12.5
Άνω 13.5
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 7, Μ.Ο.: 2.14, Τυπ. απόκλ.: 1.25, Διάμεσος: 2, Επικρατούσα τιμή: , Άνω: 60%

Δεν υπάρχουν δεδομένα

CD Βαλομπίν Τελευταία
Πρωτάθλημα Ώρα Γηπεδούχος Σκορ Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα Χάντικαπ Γκολ Ά/Κ Γραμμή κόρνερ Κόρνερ Ά/Κ Συμβάντα Κόρνερ τελ. Κόρνερ ημιχ. 35-45 80-90
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2020-01-19 4 CD Βαλομπίν
0 - 0
1 - 0
UC Σεαρές 2 Ν 0.0, -0.5 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2020-01-05 7 Λενένσε
0 - 0
0 - 0
CD Βαλομπίν 3 Ι 0.0, -0.5 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-12-22 1 3 CD Βαλομπίν
1 - 2
2 - 2
E.I. Σαν Μάρτιν 4 Ι -0.5 Άνω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-12-15 1 1 Τουίλα
1 - 0
2 - 0
CD Βαλομπίν 2 Η -1.0, -1.5 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-12-11 6 CD Βαλομπίν
0 - 0
0 - 0
Καουντάλ Ι +0.5, +1.0 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-11-17 1 Γιανές
0 - 1
2 - 1
CD Βαλομπίν 2 Η -1.0 Άνω
7-1 (8) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-11-10 4 CD Βαλομπίν
0 - 0
2 - 0
Γκιχόν Ιντάστριαλ 1 Ν 0.0 Κάτω
9-7 (16) 6-2 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-11-03 4 Ρεάλ Αβίλες CF
0 - 1
3 - 1
CD Βαλομπίν 3 Η -0.5 Άνω
9-5 (14) 4-2 (6) 3 (2-1) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-10-13 5 CD Βαλομπίν
0 - 0
0 - 0
Σιέρο 4 Ι -0.5 Κάτω
3-2 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-09-08 2 CD Βαλομπίν
2 - 0
2 - 0
Πραβιάνο Ν 0.0, +0.5 Κάτω
4-7 (11) 3-4 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-08-25 2 CD Βαλομπίν
0 - 1
0 - 1
SD Ναβάρο CF 1 Η -0.5 Κάτω
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ευρώπη - Φιλικά 2019-07-31 Οβιέδο Β
4 - 0
5 - 0
CD Βαλομπίν Η -2.5 Άνω
12-1 (13) 7-1 (8) 3 (2-1) 1 (1-0)
Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης:
Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης:
Urraca CF Τελευταία
Πρωτάθλημα Ώρα Γηπεδούχος Σκορ Φιλοξενούμενος Αποτέλεσμα Χάντικαπ Γκολ Ά/Κ Γραμμή κόρνερ Κόρνερ Ά/Κ Συμβάντα Κόρνερ τελ. Κόρνερ ημιχ. 35-45 80-90
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-12-11 1 Urraca CF
0 - 0
0 - 0
Τουίλα 4 Ι 0.0, +0.5 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-11-17 2 Κοβαντόνγκα
2 - 0
3 - 1
Urraca CF 3 Η -0.5, -1.0 Άνω
Ισπανία - Κόπα ντελ Ρέι 2019-11-13 4 Μπεσερίλ
1 - 0
1 - 0
Urraca CF 4 Η 0.0 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-11-09 5 Urraca CF
0 - 1
1 - 1
Γιανές 6 Ι 0.0 Κάτω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-11-01 4 Γκιχόν Ιντάστριαλ
1 - 0
1 - 2
Urraca CF 2 Ν -0.5 Άνω
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-09-08 1 4 Κολούνγκα
1 - 1
2 - 1
Urraca CF 4 Η 0.0, -0.5 Άνω
8-6 (14) 3-5 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2019-08-25 3 Urraca CF
1 - 0
1 - 1
UC Σεαρές 2 Ι 0.0, +0.5 Κάτω
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2017-04-16 1 UP Λανγκρέο
3 - 1
5 - 1
Urraca CF 1 Η -3.0, -3.5 Άνω
10-1 (11) 6-1 (7) 2 (2-0) 2 (2-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2017-03-05 3 Κολούνγκα
0 - 1
0 - 1
Urraca CF 2 Ν -1.0, -1.5 Κάτω
9-4 (13) 5-3 (8) 2 (1-1) 4 (3-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2017-02-26 1 Μαρίνο ντε Λουάνκο
0 - 0
1 - 1
Urraca CF 3 1 Ι -2.0 Κάτω
10-5 (15) 4-3 (7) 2 (0-2) 4 (3-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2017-02-12 4 UC Σεαρές
1 - 0
1 - 0
Urraca CF 3 Η -1.0, -1.5 Κάτω
8-3 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2017-01-28 Λ’ Εντρεγού
0 - 0
0 - 0
Urraca CF Ι -0.5 Κάτω
11-5 (16) 9-2 (11) 5 (5-0) 2 (0-2)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-12-11 2 Ρεάλ Αβίλες CF
1 - 0
2 - 0
Urraca CF 3 Η -2.5,-3.0 Κάτω
8-1 (9) 5-0 (5) 1 (1-0) 3 (3-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-11-27 Ατλέτικο Λουγκόνες
1 - 1
1 - 1
Urraca CF 3 Ι -0.5 Κάτω
2-5 (7) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-11-13 4 Μοσκόνια
1 - 0
2 - 1
Urraca CF 1 Η -0.5, -1.0 Άνω
8-4 (12) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-11-02 1 2 Πραβιάνο
0 - 0
0 - 0
Urraca CF 1 Ι 0.0, -0.5 Κάτω
3-3 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-09-04 1 Σπόρτινγκ Χιχόν Β’
4 - 1
6 - 2
Urraca CF 3 Η -1.5, -2.0 Άνω
2-1 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-08-21 2 Κοβαντόνγκα
1 - 0
2 - 0
Urraca CF 4 Η -0.5, -1.0 Κάτω
3-5 (8) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-05-08 1 Urraca CF
1 - 1
1 - 1
Γιανές 4 Ι -0.5 Κάτω
7-2 (9) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-04-30 3 UC Σεαρές
0 - 1
0 - 1
Urraca CF 1 Ν +0.5 Κάτω
5-8 (13) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-04-03 Τουίλα
0 - 0
2 - 0
Urraca CF Η -1.5 Κάτω
1-7 (8) 0-5 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-03-27 4 Urraca CF
0 - 0
0 - 0
Μοσκόνια 4 Ι -0.5 Κάτω
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-03-06 3 Γκιχόν Ιντάστριαλ
1 - 0
1 - 1
Urraca CF 3 Ι 0.0, -0.5 Κάτω
4-3 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-02-21 2 Μαρίνο ντε Λουάνκο
0 - 0
1 - 0
Urraca CF 4 Η -1.0,-1.5 Κάτω 9.0 Άνω
7-3 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-02-14 6 Κοβαντόνγκα
0 - 0
1 - 0
Urraca CF 2 Η -0.5, -1.0 Κάτω
6-6 (12) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2016-01-31 2 Ατλέτικο Λουγκόνες
1 - 0
1 - 1
Urraca CF Ι 0.0, -0.5 Κάτω
2-2 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2015-12-20 5 Γιανές
0 - 0
0 - 0
Urraca CF 2 1 Ι -0.5, -1.0 Κάτω 9.5 Άνω
8-5 (13) 4-3 (7) 1 (1-0) 2 (1-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2015-12-09 1 Καουντάλ
0 - 0
2 - 0
Urraca CF 2 1 Η -2.0 Κάτω 9.0 Άνω
9-2 (11) 7-1 (8) 2 (2-0) 2 (1-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2015-11-29 3 Urraca CF
0 - 0
1 - 2
Σιέρο 2 1 Η -0.5, -1.0 Άνω 9.0 Κάτω
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ισπανία - Tercera - Όμιλος 2 2015-11-08 4 Μοσκόνια
1 - 0
1 - 0
Urraca CF 1 Η 0.0, -0.5 Κάτω
4-7 (11) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης:
Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης:
Δημοσίευση προγνωστικών
1X2
Τελικό 2.8 3.25 2.3
Ημίχρονο 3.75 1.909 3.2
Ασιατικό Χάντικαπ
Τελικό (+0.25) Γηπεδούχος@1.675 Φιλοξενούμενος@2.15
Ημίχρονο (0.0) Γηπεδούχος@1.975 Φιλοξενούμενος@1.825
Σύνολο γκολ
Τελικό (2.0) Άνω@2.1 Κάτω@1.7
Ημίχρονο (0.75) Άνω@1.975 Κάτω@1.825


Ώρα Τύπος Επιλογή Ποντάρισμα Αποτέλεσμα
Ζωντανά γεγονότα

Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 2 - 3

Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0, +0.5 , Γκολ: 2.0

3
Σουτ εντός στόχου
7
5
Σουτ εκτός στόχου
9
92
Επίθεση
93
19
Επικίνδυνη επίθεση
32
42
Κατοχή %
58

Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 2 - 1 Ημίχρονο

Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 0.5, 1.0

3
Σουτ εντός στόχου
2
4
Σουτ εκτός στόχου
3
46
Επίθεση
41
11
Επικίνδυνη επίθεση
10
45
Κατοχή %
55
  • 13' - 1st Corner - Urraca CF
  • 16' - 2nd Corner - CD Βαλομπίν
  • 29' - 3rd Corner - CD Βαλομπίν
  • 34' - 1st Yellow Card - Urraca CF
  • 42' - 1st Goal - CD Βαλομπίν
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 53' - 4th Corner - Urraca CF
  • 74' - 5th Corner - Urraca CF
  • Race to 3 Corners - Urraca CF
  • 75' - 2nd Goal - Urraca CF
  • 89' - 2nd Yellow Card - CD Βαλομπίν
  • 1-1 score at the end of Second Half

Μείνετε ενημερωμένοι με το TotalCorner

Μπείτε στο δωρεάν κανάλι Telegram με προγνωστικά. Μπορείτε επίσης να ορίσετε προσαρμοσμένες ειδοποιήσεις αγώνων.

Δωρεάν προγνωστικά Telegram Προσαρμοσμένες ειδοποιήσεις