CD Μάφρα vs Τορεένσε Προφίλ ομάδων
CD Μάφρα vs Τορεένσε Στοιχεία αγώνα
2Ν-5Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.4 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 40%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 50%.
6Ν-1Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 70%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 30%.
| CD Μάφρα | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Τορεένσε | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| CD Μάφρα | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Τορεένσε | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
CD Μάφρα vs Τορεένσε Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
CD Μάφρα εναντίον Τορεένσε Αναμετρήσεις
CD Μάφρα εναντίον Τορεένσε Πλήρης προϊστορία →| CD Μάφρα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-29 | 2 Τορεένσε |
0 - 0
0 - 1
|
CD Μάφρα 6 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2018-02-11 | 1 2 CD Μάφρα |
3 - 2
4 - 3
|
Τορεένσε 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2016-09-04 | 5 Τορεένσε |
0 - 0
1 - 0
|
CD Μάφρα 2 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| CD Μάφρα Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-04-07 | 1 Εστρέλα Αμαντόρα |
1 - 1
2 - 2
|
CD Μάφρα 1 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-04-01 | 2 CD Μάφρα |
1 - 1
1 - 1
|
Μπενφίκα B 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-03-19 | 6 Τοντέλα |
1 - 1
1 - 2
|
CD Μάφρα 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-03-12 | 3 CD Μάφρα |
1 - 0
2 - 0
|
Ακαντέμικο Βισέου 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-03-05 | 4 Πόρτο B |
0 - 1
1 - 1
|
CD Μάφρα 2 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-26 | 3 CD Μάφρα |
1 - 1
1 - 1
|
Φεϊρένσε 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-19 | 3 Φαρένσε |
0 - 0
1 - 0
|
CD Μάφρα 2 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-13 | 3 CD Μάφρα |
1 - 2
3 - 3
|
Νασιονάλ 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
11-4 (15) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-05 | 1 Πεναφιέλ |
0 - 0
1 - 0
|
CD Μάφρα 4 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-29 | 2 CD Μάφρα |
0 - 2
2 - 3
|
Ολιβεϊρένσε 1 | Η | -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
12-3 (15) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-21 | 3 CD Μάφρα |
0 - 0
1 - 0
|
Τροφένσε 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-13 | 1 Μορειρένσε |
0 - 1
4 - 2
|
CD Μάφρα 4 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-6 (15) | 8-4 (12) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-07 | 3 CD Μάφρα |
0 - 1
0 - 1
|
Μπελενένσες SAD 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-12-23 | 6 Βίλαφρανγκουένσε |
2 - 2
3 - 3
|
CD Μάφρα 2 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
0-3 (3) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-12-16 | 3 Τσάβες |
0 - 0
1 - 2
|
CD Μάφρα 1 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-12-05 | 1 4 CD Μάφρα |
1 - 0
1 - 1
|
Βιθέλα 2 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 4-6 (10) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-11-25 | 2 Πόρτο |
0 - 2
2 - 2
|
CD Μάφρα 7 1 | Ι | -2.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
12-5 (17) | 5-3 (8) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-11-14 | 3 CD Μάφρα |
0 - 1
1 - 1
|
Λεϊσόες 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2022-11-08 | 2 CD Μάφρα |
0 - 2
0 - 3
|
Πόρτο 2 | Η | +1.5, +2.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-11-04 | 4 CD Μάφρα |
1 - 2
3 - 2
|
Σπόρτινγκ Κοβίλια 3 | Ν | -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-29 | 2 Τορεένσε |
0 - 0
0 - 1
|
CD Μάφρα 6 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-23 | 4 CD Μάφρα |
1 - 1
2 - 2
|
Εστρέλα Αμαντόρα 4 1 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-18 | 3 Μπενφίκα B |
4 - 1
5 - 1
|
CD Μάφρα 4 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
2-10 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2022-10-15 | 2 CD Μάφρα |
1 - 1
2 - 2
|
Μαρίτιμο 4 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-09 | 2 CD Μάφρα |
1 - 1
1 - 1
|
Τοντέλα 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2022-10-02 | 3 UD Σανταρεμ |
0 - 0
0 - 1
|
CD Μάφρα 2 | Ν | +1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-09-17 | 1 3 Ακαντέμικο Βισέου |
1 - 0
2 - 0
|
CD Μάφρα 2 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-09-10 | 4 CD Μάφρα |
0 - 1
0 - 1
|
Πόρτο B 6 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-09-04 | 1 Φεϊρένσε |
0 - 0
0 - 0
|
CD Μάφρα 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 4-3 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-08-29 | CD Μάφρα |
0 - 1
0 - 3
|
Φαρένσε 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-9 (16) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τορεένσε Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-04-08 | Τορεένσε |
1 - 0
3 - 1
|
Σπόρτινγκ Κοβίλια 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-04-02 | 4 Μπελενένσες SAD |
1 - 1
1 - 3
|
Τορεένσε 2 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-03-18 | 3 Εστρέλα Αμαντόρα |
1 - 0
1 - 0
|
Τορεένσε 4 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-03-11 | 4 Τορεένσε |
1 - 0
3 - 0
|
Πόρτο B 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-03-04 | 3 Τοντέλα |
0 - 1
1 - 1
|
Τορεένσε 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-25 | 4 Τορεένσε |
1 - 1
1 - 2
|
Ακαντέμικο Βισέου 2 | Η | 0.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-19 | 1 Μπενφίκα B |
0 - 1
1 - 2
|
Τορεένσε 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-10 | 2 Τορεένσε |
0 - 0
1 - 0
|
Μορειρένσε 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-02-04 | 2 Νασιονάλ |
1 - 1
3 - 1
|
Τορεένσε 4 | Η | 0.0 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-29 | 2 Τορεένσε |
0 - 0
1 - 0
|
Φαρένσε 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-23 | 3 Τορεένσε |
2 - 0
4 - 2
|
Φεϊρένσε 5 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-14 | 1 Πεναφιέλ |
0 - 0
0 - 0
|
Τορεένσε 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2023-01-07 | 5 Τορεένσε |
0 - 1
1 - 1
|
Ολιβεϊρένσε 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-12-30 | 4 Τροφένσε |
0 - 1
0 - 1
|
Τορεένσε 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-12-06 | 2 Εστορίλ |
1 - 2
2 - 2
|
Τορεένσε 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-12-02 | 5 Τορεένσε |
0 - 0
1 - 0
|
Φαμαλικάο 3 1 | Ν | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-11-24 | 3 Τοντέλα |
1 - 0
1 - 1
|
Τορεένσε 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λιγκ Καπ | 2022-11-20 | 1 2 Τορεένσε |
0 - 1
1 - 1
|
Ακαντέμικο Βισέου 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-10 (15) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-11-11 | 3 Τορεένσε |
0 - 0
0 - 1
|
Βίλαφρανγκουένσε 5 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-6 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-11-05 | 5 Λεϊσόες |
0 - 0
1 - 0
|
Τορεένσε 5 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-29 | 2 Τορεένσε |
0 - 0
0 - 1
|
CD Μάφρα 6 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-22 | 3 Σπόρτινγκ Κοβίλια |
0 - 1
0 - 3
|
Τορεένσε 4 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
9-6 (15) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-18 | 2 Τορεένσε |
0 - 1
0 - 1
|
Μπελενένσες 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-10-08 | 4 Τορεένσε |
0 - 0
1 - 0
|
Εστρέλα Αμαντόρα 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2022-10-01 | 4 CF Ος Μπελενένσες |
1 - 1
3 - 1
|
Τορεένσε | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-8 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (1-3) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-09-17 | 3 Πόρτο B |
1 - 0
2 - 0
|
Τορεένσε 1 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-09-11 | 5 Τορεένσε |
0 - 3
0 - 3
|
Τοντέλα 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-09-03 | 1 4 Ακαντέμικο Βισέου |
0 - 2
1 - 2
|
Τορεένσε 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
14-5 (19) | 8-3 (11) | 5 (4-1) | 3 (2-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-08-28 | 2 Τορεένσε |
0 - 0
0 - 0
|
Μπενφίκα B 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Πορτογαλία - Σεγκούντα Λίγκα | 2022-08-20 | 2 Μορειρένσε |
2 - 0
3 - 0
|
Τορεένσε 3 | Η | -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-5 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.1 | 3.2 | 3.4 |
| Ημίχρονο | 2.875 | 2.05 | 4 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.25) | Γηπεδούχος@1.875 | Φιλοξενούμενος@1.975 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.65 | Φιλοξενούμενος@2.2 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.0) | Άνω@1.925 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@2.075 | Κάτω@1.725 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.875 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.7 | Κάτω@2.1 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 6 - 3
Κόρνερ: 9.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 2 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
6' - 1st Corner - Τορεένσε -
7' - 1st Yellow Card - CD Μάφρα - 18' - 1st Offside - CD Mafra
-
23' - 2nd Yellow Card - Τορεένσε -
26' - 3rd Yellow Card - CD Μάφρα - 30' - 2nd Offside - CD Mafra
-
35' - 2nd Corner - CD Μάφρα -
35' - 3rd Corner - CD Μάφρα -
0-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - CD Μάφρα
-
53' - 4th Corner - CD Μάφρα -
57' - 5th Corner - CD Μάφρα -
61' - 4th Yellow Card - Τορεένσε -
64' - 6th Corner - Τορεένσε -
71' - 7th Corner - Τορεένσε -
84' - 8th Corner - CD Μάφρα - Race to 5 Corners - CD Μάφρα
- 88' - 3rd Offside - Torreense
-
90+3' - 9th Corner - CD Μάφρα -
90+4' - Red Card - Τορεένσε -
90+5' - 1st Goal - CD Μάφρα -
1-0 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

