CD Coopsol vs Ουνιόν Κομερσιό Προφίλ ομάδων
CD Coopsol vs Ουνιόν Κομερσιό Στοιχεία αγώνα
3Ν-3Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.0 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 20%, κόρνερ Over 30%.
3Ν-5Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 9 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.3 υπέρ, 0.9 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 40%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 40%.
| CD Coopsol | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ουνιόν Κομερσιό | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| CD Coopsol | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Ουνιόν Κομερσιό | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
CD Coopsol vs Ουνιόν Κομερσιό Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
CD Coopsol εναντίον Ουνιόν Κομερσιό Αναμετρήσεις
CD Coopsol εναντίον Ουνιόν Κομερσιό Πλήρης προϊστορία →| CD Coopsol Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-12 | 2 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 5 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| CD Coopsol Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-07-12 | 1 2 Σπορτ Σαβελίνες Νέοι |
1 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-07-07 | 5 CD Coopsol |
0 - 0
1 - 1
|
Ουνιόν Ουαράλ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-07-03 | 2 Κάρλος Στέιν |
1 - 0
1 - 1
|
CD Coopsol 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-06-28 | 1 3 CD Coopsol |
0 - 0
2 - 0
|
CDC Σάντα Ρόζα 5 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2021-06-20 | 1 3 Σπορτ Σαβελίνες Νέοι |
2 - 1
3 - 2
|
CD Coopsol 3 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2021-06-13 | 4 CD Coopsol |
0 - 0
1 - 0
|
Ουνιβερσιτάριο 2 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-06-03 | 3 Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα |
0 - 1
2 - 2
|
CD Coopsol 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-05-30 | 3 CD Coopsol |
1 - 0
1 - 0
|
Σάντος ΦΚ 4 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-05-19 | 3 CD Coopsol |
0 - 1
0 - 1
|
Κομερσιάντες Ουνίδος 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-12 | 3 Χουάν Αουρίτς |
0 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-07 | 1 Σπορτ Σαβελίνες Νέοι |
1 - 0
1 - 0
|
CD Coopsol 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-01 | 3 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 0
|
Κομερσιάντες Ουνίδος 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-26 | 3 CD Coopsol |
0 - 1
1 - 1
|
Σάντος ΦΚ 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-1 (11) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-18 | 2 Ουνιόν Ουαράλ |
1 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 5 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-12 | 2 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 5 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-05 | 1 3 Πιράτα ΦΚ |
0 - 1
0 - 1
|
CD Coopsol 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-10-28 | 1 3 Αλιάνσα Ατλέτικο |
0 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 4 1 | Η | 0.0 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Περού - Πλέι-οφς | 2019-12-11 | 5 Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα |
0 - 0
1 - 1
|
CD Coopsol 5 | Ι | +1.0, +1.5 | Κάτω | 12.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Περού - Πλέι-οφς | 2019-12-07 | 3 Ατλέτικο Γκράου |
1 - 0
2 - 0
|
CD Coopsol 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-12-01 | 1 Αλιάνσα Ατλέτικο |
0 - 1
1 - 1
|
CD Coopsol 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
11-3 (14) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-11-25 | 3 CD Coopsol |
0 - 0
1 - 0
|
Αλιάνσα Ατλέτικο 5 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-4 (14) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-11-20 | 1 Σάντος ΦΚ |
0 - 2
0 - 4
|
CD Coopsol 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-11-16 | 2 CD Coopsol |
1 - 0
1 - 0
|
Σάντος ΦΚ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-11-10 | 1 Ουνιόν Ουαράλ |
0 - 0
0 - 1
|
CD Coopsol 3 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 5 (5-0) | ||
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-10-27 | 1 Αλιάνσα Ατλέτικο |
1 - 0
4 - 1
|
CD Coopsol 4 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
12-4 (16) | 10-2 (12) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-10-13 | 2 CDC Σάντα Ρόζα |
2 - 0
2 - 1
|
CD Coopsol 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-09-29 | 4 CD Coopsol |
1 - 1
1 - 2
|
Σάντος ΦΚ 5 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
13-1 (14) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2019-09-25 | 2 5 CD Coopsol |
1 - 0
1 - 3
|
Ατλέτικο Γκράου 4 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-09-21 | 3 Χουάν Αουρίτς |
1 - 0
3 - 1
|
CD Coopsol 3 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (3-1) | ||
| Περού - Λίγκα 2 | 2019-09-14 | 1 2 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 0
|
Ατλέτικο Γκράου 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ουνιόν Κομερσιό Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-07-08 | 3 Σπορτ Σαβελίνες Νέοι |
1 - 1
2 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2021-07-04 | Σπόρτινγκ Κριστάλ |
0 - 0
2 - 0
|
Ουνιόν Κομερσιό 2 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-06-27 | 1 Ουνιόν Ουαράλ |
0 - 0
1 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.5 |
|
|||||
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2021-06-23 | 5 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 0
0 - 0
|
Σπορτ Μπόις 2 | Ι | +0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2021-06-19 | 2 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 0
1 - 0
|
Κουλτουράλ Σάντα Ρόσα 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Περού - Κόπα Μπισεντενάριο | 2021-06-10 | 1 3 Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 0
4 - 1
|
Αλιάνζα Ουνιβερσιδάδ 3 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-06-03 | 1 3 Κομερσιάντες Ουνίδος |
0 - 1
1 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-05-31 | 1 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 0
0 - 0
|
Κάρλος Στέιν 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-05-26 | 3 Πιράτα ΦΚ |
0 - 2
0 - 3
|
Ουνιόν Κομερσιό 3 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2021-05-19 | Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 2
2 - 2
|
CDC Σάντα Ρόζα 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-18 | 1 3 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 0
0 - 1
|
Πιράτα ΦΚ 4 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-11 | 3 Ουνιόν Ουαράλ |
1 - 0
2 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-08 | 2 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 1
1 - 1
|
Αλιάνσα Ατλέτικο 4 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
11-0 (11) | 5-0 (5) | 4 (4-0) | 2 (2-0) | ||
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-12-01 | 2 Χουάν Αουρίτς |
2 - 0
2 - 0
|
Ουνιόν Κομερσιό | Η | -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
3-10 (13) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-26 | 2 Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 1
2 - 1
|
CDC Σάντα Ρόζα 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-1 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-18 | 3 Σάντος ΦΚ |
2 - 1
3 - 4
|
Ουνιόν Κομερσιό | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Επιστροφή |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-12 | 2 CD Coopsol |
0 - 0
0 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 5 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
7-7 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-11-05 | 1 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 0
1 - 1
|
Κομερσιάντες Ουνίδος 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 2-5 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Περού - Λίγκα 2 | 2020-10-27 | 1 3 Σπορτ Σαβελίνες Νέοι |
0 - 0
1 - 0
|
Ουνιόν Κομερσιό 6 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Peru Liga 1 | 2019-11-24 | 1 4 Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 1
2 - 3
|
Αλιάνσα Λίμα 3 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Peru Liga 1 | 2019-11-18 | 1 Ρεάλ Γκαρσιλάσο |
2 - 0
4 - 0
|
Ουνιόν Κομερσιό 1 1 | Η | 10.0 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Peru Liga 1 | 2019-11-10 | 3 Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 1
1 - 2
|
Σπορτ Χουανκάγιο 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
11-6 (17) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Peru Liga 1 | 2019-11-01 | 4 UTC Καχάμαρκα |
0 - 1
2 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-2 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Peru Liga 1 | 2019-10-27 | 1 Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 1
0 - 2
|
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Peru Liga 1 | 2019-10-19 | 2 Αγιακούτσο |
0 - 0
1 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
12-4 (16) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 5 (4-1) |
| Peru Liga 1 | 2019-10-12 | 3 Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 0
1 - 0
|
Αλιάνζα Ουνιβερσιδάδ 1 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Peru Liga 1 | 2019-10-06 | Ουνιόν Κομερσιό |
0 - 0
2 - 1
|
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ 4 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-3 (5) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Peru Liga 1 | 2019-09-29 | 3 ΦΒ Μελγκάρ |
1 - 0
1 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Peru Liga 1 | 2019-09-21 | 3 Ουνιόν Κομερσιό |
1 - 1
5 - 2
|
Aκαδημία Ντεπορτίβα Καντολάο 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Peru Liga 1 | 2019-09-15 | 4 Κάρλος Μανούτσι |
2 - 1
2 - 1
|
Ουνιόν Κομερσιό 5 1 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.9 | 3.1 | 2.25 |
| Ημίχρονο | 3.5 | 2.05 | 3 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+0.25) | Γηπεδούχος@1.775 | Φιλοξενούμενος@2.025 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.75 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@2.1 | Κάτω@1.7 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 4 , Κόρνερ: 11 - 2
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: 0.0, +0.5 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 7 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0
-
6' - 1st Goal - Ουνιόν Κομερσιό -
8' - 1st Corner - CD Coopsol -
11' - 2nd Corner - Ουνιόν Κομερσιό -
17' - 3rd Corner - Ουνιόν Κομερσιό -
17' - 2nd Goal - Ουνιόν Κομερσιό -
25' - 4th Corner - CD Coopsol -
31' - 1st Yellow Card - Ουνιόν Κομερσιό -
34' - 5th Corner - CD Coopsol - Race to 3 Corners - CD Coopsol
-
37' - 6th Corner - CD Coopsol -
39' - 7th Corner - CD Coopsol - Race to 5 Corners - CD Coopsol
-
43' - 8th Corner - CD Coopsol -
45' - 9th Corner - CD Coopsol - Race to 7 Corners - CD Coopsol
-
0-2 score at the end of First Half -
56' - 10th Corner - CD Coopsol - Race to 9 Corners - CD Coopsol
-
57' - 11th Corner - CD Coopsol -
59' - 2nd Yellow Card - CD Coopsol -
64' - 3rd Yellow Card - CD Coopsol -
69' - 4th Yellow Card - CD Coopsol -
70' - 3rd Goal - Ουνιόν Κομερσιό -
80' - 4th Goal - Ουνιόν Κομερσιό -
82' - 5th Yellow Card - CD Coopsol -
84' - 12th Corner - CD Coopsol -
88' - 13th Corner - CD Coopsol -
89' - 6th Yellow Card - Ουνιόν Κομερσιό -
0-4 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

