Τετ, Feb 10, 2016 · 22:00
ΠαλαιότεραΠρόσφατα
ΗΗΝΙΝΝ
3.40
3.30
2.00
ΠρόσφαταΠαλαιότερα
Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Άνω 2.5
Σύνολο γκολ
–
Σύνολο κόρνερ
+0.25
Μπατατέις
Μπατατέις vs Σάντο Αντρέ Προφίλ ομάδων
Μπατατέις
Οι αξιολογήσεις υπολογίζονται
ΙΗΝΗΗΝΙΝΝΠρόσφατα
Άνω 9.5 κόρνερΆνω6/9
Άνω 2.5 γκολΙσόπαλο5/9
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Πέφτει στο τέλοςOver 2.5 κάρτες σε 8 από τους τελευταίους 9
Σάντο Αντρέ
Οι αξιολογήσεις υπολογίζονται
Μπατατέις vs Σάντο Αντρέ Στοιχεία αγώνα
Μπατατέις
4Ν-3Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.4 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 60%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 0%.
Αποτέλεσμα κανονικής διάρκειας
Νίκη 40%4
Ισοπαλία 30%3
Ήττα 30%3
Σύνολο γκολ 2.5
Άνω 60%6
Άκυρο 0%0
Κάτω 40%4
Ασιατικό Χάντικαπ
Νίκη 60%6
Άκυρο 0%0
Ήττα 40%4
Σάντο Αντρέ
Τελευταία
| Μπατατέις | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Σάντο Αντρέ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Μπατατέις | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Σάντο Αντρέ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.5
Κατανομή κόρνερ
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 0,
Μ.Ο.: 0.00,
Τυπ. απόκλ.: 0.00, Διάμεσος: 0,
Επικρατούσα τιμή: ,
Άνω: 100%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Μπατατέις vs Σάντο Αντρέ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Μπατατέις εναντίον Σάντο Αντρέ Αναμετρήσεις
Μπατατέις εναντίον Σάντο Αντρέ Πλήρης προϊστορία →Δεν υπάρχουν δεδομένα
| Μπατατέις Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2016-02-06 | 2 Μπατατέις |
2 - 1
3 - 2
|
EC Ταουμπατέ | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 |
|
|||||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2016-02-02 | 1 Μαρίλια |
0 - 2
0 - 3
|
Μπατατέις 5 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2016-01-30 | 1 Μπατατέις |
0 - 0
0 - 0
|
Σάο Καετάνο 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 11.0 |
|
|||||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2015-04-25 | 2 Γκουαρατινγκουέτα |
0 - 2
1 - 3
|
Μπατατέις 4 | Ν | +0.5 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2015-04-18 | 2 Γκουαρανί |
2 - 0
4 - 1
|
Μπατατέις 2 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
||||||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2015-04-12 | 2 Μπατατέις |
0 - 1
0 - 1
|
Μάντε Αζούλ 4 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2015-03-21 | 7 Άγουα Σάντα |
0 - 0
0 - 1
|
Μπατατέις 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
10-5 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2015-02-08 | 1 1 Σάο Καετάνο |
0 - 0
3 - 0
|
Μπατατέις 4 | Η | -0.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Βραζιλία - Καμπεονάτο Παουλίστα A2 | 2015-02-01 | 4 Ματονένσε |
0 - 0
1 - 1
|
Μπατατέις 4 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Βραζιλία - Αγώνες | 2014-10-11 | 5 Ρίο Μπράνκο |
2 - 0
2 - 2
|
Μπατατέις | Ι | -0.5 | Άνω |
|
9-7 (16) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Βραζιλία - Αγώνες | 2014-10-01 | 1 Ρεντ Μπουλ Μπραζίλ |
0 - 0
3 - 1
|
Μπατατέις 1 | Η | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
12-3 (15) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | |
| Βραζιλία - Αγώνες | 2014-09-28 | 1 Μπατατέις |
0 - 0
1 - 0
|
Σάντο Αντρέ 3 | Ν | Κάτω |
|
5-11 (16) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 4 (1-3) | |||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Σάντο Αντρέ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

