ASM Οράν U21 vs MC Ελ Εουλμά U21 Προφίλ ομάδων
ASM Οράν U21 vs MC Ελ Εουλμά U21 Στοιχεία αγώνα
3Ν-1Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 18 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 1.8 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 30%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 70%.
2Ν-4Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 10 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.0 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 40%, γκολ Over 20%, κόρνερ Over 30%.
| ASM Οράν U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| MC Ελ Εουλμά U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| ASM Οράν U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| MC Ελ Εουλμά U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
ASM Οράν U21 vs MC Ελ Εουλμά U21 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
ASM Οράν U21 εναντίον MC Ελ Εουλμά U21 Αναμετρήσεις
ASM Οράν U21 εναντίον MC Ελ Εουλμά U21 Πλήρης προϊστορία →| ASM Οράν U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-19 | 3 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASM Οράν U21 2 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-08 | 3 ASM Οράν U21 |
0 - 0
2 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 5 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2016-10-28 | 2 ASM Οράν U21 |
1 - 2
1 - 2
|
MC Ελ Εουλμά U21 2 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2014-12-30 | 1 ASM Οράν U21 |
0 - 0
0 - 3
|
MC Ελ Εουλμά U21 1 | Η | -1.5 | Επιστροφή |
|
||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| ASM Οράν U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-09-21 | ΕΣ Μοσταγκάνεμ U21 |
1 - 1
2 - 1
|
ASM Οράν U21 | Η | 0.0 | Άνω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-09-14 | 3 ASM Οράν U21 |
1 - 4
3 - 4
|
Ουσμ Ελ Χαράκ U21 2 | Η | -1.0 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-09-07 | 2 JSM Σκίκντα U21 |
2 - 1
3 - 2
|
ASM Οράν U21 3 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-31 | ASM Οράν U21 |
1 - 0
2 - 0
|
MC Σάιντα U21 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-18 | 2 ASM Οράν U21 |
0 - 1
0 - 2
|
USM Blida U21 1 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-11 | 2 ΑΣΟ Τσλεφ U21 |
1 - 1
2 - 1
|
ASM Οράν U21 2 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-05-15 | ASM Οράν U21 |
2 - 0
2 - 0
|
RC Κούμπα U21 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-05-11 | 1 MC Σάιντα U21 |
1 - 1
1 - 1
|
ASM Οράν U21 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-04-28 | 2 CA Μπάτνα U21 |
1 - 0
2 - 3
|
ASM Οράν U21 2 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
6-11 (17) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-04-13 | 1 ASM Οράν U21 |
1 - 0
1 - 2
|
ΑΣΟ Τσλεφ U21 1 1 | Η | -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-03-09 | 3 ASM Οράν U21 |
2 - 0
6 - 2
|
RC Ρελιτσάνε U21 4 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-23 | Βα Τιεμτσέν U21 |
1 - 1
2 - 1
|
ASM Οράν U21 1 | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-16 | ASM Οράν U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Μασκάρα U21 1 | Ι | -1.5, -2.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
15-2 (17) | 10-1 (11) | 7 (7-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-26 | 1 ASM Οράν U21 |
4 - 0
6 - 0
|
Αμάλ Μπου Σααντά U21 | Ν | -1.0 | Άνω | 8.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-19 | 3 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASM Οράν U21 2 | Ν | +0.5 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2018-01-13 | MC Σάιντα U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASM Οράν U21 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-05 | 1 ASM Οράν U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Μο Μπεχαία U21 4 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
17-2 (19) | 10-2 (12) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-15 | 1 1 RC Κούμπα U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASM Οράν U21 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-08 | 1 ASM Οράν U21 |
0 - 1
1 - 1
|
MC Σάιντα U21 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
9-0 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-01 | JSM Σκίκντα U21 |
0 - 0
0 - 2
|
ASM Οράν U21 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-17 | 1 ASM Οράν U21 |
1 - 0
4 - 1
|
CA Μπάτνα U21 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-1 (4) | 3 (2-1) | 3 (0-3) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-07 | 1 ASM Οράν U21 |
3 - 0
6 - 1
|
AS Ain M'lila U21 1 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-31 | 2 JSM Μπεζάια U21 |
0 - 1
0 - 2
|
ASM Οράν U21 1 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-20 | 1 RC Ρελιτσάνε U21 |
0 - 0
0 - 1
|
ASM Οράν U21 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-22 | 2 ASM Οράν U21 |
1 - 0
1 - 0
|
CA Μπορτζ Μπου Αρερίτζ U21 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
3-1 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-15 | 2 Αμάλ Μπου Σααντά U21 |
1 - 1
1 - 1
|
ASM Οράν U21 1 | Ι | -0.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-08 | 3 ASM Οράν U21 |
0 - 0
2 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 5 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-16 | 1 ASM Οράν U21 |
0 - 0
0 - 1
|
MC Σάιντα U21 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-11 | 1 ASM Οράν U21 |
0 - 0
0 - 1
|
RC Άρμπα U21 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2017-03-31 | 2 ASM Οράν U21 |
2 - 0
3 - 0
|
CA Μπορτζ Μπου Αρερίτζ U21 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| MC Ελ Εουλμά U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-09-21 | 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Βα Τιεμτσέν U21 1 | Η | +1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-09-14 | 2 RC Ρελιτσάνε U21 |
0 - 0
1 - 0
|
MC Ελ Εουλμά U21 2 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.0 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-09-07 | 2 NC Mάγκρα U21 |
1 - 1
1 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 3 | Ι | -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-31 | MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 0
0 - 0
|
ΕΣ Μοσταγκάνεμ U21 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-25 | 1 Ουσμ Ελ Χαράκ U21 |
2 - 1
3 - 2
|
MC Ελ Εουλμά U21 2 | Η | 0.0 | Άνω |
|
||||||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-18 | 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 0
1 - 1
|
JSM Σκίκντα U21 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-08-10 | 1 MC Σάιντα U21 |
0 - 0
0 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 | Ν | -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
11-1 (12) | 7-0 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-04-14 | 1 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 1
0 - 1
|
JSM Μπεζάια U21 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-03-09 | 2 MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Μασκάρα U21 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-23 | 2 CABB Αρερίντζ U21 |
0 - 0
1 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 9.0 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-02-16 | 3 MC Ελ Εουλμά U21 |
2 - 0
2 - 0
|
Αμάλ Μπου Σααντά U21 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 8.0 | Επιστροφή |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-27 | 1 Μο Μπεχαία U21 |
0 - 0
0 - 0
|
MC Ελ Εουλμά U21 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-19 | 3 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 1
0 - 1
|
ASM Οράν U21 2 | Η | +0.5 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Αλγερία - Κύπελλο U21 | 2018-01-13 | 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
3 - 0
4 - 1
|
Κονσταντίν U21 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 8.0 | Επιστροφή |
|
5-3 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2018-01-05 | 1 MC Σάιντα U21 |
1 - 0
2 - 0
|
MC Ελ Εουλμά U21 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-15 | JSM Σκίκντα U21 |
0 - 1
0 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 5 | Ν | -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-12-08 | 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 1
1 - 1
|
CA Μπάτνα U21 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-17 | 4 MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 0
1 - 0
|
AS Ain M'lila U21 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-11-07 | MC Ελ Εουλμά U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Αϊν Φακρούν U21 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-31 | 2 RC Ρελιτσάνε U21 |
2 - 0
2 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 1 | Η | -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-27 | 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 0
1 - 2
|
Βα Τιεμτσέν U21 3 | Η | 0.0 | Άνω |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-10-13 | 1 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 1
0 - 1
|
CA Μπορτζ Μπου Αρερίτζ U21 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
9-3 (12) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-29 | 3 Αμάλ Μπου Σααντά U21 |
2 - 0
2 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-15 | 2 MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Μο Μπεχαία U21 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-09-08 | 3 ASM Οράν U21 |
0 - 0
2 - 1
|
MC Ελ Εουλμά U21 5 1 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
10-2 (12) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (3-0) |
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-08-25 | MC Ελ Εουλμά U21 |
1 - 0
1 - 0
|
MC Σάιντα U21 1 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-05-12 | 3 Αϊν Φακρούν U21 |
0 - 1
0 - 2
|
MC Ελ Εουλμά U21 2 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
6-6 (12) | 4-2 (6) | 5 (4-1) | 1 (0-1) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-11 | 5 ΑΣΟ Τσλεφ U21 |
1 - 1
3 - 2
|
MC Ελ Εουλμά U21 3 | Η | -0.5 | Άνω |
|
9-4 (13) | 8-0 (8) | 4 (4-0) | 0 (0-0) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-04-07 | MC Ελ Εουλμά U21 |
2 - 0
2 - 1
|
CA Μπορτζ Μπου Αρερίτζ U21 | Ν | -1.0 | Άνω |
|
9-4 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||
| Αλγερία - Πρωτάθλημα Νέων | 2017-03-31 | 1 MC Ελ Εουλμά U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Παραντού AC U21 2 | Η | +1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.8 | 3.6 | 3.6 |
| Ημίχρονο | 2.37 | 2.25 | 4.33 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.8 | Φιλοξενούμενος@2 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.0) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.5) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 3 - 2
Κόρνερ: 9.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.5
Σκορ: 0 - 0 , Κόρνερ: 0 - 2 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0
-
20' - 1st Yellow Card - ASM Οράν U21 -
39' - 1st Corner - MC Ελ Εουλμά U21 -
40' - 2nd Corner - MC Ελ Εουλμά U21 -
0-0 score at the end of First Half -
46' - 3rd Corner - ASM Οράν U21 -
55' - 4th Corner - ASM Οράν U21 -
61' - 1st Goal - ASM Οράν U21 -
71' - 2nd Yellow Card - ASM Οράν U21 -
71' - Red Card - ASM Οράν U21 -
79' - 2nd Goal - MC Ελ Εουλμά U21 -
88' - 5th Corner - ASM Οράν U21 - Race to 3 Corners - ASM Οράν U21
-
90+3' - 3rd Yellow Card - MC Ελ Εουλμά U21 -
1-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

