Άρσεναλ U21 vs Μίντλεσμπρο U21 Προφίλ ομάδων
Άρσεναλ U21 vs Μίντλεσμπρο U21 Στοιχεία αγώνα
2Ν-2Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 25 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 2.5 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 30%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 0%.
4Ν-1Ι-5Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 21 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 2.1 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 50%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 0%.
| Άρσεναλ U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μίντλεσμπρο U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Άρσεναλ U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μίντλεσμπρο U21 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Άρσεναλ U21 vs Μίντλεσμπρο U21 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Άρσεναλ U21 εναντίον Μίντλεσμπρο U21 Αναμετρήσεις
Άρσεναλ U21 εναντίον Μίντλεσμπρο U21 Πλήρης προϊστορία →| Άρσεναλ U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-01-12 | 2 Άρσεναλ U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Μίντλεσμπρο U21 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας U21 | 2014-10-31 | 1 Άρσεναλ U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Μίντλεσμπρο U21 | Ν | -0.5 | Επιστροφή | 11.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Άρσεναλ U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2025-02-07 | 1 Γουέστ Χαμ U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Άρσεναλ U21 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2025-01-24 | 1 Άρσεναλ U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Νότιγχαμ Φόρεστ U21 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2025-01-18 | 1 Φούλαμ U21 |
3 - 2
6 - 3
|
Άρσεναλ U21 1 | Η | -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-12-16 | 2 Άρσεναλ U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Σάντερλαντ U21 4 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-12-01 | 4 Άρσεναλ U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Μπράιτον U21 5 1 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-11-12 | 2 Colchester |
2 - 0
3 - 0
|
Άρσεναλ U21 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-11-01 | 6 Τσέλσι U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Άρσεναλ U21 2 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-10-28 | 1 Μπλάκμπερν U21 |
1 - 1
3 - 4
|
Άρσεναλ U21 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-10-08 | 1 Μίλτον Κέινς Ντονς |
2 - 2
2 - 2
|
Άρσεναλ U21 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-10-05 | 1 Άρσεναλ U21 |
2 - 0
2 - 5
|
Τότεναμ U21 4 | Η | -0.5 | Άνω |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-09-27 | Άρσεναλ U21 |
0 - 2
0 - 3
|
Λίβερπουλ U21 3 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
10-3 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 7 (6-1) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-09-23 | 6 Στόουκ U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Άρσεναλ U21 3 | Ν | +1.5 | Κάτω |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - EFL Τρόφι | 2024-09-03 | 2 Λέιτον Όριεντ |
1 - 1
1 - 2
|
Άρσεναλ U21 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Επιστροφή |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-08-30 | 1 1 Άρσεναλ U21 |
1 - 0
4 - 1
|
Άστον Βίλα U21 3 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
4-8 (12) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-08-23 | 1 Γούλβς U21 |
0 - 0
1 - 3
|
Άρσεναλ U21 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-08-16 | 1 Άρσεναλ U21 |
4 - 0
4 - 2
|
Μάν. Γιουν. U21 2 1 | Ν | -0.5 | Άνω |
|
1-3 (4) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2024-07-16 | Ένφιλντ Τάουν |
1 - 0
2 - 1
|
Άρσεναλ U21 | Η | +0.5 | Επιστροφή |
|
2-13 (15) | 0-8 (8) | 4 (0-4) | 2 (2-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-05-11 | 3 Άρσεναλ U21 |
1 - 1
2 - 3
|
Τσέλσι U21 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-05-03 | 1 Άρσεναλ U21 |
4 - 0
6 - 2
|
Μάν. Γιουν. U21 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-0 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-28 | 1 Λίβερπουλ U21 |
0 - 2
0 - 2
|
Άρσεναλ U21 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
4-6 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-22 | Μπλάκμπερν U21 |
2 - 2
2 - 2
|
Άρσεναλ U21 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Επιστροφή | 9.5 | Άνω |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-15 | 3 Άρσεναλ U21 |
1 - 3
3 - 5
|
Άστον Βίλα U21 1 | Η | -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-08 | 3 Στόουκ U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Άρσεναλ U21 3 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-03-08 | 1 Άρσεναλ U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Τότεναμ U21 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-03-01 | 5 Τσέλσι U21 |
1 - 1
2 - 4
|
Άρσεναλ U21 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-9 (18) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-02-26 | 1 Γουέστ Μπρομ U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Άρσεναλ U21 2 | Η | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-02-16 | 4 Άρσεναλ U21 |
1 - 2
4 - 2
|
Σαουθάμπτον U21 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-02-09 | Άρσεναλ U21 |
0 - 1
1 - 1
|
Λιντς U21 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 11.0 | Άνω |
|
14-1 (15) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-01-26 | 1 Γούλβς U21 |
1 - 1
2 - 1
|
Άρσεναλ U21 | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
5-9 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-01-12 | 2 Άρσεναλ U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Μίντλεσμπρο U21 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μίντλεσμπρο U21 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2025-02-10 | Φούλαμ U21 |
1 - 0
2 - 0
|
Μίντλεσμπρο U21 1 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - Νάσιοναλ Λιγκ Καπ | 2025-01-28 | Τάμγουορθ |
0 - 0
0 - 2
|
Μίντλεσμπρο U21 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - Νάσιοναλ Λιγκ Καπ | 2025-01-21 | 1 Μπόστον Γιουν. |
0 - 0
1 - 1
|
Μίντλεσμπρο U21 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2025-01-17 | 1 2 Μπλάκμπερν U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Μίντλεσμπρο U21 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Πρέμιερ Λιγκ - Διεθνές Κύπελλο | 2025-01-14 | 2 Μίντλεσμπρο U21 |
0 - 3
0 - 4
|
Αθλέτικ Μπιλμπάο U21 3 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
||||||
| Πρέμιερ Λιγκ - Διεθνές Κύπελλο | 2024-12-18 | Μίντλεσμπρο U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Μπενφίκα U21 1 | Η | +0.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-12-13 | 1 Νόργουϊτς U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Μίντλεσμπρο U21 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-11-29 | 2 Τότεναμ U21 |
4 - 0
6 - 1
|
Μίντλεσμπρο U21 4 | Η | -0.5 | Άνω |
|
4-0 (4) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - Νάσιοναλ Λιγκ Καπ | 2024-11-12 | 1 Χάλιφαξ |
0 - 2
1 - 4
|
Μίντλεσμπρο U21 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ - Διεθνές Κύπελλο | 2024-11-06 | 4 Μίντλεσμπρο U21 |
0 - 2
3 - 2
|
Mπορούσια Γκλάντμπαχ U21 3 | Ν | +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
14-4 (18) | 7-1 (8) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-11-02 | 3 Μίντλεσμπρο U21 |
0 - 4
1 - 4
|
Νότιγχαμ Φόρεστ U21 3 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Πρέμιερ Λιγκ - Διεθνές Κύπελλο | 2024-10-30 | 1 Μίντλεσμπρο U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Λυών U21 3 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 4 (3-1) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-10-25 | 4 Μίντλεσμπρο U21 |
3 - 0
4 - 2
|
Άστον Βίλα U21 | Ν | +0.5 | Άνω |
|
3-10 (13) | 3-5 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-10-04 | 3 Στόουκ U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Μίντλεσμπρο U21 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-09-27 | 2 Μίντλεσμπρο U21 |
0 - 0
0 - 3
|
Μπράιτον U21 3 | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-09-23 | 2 Λέστερ U21 |
2 - 1
3 - 1
|
Μίντλεσμπρο U21 4 1 | Η | -0.5 | Άνω |
|
1-5 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-09-01 | 3 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 2
1 - 3
|
Τσέλσι U21 3 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
3-6 (9) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-08-26 | 3 Σάντερλαντ U21 |
1 - 1
3 - 2
|
Μίντλεσμπρο U21 3 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-08-19 | 3 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Ρέντινγκ U21 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
5-9 (14) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-05-04 | 2 Ρέντινγκ U21 |
0 - 0
2 - 0
|
Μίντλεσμπρο U21 4 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-26 | 1 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 2
2 - 3
|
Κρίσταλ Πάλας U21 4 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-15 | 2 Σάντερλαντ U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Μίντλεσμπρο U21 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-04-08 | 2 Φούλαμ U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Μίντλεσμπρο U21 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-03-22 | 3 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Νιούκαστλ U21 3 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-3 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-03-17 | 4 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Τότεναμ U21 | Η | +1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-03-08 | 3 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 2
3 - 2
|
Μάν. Γιουν. U21 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-03-01 | 2 Νόργουϊτς U21 |
1 - 2
2 - 3
|
Μίντλεσμπρο U21 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-02-23 | 1 Μίντλεσμπρο U21 |
1 - 0
1 - 3
|
Τσέλσι U21 | Η | +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ Κύπελλο U21 | 2024-02-20 | 3 Φούλαμ U21 |
0 - 0
2 - 1
|
Μίντλεσμπρο U21 4 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 2 | 2024-02-16 | Άστον Βίλα U21 |
0 - 0
4 - 0
|
Μίντλεσμπρο U21 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.6 | 4.5 | 3.7 |
| Ημίχρονο | 2.05 | 2.75 | 3.75 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-1.0) | Γηπεδούχος@1.975 | Φιλοξενούμενος@1.825 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@1.775 | Φιλοξενούμενος@2.025 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.75) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
| Ημίχρονο (1.5) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 2 - 1 , Κόρνερ: 6 - 4
Κόρνερ: , Χάντικαπ: -1.0 , Γκολ: 3.5, 4.0
Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 1 - 4 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.5
-
10' - 1st Corner - Μίντλεσμπρο U21 -
30' - 1st Yellow Card - Μίντλεσμπρο U21 -
35' - 1st Goal - Άρσεναλ U21 -
38' - 2nd Corner - Μίντλεσμπρο U21 - Race to 3 Corners - Μίντλεσμπρο U21
-
39' - 3rd Corner - Μίντλεσμπρο U21 -
45' - 4th Corner - Άρσεναλ U21 -
45+2' - 5th Corner - Μίντλεσμπρο U21 -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 2nd Goal - Μίντλεσμπρο U21 -
54' - 6th Corner - Άρσεναλ U21 -
55' - 7th Corner - Άρσεναλ U21 -
57' - 2nd Yellow Card - Άρσεναλ U21 -
57' - 3rd Yellow Card - Μίντλεσμπρο U21 -
65' - 8th Corner - Άρσεναλ U21 -
66' - 4th Yellow Card - Μίντλεσμπρο U21 - Race to 5 Corners - Άρσεναλ U21
-
76' - 9th Corner - Άρσεναλ U21 -
77' - 10th Corner - Άρσεναλ U21 -
80' - 3rd Goal - Άρσεναλ U21 -
90+2' - 5th Yellow Card - Άρσεναλ U21 -
2-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

