Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.25
Σύνολο γκολ
Κάτω 9.5
Σύνολο κόρνερ
-0.25
Μονακό
Ανζέ vs Μονακό Προφίλ ομάδων
Ανζέ
ΝΗΝΗΗΙΝΗΝΗΠρόσφαταΣε άνοδο+0.4 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 23
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω3/10
Ασιατικό χάντικαπΑποτυγχάνει4/10
Μονακό
ΝΝΝΙΙΝΗΙΝΝΠρόσφαταΣε άνοδο+0.4 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 25
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΆνω8/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Τελευταία
| Ανζέ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μονακό | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Ανζέ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μονακό | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0, 2.5
Κατανομή κόρνερΓραμμή 9.5
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 3.48,
Τυπ. απόκλ.: 1.61, Διάμεσος: 3,
Επικρατούσα τιμή: ,
Άνω: 70%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Ανζέ vs Μονακό Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Ανζέ εναντίον Μονακό Αναμετρήσεις
Ανζέ εναντίον Μονακό Πλήρης προϊστορία →| Ανζέ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-02 | 3 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 3 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-04-08 | 2 Ανζέ |
0 - 0
0 - 1
|
Μονακό 1 | Η | +0.5, +1.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-09-24 | 1 Μονακό |
0 - 0
2 - 1
|
Ανζέ 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2016-01-30 | 2 Ανζέ |
2 - 0
3 - 0
|
Μονακό 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2015-11-01 | 2 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 4 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ανζέ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-02-03 | Μονπελιέ |
1 - 1
2 - 1
|
Ανζέ 2 | Η | -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-27 | 1 Ανζέ |
1 - 0
1 - 0
|
Αμιάν 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-20 | 3 Ρεν |
0 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 3 1 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-17 | Ανζέ |
1 - 0
3 - 1
|
Τρουά 5 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-14 | 2 Λυών |
0 - 1
1 - 1
|
Ανζέ 3 1 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2018-01-10 | 2 Ανζέ |
0 - 0
0 - 1
|
Μονπελιέ 2 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2018-01-07 | 1 Ανζέ |
0 - 2
0 - 2
|
Λοριάν | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
14-5 (19) | 7-3 (10) | 4 (4-0) | 4 (4-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-20 | 3 Ανζέ |
1 - 1
2 - 1
|
Ντιζόν 3 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-17 | 1 2 Ναντ |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2017-12-12 | 3 Ανζέ |
0 - 0
1 - 0
|
Μετς 2 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-09 | 3 Ανζέ |
0 - 0
1 - 1
|
Μονπελιέ 2 | Ι | 0.0 | Επιστροφή | 9.0 | Επιστροφή |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-02 | 3 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 3 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-29 | Ανζέ |
1 - 0
1 - 2
|
Ρεν 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-25 | 2 Τρουά |
2 - 0
3 - 0
|
Ανζέ 4 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-18 | 1 3 Γκινγκάμπ |
1 - 1
1 - 1
|
Ανζέ 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-04 | 1 Ανζέ |
0 - 3
0 - 5
|
Παρί Σεν Ζερμέν 3 | Η | +1.5, +2.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-28 | 3 Στρασβούργο |
1 - 0
2 - 2
|
Ανζέ 2 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2017-10-25 | Ανζέ |
2 - 0
3 - 2
|
Νανσί 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-21 | 2 Ανζέ |
0 - 1
0 - 1
|
Τουλούζ 4 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-14 | 1 Καέν |
0 - 0
0 - 2
|
Ανζέ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-01 | 2 Ανζέ |
1 - 3
3 - 3
|
Λυών 3 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-22 | 4 Νις |
1 - 2
2 - 2
|
Ανζέ 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-17 | 1 Ανζέ |
0 - 0
0 - 1
|
Μετς 3 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-10 | 1 3 Σεντ Ετιέν |
1 - 1
1 - 1
|
Ανζέ 2 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-08-27 | 2 Ανζέ |
0 - 0
1 - 1
|
Λιλ 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-08-20 | 1 3 Μαρσέιγ |
1 - 0
1 - 1
|
Ανζέ 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
11-2 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-08-12 | 3 Αμιάν |
0 - 1
0 - 2
|
Ανζέ 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Επιστροφή | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-08-06 | 3 Ανζέ |
1 - 1
2 - 2
|
Μπορντώ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Φιλικά Ελίτ Συλλόγων | 2017-07-29 | Καέν |
0 - 1
0 - 1
|
Ανζέ 2 | Ν | 0.0 | Κάτω |
|
5-7 (12) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2017-07-22 | 1 Ρίο Άβε |
0 - 1
0 - 1
|
Ανζέ 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μονακό Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-02-04 | 1 2 Μονακό |
2 - 2
3 - 2
|
Λυών 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2018-01-31 | 2 Μονακό |
2 - 0
2 - 0
|
Μονπελιέ 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-28 | 3 Μαρσέιγ |
1 - 1
2 - 2
|
Μονακό 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Κύπελλο | 2018-01-24 | 1 Μονακό |
1 - 2
2 - 3
|
Λυών 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-21 | 1 Μονακό |
1 - 0
3 - 1
|
Μετς 1 1 | Ν | -1.5 | Άνω | 10.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-16 | 4 Μονακό |
1 - 0
2 - 2
|
Νις 4 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-13 | 5 Μονπελιέ |
0 - 0
0 - 0
|
Μονακό 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-6 (16) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2018-01-09 | 1 Νις |
1 - 2
1 - 2
|
Μονακό 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-0 (6) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-20 | 3 Μονακό |
1 - 0
2 - 1
|
Ρεν 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-15 | 1 1 Σεντ Ετιέν |
0 - 2
0 - 4
|
Μονακό | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2017-12-12 | 1 Μονακό |
1 - 0
2 - 0
|
Καέν 3 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-09 | 4 Μονακό |
0 - 1
3 - 2
|
Τρουά 5 | Ν | -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
16-1 (17) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| UEFA Champions League | 2017-12-06 | 1 1 Πόρτο |
3 - 0
5 - 2
|
Μονακό 1 | Η | -1.5, -2.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-12-02 | 3 Μονακό |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-29 | Ναντ |
0 - 0
1 - 0
|
Μονακό | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
11-5 (16) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-26 | 3 Μονακό |
0 - 1
1 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν 4 | Η | +1.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
1-4 (5) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2017-11-21 | 4 Μονακό |
1 - 4
1 - 4
|
RB Λειψία 1 | Η | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-17 | 2 Αμιάν |
1 - 0
1 - 1
|
Μονακό 3 | Ι | +1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-11-04 | 1 Μονακό |
4 - 0
6 - 0
|
Γκινγκάμπ 1 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2017-11-01 | 4 Μπεσίκτας |
0 - 1
1 - 1
|
Μονακό 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-28 | 2 Μπορντώ |
0 - 0
0 - 2
|
Μονακό | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-21 | 3 Μονακό |
1 - 0
2 - 0
|
Καέν 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2017-10-17 | 1 Μονακό |
1 - 1
1 - 2
|
Μπεσίκτας 2 | Η | -1.0 | Επιστροφή | 10.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-10-13 | 4 Λυών |
2 - 2
3 - 2
|
Μονακό 1 | Η | -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-29 | 3 Μονακό |
1 - 0
1 - 1
|
Μονπελιέ 1 | Ι | -1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2017-09-26 | 3 Μονακό |
0 - 1
0 - 3
|
Πόρτο 4 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-22 | 1 Λιλ |
0 - 2
0 - 4
|
Μονακό 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-16 | 2 Μονακό |
1 - 0
3 - 0
|
Στρασβούργο 2 | Ν | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2017-09-13 | 2 RB Λειψία |
1 - 1
1 - 1
|
Μονακό 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-09-09 | 2 Νις |
2 - 0
4 - 0
|
Μονακό 2 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
2-11 (13) | 2-5 (7) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 3 | 3.2 | 2.45 |
| Ημίχρονο | 3.5 | 2.05 | 3.2 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (+0.25) | Γηπεδούχος@1.79 | Φιλοξενούμενος@2.15 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@2.025 | Φιλοξενούμενος@1.775 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.25) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (1.0) | Άνω@2.075 | Κάτω@1.725 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 0 - 4 , Κόρνερ: 4 - 3
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: 0.0, +0.5 , Γκολ: 2.0, 2.5
Σκορ: 0 - 2 , Κόρνερ: 3 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0
-
1' - 1st Corner - Ανζέ -
10' - 1st Goal - Μονακό -
13' - 1st Yellow Card - Ανζέ -
28' - 2nd Corner - Μονακό -
29' - 3rd Corner - Ανζέ -
30' - 2nd Goal - Μονακό - Race to 3 Corners - Ανζέ
-
33' - 4th Corner - Ανζέ -
0-2 score at the end of First Half -
53' - 5th Corner - Μονακό - 63' Substitution - Ketkeophomphone for Fulgini - Ανζέ
- 64' Substitution - Lemar for Diakhaby - Μονακό
-
65' - 3rd Goal - Μονακό -
71' - 4th Goal - Μονακό - 72' Substitution - Reine-Adelaide for Capelle - Ανζέ
- 74' Substitution - Ghezzal for Lopes - Μονακό
-
77' - 6th Corner - Μονακό -
84' - 7th Corner - Ανζέ - 85' Substitution - Toure for Oniangue - Ανζέ
- 86' Substitution - Toure for Sidibe - Μονακό
-
0-4 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

