Δωρεάν προγνωστικά
(βάσει ιστορικών στατιστικών, μόνο για αναφορά)
Κάτω 2.0
Σύνολο γκολ
Κάτω 10.0
Σύνολο κόρνερ
0.0
Ανζέ
Αμιάν vs Ανζέ Προφίλ ομάδων
Αμιάν
ΗΝΝΝΗΝΗΙΙΗΠρόσφαταΣταθερή-0.2 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 22
Άνω 9.5 κόρνερΙσόπαλο5/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω4/10
Ασιατικό χάντικαπΑποτυγχάνει4/10
Ανζέ
ΗΗΙΙΝΝΗΝΝΝΠρόσφαταΣτα κέφια της+1.7 β./αγώνα, τελευταίοι 5 vs προηγούμενοι 21
Άνω 9.5 κόρνερΚάτω3/10
Άνω 2.5 γκολΚάτω2/10
Ασιατικό χάντικαπΚαλύπτει6/10
Τελευταία
| Αμιάν | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ανζέ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Αμιάν | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Ανζέ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Κατανομή γκολΓραμμή 2.0
Κατανομή κόρνερΓραμμή 10.0
Κατανομή καρτών
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 40,
Μ.Ο.: 2.55,
Τυπ. απόκλ.: 1.75, Διάμεσος: 2,
Επικρατούσα τιμή: 3,
Άνω: 61%
Αγώνες γηπεδούχου ομάδας εντός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας εκτός έδρας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες γηπεδούχου ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Πρόσφατοι αγώνες φιλοξενούμενης ομάδας
Σύνολο: 38, Μ.Ο.: 9.21, Τυπ. απόκλ.: 3.05, Διάμεσος: 9, Επικρατούσα τιμή: 8, Άνω: 55%
Αμιάν vs Ανζέ Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Αμιάν εναντίον Ανζέ Αναμετρήσεις
Αμιάν εναντίον Ανζέ Πλήρης προϊστορία →| Αμιάν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λιγκ Καπ | 2019-10-30 | 2 Αμιάν |
0 - 1
3 - 2
|
Ανζέ 3 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-09-28 | 1 Ανζέ |
0 - 1
1 - 1
|
Αμιάν | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-03-16 | 1 Ανζέ |
0 - 0
0 - 0
|
Αμιάν 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2019-01-08 | Αμιάν |
0 - 0
0 - 0
|
Ανζέ 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2018-01-27 | 1 Ανζέ |
1 - 0
1 - 0
|
Αμιάν 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2017-08-12 | 3 Αμιάν |
0 - 1
0 - 2
|
Ανζέ 2 | Η | 0.0, +0.5 | Επιστροφή | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αμιάν Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-30 | 2 Πο |
1 - 0
1 - 0
|
Αμιάν | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-26 | 2 Αμιάν |
0 - 0
0 - 0
|
Αζαξιό 5 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-23 | 3 Αμιάν |
0 - 0
0 - 0
|
Βαλανσιέν 3 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-16 | 2 Παρί ΦΚ |
2 - 0
3 - 0
|
Αμιάν 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-02 | 1 Αμιάν |
1 - 1
4 - 1
|
Γκινγκάμπ 4 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-26 | 5 Μπορντώ |
0 - 0
2 - 0
|
Αμιάν 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-19 | 3 Αμιάν |
1 - 1
2 - 1
|
SC Μπαστιά 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-12 | Οσέρ |
0 - 0
0 - 1
|
Αμιάν 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-05 | 1 Αμιάν |
0 - 0
1 - 0
|
US Κεβιλί 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-29 | 1 Αμιάν |
0 - 0
0 - 0
|
Μετς 2 | Ι | 0.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-22 | Ρεμς |
2 - 2
3 - 2
|
Αμιάν | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-19 | 1 Αμιάν |
1 - 1
1 - 1
|
Βερσαλίες 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-06-02 | 1 Αμιάν |
0 - 0
1 - 2
|
Λαβαλ 2 | Η | +0.5 | Επιστροφή | 8.5 | Κάτω |
|
1-7 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-05-26 | 1 US Κεβιλί |
1 - 0
1 - 3
|
Αμιάν 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
10-4 (14) | 4-3 (7) | 6 (3-3) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-05-20 | 1 Αμιάν |
1 - 1
1 - 3
|
Καέν 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-05-13 | 1 Ντιζόν |
2 - 0
3 - 0
|
Αμιάν 2 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-05-06 | 2 Αμιάν |
0 - 0
1 - 0
|
Σοσό 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-04-29 | SC Μπαστιά |
1 - 1
1 - 1
|
Αμιάν 1 | Ι | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-04-22 | 2 Αμιάν |
0 - 0
0 - 2
|
Βαλανσιέν 2 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
8-2 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-04-15 | Γκινγκάμπ |
1 - 0
3 - 1
|
Αμιάν 2 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-04-08 | Αμιάν |
0 - 0
1 - 0
|
Νιμ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-04-01 | 2 Γκρενόμπλ |
1 - 0
2 - 1
|
Αμιάν 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-03-18 | 1 Αμιάν |
1 - 1
1 - 3
|
Ρόντεζ 1 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-03-14 | Παρί ΦΚ |
1 - 0
3 - 0
|
Αμιάν | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-8 (12) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-03-11 | 3 Σεντ Ετιέν |
0 - 0
1 - 1
|
Αμιάν 1 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
11-4 (15) | 7-3 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-03-04 | Αμιάν |
1 - 0
1 - 0
|
Πο 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-02-27 | 1 Αμιάν |
1 - 0
1 - 2
|
Μπορντώ 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-02-18 | Ανεσί |
1 - 0
2 - 0
|
Αμιάν 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
10-8 (18) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 6 (4-2) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-02-06 | 1 Αμιάν |
0 - 0
0 - 2
|
Μετς 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-01-31 | 1 2 Νιόρ |
0 - 2
1 - 3
|
Αμιάν 1 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Ανζέ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-30 | 1 Ανζέ |
0 - 0
2 - 0
|
Κονσαμό 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-26 | 1 2 US Κεβιλί |
0 - 1
0 - 1
|
Ανζέ 4 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-23 | 1 Ανζέ |
1 - 0
2 - 0
|
SC Μπαστιά 2 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-16 | 2 Ρόντεζ |
0 - 1
4 - 1
|
Ανζέ 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-09-02 | 1 Ανζέ |
1 - 0
2 - 0
|
Παρί ΦΚ 2 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-26 | 3 Δουνκέρκη |
0 - 0
0 - 1
|
Ανζέ 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-19 | 3 Ανζέ |
1 - 1
2 - 2
|
Οσέρ 1 | Ι | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-12 | 2 Ανζέ |
0 - 0
0 - 0
|
Ανεσί 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Λιγκ 2 | 2023-08-05 | 1 Λαβαλ |
0 - 0
1 - 0
|
Ανζέ 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-29 | 1 Ανζέ |
0 - 0
1 - 1
|
Μπορντώ 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-23 | 2 Ναντ |
0 - 0
1 - 0
|
Ανζέ | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
3-4 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-19 | Ανζέ |
2 - 0
2 - 1
|
Λε Μαν | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2023-07-15 | 1 Cholet |
1 - 1
5 - 4
|
Ανζέ 1 | Η | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-06-03 | 1 Ναντ |
1 - 0
1 - 0
|
Ανζέ | Η | -1.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
8-1 (9) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-05-27 | 1 Ανζέ |
1 - 1
2 - 1
|
Τρουά 1 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
14-3 (17) | 9-1 (10) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-05-21 | Ρεμς |
1 - 0
2 - 2
|
Ανζέ 2 | Ι | -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-05-14 | 1 Μαρσέιγ |
1 - 1
3 - 1
|
Ανζέ 2 | Η | -2.0, -2.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
7-0 (7) | 5-0 (5) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-05-07 | 3 Ανζέ |
0 - 1
1 - 2
|
Μονακό 2 | Η | +1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-04-30 | 1 Ρεν |
2 - 2
4 - 2
|
Ανζέ 2 | Η | -1.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
7-5 (12) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-04-21 | Ανζέ |
0 - 2
1 - 2
|
Παρί Σεν Ζερμέν | Η | +2.0, +2.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-8 (13) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-04-16 | 2 1 Κλερμόν |
2 - 1
2 - 1
|
Ανζέ 2 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-04-08 | 2 Ανζέ |
0 - 0
1 - 0
|
Λιλ 3 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-04-02 | 1 Ανζέ |
1 - 1
1 - 1
|
Νις 1 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-03-18 | Λανς |
2 - 0
3 - 0
|
Ανζέ | Η | -1.5, -2.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-03-12 | Ανζέ |
0 - 1
0 - 2
|
Τουλούζ 1 | Η | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
6-8 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-03-05 | 1 Μονπελιέ |
3 - 0
5 - 0
|
Ανζέ 3 1 | Η | -0.5, -1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-5 (8) | 4 (2-2) | 0 (0-0) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-02-25 | Ανζέ |
0 - 1
1 - 3
|
Λυών | Η | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-02-18 | 3 Στρασβούργο |
2 - 0
2 - 1
|
Ανζέ 3 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
4-5 (9) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Γαλλία - Ligue 1 | 2023-02-12 | 2 Ανζέ |
1 - 1
1 - 1
|
Οσέρ | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
6-4 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Γαλλία - Κύπελλο | 2023-02-08 | Ανζέ |
1 - 0
1 - 1
|
Ναντ 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-13 (18) | 4-7 (11) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.6 | 3.1 | 2.8 |
| Ημίχρονο | 3.4 | 1.952 | 3.6 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@1.875 | Φιλοξενούμενος@1.975 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.85 | Φιλοξενούμενος@1.95 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (10.0) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (5.0) | Άνω@2.025 | Κάτω@1.775 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.0) | Άνω@1.825 | Κάτω@2.025 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
Ζωντανά γεγονότα
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 4 , Κόρνερ: 11 - 3
Κόρνερ: 10.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 2.0
Σκορ: 1 - 2 , Κόρνερ: 5 - 1 Ημίχρονο
Κόρνερ: 5.0 , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
10' - 1st Corner - Αμιάν -
12' - 1st Yellow Card - Αμιάν -
14' - 2nd Corner - Ανζέ -
14' - 1st Goal - Αμιάν -
21' - 2nd Yellow Card - Ανζέ -
22' - 2nd Goal - Ανζέ -
26' - 3rd Corner - Αμιάν - Race to 3 Corners - Αμιάν
-
31' - 4th Corner - Αμιάν -
33' - 5th Corner - Αμιάν -
39' - 3rd Yellow Card - Αμιάν - Race to 5 Corners - Αμιάν
-
41' - 6th Corner - Αμιάν -
45+4' - 4th Yellow Card - Αμιάν -
45+5' - 3rd Goal - Ανζέ -
45+8' - 5th Yellow Card - Αμιάν -
1-2 score at the end of First Half -
52' - 7th Corner - Αμιάν -
54' - 8th Corner - Ανζέ - Race to 7 Corners - Αμιάν
-
60' - 9th Corner - Αμιάν - 58' ~ Substitution ~ Negoce ~ Niane ~(Angers)
-
70' - Red Card - Αμιάν -
71' - 4th Goal - Ανζέ -
78' - 10th Corner - Αμιάν -
77' - 6th Yellow Card - Ανζέ -
80' - 7th Yellow Card - Ανζέ - 81' ~ Substitution ~ Hunou ~ El Melali ~(Angers)
- 87' ~ Substitution ~ Raolisoa ~ Valery ~(Angers)
-
89' - 11th Corner - Ανζέ -
90+5' - 12th Corner - Αμιάν - Race to 9 Corners - Αμιάν
-
90+6' - 13th Corner - Αμιάν -
90+6' - 14th Corner - Αμιάν -
90+7' - 5th Goal - Ανζέ -
1-4 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

