Amarante vs Μπράγκα B Προφίλ ομάδων
Amarante vs Μπράγκα B Στοιχεία αγώνα
3Ν-1Ι-6Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 5 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.5 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 30%, AH νίκη 30%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 40%.
2Ν-5Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 7 γκολ υπέρ και 7 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.7 υπέρ, 0.7 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 20%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 30%.
| Amarante | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μπράγκα B | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Amarante | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μπράγκα B | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Amarante vs Μπράγκα B Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Amarante εναντίον Μπράγκα B Αναμετρήσεις
Amarante εναντίον Μπράγκα B Πλήρης προϊστορία →| Amarante Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-09-29 | 3 Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Amarante 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Amarante Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2025-01-04 | 1 Lusitania Lourosa |
0 - 0
1 - 0
|
Amarante 4 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-12-15 | 1 Amarante |
0 - 1
0 - 1
|
Βαρζίμ 3 | Η | 0.0 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-12-08 | 2 Ανάντια |
1 - 0
1 - 0
|
Amarante 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-12-01 | 4 Amarante |
2 - 0
2 - 0
|
Σάο Ζοάο Βερ 1 | Ν | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2024-11-22 | 1 Σπόρτινγκ |
4 - 0
6 - 0
|
Amarante 2 | Η | -3.5 | Άνω | 11.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-11-10 | 1 3 Τροφένσε |
1 - 0
1 - 0
|
Amarante 1 | Η | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-7 (12) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-11-02 | 2 Amarante |
0 - 0
1 - 0
|
AD Σανιοανένσε 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
2-1 (3) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-10-27 | 1 Amarante |
1 - 0
1 - 0
|
Βιλαβερντένσε 3 1 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
8-5 (13) | 3-5 (8) | 6 (2-4) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-10-06 | AD Φαφέ |
2 - 1
4 - 1
|
Amarante 2 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-09-29 | 3 Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Amarante 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-09-14 | 3 Amarante |
0 - 0
1 - 0
|
Lusitania Lourosa 3 | Ν | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Κύπελλο | 2024-09-08 | 4 AD Φαφέ |
1 - 3
1 - 4
|
Amarante 3 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
7-3 (10) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-31 | Βαρζίμ |
0 - 2
1 - 3
|
Amarante 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
13-1 (14) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-25 | Amarante |
0 - 1
0 - 1
|
Ανάντια 5 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
10-2 (12) | 3-2 (5) | 4 (2-2) | 3 (3-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-17 | 3 Σάο Ζοάο Βερ |
0 - 1
0 - 3
|
Amarante 2 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-11 | 2 Amarante |
0 - 0
1 - 0
|
Τροφένσε 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 5 (1-4) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-03 | 2 AD Σανιοανένσε |
0 - 1
0 - 1
|
Amarante 3 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
9-3 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-27 | Amarante |
2 - 1
3 - 1
|
Ος Σαντινένσες | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω |
|
7-1 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Ευρώπη - Φιλικά | 2024-07-17 | Πάκος Φερέιρα |
2 - 3
4 - 3
|
Amarante | Η | -1.0 | Άνω |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-06-10 | 1 Σετουμπάλ |
0 - 2
0 - 3
|
Amarante 4 | Ν | 0.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-06-01 | 1 Amarante |
1 - 0
2 - 1
|
Σάο Ζοάο Βερ 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-05-25 | 5 Λιμιάνος |
0 - 1
0 - 2
|
Amarante 5 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
6-5 (11) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-05-19 | 3 Amarante |
0 - 0
2 - 0
|
Πέβιντεμ SC 4 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-05-05 | 4 Σάο Ζοάο Βερ |
0 - 0
0 - 1
|
Amarante 4 1 | Ν | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-04-28 | 1 Amarante |
0 - 1
2 - 3
|
Λιμιάνος 3 | Η | -0.5 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
11-2 (13) | 8-1 (9) | 4 (4-0) | 3 (3-0) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-04-21 | 4 Πέβιντεμ SC |
0 - 0
0 - 0
|
Amarante 3 | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
0-6 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-04-07 | Ολιβέιρα Ντούρο |
0 - 1
0 - 1
|
Amarante 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-03-24 | 5 Amarante |
1 - 1
2 - 2
|
Σαλγκέιρος 3 | Ι | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-03-09 | 2 Amarante |
2 - 0
2 - 1
|
AC Vila Mea 2 | Ν | -1.0, -1.5 | Άνω |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) | ||
| Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ | 2024-03-03 | 2 Σάο Ζοάο Βερ |
0 - 1
1 - 2
|
Amarante 7 | Ν | 0.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
7-6 (13) | 4-5 (9) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μπράγκα B Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2025-01-05 | 2 AD Φαφέ |
0 - 0
1 - 0
|
Μπράγκα B 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-12-15 | 1 Μπράγκα B |
0 - 0
1 - 2
|
Lusitania Lourosa 3 1 | Η | 0.0 | Άνω | 9.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-12-07 | 2 Βαρζίμ |
0 - 0
1 - 0
|
Μπράγκα B 3 | Η | -0.5 | Κάτω | 10.0 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-12-01 | 1 4 Μπράγκα B |
1 - 0
1 - 0
|
Ανάντια 3 | Ν | -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-11-23 | Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Τροφένσε 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-11-10 | Σάο Ζοάο Βερ |
0 - 1
1 - 1
|
Μπράγκα B 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-10-27 | 3 Μπράγκα B |
2 - 1
2 - 2
|
AD Σανιοανένσε 5 | Ι | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-10-06 | 2 Βιλαβερντένσε |
0 - 0
0 - 0
|
Μπράγκα B 3 | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-11 (16) | 2-7 (9) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-09-29 | 3 Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Amarante 4 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-09-14 | 1 Μπράγκα B |
0 - 0
2 - 0
|
AD Φαφέ 1 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-31 | 3 Lusitania Lourosa |
0 - 1
1 - 2
|
Μπράγκα B 3 | Ν | -0.5, -1.0 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-24 | 4 Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Βαρζίμ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-17 | 1 Ανάντια |
0 - 1
1 - 3
|
Μπράγκα B 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-10 | 4 Μπράγκα B |
1 - 0
2 - 0
|
Σάο Ζοάο Βερ 4 1 | Ν | 0.0, -0.5 | Επιστροφή | 10.0 | Επιστροφή |
|
5-5 (10) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-08-02 | Τροφένσε |
0 - 0
0 - 0
|
Μπράγκα B 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-05-19 | 5 Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Ατλέτικο CP Λισαβόνας 5 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
9-0 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-05-12 | 2 Φελγκέιρας 1932 |
0 - 0
1 - 1
|
Μπράγκα B 4 | Ι | -1.0 | Κάτω | 11.0 | Κάτω |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-05-04 | Lusitania Lourosa |
2 - 0
3 - 2
|
Μπράγκα B 1 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 11.5 | Άνω |
|
8-4 (12) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-04-28 | 2 Μπράγκα B |
0 - 0
1 - 1
|
Ακαντέμικα 1 1 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
6-3 (9) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-04-20 | 3 Σπόρτινγκ Κοβίλια |
0 - 1
1 - 2
|
Μπράγκα B 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 10.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-04-13 | 1 4 Μπράγκα B |
0 - 1
2 - 1
|
Βαρζίμ 5 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.5 | Κάτω |
|
3-7 (10) | 3-4 (7) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-04-06 | 4 Αλβέρκα |
1 - 0
1 - 0
|
Μπράγκα B 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-03-31 | Ατλέτικο CP Λισαβόνας |
0 - 1
0 - 2
|
Μπράγκα B | Ν | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-03-17 | 3 Μπράγκα B |
1 - 0
2 - 1
|
Φελγκέιρας 1932 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 11.0 | Άνω |
|
4-14 (18) | 0-7 (7) | 0 (0-0) | 6 (2-4) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-03-10 | 2 Μπράγκα B |
1 - 0
2 - 2
|
Lusitania Lourosa 1 | Ι | 0.0, +0.5 | Άνω | 11.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-03-03 | 2 Ακαντέμικα |
0 - 2
0 - 3
|
Μπράγκα B 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 11.0 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-02-24 | 1 Μπράγκα B |
0 - 0
0 - 0
|
Σπόρτινγκ Κοβίλια 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 10.5 | Κάτω |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-02-17 | 3 Βαρζίμ |
1 - 0
2 - 0
|
Μπράγκα B 1 1 | Η | -0.5 | Επιστροφή | 11.0 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-02-11 | 2 Μπράγκα B |
1 - 0
2 - 1
|
Αλβέρκα 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Λίγκα 3 | 2024-01-28 | 5 SC Vianense |
0 - 1
0 - 2
|
Μπράγκα B 2 | Ν | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.5 | Άνω |
|
6-8 (14) | 2-5 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.95 | 2.875 | 3.9 |
| Ημίχρονο | 2.875 | 1.833 | 4.5 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@2.025 | Φιλοξενούμενος@1.775 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.25 | Φιλοξενούμενος@1.625 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.5) | Άνω@2 | Κάτω@1.8 |
| Ημίχρονο (4.5) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (1.75) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Ημίχρονο (0.75) | Άνω@1.975 | Κάτω@1.825 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 1 , Κόρνερ: 2 - 6
Κόρνερ: 9.5 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 1.5, 2.0
Σκορ: 1 - 0 , Κόρνερ: 1 - 3 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.5 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 0.5, 1.0
-
18' - 1st Goal - Amarante -
33' - 1st Corner - Μπράγκα B -
41' - 2nd Corner - Μπράγκα B -
41' - 3rd Corner - Μπράγκα B - Race to 3 Corners - Μπράγκα B
-
45+1' - 4th Corner - Amarante -
1-0 score at the end of First Half -
53' - 5th Corner - Μπράγκα B -
54' - 2nd Goal - Μπράγκα B -
59' - 1st Yellow Card - Amarante -
74' - 6th Corner - Amarante -
78' - 7th Corner - Μπράγκα B - Race to 5 Corners - Μπράγκα B
-
84' - 2nd Yellow Card - Amarante -
86' - 3rd Yellow Card - Amarante -
87' - 8th Corner - Μπράγκα B -
87' - 4th Yellow Card - Μπράγκα B -
90+6' - 5th Yellow Card - Amarante -
1-1 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5
