Αμαράντε U19 vs Μερελινένσε U19 Προφίλ ομάδων
Αμαράντε U19 vs Μερελινένσε U19 Στοιχεία αγώνα
4Ν-3Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.6 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 40%, AH νίκη 50%, γκολ Over 40%, κόρνερ Over 0%.
5Ν-3Ι-2Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 22 γκολ υπέρ και 14 κατά. Μέσος όρος γκολ: 2.2 υπέρ, 1.4 κατά. Νίκες 50%, AH νίκη 40%, γκολ Over 60%, κόρνερ Over 0%.
| Αμαράντε U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Μερελινένσε U19 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Αμαράντε U19 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Μερελινένσε U19 | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Αμαράντε U19 vs Μερελινένσε U19 Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Αμαράντε U19 εναντίον Μερελινένσε U19 Αναμετρήσεις
Αμαράντε U19 εναντίον Μερελινένσε U19 Πλήρης προϊστορία →| Αμαράντε U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-03-05 | Μερελινένσε U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Αμαράντε U19 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2021-08-28 | 3 Μερελινένσε U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Αμαράντε U19 2 | Ι |
|
||||||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αμαράντε U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-05-21 | 2 Μπαροσέλας U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Αμαράντε U19 1 | Ν | +0.5 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-05-07 | Μαρίνιας U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Αμαράντε U19 1 1 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-04-09 | 1 Ατλέτικο Άρκος U19 |
0 - 1
0 - 4
|
Αμαράντε U19 2 | Ν | +1.0,+1.5 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-03-12 | Αμαράντε U19 |
0 - 1
0 - 1
|
Μαρίνιας U19 3 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-03-05 | Μερελινένσε U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Αμαράντε U19 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-02-19 | 2 Τροφένσε U19 |
0 - 1
1 - 1
|
Αμαράντε U19 4 | Ι |
|
4-5 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-01-15 | 2 Φρεαμούντε U19 |
0 - 1
0 - 4
|
Αμαράντε U19 1 | Ν | 0.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 0-6 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2021-12-18 | Αμαράντε U19 |
0 - 0
0 - 3
|
Βαρζίμ U19 | Η | +0.5 | Επιστροφή |
|
6-5 (11) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2021-08-28 | 3 Μερελινένσε U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Αμαράντε U19 2 | Ι |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2020-02-29 | Τροφένσε U19 |
0 - 1
1 - 2
|
Αμαράντε U19 2 | Ν | +1.0 | Επιστροφή |
|
12-8 (20) | 6-3 (9) | 4 (3-1) | 3 (3-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2019-12-21 | 1 Τροφένσε U19 |
1 - 1
1 - 4
|
Αμαράντε U19 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 10.0 | Άνω |
|
5-8 (13) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2019-12-07 | 1 1 Βαρζίμ U19 |
1 - 1
1 - 1
|
Αμαράντε U19 4 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2019-05-11 | 2 Εσπίνιο U19 |
1 - 0
1 - 2
|
Αμαράντε U19 1 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2019-03-09 | 3 Τροφένσε U19 |
1 - 0
3 - 0
|
Αμαράντε U19 5 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2019-01-12 | Αμαράντε U19 |
0 - 0
1 - 0
|
Παντροένσε U19 4 | Ν | -0.5 | Κάτω |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2019-01-05 | 2 Αμαράντε U19 |
3 - 1
6 - 1
|
Σεσαρένσε U19 2 1 | Ν | -1.0 | Άνω |
|
7-6 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2018-12-29 | 5 Τροφένσε U19 |
0 - 3
2 - 3
|
Αμαράντε U19 3 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Μερελινένσε U19 Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-05-21 | Μερελινένσε U19 |
3 - 0
5 - 0
|
Ατλέτικο Άρκος U19 3 | Ν | -2.0 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-05-07 | 1 Μερελινένσε U19 |
1 - 1
2 - 1
|
Τροφένσε U19 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-04-23 | 3 Μερελινένσε U19 |
1 - 0
1 - 1
|
Μπαροσέλας U19 2 | Ι | -0.5, -1.0 | Κάτω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-04-16 | 3 Φρεαμούντε U19 |
1 - 1
1 - 2
|
Μερελινένσε U19 1 | Ν | +1.5 | Επιστροφή |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-04-02 | Ατλέτικο Άρκος U19 |
0 - 1
1 - 3
|
Μερελινένσε U19 2 | Ν | +1.5 | Άνω |
|
||||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-03-12 | 1 Τροφένσε U19 |
1 - 2
2 - 3
|
Μερελινένσε U19 5 | Ν | -1 | Άνω |
|
4-2 (6) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-03-05 | Μερελινένσε U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Αμαράντε U19 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-01-15 | 2 Μερελινένσε U19 |
0 - 1
2 - 3
|
Νογκεϊρένσε U19 2 | Η | +0.5 | Άνω |
|
11-8 (19) | 3-7 (10) | 2 (1-1) | 6 (6-0) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2022-01-08 | 1 5 Μπαροσέλας U19 |
1 - 0
2 - 2
|
Μερελινένσε U19 2 | Ι | +1.5 | Άνω |
|
2-7 (9) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2021-12-11 | 2 Μερελινένσε U19 |
0 - 0
0 - 1
|
Τσάβες U19 3 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω |
|
9-9 (18) | 8-4 (12) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2021-08-28 | 3 Μερελινένσε U19 |
0 - 0
0 - 0
|
Αμαράντε U19 2 | Ι |
|
6-2 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2018-12-29 | Τσάβες U19 |
0 - 1
2 - 2
|
Μερελινένσε U19 | Ι | -0.5 | Άνω |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 | 2016-12-29 | Βίζελα Κ19 |
0 - 2
4 - 4
|
Μερελινένσε U19 | Ι | 0.0 | Άνω |
|
12-3 (15) | 6-3 (9) | 5 (4-1) | 2 (2-0) | ||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 2.375 | 3.9 | 2.3 |
| Ημίχρονο | 2.875 | 2.4 | 2.875 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (0.0) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Ημίχρονο (0.0) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (3.0) | Άνω@1.775 | Κάτω@2.025 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@1.9 | Κάτω@1.9 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 4 - 4 , Κόρνερ: 5 - 3
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 3.0
Σκορ: 3 - 3 , Κόρνερ: 2 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: , Χάντικαπ: 0.0 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
3' - 1st Corner - Αμαράντε U19 -
4' - 2nd Corner - Αμαράντε U19 -
5' - 1st Goal - Αμαράντε U19 -
6' - 2nd Goal - Μερελινένσε U19 -
14' - 1st Yellow Card - Αμαράντε U19 -
15' - 3rd Goal - Μερελινένσε U19 -
20' - 4th Goal - Αμαράντε U19 -
38' - 5th Goal - Μερελινένσε U19 -
42' - 6th Goal - Αμαράντε U19 -
3-3 score at the end of First Half -
49' - 7th Goal - Μερελινένσε U19 -
61' - 8th Goal - Αμαράντε U19 - Race to 3 Corners - Αμαράντε U19
-
68' - 3rd Corner - Αμαράντε U19 -
72' - 4th Corner - Αμαράντε U19 -
76' - 5th Corner - Μερελινένσε U19 -
82' - 6th Corner - Αμαράντε U19 - Race to 5 Corners - Αμαράντε U19
-
85' - 7th Corner - Μερελινένσε U19 -
89' - 8th Corner - Μερελινένσε U19 -
4-4 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

