Αλ Μπατάεχ vs Αλ Χαμριγιά Προφίλ ομάδων
Αλ Μπατάεχ vs Αλ Χαμριγιά Στοιχεία αγώνα
2Ν-5Ι-3Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 8 γκολ υπέρ και 10 κατά. Μέσος όρος γκολ: 0.8 υπέρ, 1.0 κατά. Νίκες 20%, AH νίκη 20%, γκολ Over 30%, κόρνερ Over 30%.
6Ν-0Ι-4Η στους τελευταίους 10 αγώνες, με 17 γκολ υπέρ και 11 κατά. Μέσος όρος γκολ: 1.7 υπέρ, 1.1 κατά. Νίκες 60%, AH νίκη 60%, γκολ Over 50%, κόρνερ Over 60%.
| Αλ Μπατάεχ | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Αλ Χαμριγιά | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Τελικό | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
| Ημίχρονο | Αγώνας | Μ.Ο. Σύνολο | Μ.Ο. Υπέρ | Μ.Ο. Κατά | Νίκη | Ισοπαλία | Ήττα | Πιθαν. νίκης |
| Σύνολο | ||||||||
| Γηπεδούχος | ||||||||
| Φιλοξενούμενος | ||||||||
| Τελευταία 6 | ||||||||
Άνω συνολικών κόρνερ 7.5 - 13.5| Αλ Μπατάεχ | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
| Αλ Χαμριγιά | |||
|---|---|---|---|
| Γηπεδούχος– αγώνες | Φιλοξενούμενος– αγώνες | Σύνολο– αγώνες | |
| Άνω 7.5 | |||
| Άνω 8.5 | |||
| Άνω 9.5 | |||
| Άνω 10.5 | |||
| Άνω 11.5 | |||
| Άνω 12.5 | |||
| Άνω 13.5 | |||
Αλ Μπατάεχ vs Αλ Χαμριγιά Κατανομή χρόνου γκολ/κόρνερ
Αλ Μπατάεχ εναντίον Αλ Χαμριγιά Αναμετρήσεις
Αλ Μπατάεχ εναντίον Αλ Χαμριγιά Πλήρης προϊστορία →| Αλ Μπατάεχ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2022-04-29 | 1 Αλ Μπατάεχ |
1 - 2
4 - 2
|
Αλ Χαμριγιά 1 | Ν | -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2022-01-16 | 1 Αλ Χαμριγιά |
0 - 0
1 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2020-01-25 | 4 Αλ Χαμριγιά |
1 - 0
1 - 1
|
Αλ Μπατάεχ | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αλ Μπατάεχ Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-09-12 | 3 Έμιρεϊτς Κλαμπ ΡΑΚ |
0 - 1
0 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 3 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-09-04 | 3 Αλ Μπατάεχ |
0 - 1
1 - 2
|
Αλ Αραμπί Ουμ Αλ Κουβεϊν 3 | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-08-29 | 1 Αλ Τζαζίρα Αλ Χάμρα |
0 - 0
0 - 0
|
Αλ Μπατάεχ 3 | Ι | +1.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-08-21 | 1 Αλ Μπατάεχ |
0 - 0
1 - 0
|
Αλ Ιτιφάκ Ντουμπάι 3 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| H.A.E. - Pro League | 2026-05-16 | 2 Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι |
0 - 0
1 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 3 | Ι | -1.0, -1.5 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| H.A.E. - Pro League | 2026-05-10 | 3 Αλ Μπατάεχ |
0 - 0
0 - 0
|
Sharjah SCC 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
1-1 (2) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-05-05 | 3 Ντίμπα ΑΛ Φουτζαϊρά |
0 - 0
2 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 2 | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
3-5 (8) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-04-23 | 2 Αλ Μπατάεχ |
0 - 1
0 - 2
|
Αλ Αϊν 1 | Η | +1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-04-11 | 3 Κχορ Φακάν |
0 - 0
1 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 2 | Ι | 0.0 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-8 (16) | 4-2 (6) | 4 (3-1) | 4 (1-3) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-04-04 | 1 Αλ Μπατάεχ |
1 - 1
2 - 2
|
Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα 3 | Ι | 0.0, -0.5 | Άνω |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| H.A.E. - Pro League | 2026-03-18 | 1 Αλ Νασρ |
0 - 1
1 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 2 | Ι | -0.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
7-2 (9) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-03-10 | 2 Αλ Μπατάεχ |
1 - 0
1 - 0
|
Άτζμαν SCC 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-02-27 | 2 Αλ Μπατάεχ |
0 - 0
0 - 1
|
Μπάνιγιας 1 | Η | 0.0, +0.5 | Κάτω | 10.0 | Άνω |
|
8-9 (17) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-02-21 | 1 3 Αλ Βάσλ SC |
1 - 0
1 - 0
|
Αλ Μπατάεχ 1 | Η | -1.0 | Κάτω |
|
12-4 (16) | 7-1 (8) | 4 (3-1) | 6 (5-1) | ||
| H.A.E. - Pro League | 2026-02-13 | 1 Αλ Μπατάεχ |
0 - 1
1 - 1
|
Αλ Ντάφρα ΣΚΚ 2 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.0 | Επιστροφή |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-02-05 | 1 Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι |
1 - 1
2 - 2
|
Αλ Μπατάεχ 2 | Ι | -1.0, -1.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
12-0 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-01-29 | 5 Αλ Μπατάεχ |
1 - 0
1 - 1
|
Αλ Τζαζίρα 3 | Ι | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
7-7 (14) | 2-5 (7) | 3 (0-3) | 4 (3-1) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-01-18 | 2 Μπάνιγιας |
1 - 0
1 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 1 | Ι | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
5-13 (18) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 10 (1-9) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-01-14 | 3 Sharjah SCC |
0 - 0
0 - 2
|
Αλ Μπατάεχ 4 | Ν | -1.0 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-01-07 | 1 Αλ Μπατάεχ |
0 - 3
0 - 4
|
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι | Η | +1.0, +1.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2026-01-03 | 1 Αλ Μπατάεχ |
0 - 0
0 - 1
|
Ντίμπα ΑΛ Φουτζαϊρά 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
10-1 (11) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-12-21 | 1 Αλ Μπατάεχ |
0 - 1
2 - 3
|
Αλ Νασρ 3 | Η | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-8 (13) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-11-22 | 1 2 Αλ Ιτιχάντ Κάλμπα |
0 - 1
1 - 3
|
Αλ Μπατάεχ 2 | Ν | -0.5 | Άνω | 10.0 | Κάτω |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-11-01 | 3 Αλ Τζαζίρα |
1 - 0
1 - 0
|
Αλ Μπατάεχ 3 | Η | -1.0, -1.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| ΗΑΕ - Presidents Cup | 2025-10-25 | 2 Αλ Μπατάεχ |
0 - 0
0 - 0
|
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι 2 | Ι | +1.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-10-17 | 1 Αλ Μπατάεχ |
0 - 2
1 - 3
|
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι 1 1 | Η | +1.0 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-09-26 | 1 Αλ Ντάφρα ΣΚΚ |
0 - 1
3 - 1
|
Αλ Μπατάεχ 3 | Η | 0.0 | Άνω | 9.0 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-09-21 | 2 Αλ Μπατάεχ |
0 - 1
0 - 1
|
Αλ Βάσλ SC | Η | +1.0, +1.5 | Κάτω | 10.0 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| H.A.E. - Pro League | 2025-09-12 | 4 Άτζμαν SCC |
0 - 0
1 - 0
|
Αλ Μπατάεχ 3 | Η | 0.0, -0.5 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| ΗΑΕ - Presidents Cup | 2025-09-05 | 1 Αλ Μπατάεχ |
1 - 2
2 - 3
|
Αλ Νασρ | Η | +0.5 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Αλ Χαμριγιά Τελευταία | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Πρωτάθλημα | Ώρα | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Αποτέλεσμα | Χάντικαπ | Γκολ Ά/Κ | Γραμμή κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Συμβάντα | Κόρνερ τελ. | Κόρνερ ημιχ. | 35-45 | 80-90 |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-09-13 | 2 Αλ Χαμριγιά |
0 - 0
2 - 0
|
Αλ Φουτζαϊράχ 2 | Ν | +0.5 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-09-05 | 1 4 Παλμ Σίτι FC |
0 - 0
2 - 1
|
Αλ Χαμριγιά 3 | Η | 0.0 | Επιστροφή | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-08-30 | 4 Αλ Χαμριγιά |
1 - 0
1 - 0
|
Φόρτε Βίρτους FC 2 | Ν | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-08-23 | 4 Ντίμπα Αλ Χισν |
1 - 0
4 - 0
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-05-29 | 3 Αλ Χαμριγιά |
1 - 0
2 - 0
|
Ντουμπάι Γιουνάιτεντ 4 | Ν | +0.5, +1.0 | Κάτω | 9.5 |
|
|||||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-05-23 | 2 Έμιρεϊτς Κλαμπ ΡΑΚ |
0 - 1
0 - 3
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Ν | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-05-15 | 3 Αλ Χαμριγιά |
0 - 0
0 - 1
|
Ντίμπα Αλ Χισν | Η | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-05-10 | 1 Χάττα Ντουμπάι |
0 - 0
1 - 0
|
Αλ Χαμριγιά 1 | Η | -1.0 | Κάτω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-05-03 | 2 Αλ Χαμριγιά |
2 - 1
3 - 2
|
Αλ Φουτζαϊράχ 2 | Ν | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
4-5 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-04-24 | 2 Αλ Τζαζίρα Αλ Χάμρα |
0 - 1
1 - 5
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Ν | 0.0, +0.5 | Άνω | 9.5 | Άνω |
|
5-6 (11) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-04-18 | 2 Αλ Χαμριγιά |
1 - 1
3 - 2
|
Μάιντ ΦΚ 3 | Ν | -1.5 | Άνω | 8.5 | Άνω |
|
10-4 (14) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-04-12 | Ντουμπάϊ Σίτι |
0 - 2
0 - 5
|
Αλ Χαμριγιά 1 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 9.5 | Κάτω |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-04-05 | 3 Αλ Χαμριγιά |
1 - 1
1 - 1
|
Αλ Ταΐντ | Ι | 0.0 | Κάτω | 8.5 | Κάτω |
|
0-5 (5) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Η.Α.Ε - Kύπελλο | 2026-04-01 | 1 Χάττα Ντουμπάι |
1 - 0
3 - 1
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Η | -0.5 | Άνω | 9.0 | Επιστροφή |
|
2-7 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-03-15 | Αλ Ιτιφάκ Ντουμπάι |
0 - 0
0 - 0
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Ι | +0.5 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
2-9 (11) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 4 (1-3) |
| ΗΑΕ - Presidents Cup | 2026-03-11 | 1 Αλ Χαμριγιά |
1 - 0
7 - 0
|
Λετζέντους FC 2 1 | Ν | -1.5 | Άνω |
|
5-3 (8) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-03-07 | 1 Αλ Χαμριγιά |
0 - 0
0 - 1
|
Αλ Ουρούμπα 1 | Η | +0.5 | Κάτω | 9.5 | Άνω |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Η.Α.Ε - Kύπελλο | 2026-03-02 | 5 Αλ Φουτζαϊράχ |
0 - 1
0 - 1
|
Αλ Χαμριγιά 1 | Ν | -0.5,-1.0 | Κάτω |
|
2-6 (8) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-02-26 | 1 Αλ Αραμπί Ουμ Αλ Κουβεϊν |
0 - 0
2 - 2
|
Αλ Χαμριγιά 3 | Ι | -0.5 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
2-4 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-02-20 | Αλ Χαμριγιά |
0 - 2
1 - 3
|
Μασφούτ CSC | Η | 0.0, -0.5 | Άνω | 8.0 | Άνω |
|
9-0 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-02-16 | 2 Γκαλφ Γιουνάιτεντ |
0 - 0
1 - 1
|
Αλ Χαμριγιά | Ι | +0.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-02-06 | 1 Ντουμπάι Γιουνάιτεντ |
0 - 0
1 - 0
|
Αλ Χαμριγιά 1 | Η | -0.5, -1.0 | Κάτω | 9.0 | Άνω |
|
5-6 (11) | 4-3 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-01-29 | 2 Αλ Χαμριγιά |
0 - 0
0 - 0
|
Έμιρεϊτς Κλαμπ ΡΑΚ 2 | Ι | 0.0, +0.5 | Κάτω | 8.0 | Άνω |
|
5-7 (12) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (0-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-01-23 | 2 Ντίμπα Αλ Χισν |
1 - 3
3 - 3
|
Αλ Χαμριγιά 5 2 | Ι | -0.5 | Άνω | 9.0 | Άνω |
|
8-5 (13) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2026-01-04 | 2 Αλ Χαμριγιά |
2 - 2
4 - 5
|
Χάττα Ντουμπάι 5 | Η | 0.0 | Άνω |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 1 (0-1) | ||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2025-12-30 | 2 Αλ Χαμριγιά |
1 - 1
2 - 3
|
Αλ Αραμπί Ουμ Αλ Κουβεϊν 3 | Η | 0.0 | Άνω |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2025-12-26 | 2 Αλ Φουτζαϊράχ |
0 - 0
1 - 0
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Η | -0.5 | Κάτω |
|
4-3 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2025-12-20 | 2 Αλ Χαμριγιά |
0 - 0
0 - 1
|
Αλ Τζαζίρα Αλ Χάμρα 1 | Η | -0.5 | Κάτω | 9.0 | Κάτω |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2025-12-13 | 2 Αλ Χαμριγιά |
1 - 0
1 - 0
|
Αλ Ιτιφάκ Ντουμπάι | Ν | -1.0, -1.5 | Κάτω | 8.5 | Άνω |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Η.Α.Ε. - 1η Κατηγορία | 2025-11-30 | Μάιντ ΦΚ |
0 - 1
1 - 2
|
Αλ Χαμριγιά 2 | Ν | +0.5, +1.0 | Άνω | 8.5 | Κάτω |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Τελευταία , Σκορ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Σκορ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| Τελευταία , Κόρνερ Νίκη , Ισοπαλία , Ήττα , Κόρνερ Πιθαν. νίκης: | ||||||||||||||
| 1X2 | |||
|---|---|---|---|
| Τελικό | 1.9 | 3.5 | 3.25 |
| Ασιατικό Χάντικαπ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (-0.5) | Γηπεδούχος@1.95 | Φιλοξενούμενος@1.85 |
| Ημίχρονο (-0.25) | Γηπεδούχος@2.05 | Φιλοξενούμενος@1.75 |
| Σύνολο κόρνερ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (9.0) | Άνω@1.875 | Κάτω@1.925 |
| Ημίχρονο (4.0) | Άνω@1.8 | Κάτω@2 |
| Σύνολο γκολ | ||
|---|---|---|
| Τελικό (2.75) | Άνω@1.85 | Κάτω@1.95 |
| Ημίχρονο (1.25) | Άνω@2.075 | Κάτω@1.725 |
Κατάσταση: Τελικό , Σκορ: 1 - 3 , Κόρνερ: 7 - 1
Κόρνερ: 9.0 , Χάντικαπ: -0.5 , Γκολ: 2.5, 3.0
Σκορ: 0 - 1 , Κόρνερ: 6 - 0 Ημίχρονο
Κόρνερ: 4.0 , Χάντικαπ: 0.0, -0.5 , Γκολ: 1.0, 1.5
-
13' - 1st Corner - Αλ Μπατάεχ -
23' - 1st Goal - Αλ Χαμριγιά -
28' - 2nd Corner - Αλ Μπατάεχ - Race to 3 Corners - Αλ Μπατάεχ
-
29' - 3rd Corner - Αλ Μπατάεχ -
35' - 4th Corner - Αλ Μπατάεχ - Race to 5 Corners - Αλ Μπατάεχ
-
37' - 5th Corner - Αλ Μπατάεχ -
43' - 6th Corner - Αλ Μπατάεχ -
45+2' - 1st Yellow Card - Αλ Χαμριγιά -
0-1 score at the end of First Half -
53' - 2nd Goal - Αλ Μπατάεχ -
60' - 3rd Goal - Αλ Χαμριγιά -
66' - 7th Corner - Αλ Χαμριγιά -
66' - 4th Goal - Αλ Χαμριγιά - 1-3%Al Hamriyah extend their lead and Early Payout is awarded
-
72' - 2nd Yellow Card - Αλ Χαμριγιά -
73' - 8th Corner - Αλ Μπατάεχ - Race to 7 Corners - Αλ Μπατάεχ
-
87' - 3rd Yellow Card - Αλ Χαμριγιά -
89' - 4th Yellow Card - Αλ Μπατάεχ -
1-3 score at the end of Second Half
Γκολ άνω 0.5 - 4.5
Άνω καρτών 1.5 - 7.5

