Γερμανία - Oberliga Mittelrhein Στατιστικά & Αποτελέσματα Κόρνερ
Το TotalCorner παρέχει στατιστικά κόρνερ Γερμανία - Oberliga Mittelrhein, πρόγραμμα αγώνων, αποτελέσματα, βαθμολογία, στατιστικά καρτών και σύγκριση αποδόσεων. Παρακολουθήστε πρόσφατους αγώνες Γερμανία - Oberliga Mittelrhein με κόρνερ τελικού, κόρνερ ημιχρόνου, γκολ, κάρτες και δεδομένα αγώνα.
| ώρα έναρξης | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Χάντικαπ | Κόρνερ | Κόρνερ Ημιχ. | Ασ. Κόρνερ | Κόρνερ Ά/Κ | Γκολ | Γκολ Ά/Κ | Επίθεση | Σουτ | Ανάλυση | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| April 2024 | ||||||||||||||
| 04/14 14:15 | Τελικό | Βόννη Έντενιχ 08 | 1 - 1 | FC Χουρθ | 0.0, +0.5 | 7 - 4 | 3 - 3 | 3.0 | Under | - | 1 - 1 | |||
| 04/14 14:00 | Τελικό | Μπορούσια Φρεϊαλντενχόφεν | 2 - 2 | SpVg Φρέχεν 20 | +0.5 | 7 - 2 | 4 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 79 - 69 | 11 - 11 | |||
| 04/12 18:30 | Τελικό | Bonner SC | 1 - 0 | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | -1.0 | 7 - 4 | 3 - 4 | 2.5 | Under | - | 1 - | |||
| 04/11 18:00 | Τελικό | ΦΚ Τζερμάνια Τέβερεν | 1 - 2 | Ουνιόν Σαφχάουζεν | 0.0, +0.5 | 5 - 2 | 0 - 1 | 9.0 | Under | 3.0, 3.5 | Under | 63 - 75 | 4 - 14 | |
| April 2024 | ||||||||||||||
| 04/07 14:33 | Τελικό | Φορτούνα Κολωνίας II | 0 - 2 | Άιντραχτ Χόχκεπελ | +1.0, +1.5 | 8 - 3 | 3 - 1 | 3.0, 3.5 | Under | 77 - 126 | 7 - 7 | |||
| 04/07 14:15 | Τελικό | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | 2 - 1 | Μπορούσια Φρεϊαλντενχόφεν | -1.0 | 6 - 4 | 2 - 2 | 2.5, 3.0 | Over | 94 - 92 | 17 - 6 | |||
| 04/07 14:00 | Τελικό | SpVg Πορζ 1919 | 2 - 1 | TuS BW Konigsdorf | 0.0, +0.5 | 4 - 5 | 3 - 3 | 3.0 | Push | - | 2 - 1 | |||
| 04/07 14:00 | Τελικό | Ζίγκμπουργκερ | 1 - 1 | Bonner SC | +1.0, +1.5 | 1 - 8 | 0 - 3 | 2.5, 3.0 | Under | 108 - 129 | 4 - 9 | |||
| March 2024 | ||||||||||||||
| 03/24 14:15 | Τελικό | Μπον Εντενιχ 1908 | 3 - 4 | ΦΚ Τζερμάνια Τέβερεν | -0.5, -1.0 | 11 - 0 | 3 - 0 | 3.5 | Over | 130 - 89 | 22 - 7 | |||
| 03/24 14:00 | Τελικό | FC Χένεφ 05 | 0 - 5 | Φορτούνα Κολωνίας II | 0.0, -0.5 | 4 - 3 | 2 - 1 | 2.5, 3.0 | Over | 96 - 84 | 3 - 12 | |||
| 03/24 14:00 | Τελικό | Bonner SC | 0 - 0 | Βίχταλ | -1.0, -1.5 | 4 - 2 | 1 - 2 | 3.0, 3.5 | Under | 150 - 121 | 8 - 9 | |||
| March 2024 | ||||||||||||||
| 03/17 14:15 | Τελικό | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | 1 - 1 | Ουνιόν Σαφχάουζεν | -1.5, -2.0 | 10 - 6 | 6 - 4 | 3.0, 3.5 | Under | 169 - 116 | 7 - 4 | |||
| 03/17 14:15 | Τελικό | FC Χουρθ | 0 - 1 | Άιντραχτ Χόχκεπελ | +1.5 | 4 - 4 | 2 - 0 | 3.0, 3.5 | Under | 122 - 143 | 3 - 19 | |||
| March 2024 | ||||||||||||||
| 03/10 14:15 | Τελικό | SpVg Φρέχεν 20 | 0 - 3 | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | 0.0, -0.5 | 6 - 4 | 2 - 4 | 2.5, 3.0 | Over | 130 - 106 | 8 - 9 | |||
| 03/10 14:15 | Τελικό | Μπον Εντενιχ 1908 | 1 - 1 | TuS BW Konigsdorf | 0.0 | 7 - 1 | 5 - 0 | 2.5, 3.0 | Under | 109 - 130 | 11 - 9 | |||
| 03/08 18:30 | Τελικό | Bonner SC | 3 - 0 | SpVg Πορζ 1919 | -2.5 | 5 - 1 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 3.5, 4.0 | Under | 105 - 82 | 19 - 6 | |
| March 2024 | ||||||||||||||
| 03/03 14:15 | Τελικό | FC Χουρθ | 0 - 4 | Bonner SC | +1.0, +1.5 | 1 - 11 | 1 - 2 | 2.5 | Over | 120 - 119 | 4 - 19 | |||
| February 2024 | ||||||||||||||
| 02/25 14:00 | Τελικό | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | 3 - 1 | Ζίγκμπουργκερ | -0.5 | 5 - 6 | 3 - 3 | 2.5 | Over | 66 - 50 | 14 - 5 | |||
| 02/25 14:00 | Τελικό | FC Χένεφ 05 | 2 - 0 | TuS BW Konigsdorf | 0.0, -0.5 | 5 - 3 | 2 - 1 | 2.5, 3.0 | Under | 124 - 134 | 9 - 6 | |||
| 02/25 14:00 | Τελικό | Bonner SC | 5 - 0 | ΦΚ Τζερμάνια Τέβερεν | -2.0, -2.5 | 9 - 2 | 4 - 0 | 3.5 | Over | 139 - 121 | 20 - 5 | |||
| February 2024 | ||||||||||||||
| 02/18 14:30 | Τελικό | Άιντραχτ Χόχκεπελ | 4 - 1 | FC Χένεφ 05 | -1.0, -1.5 | 5 - 3 | 2 - 2 | 3.0, 3.5 | Over | 103 - 87 | 10 - 4 | |||
| 02/18 14:00 | Ζίγκμπουργκερ | 0 - 0 | Βόννη Έντενιχ 08 | -2.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.5 | - | - | |||||
| December 2023 | ||||||||||||||
| 12/10 14:15 | Τελικό | SpVg Φρέχεν 20 | 6 - 0 | SpVg Πορζ 1919 | -1.5 | 3 - 5 | 2 - 0 | 3.0, 3.5 | Over | 147 - 127 | 11 - 5 | |||
| December 2023 | ||||||||||||||
| 12/03 14:30 | Φορτούνα Κολωνίας II | 0 - 0 | Ζίγκμπουργκερ | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 8.0 | 3.0, 3.5 | - | - | ||||
| 12/03 14:15 | Τελικό | FC Χουρθ | 1 - 0 | SpVg Φρέχεν 20 | +0.5, +1.0 | 6 - 1 | 3 - 0 | 9.0 | Under | 3.0 | Under | 95 - 95 | 3 - 8 | |
| 12/03 14:00 | Τελικό | TuS BW Konigsdorf | 4 - 1 | Βικτόρια Γκλες Πάφεντορφ | -1.0, -1.5 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3.5 | Over | 100 - 124 | 13 - 15 | |||
| 12/03 13:30 | Τελικό | SpVg Πορζ 1919 | 1 - 1 | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | +1.0, +1.5 | 5 - 13 | 1 - 9 | 8.5 | Over | 3.0 | Under | 61 - 71 | 14 - 14 | |
| 12/01 18:00 | FC Χένεφ 05 | 0 - 0 | Bonner SC | +0.5, +1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0 | - | - | |||||
| November 2023 | ||||||||||||||
| 11/26 17:00 | Τελικό | Βικτόρια Γκλες Πάφεντορφ | 0 - 4 | ΦΚ Τζερμάνια Τέβερεν | 0.0 | 4 - 4 | 1 - 2 | 8.5 | Under | 3.5 | Over | 149 - 90 | 10 - 8 | |
| November 2023 | ||||||||||||||
| 11/19 14:30 | Τελικό | TuS BW Konigsdorf | 2 - 0 | Ουνιόν Σαφχάουζεν | -1.0 | 4 - 7 | 2 - 5 | 3.0, 3.5 | Under | 196 - 134 | 6 - 5 | |||
| 11/19 14:30 | Τελικό | Φορτούνα Κολωνίας II | 1 - 1 | Βίχταλ | +0.5, +1.0 | 3 - 10 | 1 - 8 | 3.5 | Under | 85 - 99 | 9 - 15 | |||
| 11/19 14:15 | Τελικό | FC Χουρθ | 2 - 2 | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | +1.0 | 4 - 3 | 3 - 1 | 3.0 | Over | - | 2 - 2 | |||
| 11/17 18:30 | Τελικό | Bonner SC | 2 - 0 | Βόννη Έντενιχ 08 | -1.5 | 3 - 6 | 2 - 3 | 9.0 | Push | 3.5 | Under | 113 - 89 | 11 - 15 | |
| November 2023 | ||||||||||||||
| 11/12 13:30 | Τελικό | Μπέργκις Γκλάντμπαχ 09 | 3 - 0 | ΦΚ Τζερμάνια Τέβερεν | -2.0, -2.5 | 5 - 5 | 2 - 1 | 4.0 | Under | 201 - 109 | 10 - 2 | |||
| 11/10 18:30 | SpVg Φρέχεν 20 | 0 - 0 | TuS BW Konigsdorf | -0.5,-1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3.0, 3.5 | - | - | |||||
| 11/10 18:30 | Τελικό | Μπορούσια Φρεϊαλντενχόφεν | 0 - 2 | Bonner SC | +0.5, +1.0 | 1 - 5 | 1 - 2 | 3.0 | Under | 107 - 97 | 8 - 10 | |||
| November 2023 | ||||||||||||||
| 11/05 13:30 | Τελικό | FC Χένεφ 05 | 2 - 2 | Ουνιόν Σαφχάουζεν | -1.0, -1.5 | 5 - 2 | 3 - 2 | 3.5 | Over | - | 2 - 2 | |||
