Roma (Uncle) εναντίον Napoli (SPACE) Αναμετρήσεις
Τελευταία αναμέτρηση
Roma (Uncle) 6 - 3
Napoli (SPACE)
Roma (Uncle) εναντίον Napoli (SPACE): απολογισμός
2
Αναμετρήσεις
2 - 0 - 0
Ν - Ι - Η
0
Μ.Ο. κόρνερ
0%
Πάνω από 9,5 κόρνερ
8
Μ.Ο. γκολ
Ποσοστό νικών H2H
Roma (Uncle) Νίκη 100%2
Ισοπαλία 0%0
Napoli (SPACE) Νίκη 0%0
Στις τελευταίες 2 αναμετρήσεις μεταξύ Roma (Uncle) και Napoli (SPACE), η Roma (Uncle) κέρδισε 2, 0 έληξαν ισόπαλες και η Napoli (SPACE) κέρδισε 0. Οι αναμετρήσεις είχαν κατά μέσο όρο 0 κόρνερ και το 0% ξεπέρασε τα 9,5. Με τη Roma (Uncle) γηπεδούχο, ο μέσος όρος ήταν 0 κόρνερ. Μέσος συνολικός αριθμός γκολ ανά αναμέτρηση: 8.
Τα στατιστικά Roma (Uncle) εναντίον Napoli (SPACE) ενημερώθηκαν στις 22/09/2026 05:03.
Προϊστορία Roma (Uncle) εναντίον Napoli (SPACE)
Πρόσφατη φόρμα
Roma (Uncle)
Η
Η
Ν
Ι
Ν
Γκολ υπέρ / αγώνα3.6
Γκολ κατά / αγώνα3.6
Κόρνερ υπέρ / αγώνα2.2
Κόρνερ κατά / αγώνα1.2
Πάνω από 2,5 γκολ100%
Napoli (SPACE)
Ν
Ν
Η
Η
Η
Γκολ υπέρ / αγώνα2.4
Γκολ κατά / αγώνα2.4
Κόρνερ υπέρ / αγώνα0.8
Κόρνερ κατά / αγώνα1.6
Πάνω από 2,5 γκολ100%
Τελευταίοι 5 αγώνες της Roma (Uncle)
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 03/08/2026 | Roma (Uncle) | 3 - 5 | Sassuolo (mko1919) | 3 - 5 | 5 - 0 | 5 | Η |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 03/08/2026 | Roma (Uncle) | 5 - 6 | Napoli (Bomb1to) | 5 - 6 | 1 - 1 | 2 | Η |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 03/08/2026 | Roma (Uncle) | 2 - 1 | Bologna (KraftVK) | 2 - 1 | 0 - 3 | 3 | Ν |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 03/08/2026 | Napoli (Bomb1to) | 3 - 3 | Roma (Uncle) | 3 - 3 | 2 - 5 | 7 | Ι |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 27/07/2026 | Roma (Uncle) | 5 - 3 | Napoli (Wboy) | 5 - 3 | 0 - 0 | 0 | Ν |
Τελευταίοι 5 αγώνες της Napoli (SPACE)
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 15/09/2026 | Roma (cl1vlind) | 1 - 5 | Napoli (SPACE) | 1 - 5 | 3 - 0 | 3 | Ν |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 15/09/2026 | Napoli (SPACE) | 4 - 2 | Bologna (DangerDim77) | 4 - 2 | 1 - 0 | 1 | Ν |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 15/09/2026 | Sassuolo (JKey) | 2 - 1 | Napoli (SPACE) | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 | Η |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 15/09/2026 | Napoli (SPACE) | 1 - 3 | Juventus (R0ge) | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 | Η |
| Αργεντινή - Πριμέρα C Μετροπολιτάνα | 15/09/2026 | Napoli (SPACE) | 1 - 4 | Roma (cl1vlind) | 1 - 4 | 1 - 1 | 2 | Η |
Αγώνες της Roma (Uncle)
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Αγώνες της Napoli (SPACE)
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Περισσότερες αναμετρήσεις των Roma (Uncle) και Napoli (SPACE)
- Roma (Uncle) εναντίον Sassuolo (mko1919) Αναμετρήσεις
- Roma (Uncle) εναντίον Napoli (Bomb1to) Αναμετρήσεις
- Roma (Uncle) εναντίον Bologna (KraftVK) Αναμετρήσεις
- Roma (Uncle) εναντίον Napoli (Wboy) Αναμετρήσεις
- Roma (cl1vlind) εναντίον Napoli (SPACE) Αναμετρήσεις
- Napoli (SPACE) εναντίον Bologna (DangerDim77) Αναμετρήσεις
- Sassuolo (JKey) εναντίον Napoli (SPACE) Αναμετρήσεις
- Napoli (SPACE) εναντίον Juventus (R0ge) Αναμετρήσεις