Μάν. Σίτι εναντίον Σέφιλντ Γιουν. Αναμετρήσεις
Τελευταία αναμέτρηση
Μάν. Σίτι 2 - 0
Σέφιλντ Γιουν.
Μάν. Σίτι εναντίον Σέφιλντ Γιουν.: απολογισμός
7
Αναμετρήσεις
7 - 0 - 0
Ν - Ι - Η
12.4
Μ.Ο. κόρνερ
86%
Πάνω από 9,5 κόρνερ
1.9
Μ.Ο. γκολ
Ποσοστό νικών H2H
Μάν. Σίτι Νίκη 100%7
Ισοπαλία 0%0
Σέφιλντ Γιουν. Νίκη 0%0
Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις μεταξύ Μάν. Σίτι και Σέφιλντ Γιουν., η Μάν. Σίτι κέρδισε 7, 0 έληξαν ισόπαλες και η Σέφιλντ Γιουν. κέρδισε 0. Οι αναμετρήσεις είχαν κατά μέσο όρο 12.4 κόρνερ και το 86% ξεπέρασε τα 9,5. Με τη Μάν. Σίτι γηπεδούχο, ο μέσος όρος ήταν 12.3 κόρνερ. Μέσος συνολικός αριθμός γκολ ανά αναμέτρηση: 1.9.
Τα στατιστικά Μάν. Σίτι εναντίον Σέφιλντ Γιουν. ενημερώθηκαν στις 23/09/2026 09:47.
Προϊστορία Μάν. Σίτι εναντίον Σέφιλντ Γιουν.
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 30/12/2023 | Μάν. Σίτι | 2 - 0 | Σέφιλντ Γιουν. | 1 - 0 | 12 - 2 | 14 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 27/08/2023 | Σέφιλντ Γιουν. | 1 - 2 | Μάν. Σίτι | 0 - 0 | 1 - 12 | 13 | Ν |
| Αγγλία - Κύπελλο | 22/04/2023 | Μάν. Σίτι | 3 - 0 | Σέφιλντ Γιουν. | 1 - 0 | 11 - 1 | 12 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 30/01/2021 | Μάν. Σίτι | 1 - 0 | Σέφιλντ Γιουν. | 1 - 0 | 10 - 0 | 10 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 31/10/2020 | Σέφιλντ Γιουν. | 0 - 1 | Μάν. Σίτι | 0 - 1 | 2 - 5 | 7 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 21/01/2020 | Σέφιλντ Γιουν. | 0 - 1 | Μάν. Σίτι | 0 - 0 | 5 - 13 | 18 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 29/12/2019 | Μάν. Σίτι | 2 - 0 | Σέφιλντ Γιουν. | 0 - 0 | 8 - 5 | 13 | Ν |
Πρόσφατη φόρμα
Μάν. Σίτι
Ν
Ν
Ν
Ν
Ν
Γκολ υπέρ / αγώνα2.8
Γκολ κατά / αγώνα0.6
Κόρνερ υπέρ / αγώνα4.8
Κόρνερ κατά / αγώνα4.2
Πάνω από 2,5 γκολ40%
Σέφιλντ Γιουν.
Η
Η
Η
Ν
Η
Γκολ υπέρ / αγώνα0.8
Γκολ κατά / αγώνα1.6
Κόρνερ υπέρ / αγώνα3.2
Κόρνερ κατά / αγώνα6.4
Πάνω από 2,5 γκολ60%
Τελευταίοι 5 αγώνες της Μάν. Σίτι
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 20/09/2026 | Μάν. Σίτι | 5 - 3 | Σάντερλαντ | 3 - 2 | 6 - 5 | 11 | Ν |
| Αγγλία - EFL Κύπελλο | 17/09/2026 | Μάν. Σίτι | 5 - 0 | Νόργουιτς | 2 - 0 | 2 - 3 | 5 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 13/09/2026 | Μάν. Γιουν. | 0 - 1 | Μάν. Σίτι | 0 - 0 | 6 - 7 | 13 | Ν |
| UEFA Champions League | 08/09/2026 | Πόρτο | 0 - 2 | Μάν. Σίτι | 0 - 0 | 2 - 5 | 7 | Ν |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 05/09/2026 | Μάν. Σίτι | 1 - 0 | Κόβεντρι | 1 - 0 | 4 - 5 | 9 | Ν |
Τελευταίοι 5 αγώνες της Σέφιλντ Γιουν.
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αγγλία - Τσάμπιονσιπ | 19/09/2026 | Στόουκ | 2 - 1 | Σέφιλντ Γιουν. | 0 - 0 | 8 - 1 | 9 | Η |
| Αγγλία - EFL Κύπελλο | 16/09/2026 | Φλήτγουντ Τάουν | 1 - 0 | Σέφιλντ Γιουν. | 0 - 0 | 4 - 5 | 9 | Η |
| Αγγλία - Τσάμπιονσιπ | 13/09/2026 | Σέφιλντ Γιουν. | 0 - 1 | Γουλβς | 0 - 0 | 0 - 9 | 9 | Η |
| Αγγλία - Τσάμπιονσιπ | 08/09/2026 | Μπλάκμπερν | 1 - 2 | Σέφιλντ Γιουν. | 1 - 2 | 7 - 3 | 10 | Ν |
| Αγγλία - Τσάμπιονσιπ | 05/09/2026 | Σέφιλντ Γιουν. | 1 - 3 | Νόργουιτς | 1 - 2 | 7 - 4 | 11 | Η |
Αγώνες της Μάν. Σίτι
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 11/10/2026 | Λίβερπουλ | εναντίον | Μάν. Σίτι | - | - | - |
| UEFA Champions League | 14/10/2026 | Μάν. Σίτι | εναντίον | Παρί Σεν Ζερμέν | - | - | - |
| Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ | 17/10/2026 | Μάν. Σίτι | εναντίον | Ίπσουιτς | - | - | - |
| Αγγλία - EFL Κύπελλο | 28/10/2026 | Μάν. Σίτι | εναντίον | Μπράιτον | - | - | - |
Αγώνες της Σέφιλντ Γιουν.
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Αγγλία - Τσάμπιονσιπ | 10/10/2026 | Σέφιλντ Γιουν. | εναντίον | Λίνκολν Σίτι | - | - | - |
Περισσότερες αναμετρήσεις των Μάν. Σίτι και Σέφιλντ Γιουν.
- Μάν. Σίτι εναντίον Σάντερλαντ Αναμετρήσεις
- Μάν. Σίτι εναντίον Νόργουιτς Αναμετρήσεις
- Μάν. Γιουν. εναντίον Μάν. Σίτι Αναμετρήσεις
- Πόρτο εναντίον Μάν. Σίτι Αναμετρήσεις
- Μάν. Σίτι εναντίον Κόβεντρι Αναμετρήσεις
- Στόουκ εναντίον Σέφιλντ Γιουν. Αναμετρήσεις
- Φλήτγουντ Τάουν εναντίον Σέφιλντ Γιουν. Αναμετρήσεις
- Σέφιλντ Γιουν. εναντίον Γουλβς Αναμετρήσεις
- Μπλάκμπερν εναντίον Σέφιλντ Γιουν. Αναμετρήσεις
- Σέφιλντ Γιουν. εναντίον Νόργουιτς Αναμετρήσεις