Langenthal εναντίον YF Γιουβέντους Αναμετρήσεις
Τελευταία αναμέτρηση
Langenthal 1 - 4
YF Γιουβέντους
Langenthal εναντίον YF Γιουβέντους: απολογισμός
2
Αναμετρήσεις
1 - 0 - 1
Ν - Ι - Η
7.5
Μ.Ο. κόρνερ
0%
Πάνω από 9,5 κόρνερ
4
Μ.Ο. γκολ
Ποσοστό νικών H2H
Langenthal Νίκη 50%1
Ισοπαλία 0%0
YF Γιουβέντους Νίκη 50%1
Στις τελευταίες 2 αναμετρήσεις μεταξύ Langenthal και YF Γιουβέντους, η Langenthal κέρδισε 1, 0 έληξαν ισόπαλες και η YF Γιουβέντους κέρδισε 1. Οι αναμετρήσεις είχαν κατά μέσο όρο 7.5 κόρνερ και το 0% ξεπέρασε τα 9,5. Με τη Langenthal γηπεδούχο, ο μέσος όρος ήταν 7 κόρνερ. Μέσος συνολικός αριθμός γκολ ανά αναμέτρηση: 4.
Τα στατιστικά Langenthal εναντίον YF Γιουβέντους ενημερώθηκαν στις 26/09/2026 10:27.
Προϊστορία Langenthal εναντίον YF Γιουβέντους
Πρόσφατη φόρμα
Langenthal
Η
Ν
Ν
Ι
Ν
Γκολ υπέρ / αγώνα2.8
Γκολ κατά / αγώνα1.8
Κόρνερ υπέρ / αγώνα5.2
Κόρνερ κατά / αγώνα5.4
Πάνω από 2,5 γκολ100%
YF Γιουβέντους
Ν
Ν
Η
Ν
Ν
Γκολ υπέρ / αγώνα2.2
Γκολ κατά / αγώνα1
Κόρνερ υπέρ / αγώνα5
Κόρνερ κατά / αγώνα4.6
Πάνω από 2,5 γκολ60%
Τελευταίοι 5 αγώνες της Langenthal
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Switzerland 1.Liga Classic | 13/06/2026 | Langenthal | 1 - 4 | YF Γιουβέντους | 1 - 2 | 3 - 4 | 7 | Η |
| Switzerland 1.Liga Classic | 10/06/2026 | YF Γιουβέντους | 1 - 2 | Langenthal | 1 - 0 | 5 - 3 | 8 | Ν |
| Switzerland 1.Liga Classic | 06/06/2026 | Τούγκεν | 1 - 5 | Langenthal | 1 - 1 | 7 - 6 | 13 | Ν |
| Switzerland 1.Liga Classic | 03/05/2026 | Langenthal | 3 - 3 | SV Muttenz | 2 - 1 | 10 - 8 | 18 | Ι |
| Switzerland 1.Liga Classic | 08/03/2026 | Langenthal | 3 - 0 | Μπλακ Σταρς | 0 - 0 | 4 - 3 | 7 | Ν |
Τελευταίοι 5 αγώνες της YF Γιουβέντους
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ελβετία - 1.Liga Promotion | 19/09/2026 | ΦΚ Παραντίζο | 0 - 1 | YF Γιουβέντους | 0 - 0 | 3 - 7 | 10 | Ν |
| Ελβετία - 1.Liga Promotion | 05/09/2026 | Σαφχάουζεν | 0 - 3 | YF Γιουβέντους | 0 - 1 | 8 - 3 | 11 | Ν |
| Ελβετία - 1.Liga Promotion | 09/08/2026 | Μπιέλ Μπιέν | 4 - 2 | YF Γιουβέντους | 2 - 0 | 5 - 8 | 13 | Η |
| Europe Friendlies | 18/07/2026 | Λουγκάνο ΙΙ | 0 - 1 | YF Γιουβέντους | 0 - 1 | 4 - 3 | 7 | Ν |
| Switzerland 1.Liga Classic | 13/06/2026 | Langenthal | 1 - 4 | YF Γιουβέντους | 1 - 2 | 3 - 4 | 7 | Ν |
Αγώνες της Langenthal
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Αγώνες της YF Γιουβέντους
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Περισσότερες αναμετρήσεις των Langenthal και YF Γιουβέντους
- Τούγκεν εναντίον Langenthal Αναμετρήσεις
- Langenthal εναντίον SV Muttenz Αναμετρήσεις
- Langenthal εναντίον Μπλακ Σταρς Αναμετρήσεις
- ΦΚ Παραντίζο εναντίον YF Γιουβέντους Αναμετρήσεις
- Σαφχάουζεν εναντίον YF Γιουβέντους Αναμετρήσεις
- Μπιέλ Μπιέν εναντίον YF Γιουβέντους Αναμετρήσεις
- Λουγκάνο ΙΙ εναντίον YF Γιουβέντους Αναμετρήσεις