Zουβεντούδε ΜΑ εναντίον Τόυνα Λούσο Αναμετρήσεις
Τελευταία αναμέτρηση
Zουβεντούδε ΜΑ 2 - 2
Τόυνα Λούσο
Zουβεντούδε ΜΑ εναντίον Τόυνα Λούσο: απολογισμός
2
Αναμετρήσεις
1 - 1 - 0
Ν - Ι - Η
12
Μ.Ο. κόρνερ
50%
Πάνω από 9,5 κόρνερ
3.5
Μ.Ο. γκολ
Ποσοστό νικών H2H
Zουβεντούδε ΜΑ Νίκη 50%1
Ισοπαλία 50%1
Τόυνα Λούσο Νίκη 0%0
Στις τελευταίες 2 αναμετρήσεις μεταξύ Zουβεντούδε ΜΑ και Τόυνα Λούσο, η Zουβεντούδε ΜΑ κέρδισε 1, 1 έληξαν ισόπαλες και η Τόυνα Λούσο κέρδισε 0. Οι αναμετρήσεις είχαν κατά μέσο όρο 12 κόρνερ και το 50% ξεπέρασε τα 9,5. Με τη Zουβεντούδε ΜΑ γηπεδούχο, ο μέσος όρος ήταν 16 κόρνερ. Μέσος συνολικός αριθμός γκολ ανά αναμέτρηση: 3.5.
Τα στατιστικά Zουβεντούδε ΜΑ εναντίον Τόυνα Λούσο ενημερώθηκαν στις 26/09/2026 17:01.
Προϊστορία Zουβεντούδε ΜΑ εναντίον Τόυνα Λούσο
Πρόσφατη φόρμα
Zουβεντούδε ΜΑ
Η
Η
Ι
Ν
Ι
Γκολ υπέρ / αγώνα1
Γκολ κατά / αγώνα2
Κόρνερ υπέρ / αγώνα3.8
Κόρνερ κατά / αγώνα8.6
Πάνω από 2,5 γκολ80%
Τόυνα Λούσο
Ι
Η
Η
Ν
Ι
Γκολ υπέρ / αγώνα1.2
Γκολ κατά / αγώνα2
Κόρνερ υπέρ / αγώνα6.6
Κόρνερ κατά / αγώνα4.6
Πάνω από 2,5 γκολ60%
Τελευταίοι 5 αγώνες της Zουβεντούδε ΜΑ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Βραζιλία - Αγώνες | 23/10/2022 | Μότο Κλουμπ ντε Σάο Λουίς | 5 - 0 | Zουβεντούδε ΜΑ | 1 - 0 | 9 - 3 | 12 | Η |
| Βραζιλία - Σέριε D | 31/07/2022 | Αμαζόνας FC | 2 - 1 | Zουβεντούδε ΜΑ | 1 - 1 | 6 - 4 | 10 | Η |
| Βραζιλία - Σέριε D | 23/07/2022 | Zουβεντούδε ΜΑ | 0 - 0 | Αμαζόνας FC | 0 - 0 | 2 - 8 | 10 | Ι |
| Βραζιλία - Σέριε D | 17/07/2022 | Φλουμινένσε ΠΙ | 1 - 2 | Zουβεντούδε ΜΑ | 0 - 1 | 11 - 3 | 14 | Ν |
| Βραζιλία - Σέριε D | 09/07/2022 | Zουβεντούδε ΜΑ | 2 - 2 | Τόυνα Λούσο | 2 - 0 | 7 - 9 | 16 | Ι |
Τελευταίοι 5 αγώνες της Τόυνα Λούσο
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Βραζιλία - Σέριε D | 27/06/2026 | Ιγκουάτου | 1 - 1 | Τόυνα Λούσο | 1 - 0 | 4 - 6 | 10 | Ι |
| Βραζιλία - Σέριε D | 21/06/2026 | Τόυνα Λούσο | 1 - 2 | Ιγκουάτου | 1 - 0 | 10 - 3 | 13 | Η |
| Βραζιλία - Σέριε D | 06/06/2026 | Ιμπερατρίθ | 4 - 0 | Τόυνα Λούσο | 2 - 0 | 8 - 3 | 11 | Η |
| Βραζιλία - Σέριε D | 31/05/2026 | Τόυνα Λούσο | 1 - 0 | Τρεμ ΑΠ | 0 - 0 | 8 - 4 | 12 | Ν |
| Βραζιλία - Σέριε D | 24/05/2026 | Ορατόριο | 3 - 3 | Τόυνα Λούσο | 1 - 0 | 4 - 6 | 10 | Ι |
Αγώνες της Zουβεντούδε ΜΑ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Αγώνες της Τόυνα Λούσο
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Περισσότερες αναμετρήσεις των Zουβεντούδε ΜΑ και Τόυνα Λούσο
- Μότο Κλουμπ ντε Σάο Λουίς εναντίον Zουβεντούδε ΜΑ Αναμετρήσεις
- Αμαζόνας FC εναντίον Zουβεντούδε ΜΑ Αναμετρήσεις
- Φλουμινένσε ΠΙ εναντίον Zουβεντούδε ΜΑ Αναμετρήσεις
- Ιγκουάτου εναντίον Τόυνα Λούσο Αναμετρήσεις
- Ιμπερατρίθ εναντίον Τόυνα Λούσο Αναμετρήσεις
- Τόυνα Λούσο εναντίον Τρεμ ΑΠ Αναμετρήσεις
- Ορατόριο εναντίον Τόυνα Λούσο Αναμετρήσεις