ΑαΒ εναντίον Χαμ-Καμ Αναμετρήσεις
Τελευταία αναμέτρηση
ΑαΒ 2 - 1
Χαμ-Καμ
ΑαΒ εναντίον Χαμ-Καμ: απολογισμός
1
Αναμετρήσεις
1 - 0 - 0
Ν - Ι - Η
11
Μ.Ο. κόρνερ
100%
Πάνω από 9,5 κόρνερ
3
Μ.Ο. γκολ
Ποσοστό νικών H2H
ΑαΒ Νίκη 100%1
Ισοπαλία 0%0
Χαμ-Καμ Νίκη 0%0
Στις τελευταίες 1 αναμετρήσεις μεταξύ ΑαΒ και Χαμ-Καμ, η ΑαΒ κέρδισε 1, 0 έληξαν ισόπαλες και η Χαμ-Καμ κέρδισε 0. Οι αναμετρήσεις είχαν κατά μέσο όρο 11 κόρνερ και το 100% ξεπέρασε τα 9,5. Με τη ΑαΒ γηπεδούχο, ο μέσος όρος ήταν 11 κόρνερ. Μέσος συνολικός αριθμός γκολ ανά αναμέτρηση: 3.
Τα στατιστικά ΑαΒ εναντίον Χαμ-Καμ ενημερώθηκαν στις 25/10/2026 22:09.
Προϊστορία ΑαΒ εναντίον Χαμ-Καμ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ευρώπη - Φιλικά | 17/02/2024 | ΑαΒ | 2 - 1 | Χαμ-Καμ | 1 - 0 | 9 - 2 | 11 | Ν |
Πρόσφατη φόρμα
ΑαΒ
Η
Η
Ι
Ι
Ι
Γκολ υπέρ / αγώνα1.6
Γκολ κατά / αγώνα2
Κόρνερ υπέρ / αγώνα4.6
Κόρνερ κατά / αγώνα5.2
Πάνω από 2,5 γκολ80%
Χαμ-Καμ
Η
Η
Ν
Η
Ν
Γκολ υπέρ / αγώνα1.6
Γκολ κατά / αγώνα2
Κόρνερ υπέρ / αγώνα4.4
Κόρνερ κατά / αγώνα5.8
Πάνω από 2,5 γκολ60%
Τελευταίοι 5 αγώνες της ΑαΒ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δανία - 1η Κατηγορία | 24/10/2026 | Χίλεροντ | 2 - 1 | ΑαΒ | 1 - 1 | 3 - 5 | 8 | Η |
| Δανία - 1η Κατηγορία | 17/10/2026 | ΑαΒ | 0 - 1 | Βέιλε | 0 - 1 | 4 - 3 | 7 | Η |
| Δανία - 1η Κατηγορία | 10/10/2026 | Έσμπιεργκ | 3 - 3 | ΑαΒ | 2 - 2 | 1 - 6 | 7 | Ι |
| Δανία - 1η Κατηγορία | 20/09/2026 | ΑαΒ | 2 - 2 | Βέντισελ | 1 - 0 | 6 - 7 | 13 | Ι |
| Δανία - 1η Κατηγορία | 12/09/2026 | Χβιντόβρε | 2 - 2 | ΑαΒ | 1 - 2 | 12 - 2 | 14 | Ι |
Τελευταίοι 5 αγώνες της Χαμ-Καμ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ | Αποτέλεσμα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Νορβηγία - Eliteserien | 24/10/2026 | Χαμ-Καμ | 0 - 3 | Ρόζενμποργκ | 0 - 0 | 4 - 7 | 11 | Η |
| Νορβηγία - Eliteserien | 17/10/2026 | Χαμ-Καμ | 0 - 2 | Μπόντο Γκλίμτ | 0 - 2 | 1 - 5 | 6 | Η |
| Νορβηγία - Eliteserien | 11/10/2026 | Στάρτ | 2 - 4 | Χαμ-Καμ | 1 - 1 | 5 - 4 | 9 | Ν |
| Νορβηγία - Eliteserien | 20/09/2026 | Τρόμσο | 3 - 2 | Χαμ-Καμ | 1 - 1 | 7 - 1 | 8 | Η |
| Νορβηγία - Κύπελλο | 16/09/2026 | Kjelsås | 0 - 2 | Χαμ-Καμ | 0 - 1 | 5 - 12 | 17 | Ν |
Αγώνες της ΑαΒ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Αγώνες της Χαμ-Καμ
| Πρωτάθλημα | Ημερομηνία | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενος | Ημίχρονο | Κόρνερ | Σύνολο κόρνερ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Δεν υπάρχουν δεδομένα | |||||||
Περισσότερες αναμετρήσεις των ΑαΒ και Χαμ-Καμ
- Χίλεροντ εναντίον ΑαΒ Αναμετρήσεις
- ΑαΒ εναντίον Βέιλε Αναμετρήσεις
- Έσμπιεργκ εναντίον ΑαΒ Αναμετρήσεις
- ΑαΒ εναντίον Βέντισελ Αναμετρήσεις
- Χβιντόβρε εναντίον ΑαΒ Αναμετρήσεις
- Χαμ-Καμ εναντίον Ρόζενμποργκ Αναμετρήσεις
- Χαμ-Καμ εναντίον Μπόντο Γκλίμτ Αναμετρήσεις
- Στάρτ εναντίον Χαμ-Καμ Αναμετρήσεις
- Τρόμσο εναντίον Χαμ-Καμ Αναμετρήσεις
- Kjelsås εναντίον Χαμ-Καμ Αναμετρήσεις
