Robina City Hjørnesparkstatistik og resultater

Australien - Queensland - Premier League 2

Ældste VVVUUVUTTV Seneste Stabil0.0 p/kamp, seneste 5 vs forrige 18

Noter:

Stimer & form Alle stimer

Holdprofil Australien - Queensland - Premier League · Styrke i forhold til 12 ligahold, seneste 365 dage

78Samlet
StyrkeHjørnespark vundet SvaghedUdeform
Angreb: scorede mål pr. kampAngreb61 Forsvar: indkasserede mål pr. kamp, færre er bedreForsvar78 Hjørnespark vundet: hjørnespark vundet pr. kampHjørnespark vundet99 2. halvleg: point pr. kamp i 2. halvleg2. halvleg88 Hjemmeform: point pr. hjemmekamp i ligaenHjemmeform83 Udeform: point pr. udekamp i ligaenUdeform56 Aktuel form: point pr. kamp, seneste 5 ligakampeAktuel form75

Mønstre

1. halvleg vs 2. halvleg

V U TMålforskel / kamp
1. halvleg4V 4U 2T+0.4
2. halvleg5V 3U 2T+0.1

Lige halvlege · ens i begge halvlege

Første mål & comebacks

  • Scorede først i 5 af 10 · derefter 4V 0U 1T
  • Indkasserede først i 3 af 10 · derefter 1V 1U 1T
  • Point eller sejr efter at være kommet bagud: 2 af 3
  • Førte men vandt ikke: 1 af 6

Intet klart mønster · intet skiller sig ud i de seneste 10

Måltidslinjer for 10 af de seneste 10 kampe

Hjemme / Ude Lås op med VIP Seneste 20

HjørnesparkAlleHjemme 5Ude 5
Hjørnespark i alt11.4
Egne hjørnespark6.6
Modstanderens hjørnespark4.8
Over 9.570%
Over hjørnelinjen67%
MålAlleHjemme 5Ude 5
Scorede1.5
Indkasserede1.0
Over 2.530%
Begge hold scorer40%
KortAlleHjemme 5Ude 5
Kort pr. kamp4.0
Over 3.570%
Baseret på sidste 10 afsluttede kampe · Over% = træfprocent · hjørnelinje i 9 kampe
Liga Tid Hjemme Stilling Ude Handicap Hjørnespark Hjørnelinje Hjørnespark O/U Mål i alt Mål O/U Farligt angreb Live-begivenheder Analyse
09/06 10:29 Slut Robina City 0 - 0 North Star 2 -0.5
8 - 3 (4-1)
12.0
Under
3.5
Under
55 - 38
-

08/30 06:30 Slut 1 Robina City 3 - 3 Grange Thistle 3 -2.0
14 - 3 (9-1)
11.5
Over
4.25
Over
90 - 45
-

08/15 11:30 Slut 1 Robina City 1 - 1 Grange Thistle 3 1 -1.5
8 - 3 (5-1)
11.0
Push
4.25
Under
67 - 44
-

08/09 10:15 Slut 2 North Star 1 - 1 Robina City 1 1 +1.25
8 - 5 (4-3)
12.0
Over
3.5
Under
22 - 15
-

08/06 10:30 Slut 1 Robina City 5 - 1 Maroochydore -2.75
7 - 0 (3-0)
11.5
Under
5.0
Over
146 - 94
-

08/03 08:00 Slut 2 Mitchelton FC 1 - 2 Robina City 5 1 +1.75
4 - 3 (2-2)
11.5
Under
4.25
Under
69 - 73
-

07/29 10:45 Slut Taringa Rovers 2 - 3 Robina City +2.25
4 - 10 (1-8)
11.5
Over
4.5
Over
58 - 72
-

07/26 07:00 Halv ' Robina City 2 - 1 Taringa Rovers 1 -3.25 ( -1.5)
6 - 1 (6-1)
11.0 (12.5)
5.0
47 - 17
-

07/20 06:00 Slut 2 Robina City 5 - 0 Pine Hills 1 -3.75
5 - 8 (5-4)
11.0
Over
5.25
Under
61 - 55
-

07/12 07:00 Slut Robina City 4 - 0 Samford Rangers 2 -3.0
7 - 4 (4-3)
11.5
Under
5.0
Under
74 - 39
-

07/09 10:28 Slut 3 Robina City 3 - 1 North Star -1.75
9 - 5 (7-2)
11.5
Over
4.25
Under
62 - 50
-

07/06 06:00 Slut 1 Robina City 7 - 0 Souths United 3 -2.25
8 - 1 (6-0)
11.0
Under
4.25
Over
65 - 31
-

06/28 07:00 Slut 1 Robina City 7 - 0 Brisbane Knights -2.25
6 - 6 (2-5)
11.5
Over
5.0
Over
74 - 40
-

06/22 08:02 Slut 1 Moreton City Excelsior B 0 - 4 Robina City 3 +1
9 - 9 (3-5)
11.0
Over
4.25
Under
54 - 50
-

06/14 10:00 Slut 3 Brisbane Knights 1 - 6 Robina City 1 +2.25
8 - 4 (4-1)
11.5
Over
5.0
Over
63 - 73
-

06/11 10:30 Slut 2 Robina City 4 - 3 North Lakes United 5 -3.75
8 - 5 (5-3)
11.5
Over
5.25
Over
-
-

06/08 07:15 Slut 2 North Lakes United 0 - 4 Robina City 1 +2.25
3 - 5 (1-1)
11.5
Under
4.75
Under
42 - 74
-

05/31 07:00 Robina City 0 - 0 Maroochydore -3.5
0 - 0 (0-0)
5.0
-

05/24 10:00 Slut 3 Grange Thistle 2 - 2 Robina City 3 1 +2.0
1 - 8 (0-4)
11.0
Under
4.5
Under
55 - 79
-

05/17 06:00 Robina City 0 - 0 North Star -1.0
0 - 0 (0-0)
11.5
3.75
-

05/07 10:30 Slut Pine Hills 1 - 5 Robina City 1 +1.75
5 - 3 (1-1)
10.5
Under
4.75
Over
107 - 133
-

05/03 06:21 Slut Robina City 5 - 1 Mitchelton FC 1 -2.25
17 - 2 (10-1)
11.0
Over
4.5
Over
71 - 24
-

04/27 00:00 Taringa Rovers 0 - 0 Robina City +3.0
0 - 0 (0-0)
11.5
5.0
-

04/12 09:00 Pine Hills 0 - 0 Robina City +1.5
0 - 0 (0-0)
10.5
4.5
-

04/09 10:30 Robina City 0 - 0 Lions FC +2.5
0 - 0 (0-0)
11.0
4.25
-

04/09 10:30 Slut Lions FC 2 - 2 Robina City 2 -2.75
6 - 3 (2-1)
4.25
Under
72 - 32
-

04/06 06:00 Slut 1 Samford Rangers 0 - 8 Robina City 1 +0.5
3 - 10 (2-4)
10.5
Over
3.5
Over
37 - 69
-

03/29 08:00 Souths United 0 - 0 Robina City 0.0
0 - 0 (0-0)
10.5
4.0
-

03/23 05:00 Slut 3 Robina City 3 - 1 Moreton City Excelsior B -2.0
1 - 9 (0-5)
11.0
Under
3.5
Over
41 - 33
-

03/01 08:00 Slut 2 Maroochydore 1 - 3 Robina City +1.0
4 - 15 (1-9)
10.5
Over
4.25
Under
38 - 77
-

Hold dig opdateret med TotalCorner

Deltag i vores gratis Telegram-kanal med tips. Du kan også opsætte tilpassede kampalarmer.

Gratis Telegram-tips Tilpassede alarmer