Bayer 04 (Eminem) Hjørnesparkstatistik og resultater
Esoccer GT Leagues - 12 min. spil
Ældste
UTVVVTVTTT Seneste
Nedad-0.4 p/kamp, seneste 5 vs forrige 35
Stimer & form Alle stimer
Tendenser Seneste 20
5.7 mål pr. kamp
0 hjørnespark pr. kamp
0.4 kort pr. kamp
Baseret på sidste 10 afsluttede kampe · Over% = træfprocent
Mønstre
1. halvleg vs 2. halvleg
Hver halvleg tælles som sin egen kamp. 1. halvleg efter pausestillingen, 2. kun efter målene efter pausen.
V U T tæller disse halvlegsresultater over kampene i udvalget. Målforskel / kamp er holdets mål minus modstandernes i den halvleg, pr. kamp.
Dommen sammenligner point pr. halvleg (sejr 3, uafgjort 1). Et klart gab giver Hurtig starter eller Anden halvleg-hold. Falder sent: foran i første halvlege, taber de anden.
| V U T | Målforskel / kamp | |
|---|---|---|
| 1. halvleg | 4V 1U 5T | -0.3 |
| 2. halvleg | 0V 10U 0T | 0.0 |
Lige halvlege · ens i begge halvlege
Første mål & comebacks
Scorer først / Indkasserer først: i hvor mange kampe i udvalget holdet scorede, eller indkasserede, kampens første mål, og resultatet af de kampe (V U T).
Comebacks: kampe hvor holdet kom bagud men alligevel tog point eller sejren. Tabte føringer: kampe hvor holdet førte på et tidspunkt men ikke vandt.
Dommen vælger det stærkeste mønster: Comeback-hold (halvdelen af bagud-kampene reddet), Smider føringer (35 % eller flere føringer ikke omsat), Fører an (scorer først i de fleste og vinder de fleste af dem), Langsom starter (indkasserer først i de fleste). Kampe med ufuldstændig tidslinje udelades.
- Scorede først i 3 af 10 · derefter 3V 0U 0T
- Indkasserede først i 7 af 10 · derefter 1V 1U 5T
- Point eller sejr efter at være kommet bagud: 2 af 7
- Førte men vandt ikke: 1 af 5
Langsom starter · indkasserer først i 7 af 10
Måltidslinjer for 10 af de seneste 10 kampe
Hjemme / Ude Lås op med VIP Seneste 20
Log ind
Log ind for at følge hold, gemme noter og sætte alarmer. Du kommer direkte tilbage hertil.
Værktøjer:
1X2 til asiatisk handicap · Scan-backtest
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Handicap | Hjørnespark | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Mål i alt | Mål O/U | Farligt angreb | Live-begivenheder | Analyse | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11/20 18:31 | Slut | Juventus (Snail) | 2 - 2 | Bayer 04 (Eminem) |
0 - 4
(0-4)
|
|
|
Push |
20 - 22
-
|
|
|||||
| 11/20 18:17 | Slut | Chelsea (Tifosi) | 1 - 1 | Bayer 04 (Eminem) |
0 - 2
(0-2)
|
|
|
Push |
16 - 16
-
|
|
|||||
| 11/20 17:46 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 2 - 3 | Ajax (Baba) 1 |
1 - 0
(1-0)
|
|
|
Push |
11 - 7
-
|
|
|||||
| 11/20 17:29 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 3 - 4 | A.Madrid (Hulk) | +0.25 |
0 - 3
(0-3)
|
|
6.25
|
Over |
13 - 27
-
|
|
||||
| 11/19 20:00 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 1 - 2 | Juventus (Snail) 1 | +0.25 |
1 - 1
(1-1)
|
|
4.25
|
Under |
14 - 16
-
|
|
||||
| 11/19 20:00 | Bayer 04 (Eminem) | 0 - 0 | Juventus (Snail) | +0.25 |
0 - 0
|
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 11/19 19:45 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 2 - 5 | Chelsea (Tifosi) | +0.25 |
0 - 1
|
|
5.75
|
Over |
19 - 25
|
|
||||
| 11/19 19:15 | Slut | Ajax (Baba) | 3 - 1 | Bayer 04 (Eminem) | -0.25 |
0 - 1
(0-1)
|
|
3.75
|
Over |
14 - 20
-
|
|
||||
| 11/19 19:00 | Slut | A.Madrid (Hulk) | 4 - 3 | Bayer 04 (Eminem) | -0.25 |
2 - 0
(2-0)
|
|
5.75
|
Over |
20 - 19
-
|
|
||||
| 11/19 18:30 | Slut | Juventus (Snail) | 1 - 1 | Bayer 04 (Eminem) | -0.25 |
3 - 1
(3-1)
|
|
4.75
|
Under |
26 - 19
-
|
|
||||
| 11/19 18:15 | Slut | Chelsea (Tifosi) | 5 - 2 | Bayer 04 (Eminem) | -0.25 |
2 - 1
(2-1)
|
|
5.5
|
Over |
16 - 23
-
|
|
||||
| 11/19 17:45 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 1 - 1 | Ajax (Baba) | +0.25 |
2 - 3
|
|
3.75
|
Under |
23 - 25
|
|
||||
| 11/19 17:30 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 3 - 6 | A.Madrid (Hulk) | +0.5 |
0 - 0
(0-0)
|
|
5.5
|
Over |
20 - 15
-
|
|
||||
| 11/12 19:30 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 1 - 6 | Juventus (Kevin) | +1.25 |
4 - 0
(4-0)
|
|
5.5
|
Over |
23 - 15
-
|
|
||||
| 11/12 19:15 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 1 - 2 | Chelsea (Fred) | +1.25 |
0 - 1
(0-1)
|
|
4.5
|
Under |
10 - 23
-
|
|
||||
| 11/12 18:45 | Slut | Ajax (Habibi) | 6 - 4 | Bayer 04 (Eminem) | -0.75 |
2 - 0
(2-0)
|
|
6.75
|
Over |
18 - 16
-
|
|
||||
| 11/12 18:30 | Slut | A.Madrid (Razvan) | 3 - 3 | Bayer 04 (Eminem) | -1.0 |
0 - 1
|
|
5.25
|
Over |
11 - 18
|
|
||||
| 11/12 18:15 | Slut | Juventus (Kevin) | 4 - 3 | Bayer 04 (Eminem) | -1.25 |
1 - 1
(1-1)
|
|
5.5
|
Over |
14 - 14
-
|
|
||||
| 11/12 18:00 | Chelsea (Fred) | 0 - 0 | Bayer 04 (Eminem) | -1.25 |
0 - 0
|
|
4.25
|
-
|
|||||||
| 11/12 17:30 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 4 - 6 | Ajax (Habibi) | +0.75 |
3 - 3
(3-3)
|
|
6.5
|
Over |
18 - 20
-
|
|
||||
| 11/12 17:15 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 2 - 3 | A.Madrid (Razvan) | +1.0 |
3 - 3
(3-3)
|
|
4.5
|
Over |
22 - 16
-
|
|
||||
| 11/11 19:30 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 2 - 4 | Juventus (Kevin) | +1.0 |
1 - 0
|
|
5.25
|
Over |
16 - 23
|
|
||||
| 11/11 19:15 | 10 ' | Bayer 04 (Eminem) | 1 - 3 | Chelsea (Fred) | +1.5 (+0.25) |
0 - 0
(0-0)
|
|
4.75
|
9 - 16
-
|
|
|||||
| 11/11 18:45 | Slut | 1 Ajax (Habibi) | 6 - 3 | Bayer 04 (Eminem) 1 | -0.5 |
1 - 2
(1-2)
|
|
5.0
|
Over |
16 - 16
-
|
|
||||
| 11/11 18:30 | Slut | 1 A.Madrid (Razvan) | 4 - 2 | Bayer 04 (Eminem) | -0.5 |
2 - 3
(2-3)
|
|
4.5
|
Over |
10 - 19
-
|
|
||||
| 11/11 18:15 | Slut | Juventus (Kevin) | 7 - 4 | Bayer 04 (Eminem) | -0.5 |
1 - 0
(1-0)
|
|
4.25
|
Over |
13 - 10
-
|
|
||||
| 11/11 18:00 | 11 ' | 1 Chelsea (Fred) | 4 - 1 | Bayer 04 (Eminem) 1 | -0.5 ( 0.0) |
0 - 0
(0-0)
|
|
4.5
|
18 - 9
-
|
|
|||||
| 11/11 17:30 | Slut | 1 Bayer 04 (Eminem) | 2 - 6 | Ajax (Habibi) | +0.25 |
0 - 0
(0-0)
|
|
4.5
|
Over |
18 - 10
-
|
|
||||
| 11/11 17:15 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 1 - 3 | A.Madrid (Razvan) | +0.5 |
1 - 1
(1-1)
|
|
3.75
|
Over |
13 - 17
-
|
|
||||
| 10/03 11:35 | Slut | Bayer 04 (Eminem) | 4 - 1 | Juventus (Razvan) 1 1 |
2 - 1
(2-1)
|
|
|
Push |
28 - 35
-
|
|
|||||

